Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 16:18   #21
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Prvo - jebo vas horoskop...
Drugo - a da njemu kažeš sve to u oči?
Treće - ne podnosim veze na daljinu, to ne funkcionira nikad, ili iznimno rijetko kad.
a pogotovo ne s osobama koje se ne vole javljat !
sin.palabras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:21   #22
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post
a pogotovo ne s osobama koje se ne vole javljat !
To nema veze s jebenim horoskopom, već s navikama...
Tako je teško reći bilo kome - daj se javljaj.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:33   #23
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Prvo - jebo vas horoskop...
Drugo - a da njemu kažeš sve to u oči?
Treće - ne podnosim veze na daljinu, to ne funkcionira nikad, ili iznimno rijetko kad.

Teta, jebo -ne jebo horoskop,ali lik je OVAN
Teško da ćeš od njega ikad napraviti umiljato jagnje,da će ti tepati i obasipati te komplimentima, trebala bi naučiti čitati misli, tako bi najlakše komunicirali
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:36   #24
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Teta, jebo -ne jebo horoskop,ali lik je OVAN
Teško da ćeš od njega ikad napraviti umiljato jagnje,da će ti tepati i obasipati te komplimentima, trebala bi naučiti čitati misli, tako bi najlakše komunicirali
Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu
poanta je pokazati što želiš, možda onda i dobiješ to
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 17:47   #25
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post
gle ja imam u fam ovnova. Kad ti odu na ferije nikad se ne javljaju. Takvi su ti ovnovi. Ne uzimaj to pri srcu.
ja sam ovan i redovno se javljam. naravno ne nužno familiji već onom do koga mi je stalo

ontopic:
nismo svi isti, nekima nije nužno sms dopisivanje..
ali s druge strane ako moraš molit za jednu nježnu poruku, onda klinac od toga

ako se već sad osjećaš zapostavljenom kako će biti kasnije? razgovarate li o budućnosti i mogućem preseljenju?
veze na daljinu i nisu baš najsretniji izbor..
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:50   #26
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu
poanta je pokazati što želiš, možda onda i dobiješ to

Zavisi što želiš, ako ćeš pričati o pozama,sexu-nema otvorenijeg tipa, no kad dođeš do emocija nekako je to sve na površini...za jednu ovnicu ili lavicu ,npr- super,ali ne i za ribicu, račicu....kažem opet, ovisi što si trebala od svoga a što naša maca treba od svoga...Možda bi vas dvije od istog tipa tražile ,pa i dobile sasvim različito ili bi različito doživjele isto koje bi dobile
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:52   #27
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Zavisi što želiš, ako ćeš pričati o pozama,sexu-nema otvorenijeg tipa, no kad dođeš do emocija nekako je to sve na površini...za jednu ovnicu ili lavicu ,npr- super,ali ne i za ribicu, račicu....kažem opet, ovisi što si trebala od svoga a što naša maca treba od svoga...Možda bi vas dvije od istog tipa tražile ,pa i dobile sasvim različito ili bi različito doživjele isto koje bi dobile
Jbg. meni drago da ne želimo istoga.
I još mi draže što od svojih uvijek dobijah ono što željeh...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 22:00   #28
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
360, ha?


si čula ono ''eh, da su snovi stvarnost''? to sam bubnula napamet, ne znam je l se to fakat kaže. je l ti netko napisao da ako ti je stalo do njega onda nećeš zamišljat vezu kakvu želiš, nego živjeti svoju, ma kakva jest? ne da mi se čitati sve...


curke vole ružičasto. dečki su plavi.


