Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Klub knjige

Klub knjige Čitajmo zajedno

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2023., 09:06   #1
Smile Šta čitate? Preporuke, recenzije i sl.

Evo otvaram ovu temu da malo živne, možda i ima već al ja je nisam našla. Pošto sam bookwarm nadam se da nas ima još, pa da razgovaramo o knjigama ili koja vam se dopala, preporuke i slično. Srdačan pozdrav
Walkingmess is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2023., 17:24   #2
Pozdrav vjerujem da ljudi citaju samo da bas su se uspavali true.
Nedavno sam zavrsio zivotnu pricu jedine knjige Jack Black-a .Lose ti se pise. Radnja je smjestena u rane 1900e u Americi.
Jack ostane bez majke sa 12 godina i ima samo oca. Odluci se sa 15 god zaposliti u prodavaonici kubanskih cigareta koje je samo paravan za kockare koji kockaju u sobi iza. Pomogne mladoj prostitiutki od Svodnice ajmo je tako nazvati i kada ga jednom otac ugleda sa njom nazove ga svodnikom i mlada zenska mora napustiti grad.
Tada Jack isto odlucuje ostaviti taj zivot iza sebe i otici na Zapadnu obalu ispocetka. Srece par starijih ljudi koji su isto skitnice i vjesti lopovi koji ga uce kako se provaljuje u kuce sa sto manje rizika za sto veci pljen. Kolega mu bude ubijen od vlasnice kuce a Jack zivi zivot pljacke i snalazi se.

Meni se jako svidjela posto je autobiografija. Pa ako hoce netko preporucam
mkmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2023., 18:10   #3
Quote:
Walkingmess kaže: Pogledaj post
Evo otvaram ovu temu da malo živne, možda i ima već al ja je nisam našla. Pošto sam bookwarm nadam se da nas ima još, pa da razgovaramo o knjigama ili koja vam se dopala, preporuke i slično. Srdačan pozdrav
ima
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.