Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2020., 12:25   #1
Kako pobjeci od psihopata

Želim objavit kao pouku svim zenama. Zeznula sam si zivot. Maltretirao me psihicki, tjerao na sex, ako necu seks ili u necemu odbijem blokira me na mrezi za kaznu. Ja sam mu prije pisala i trcala dok nisam vidla tko je on. Prijetio mi je dok smo bili u svadi. Ja sam kriva nesto ga napala izazvala svadu i kad sam dosla nakon par mjeseci, vidjela ga covjek se poceo uzasno pjeniti i gurao me. Nisam prijavila. Nisam rekla njegovi neznaju ocito glumi pred njima. Shvatila sam da je psihopata. Nismo ni u vezi bili jer je govorio da nece vezu s nikim. I jos kao meni nabacivao svoje prijatelje a poslije ispituje. I stalno mi predbacivao i govorio da sam ljubomorna a nisam. Da je j njegova bivsa bila. Nakon nekog vremena smo usli bas u vezu sluzbeno sad neznam sto cu. Ponos sam zgazila, ne mogu mu prec preko toga. Bojim se jel moguce da nitko ne zna kakav je, kako mu se osvetiti. Ubio je osjecaje u meni. Duze vrijeme ne zelim niti seks ali ne da se makne kao drugi nego se kao složi s time onda necemo sve ok. A s druge strane onda se duri kad ne poslusam ima neke ispade sretno. Ne znam jel to psihopat vi mi recite manipulira, prica kontradiktorne stvari, meni da budem s drugima a poslije prigovara, ako odbijem nesto suti ili blokira na mrezi, pravi od mene ljubomornu a nisam, trazio kad si samnom mora nosit tako i tako kosu itd itd, kad smo bili u svadi prijetio preko prijateljice da ako ga ne pusti da ce joj poslat decke pa ju opet zvao, pjeni se ko monstrum skoro da ne nasrne. Nije da skriva nego i kaze znam da nisam normalan. Dal je trebala to prijavit?
maridoa is offline  
Received Infraction
Old 27.03.2020., 12:42   #2
Ti prvo trebaš naučit izražavat se i tek nakon par godina učenja toga početi razmišljati o otvaranju tema. Ova će vjerojatno završiti isto ko i zadnja.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 27.03.2020., 12:43   #3
Dosadna si i bogu i vragu sa svojim trollerskim temama.
WizardAzul is offline  
Old 27.03.2020., 14:27   #4
Ako nisi troll (iako se čini da NISI, ali postoji mogućnost) - meni je tebe žao.

Poštuj sebe, ne treba ti NIJEDAN kreten, ne upadaj u veze niti seks dok te netko stvarno ne osvoji, ne stekneš povjerenje u osobu. Inače si sama izabrala biti žrtva, igračka za seks.

Stvarno, šta kada te netko "blokira"? Pa ŠTA TE BRIGA!!!

Današnje klinke bez imalo samopoštovanja i samopouzdanja, to je nešto strašno.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 27.03.2020., 21:44   #5
Fulala si podforum, tu odi: https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=276
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Old 28.03.2020., 00:20   #6
kažeš mu da je gotovo i odeš ća.
za sve ostalo se možeš obratiti policiji i raznim udrugama.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 28.03.2020., 08:05   #7
Dosadno....imala si teme o tome i dobre rasprave, procitaj. I da nauci pisati!
__________________
Computers Rule the World!
Cibor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger