Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2008., 09:24   #201
Eto, šta je brzina, hvala
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 16:03   #202
@ Torcidas, e altri, dakako

da li si mozda u st naletio na alveus sudopere/spine u zadnje vrime?

negdje na forumu sam procitao da ih je prije par godina imao max&moris. zvao sam ih , vise ih ne drze...

unaprijed hvala
__________________
_ _
_---_---_

sta je to naspram beskraja univerzuma?
anotherguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 23:39   #203
Quote:
Vukki kaže: Pogledaj post
pogledaj i na reklama
dakle, ipak nakon obilaska blizih trgovina (nismo stigli do st-a) izabrali "diplomat 10" , proizvodjac "Reginox"...

korito djeluje iznimno cvrsto , dubina 18 cm. mozda malo preispoliran za moj ukus, ali dobro... cijena za cashh - 993 kn. (netko se bio raspitivao za cijene reginoxa...) link u vukki-jevom postu

eto
__________________
_ _
_---_---_

sta je to naspram beskraja univerzuma?

Zadnje uređivanje fonemf : 18.09.2009. at 23:29. Reason: brisanje reklame iz citata
anotherguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 20:09   #204
znam da nije ovdje mjesto, ali kad se vec prica o sudoperima- s čime čistiti silgranitni sudoper...imam od blanca boje šampanjca

hvala
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:07   #205
Održavanje silgranit sudopera
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 09:28   #206
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
znam da nije ovdje mjesto, ali kad se vec prica o sudoperima- s čime čistiti silgranitni sudoper...imam od blanca boje šampanjca

hvala
Ako imaš Blanco onda ti je najbolje kupiti Blanco sredstva za tu svrhu.
Postoje tablete koje preko noći ostaviš u 3 cm vode u koritu sudopera i ujutro izvuče i očisti sve mrlje na dnu gdje se one i najviše primaju. Za ostalo imaš posebnu pastu koju primjenjuješ cca jednom u 3 mj. Nisu ni skupe.
__________________
SNAFU
Vukki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 14:20   #207
Ima li netko iskustva s Blanco sudoperom boje "jasmin"? Je li presvijetao, vide li se mrlje od kave i sl.? Hvala unaprijed.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:03   #208
Zna li netko gdje se mogu pogledati i kupiti sudoperi u Splitu- osim u Brodomerkura,Građe,Robota i sličnih centara?
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 21:07   #209
imam crni Blanco i prezadovoljna sam, čak ga ne čistim s tim posebnim sredstivma nego uobičajenim ali ga uvijek poslije čišćenja skroz posušim...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 13:41   #210
Quote:
Vukki kaže: Pogledaj post
Cijene su ti otprilike kao Blancove, jedino što reklama sudoperi imaju antibakterijsko djelovanje i proclean formulu. Reklo bi se da dobiješ više za isto para. Koliko sam čitao, cristadur je njihov najbolji proizvod a još se zove i Nanogranit iz nekog razloga. Valjda nekakva Nanotehnologija. Imaš objašnjenje na njihovoj stranici.

reklama

DFali netko zna u kojoj su trgovini najeftiniji njihovi proizvodi. Kupio bi ARCO D-100. Zvao sam ih direktno dali su mi cijenu od 2.637 kn i uputili me u neku od maloprodaja da bi tamo trebale biti povoljnije cijene.

U Zagrebu ima dosta dučana na popisu koji to drže neznam odakle da krenem a da imaju kakav takav izbor.

Hvala

Zadnje uređivanje fonemf : 18.09.2009. at 23:29. Reason: brisanje reklame iz citata
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:14   #211
sudoper

dakle, kuhinjski sudoper. naime, u nacrtima smo za kuhinju i ostalo nam je samo pitanje sudopera.

e sad, ja sam davno imala emajlirani sudoper i on mi je bio najlijepši i najbolji na svijetu. ne zelim ove kromirane (što su praktički u svakom domu) ni one plastične..jbg, ruzni su mi i to je to.

e sad...mislim da toga više zaista nema i da se ne moze nigdje naći. čak teško i da ga netko u fušu napravi...

zanima me ima li tko kakvih ideja o tom sudoperu; nešto slično ili ne znam...dajte neke fotke jer mi na pamet samo pada kameni a on je teeezak ko olovo.
subota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:28   #212
ovo?
http://www.sizekupres.hr/sudoperi.asp
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:34   #213
e, takvi NE

taj koji sam ja imala bio je okrugli, emajlirani i boje su bile tamo smeđa i krem...kontam da je bila lesnina i da je bilo prije nekih 15ak godina
subota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:47   #214
to je bila jedna od ideja..
a znam i šta tražiš..mada je to ipak nešto starije od 15g.Godine lete..
evo na dnu..http://www.portal-srbija.com/index.p...16&Itemid=1658
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:54   #215
da to je to emajlirani čelični

hm..srbija..daleko. mislim da i slovenci to još proizvode..

ja sam iz pule, naime..i ovdje nisam vidjela ništa slično
subota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 14:59   #216
ooo..susjeda..
nazoveš ih i pitaš da li imaju u hr trgovinu ili zastupništvo..
sretno..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 15:08   #217
a kaje falilo ovoj temi?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=47176

lijepo gore piše pretraži prvo ovdje (dobro, znam da će modica ovo zbrisati, ali nisam mogla izdržati )

@subota, silgranit nije plastika

ja sam se preporodila otkad imam silgranitni sudoper. super se održava za razliku od inoksa (čitaj: bijele mrlje po inoksu od vode pune kamenca)
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:01   #218
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
a kaje falilo ovoj temi?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=47176

lijepo gore piše pretraži prvo ovdje (dobro, znam da će modica ovo zbrisati, ali nisam mogla izdržati )

@subota, silgranit nije plastika

ja sam se preporodila otkad imam silgranitni sudoper. super se održava za razliku od inoksa (čitaj: bijele mrlje po inoksu od vode pune kamenca)
silgranit mi izgleda plastično = ruzno, jel

inox mi je sranje zbog čišćenja i, opet, ruzan je

i nije mi se dalo trazit o sudoperima pa sam otvorila temu a mod je ljubazno spojio
subota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 10:03   #219
sused, nisi valjda u žminju

jel i tvoj sudoper inoksiran?

ima emajliranih i u kopru...izgleda da ću morat preko grane ispod sica
subota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:24   #220
i još 12km napred..
a ne mora pod sic,jer za EU proidvode nema carinjenja..
ja imam inox i prezadovoljna..mada mašina odrađuje sve..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.