neš mi veli da je tvoj dečko zlato. u najmanju ruku srebro, a i to je plemenit metal.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 22:11   #29
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
bok.malo sam zbunjena pa me zanimalo šta vi mislite o mojoj situaciji.ovako sa deckom sam skoro pola godine u vezi.ja sam tip osobe koja voli malo romantike,nježnosti... Moj decko se razlikuje od mene po tome za 360 stupnjeva.
nisam ni ja tip osobe da ga zovem mišicu,medicu i slicno ali isto volim malo više nježnosti.
problem je još što je ovo veza na daljinu.kad smo skupa stvarno bude mi super ali jednostavno kad nismo skupa onda to nije veza kakva bi ja htjela da bude.on nikad se nece sjetiti prvi reci da mu falim i takve stvari,ali meni te stvari znace.
npr ja se nešto naljutim na njega i onda on nece poceti pricati sa menom da to rješimo nego on racuna odljutiti ce se.mene te stvari ljute.
htjela bih sa njim pricati o tome da mi to smeta ali mi je puno stalo do njega i bojim se da nebi on rekao da on više ovako ne može,da je on takav kakav je i da se nece mjenjati.
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
mene zanima vaš kometar na to.meni je do njega stalo i to puno ali ovo nije veza kakvu sam ja htjela da bude i zato sam malo zbunjena!!!!!
A koliko imate godina? Ove stvari ti lijepo s njim rasčisti na 4 oka, ali ga nikako nemoj iznapadati, nego na lijep način. I ne kužim kako možeš biti u vezi i istovremeno u STRAHU, jer bi on rekao ovo i ono i blabla??
Kod veze na daljinu je komunikacija NAJVAŽNIJA. A ovo sa ovnovima i nejavljanjem - čisti bullshit, jao što volim generaliziranje!!
__________________
strive to harmony...
tratincica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 05:46   #30
pokusaj popricati, a ako to nemozes sta ti vazi veza!
Cega se imas bojati ako vec u pocetku veze nece da te sluza, i da cuje sta tebi fali odnosno treba.
Svaka veza je davanje i uzimanje.

Ako ne vidis napredka prekini sama vezu, doci ce drugi koji ce ti mozda moci dati sta zelis!
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 08:04   #31
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Šta god bio u horoskopu...bijah sa ovnom, i viđe čuda - otvoreno je razgovarao sa mnom o svemu
poanta je pokazati što želiš, možda onda i dobiješ to
Tak je - treba ga izdresirat. Istina je da horoskopski znak dosta znači, vjerovali vi u to ili ne. Ajme šta je moja sestra od svog ovna napravila haha, to je sad više psić
Ne razumijem zašto se ljudi boje bit otvoreni, zašto bi bilo teško reći- javljaj se??
Mislim ,malo je žalosno šta se to mora govoriti ali nismo svi isti, znam ljude u vezama na daljinu kojima je najnormalnija stvar čut se jednom na dan (ako!), oni sretni i zadovoljni, a kad ih pitaš kako se druga strana u vezi tog osjeća - reakcija Zato uvijek treba bit otvoren i reć ono što te smeta i šta želiš, isto tako prihvatit savjet i kritiku
sanchy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 08:32   #32
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
Tak je - treba ga izdresirat. Istina je da horoskopski znak dosta znači, vjerovali vi u to ili ne. Ajme šta je moja sestra od svog ovna napravila haha, to je sad više psić
Ne razumijem zašto se ljudi boje bit otvoreni, zašto bi bilo teško reći- javljaj se??
Mislim ,malo je žalosno šta se to mora govoriti ali nismo svi isti, znam ljude u vezama na daljinu kojima je najnormalnija stvar čut se jednom na dan (ako!), oni sretni i zadovoljni, a kad ih pitaš kako se druga strana u vezi tog osjeća - reakcija Zato uvijek treba bit otvoren i reć ono što te smeta i šta želiš, isto tako prihvatit savjet i kritiku

moj bivši (jarac )nije izražavao osjećaje riječima osim kad bi postalo gadno.....

jednom se čak rasplakao što je mene ostavilo u totalnom šoku....ali taj čovjek je doista takav....tako da ga nisam previše pilila oko toga,nekad sam mu znala reć daj budi malo romantičan....ali,s druge strane,kad bi bila bolesna nije se mrdo od mene,kuhao mi je čaj...itd....a recimo poslije sexa se više volio maziti nego ja tako da mi je to nekako kompenziralo manjak romantičnih proljeva....
popričaj s njim
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 15:13   #33
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Pa ja ne vidim u cemu je problem. Ako se razlikuje za 360 stupnjeva, onda je zapravo isti kao ti (puni krug, ne?). Dakle slazete se u potpunosti samo jos nisi skuzila.
hahhaha
tratinčica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 15:16   #34
Quote:
sanchy8 kaže: Pogledaj post
Tak je - treba ga izdresirat. Istina je da horoskopski znak dosta znači, vjerovali vi u to ili ne. Ajme šta je moja sestra od svog ovna napravila haha, to je sad više psić
Ne razumijem zašto se ljudi boje bit otvoreni, zašto bi bilo teško reći- javljaj se??
Mislim ,malo je žalosno šta se to mora govoriti ali nismo svi isti, znam ljude u vezama na daljinu kojima je najnormalnija stvar čut se jednom na dan (ako!), oni sretni i zadovoljni, a kad ih pitaš kako se druga strana u vezi tog osjeća - reakcija Zato uvijek treba bit otvoren i reć ono što te smeta i šta želiš, isto tako prihvatit savjet i kritiku
Niti želim, niti ću ikad pokušati nekoga promijeniti kako bi bio što sličniji onome što želim, možda sam jako čudna, ali ili prihvatim osobu takvu kakva je, ili se maknem od nje/njega. Jedino što uvijek radim je da otvoreno i iskreno kažem šta i kako bi, pa čekam odgovor od njega jel može ili ne.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 18:29   #35
horoskopsko znakovi








hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 18:52   #36
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post
E ne mogu vjerovat...ali tocno to sam ja mislila!!!!!!!!!!!!
Ovan ili djevica!
I ne nisu svi takvi...to ti je stil ponasanja koji se nikad nece promjenit

Ali pliz javi kaj je po horoskopu!
nevjerujem bas u horoskop, ali definitvno istina prava sto se tice obadva znaka...
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:59   #37
Nema smisla da šutiš i tiho patiš, reci mu što ti smeta i što ti nedostaje u vašoj vezi, jer to ti neće prestati smetati samo od sebe. Ako je imalo normalan, neće se ljutiti jer nema apsolutno nikakvog razloga za to. Reci mu što ti je na duši, pa ako mu je stalo, "pojačat" će nježnost i romantiku tebi za ljubav.
Onda prati situaciju kroz vrijeme, ako osjetiš poboljšanje, super, a ako ostane na istom, nažalost niste kompatibilni po tom pitanju i ti ćeš se uvijek osjećati zakinuto za tu nježnost.
ninaaa07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:23   #38
Quote:
maca987 kaže: Pogledaj post
moje sve prijateljice mi govore muški su ti takvi,njih nije briga za te stvari,oni se ne zamaruju kao i mi oko sitnica.
nisu svi muškarci takvi. i zašto bi se zadovoljavala s nekim tko ti ne odgovara u tebi bitnim stvarima? meni osobno i nježnost i senzibilitet ta moje potrebe spadaju u osnovne kriterije.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:52   #39
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Niti želim, niti ću ikad pokušati nekoga promijeniti kako bi bio što sličniji onome što želim, možda sam jako čudna, ali ili prihvatim osobu takvu kakva je, ili se maknem od nje/njega. Jedino što uvijek radim je da otvoreno i iskreno kažem šta i kako bi, pa čekam odgovor od njega jel može ili ne.
Nisi čudna uopće. Normalno je da normalna osoba neće pokušavati na silu promijeniti nekoga samo zato da bi mu što bolje odgovarao. No radi se o tome da ne smijemo šutiti kad nam nešto ne odgovara. Time se ništa ne postiže, samo se situacija pogoršava.
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:57   #40
i ja BIH
MonCamarade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger