Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 14:07   #2581
ispadaju li ikome obrve? ne mislim na ono kad se obrve godinama čupaju, pa onda više ne rastu. imam ja i taj problem, ali u zadnje vrime mi ispadaju obrve koje nikad nisam čupala. ispadaju same, bez pincete, i toliko su se prorijedile da više nemaju normalan oblik. ne znam zbog čega se to događa i ima li pomoći ...

nije moja slika, ali još malo, pa će mi obrve ovako izgledat: http://www.beautyhows.com/wp-content...-and-Cures.jpg

kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:43   #2582
to je već puno
ne znam, meni znaju ispasti 2-3 to je valjd aonako prirodno
ja bih otišla do dermatologa da pogleda s onom lampom da nije nešto na koži
i cure na prirodnoj hvale risinusovo ulje za rast trepavica, obrva,kose ...dlaka
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 21:52   #2583
a, ne znam ... otić ću do dermatologa, ali ovako ne bi rekla da je nešto do kože. probat ću sa ricinusovim uljem. fala ti.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 21:55   #2584
uzmi neke vitamine za kosu i sl. i definitivno dermatologu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 09:55   #2585
možda je zbog hormona u trudnoći ... ma, nemam pojma. vitamine već uzimam, a svakako moram kod dermatologa zbog nekih madeža, pa ću usput pitat. fala, cure.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:07   #2586
Trebam preporuku za sjenilo/pigment za obrve, boja auburn, karamel smeđa ili nešto što ide na ginger boju kose. Kupila WnW olovku za obrve, boja savršena, ali očajno meka. Može i olovka, mada mi je sjenilo puno draže.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:59   #2587
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za sjenilo/pigment za obrve, boja auburn, karamel smeđa ili nešto što ide na ginger boju kose. Kupila WnW olovku za obrve, boja savršena, ali očajno meka. Može i olovka, mada mi je sjenilo puno draže.
Probaj flormarovo sjenilo za obrve, ono najsvjetlije. Moje su obrve BAŠ BAŠ narančaste (bojam ih), i super mi je za popunjavati. Ja sam bila skeptična, ali se pokazalo super, i definitivno uzimam opet kad potrošim, a mislim da neću skoro, jer baš ima dosta. Čak je i cijena neka niska, smiješna. Sve u svemu, moje preporuke! A ako bi olovku, imaš u beauty uk baš auburn nijansu, to sam prije koristila, ali me je počelo živcirati što je masnjikava, a često se nesvjesno počešem po obrvama, pa možeš zamisliti kako poslije izgledam.
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:55   #2588
Je li išao itko na čupanje koncem u posljednje vrijeme u Petrinjsku? Ne pronalazim baš previše komentara, manuela picard se zove studio.

Ovdje sam pročitala 2-3 negativna komentara, a nedavno sam od jedne žene čula da joj je ona savršeno sredila obrve, nejednako su joj rasle (pokazivala mi je i slike od prije 2-3 godine) i da joj je Manuela napravila čudo.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 23:34   #2589
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za sjenilo/pigment za obrve, boja auburn, karamel smeđa ili nešto što ide na ginger boju kose. Kupila WnW olovku za obrve, boja savršena, ali očajno meka. Može i olovka, mada mi je sjenilo puno draže.
ako ti cijena ne predstavlja problem probaj od illamasqua peek sjenilo za obrve. meni su ta njihova sjenila medu najboljima.
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 08:44   #2590
Sowuljaga i Đezminka hvala na odgovoru. Krivo sam napisala, imam UK beauty, a ne WnW olovku i stvarno je masnjikava i pre mekana iako je boja savršena. Baš ću pogledat to flomarovo sjenilo. A što se tiče Illamasque slažem se da su im pigmenti za obrve izvrsni, dok sam bila tamno crvena imala sam thunder i razmišljala sam sada o peeku. Moj je jedini problem što ne znam koliko ću se zadržat u ginger kosi, a Illamasque je nepotrošivo, pa mi žao novaca jer će mi samo stajat sa strane nakon nekog vremena. Iako se mogu koristit i kao sjenilo za oči.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:29   #2591
ja već sigurno godinudana, ako ne i više, slinim nad too faced setom za obrve

jel to vrijedi tih para? nikad nisam imala tako nešto, koristim samo avonovu olovku s četkicom za obrve


e da, ovo šta se ide kod nekog da ti sredi obrve, ja se tu ne nalazim, jer kako će mi ih sredit kad mi rastu svakodnevno-mislim, ja svako jutro imam pincetu u ruci
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 11:27   #2592
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post

e da, ovo šta se ide kod nekog da ti sredi obrve, ja se tu ne nalazim, jer kako će mi ih sredit kad mi rastu svakodnevno-mislim, ja svako jutro imam pincetu u ruci
da, također.
nema tih para ko bi mi bolje sredio obrve od mene.
super su kakve jesu, ja stavim najobičnijeg smeđeg sjenila u njih
a nekad ne stavim ništa
i zadovoljna sam
najgore su mi iscrtane ispeglane besprijekorne umjetne obrve
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:29   #2593
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Je li išao itko na čupanje koncem u posljednje vrijeme u Petrinjsku? Ne pronalazim baš previše komentara, manuela picard se zove studio.

Ovdje sam pročitala 2-3 negativna komentara, a nedavno sam od jedne žene čula da joj je ona savršeno sredila obrve, nejednako su joj rasle (pokazivala mi je i slike od prije 2-3 godine) i da joj je Manuela napravila čudo.
Ja sam bila prije par tjedana, i prezadovoljna sam. I definitivno ću nastaviti ići redovito kod njih, nema šanse da sama uredim obrve ko što mi one tamo. Vrijedi novaca.
Moje su obrve prirodno dosta debele, i stvarno mi s koncima naprave uredan, ali prirodan oblik. I gotovo je za manje od 15 minuta :-D
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:30   #2594
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ispadaju li ikome obrve? ne mislim na ono kad se obrve godinama čupaju, pa onda više ne rastu. imam ja i taj problem, ali u zadnje vrime mi ispadaju obrve koje nikad nisam čupala. ispadaju same, bez pincete, i toliko su se prorijedile da više nemaju normalan oblik. ne znam zbog čega se to događa i ima li pomoći ...

nije moja slika, ali još malo, pa će mi obrve ovako izgledat: http://www.beautyhows.com/wp-content...-and-Cures.jpg

Meni je dermatologica dala privatni recept za Minoxidil da mi slože u apoteci (naravno, ne u količini u kojoj ide za kosu, složili su mi 1dcl pripravka i koštalo me manje od 50kn) i svaku večer sam premazivala obrve štapićem za uši i fino su se popunile, ali to nije trajno rješenje, 3-4 mjeseca po prestanku mazanja one se opet počnu rijediti.
Meni su se same od sebe prorijedile s godinama, a nisam ih čupala.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:34   #2595
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Je li išao itko na čupanje koncem u posljednje vrijeme u Petrinjsku? Ne pronalazim baš previše komentara, manuela picard se zove studio.

Ovdje sam pročitala 2-3 negativna komentara, a nedavno sam od jedne žene čula da joj je ona savršeno sredila obrve, nejednako su joj rasle (pokazivala mi je i slike od prije 2-3 godine) i da joj je Manuela napravila čudo.
Zaboravih napisati, što se tiče threadinga, imaš i u Radničkoj ženu koja također odlično radi. Čak je nešto jeftinije nego u Petrinjskoj.
Bila sam u oba salona, i nikad nisam zažalila.
Sahika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 23:59   #2596
sorry ako je bilo. S čime da produžim obrve? Probala sam nekim olovkama, puno su ljepše, lice skroz drukčije, ali se vidi da nema dlačica, samo potezi olovkom. Ima li koje bolje rješenje
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 02:38   #2597
Ima, flomasteri za obrve. Najbolji ti je Suqqu, s njim mozes doslovno vuci poteze debljine dlacice. Proguglaj malo, nesto slicno a dostupnije imaju Gosh i Milani ako se dobro sjecam.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 02:42   #2598
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
da, također.
nema tih para ko bi mi bolje sredio obrve od mene.
super su kakve jesu, ja stavim najobičnijeg smeđeg sjenila u njih
a nekad ne stavim ništa
i zadovoljna sam
najgore su mi iscrtane ispeglane besprijekorne umjetne obrve
Ovo je super ako si ih znas sama oblikovati, medutim puno cura uopce ne zna kakav oblik im najbolje pristaje, ili su ih precupale. U tom slucaju bolje da barem prvi put odu nekom strucnom, ili vise puta dok se oblik ne dovede u red, a onda dalje lako popravljaju same.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 16:03   #2599
Ne znam koliko je korisno, ali divno izgleda.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 09:39   #2600
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je korisno, ali divno izgleda.
predivno
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.