Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 19:24   #1
LAKE CURE ?

evo malo sam cuo u nekom svom drustve da se cure od 14 godina davaju,tamo-vamo,meni je to poprilicno BIZARNO i nemogu ih zamislit u necemu takvom,ono osobno sto vi mislite? ili sam ja mozda za 16. stoljece?
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 19:29   #2
Vjeruj, znam i meni je to bizarno ali šta ćeš takva ti je to new generation... imaju 14 a izgledaju koda imaju 25 i onda takvu puste u klub a mene ne koja sam punoljetna ohoho...
__________________
People...stop fighting, angels are crying
We can be better, love is the answer
descending_angel is offline  
Old 10.09.2009., 19:29   #3
davaju gdje?
asdfgh is offline  
Old 10.09.2009., 19:31   #4
Svaki put kad dođem na ovaj podforum poželim da sam lezbijka. Kunem se, svaki put. Ali ne mogu protiv svoje prirode. Ajme sretno mi bilo.
Maiya is offline  
Old 10.09.2009., 19:40   #5
Quote:
descending_angel kaže: Pogledaj post
Vjeruj, znam i meni je to bizarno ali šta ćeš takva ti je to new generation... imaju 14 a izgledaju koda imaju 25 i onda takvu puste u klub a mene ne koja sam punoljetna ohoho...

ma udju u pubertet s 7 godina,zato su tako puno oblina,meni je to tuzno za vidjet,bolje je vidjet prosjecnu dobru curu s 14 nego tamo neku curu mlikaru j*bt
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 19:58   #6
Quote:
ADMIN ICE-T# kaže: Pogledaj post
ma udju u pubertet s 7 godina,zato su tako puno oblina,meni je to tuzno za vidjet,bolje je vidjet prosjecnu dobru curu s 14 nego tamo neku curu mlikaru j*bt
Mene su jos sa 15 godina mjesali sa deckima... A danasnje te klinke...
Ja bi to ukrotila da se mene pita... Srezala u korjenu... uzas...
toconja is offline  
Old 10.09.2009., 20:09   #7
Quote:
ADMIN ICE-T# kaže: Pogledaj post
evo malo sam cuo u nekom svom drustve da se cure od 14 godina davaju,tamo-vamo,meni je to poprilicno BIZARNO i nemogu ih zamislit u necemu takvom,ono osobno sto vi mislite? ili sam ja mozda za 16. stoljece?
Davaju davaju, danas su ti 14 godišnjakinje ko nekad 20 godišnjakinje...
Komar22 is offline  
Old 10.09.2009., 20:10   #8
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
Davaju davaju, danas su ti 14 godišnjakinje ko nekad 20 godišnjakinje...
ja bih kao trebao biti sretan zbog toga,jer sam tu nekih godina,ali zapravo mi je to tuzno
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 20:10   #9
Exclamation

Quote:
descending_angel kaže: Pogledaj post
Vjeruj, znam i meni je to bizarno ali šta ćeš takva ti je to new generation... imaju 14 a izgledaju koda imaju 25 i onda takvu puste u klub a mene ne koja sam punoljetna ohoho...
Zato kaj se današnji roditelji "nemaju vremena" bavit svojim klincima, pa su klinci prepušteni TV-u, Teen-u, OK-u i ostalim pihdarijama...

Pa se zavedeni tim "modnim" trendovima Amerike i inih cool zemalja, priklanjaju i prilagođavaju...

Danas se klici karaju u 6. osnovne za bon od 50kn... HEBOTE!!! ja do svoje 16.-te nisam znal čem mi još pimpek služi osim za pišanje

... idu u diskoteke... birtije... piju, puše i ko zna kaj još po parkićima rade

Nedavno sam kod Cibone videl dve klinke (oko 10-12god) kak navlače cigarete ko' velike... svaka svoju kutiju ima!!!

Pa ljudi moji!!! Kam to civilizacija ide?!?!

