Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 18:16   #1
Gdje u Zagrebu kupiti M kosulje kratkih rukava za izlazak?

Oy ! Decki, muskarci gdje kupujete sportske tj. kosulje za van u zg-u, ja imam dosta problema sa nalazenjem odgovarajucih kosulja velicine xxl B-). Znaci trebao bi neke kosulje da su onak tamnije pa sa nekim crtama, uzorcima i slicno i obavezno da su kratkih rukava. I ak je moguce da budu do 250kn, marka nije bitna. Eto pomagajte.
dota4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:01   #2
Ček, je l' trebaš M veličinu ili XXL veličinu? U naslovu je jedno, u uvodnom postu drugo.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:04   #3
M znači Muška
ontopik: pogledaj u Tom Tailor, tamo sam vidio ono što ti treba
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:09   #4
A, tako... a najbolje da je pitao za ženske košulje ovdje.

I ovo sportske košulje... to mi više vuče na sportivo polo majice s kragnama, nego na ono što ima u dućanima poput New Yorkera, Bershke, TTailora, S Olivera i sličnih u tom cjenovnom rangu... Makar otvarač teme vjerojatno misli na ove mahom pamučne napola elegantne (kako da ih već nazovem), popis kojeg sam naveo iznad.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:33   #5
Kupujmo Hrvatsko http://www.orljava.hr/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 01:22   #6
Peek & Cloppenburg
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:50   #7
Thx za odgovore ima toga dosta, pogledat cu bas u tim ducanima kaj ste naveli. Ovo M je skraceno od muska, velicinu M sam nosio u vrticu :-P. I da mislio sam, na one pamucne malo elegantnije :-D.
dota4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:00   #8
Quote:
dota4ever kaže: Pogledaj post
Oy ! Decki, muskarci gdje kupujete sportske tj. kosulje za van u zg-u, ja imam dosta problema sa nalazenjem odgovarajucih kosulja velicine xxl B-). Znaci trebao bi neke kosulje da su onak tamnije pa sa nekim crtama, uzorcima i slicno i obavezno da su kratkih rukava. I ak je moguce da budu do 250kn, marka nije bitna. Eto pomagajte.
Ja ti znam samo za prugaste košulje, ali za unutra. Onako, budu univerzalni broj.
Dobiješ ih, ne koštaju ništa.
contender is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:48   #9
negdje na netu sam čitao što muškarci nikada ne bi smjeli nositi. svoja razmišljanja iznio je jedan od naših modnih mačaka i u pravu je:

košulja kratkih rukava nije košulja.

i u pravu je
vat_d_fak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:07   #10
Quote:
vat_d_fak kaže: Pogledaj post
negdje na netu sam čitao što muškarci nikada ne bi smjeli nositi. svoja razmišljanja iznio je jedan od naših modnih mačaka i u pravu je:

košulja kratkih rukava nije košulja.

i u pravu je
da, ziher će mi neki gej govorit kaj da nosim!

dosta znam prek ljeta nosit kratke košulje... i ne vidim kaj ima loše u tome... a za kupit ih ima svugdje... dovoljno je otić u neki veći centar, i ima izbora koliko hoćeš...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:39   #11
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
da, ziher će mi neki gej govorit kaj da nosim!

dosta znam prek ljeta nosit kratke košulje... i ne vidim kaj ima loše u tome... a za kupit ih ima svugdje... dovoljno je otić u neki veći centar, i ima izbora koliko hoćeš...
Ne moraš me poslušat ali probaj ljeti nosit kvalitetnu košulju dugih rukava jedan dan pa potom sutra onu kratkih rukava i sve će ti bit jasno.

U niti jednoj trgovini visokokvalietnih košulja je gotovo nemoguće pronači košulju kratkih rukava. Pitam se zašto??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:03   #12
1. lik očito traži polo shirt a ne košulju
2. kako ga nije sramotai pitati gdje u zagrabu da nabavi jbt...šta bi mi iz pripizdića sa 3-4 tisuće stanovnika trebali raditi? da pitamo gdje kupiti kruh, mlijeko, ulje?
3. košulja nema kratkih rukava da valjaju pošto se to ne nosi (pogotovo sa kravatom)...medjutim ja mislim da lik traži polo shirt (onbično lacoste, ralph l. itd)
ovako nešto nosim i sam često
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:26   #13
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
1. lik očito traži polo shirt a ne košulju
2. kako ga nije sramotai pitati gdje u zagrabu da nabavi jbt...šta bi mi iz pripizdića sa 3-4 tisuće stanovnika trebali raditi? da pitamo gdje kupiti kruh, mlijeko, ulje?
3. košulja nema kratkih rukava da valjaju pošto se to ne nosi (pogotovo sa kravatom)...medjutim ja mislim da lik traži polo shirt (onbično lacoste, ralph l. itd)
1. ne znam kako ti je očito da traži polo shirt kad je lijepo napisao da traži košulje kratkih rukava

2. slažem se. i ja sam iz pripizdine do 3000 stanovnika pa se bez problema snadjem

3. eto, ipak je onaj obrnuto_seksualno_orijentirani_modni_mačić u pravu jebiga, mora im se priznati da znaju kako bi se muško trebalo obući (izuzev grubnića kretenka )
vat_d_fak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:40   #14
Quote:
dota4ever kaže: Pogledaj post
Oy ! Decki, muskarci gdje kupujete sportske tj. kosulje za van u zg-u, ja imam dosta problema sa nalazenjem odgovarajucih kosulja velicine xxl B-). Znaci trebao bi neke kosulje da su onak tamnije pa sa nekim crtama, uzorcima i slicno i obavezno da su kratkih rukava. I ak je moguce da budu do 250kn, marka nije bitna. Eto pomagajte.
na Hreliću...kod mrkog Đoleta, treći štand s lijeva ukoso prije ćevapđinice od Huse, kraj Mare koja prodaje karitas robu na kile.... ima svih boja... a šarenih havajki najviše.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:50   #15
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
na Hreliću...kod mrkog Đoleta, treći štand s lijeva ukoso prije ćevapđinice od Huse, kraj Mare koja prodaje karitas robu na kile.... ima svih boja... a šarenih havajki najviše.

jel to kad prođeš kraj Markove kuće pa prva desno?
vat_d_fak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:17   #16
Zanimljiv je taj hrelic.
All-in is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:28   #17
Molim lock na temu saznao sam sto me zanima, sad je vrijeme za soping.
dota4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 00:45   #18
meni su u s. Oliveru kosulje uvijek bile ok.
__________________
Glupi ljudi - pametni mobiteli !
Manitou- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger