Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2005., 17:42   #1
Prva pobjeda m. čilića na ATP-U

Danas je marin čilić ostvario prvu pobjedu na atp turniru.
pobjedio je u zurichu talijana di pasquallea. neka mu je dug i sretan put.
graky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 12:27   #2
Si siugran da je to ATP turnir?
Prije će biti da je to neki Challenger
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 12:34   #3
Ipak Challenger. U Zenevi. Nagradni fond: pedeset tisuca komada dolara. Podloga - zemlja. Cilic dosao sa pozivnicom.

Manje mi je jasno kako je momak preko noci postao Zagrepcanin? Nije li momak negdje iz Hercegovine, ili sam nesto pomijesao?
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 07:31   #4
A ko mu je kupio wild card???
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:58   #5
Quote:
Zemljanin kaže:
IManje mi je jasno kako je momak preko noci postao Zagrepcanin? Nije li momak negdje iz Hercegovine, ili sam nesto pomijesao?
Decko je iz Medjugorja, teniski savez BiH nije imao sluha ni mogucnosti za razvijanje njegovog talenta i decko se naravno preselio u Zagreb gdje zivi i trenira vec par godina.

Isti slucaj kao i sa Edisom Elkasovicem, juniroskim prvakom svijeta, decko je iz Kozarca kod Prijedora ali se takmici pod hrvatskom zastavom.

Isti slucaj kao i sa Ljubicicem... mada, istina je da je Ljubu rat odveo u Hrvatsku.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 02:49   #6
Decko je iz Medjugorja, teniski savez BiH nije imao sluha ni mogucnosti za razvijanje njegovog talenta i decko se naravno preselio u Zagreb gdje zivi i trenira vec par godina

Sva sreća da je tako pa sad imamo potencijalnog vrhunskog tenisača.Možda je imao hrvatsko državljanstvo i prije pa je izabrao Hrvatsku.
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 05:27   #7
APT PAT
 
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 18:48   #8
Stari purger, 16-godisnji Cilic na funkciji drugog juniora svijeta - prosao prvo kolo New York-a kojeg namjerava osvojiti i postati prvi tenisac svijeta u tome uzrastu...
Da ne otvaram drugi topic - ovaj predlazem da postane knjiga zelja, cestitki i pozdrava nasem junaku, malom Marinu...
S obzirom da je klinac na pocetku karijere, ako ne budemo 2019. imali vise od 1000 stranica - onda nismo nizasta
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 15:02   #9
Jos jedna pobjeda junaka naseg topica:

Quote:
Marin Čilić nastavlja pohod na juniorskom US Openu, u utorak je preko Amerikanca Spencera (7:6, 6:4) dohvatio osminu finala.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 15:46   #10
Cilic je preko 12. nositelja, 18-togodisnjeg Jevgenija Kirilova (pobjeda u dva seta: 7:6 (5), 6:4), stigao u trece cetvrtfinale ove sezone na Grand Slam turnirima.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2005., 13:26   #11
Cilic ipak nije uspio doci do polufinala... Evo sto kaze Vecernjak:

"Marin Čilić neće igrati u polufinalu juniorskog US Opena. U četvrtfinalu bolji od osvajača Roland Garrosa bio je wimbledonski pobjednik 18-godišnji Francuz Jeremy Chardy i to nakon tri seta - 4:6, 6:4, 6:2.
- Ili četvrtfinale (Australian Open, Wimbledon i US Open nap. a.) ili odlazim do kraja (Roland Garros). Za mene nema drugog ishoda na Grand Slam turnirima. Počeo sam dobro, servirao dobro i osvojio prvi set. Na početku drugog imao sam break-lopte, on se dobro izvukao i počeo bolje igrati. Ja sam pomalo izgubio ritam na početnom udarcu, imao loš ubačaj prvog servisa. U trećem je setu Chardy bio dosta bolji - priznao je Marin kojeg čeka kraća stanka od turnirskih nastupa.

Vjerojatno ću trenirati u Zagrebu, bolje se fizički spremiti, možda do kraja godine odigrati i koji Futures. A nije isključen ni nastup na Orange Bowlu - reći će 16-godišnji Čilić koji neće zaobići polufinalni susret Davisova kupa u Splitu s Rusijom. Bez obzira hoće li ga izbornik Pilić pozvati kao petog igrača u reprezentaciji ili ne.

- Takvo što se ne propušta - na kraju će Marin."
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.