Ja il neću imat djecu il ću ih držat pod staklenim zvonom do 18.-te
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 10.09.2009., 20:14   #10
Quote:
ADMIN ICE-T# kaže: Pogledaj post
ja bih kao trebao biti sretan zbog toga,jer sam tu nekih godina,ali zapravo mi je to tuzno
Valjda nemaš baš takve u razredu, ja sam u osnovnoj imal i to mi odma budi stara sjećanja po WC-ma i liftovima i rođendani i sl...
Komar22 is offline  
Old 10.09.2009., 20:14   #11
Ne, to danas nije "tako". Jest, malo je slobodnije, ali nije uhvatilo maha kao što se čini iz nekih postova.

Autore, nisi u 16. stoljeću. Samo imaš mozak.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 10.09.2009., 20:16   #12
I sa 13. se neke daju..... Danas niš čudno to.
Pali_andjeo is offline  
Old 10.09.2009., 20:19   #13
ma cuj

zapravo ove koje se davaju vamo-tamo,vrlo dobro ih znam

imaju rastavljene roditelje,i tako druze se s krivim ljudima

vjerovatno se zato i upustaju u nesto takvo tako rano,sto je najzalosnije ti likovi su stariji i samo hoče malo pice,al ja mislim da nije to to,treba ti se ful svidit cura pa onda obavit posa XD
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 20:21   #14
Quote:
descending_angel kaže: Pogledaj post
Vjeruj, znam i meni je to bizarno ali šta ćeš takva ti je to new generation... imaju 14 a izgledaju koda imaju 25 i onda takvu puste u klub a mene ne koja sam punoljetna ohoho...
Ovo je živa istina. Toliko se skockaju i namažu da iskreno ne možeš napraviti razliku. Još nekako ako nema razvijene obline, ali ako ima grudi i bokove, jednostavno nema šanse da skužiš godine. Nije to sma ostvar da klinke od 14 izgledaju kao 20, vidio sam i puno njih od 35 što izgledaju kao 20. Ne bi se bunio ni na jednu
Ono što moram priznat je da su godine obično vrlo jasne nakon bilo kakve konverzacije nakon 3 minute maskimalno. Bar meni
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Old 10.09.2009., 20:34   #15
hvala na dobronamjernim postovima

ali nisam htio slusat o danasnjoj generaciji,vecina je to propalitet

ja i moji frendovi odma nekon 2 minute promatranja/pricanja s osobom kazem jel PROPALA ili NE

uglavnom propaliteti su oni koji glume,forsiraju neke stvari,uglavnom malo previse svega sto je nepotrebno
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 20:36   #16
e

Zalosno ajmo reci jest.
Kriva je televizija a pretezito americke teen serije,znam da ce neki reci da pricam gluposti ali gledao sam prije 2 dana rat u kuci.

Uglavnom ona zenska kao trebala spavati s deckom jer je cula da ona jedina u razredu djevica i onda ona njezina prijateljica kaze cak je i ona u invalidskim kolicima fukala.

I sad zamislite kad ova nasa djeca na balkanu to vide i onda kad vide kako se neka fufa jebala u razredu ova ce mislit moram i ja kull da budem
ex_1 is offline  
Old 10.09.2009., 20:39   #17
ja se na te serije dobro nasmijem

i to dobro

jer sam mislio da to nije istina ali ko zna mozda je?
ADMIN ICE-T# is offline  
Old 10.09.2009., 20:39   #18
@ex1

ta serija je jedna od smjesnijih komicnih. kada to bude na cnnu na vijestima, onda se zabrini.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2009., 20:46   #19
nisi ti za 16.stoljece a cinjenica je da cure sve mlade i mlade davaju
-ivanaaa- is offline  
Old 10.09.2009., 20:47   #20
Na žalost istina je! radio sam svojevremeno u učeničkom domu! Nakon što 14 i 15 godišnjakinje shvate da im roditelja nema, postaju oličenje zla, gore od najgorih prostitutki, ali ne traže novac naravno! Nije to da bi bile u trendu, nego jedna drugu vidi, a hormoni učine ostalo!!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger