Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2009., 11:26   #81
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
je,super su.

no sada znam stvarno puno zena koje muku muce s posljedicama...lijepo se trosit bezbrizno, vikat kako te dodatno napaljuje i urnebesno uzbuduje svrsavanje u pickicu, no sada, stvarno je to strasno, muku muce sto s kilama s dlakavoscu losim tenom raznoraznim psihickim stanjima i slicno.

ko prvo, najbolja kontracepcija je otvoreni razgovor s partnerom s kojim se odlucis seviti...a ko drugo najbolje je kada se uspijete zajednicki dogovoriti kaj ce te upotrijebiti (ili necete ) i kada to stvarno tako i napravite.

ostalo je sve za qrac...
Ne napaljuju je tablete , napljuje je podsvijeni osjećaj sigurnosti dok pije tablete

Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
daj to je bila ironija---
Baš me zanima na što bi izgledala da nije ironija.
Piramida is offline  
Old 26.08.2009., 11:28   #82
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
ko prvo, najbolja kontracepcija je otvoreni razgovor s partnerom s kojim se odlucis seviti...a ko drugo najbolje je kada se uspijete zajednicki dogovoriti kaj ce te upotrijebiti (ili necete ) i kada to stvarno tako i napravite.
ne kužim
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 26.08.2009., 12:46   #83
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
I ja ramišljam o spirali...prednosti,mane,iskustva?
spirala...da ne reklamiram koja...nešto najbolje šta mi se dogodilo zadnjih 6 mj
bluemood is offline  
Old 26.08.2009., 13:17   #84
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post

no sada znam stvarno puno zena koje muku muce s posljedicama...lijepo se trosit bezbrizno, vikat kako te dodatno napaljuje i urnebesno uzbuduje svrsavanje u pickicu, no sada, stvarno je to strasno, muku muce sto s kilama s dlakavoscu losim tenom raznoraznim psihickim stanjima i slicno.


ostalo je sve za qrac...
Neslažem se u ovome s tobom,isto tako znam hrpu cura koje piju tablete i niti su se udebljale,niti se bore s dlakavošću,lošim tenom itd.
Isto tako,ako si čitao upute kod takvih tableta,neke žene ih koriste upravo radi problema lošeg tena i dlakavosti...
A sve nas urnebesno napaljuje svršavanje bilo gdje ponajprije jer kasnije nema straha od neželjene trudnoće i jer se s pilulama osjećamo sigurno,mada ni one nisu 100 % sigurne..
angie1985 is offline  
Old 26.08.2009., 13:20   #85
pa ja nemam nikakvih problema, a ten mi se popravio,nemam bolnih mengi više a znala sam provodit dane u krevetu presavijajući se
+KLEA+ is offline  
Old 26.08.2009., 13:27   #86
Quote:
angie1985 kaže: Pogledaj post
Neslažem se u ovome s tobom,isto tako znam hrpu cura koje piju tablete i niti su se udebljale,niti se bore s dlakavošću,lošim tenom itd.
Isto tako,ako si čitao upute kod takvih tableta,neke žene ih koriste upravo radi problema lošeg tena i dlakavosti...
A sve nas urnebesno napaljuje svršavanje bilo gdje ponajprije jer kasnije nema straha od neželjene trudnoće i jer se s pilulama osjećamo sigurno,mada ni one nisu 100 % sigurne..
Sve rečeno je istinito
Piramida is offline  
Old 26.08.2009., 13:34   #87
trenutno kondom, a kad budem u nekoj ozbiljnijoj vezi, testiranje (oboje) i samo tablete, ali bojim se da će to pričekat još neko poduže vrijeme
volim čokoladu is offline  
Old 26.08.2009., 14:21   #88
Ja sam pilule, osim zbog kontracepcije, počela uzimati zbog problemčića sa tenom i policističkih jajnika.. Ten mi se bio pročistio, menge postale redovite, kratke i gotovo bezbolne, udebljala se nisam..nikakvih neugodnih nuspojava nisam imala.. Osjećala sam se s njima potpuno sigurno i baš su mi bile praktične..
Imam samo pozitivna iskustva s pilulama..voljela bih im se vratiti..
Zbunjevita :) is offline  
Old 26.08.2009., 14:31   #89
zapravo nijedna metoda nije sigurna niti najbolja jer znam dosta ženskih koje su s različitim metodama opet zatrudnile,pa već kad se mora riskirat radije ne stavljaj ništa unutra,pogotovo ako nisi rodila,nego koristi-vadi ga van- ili kondome....
_pandora_ is offline  
Old 26.08.2009., 15:06   #90
Sad pitanje za žene. Pijete pilule ok. zanima me kako bi se osjećale da vam netko tko se razumje prije seksa pogleda genetalije i procjeni rizik od evenutalnuh bolesti. Traje minut / dva al ide bez kondoma.
Piramida is offline  
Old 26.08.2009., 15:19   #91
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Sad pitanje za žene. Pijete pilule ok. zanima me kako bi se osjećale da vam netko tko se razumje prije seksa pogleda genetalije i procjeni rizik od evenutalnuh bolesti. Traje minut / dva al ide bez kondoma.
Pet minuta sam izgubila da shvatim šta si htio reč i dalje ne kužim. Platit ćeš mi tih pet minuta i daj malo pojasni. S čim minut/dva bez kondoma? Očima? Onim željezom za vađenje plodove vode i rađenje papatesta ili prstom, nedajbože bez rukavica????? Iako ne pijem pilule i nikad ih nisam pila i imam razvaljenu vaginu i obilno krvarim, još mi samo reci da li ima smisla da ti ja odgovorim kad i ako skužim pitanje, a?

Zadnje uređivanje Amy Mc23 : 26.08.2009. at 15:27.
Amy Mc23 is offline  
Old 26.08.2009., 15:25   #92
Quote:
bluemood kaže: Pogledaj post
spirala...da ne reklamiram koja...nešto najbolje šta mi se dogodilo zadnjih 6 mj
Ajd reci pliz
leptirica 2 is offline  
Old 26.08.2009., 15:29   #93
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Sad pitanje za žene. Pijete pilule ok. zanima me kako bi se osjećale da vam netko tko se razumje prije seksa pogleda genetalije i procjeni rizik od evenutalnuh bolesti. Traje minut / dva al ide bez kondoma.
Hahha to bi bilo baš zanimljivo... jel svaki put?

Btw, ja ne uzimam pilule iz principa. Mada su mi i kondomi bljak bljak ipak nek on plati cenu, ne ja.
smvra is offline  
Old 26.08.2009., 15:30   #94
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Hahha to bi bilo baš zanimljivo... jel svaki put?

Btw, ja ne uzimam pilule iz principa. Mada su mi i kondomi bljak bljak ipak nek on plati cenu, ne ja.
Kako on plati,a ne ti? I ti platiš! Kondomi smanjuju osjećaj
leptirica 2 is offline  
Old 26.08.2009., 15:34   #95
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Kako on plati,a ne ti? I ti platiš! Kondomi smanjuju osjećaj
dobro podelimo lapo - lapo

Inače, zaista mrzim kondome
smvra is offline  
Old 26.08.2009., 15:35   #96
U mladim danima, gumica, zna se.
Sa stalnim partnerom je bilo vadi dok nije kasno.
A sada je vazektomija.
I bas je krasno.
I cesto i bez brige.
No to kod nas i nije lako srediti.
aromatiko is offline  
Old 26.08.2009., 15:36   #97
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
dobro podelimo lapo - lapo

Inače, zaista mrzim kondome
Tako već možekad pogledaš svaka metoda ima mane i prednosti ali nijedna nije sigurna 100 posto
Nekako mi spirala zvuči naj,e sad ima i drugih alternativa,kontracepcijske pilule ipak su sintetički hormoni i remete prirodan ritam organizma,kondom mi je ko da se jbem ispod kabanice-svako u svojoj kabanici-nema onog bliskog doživljaja,topline
leptirica 2 is offline  
Old 26.08.2009., 15:39   #98
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Pet minuta sam izgubila da shvatim šta si htio reč i dalje ne kužim. Platit ćeš mi tih pet minuta i daj malo pojasni. S čim minut/dva bez kondoma? Očima? Onim željezom za vađenje plodove vode i rađenje papatesta ili prstom, nedajbože bez rukavica????? Iako ne pijem pilule i nikad ih nisam pila i imam razvaljenu vaginu i obilno krvarim, još mi samo reci da li ima smisla da ti ja odgovorim kad i ako skužim pitanje, a?
Ako je prije seksa naravno da će biti bez rukavica
samo malo pogledati ništa posebno , ništa ne vaditi , samo ''baciti oko'' i procjeniti
Naravno ideš se seksat s time koji ti gleda
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Hahha to bi bilo baš zanimljivo... jel svaki put?
Da Lud

Zadnje uređivanje Piramida : 26.08.2009. at 15:45.
Piramida is offline  
Old 26.08.2009., 15:41   #99
Quote:
mala_guskica kaže: Pogledaj post
Hmmm,Piramida zar vazektomija nije trajno prekidanje izlaska sperme?! Mislim da nijedan muškarac neće to napraviti,osim ako je 100 % pomiren sa činjenicom da neće imati djece cijeli život. Prije bih to preoručila gej populaciji.
Ma je, samo za gej !!!!!!!!!
Ako ispuniš planiranu kvotu djece, a još si raspoložen, a kao pravo muško uvijek ti se diže s sa 77, rješiš sve s dva mala cak, cak.
aromatiko is offline  
Old 26.08.2009., 15:42   #100
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Tako već možekad pogledaš svaka metoda ima mane i prednosti ali nijedna nije sigurna 100 posto
Nekako mi spirala zvuči naj,e sad ima i drugih alternativa,kontracepcijske pilule ipak su sintetički hormoni i remete prirodan ritam organizma,kondom mi je ko da se jbem ispod kabanice-svako u svojoj kabanici-nema onog bliskog doživljaja,topline
Ajde ne filozofiraj, da ne velim seri. Ako je normalan penis čak ni mojoj čudnoj vagini to ne smeta. Nemam opće neki drugi osjećaj sa kondomom ili bez. Iako ni to ne koristimo, jer se trenutno ne bojim ostat trudna, ali fakat prije koliko se sjećam nema neke razlike. Čak mi je bolji osjećaj kad svršava kad ima kondom jer se jače napne od iscijeđenje sperme u gumici koja nema kam, ak nije puknul kondom, fkors, ne!?
Amy Mc23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger