Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2008., 23:28   #61
Quote:
gdja Castro kaže: Pogledaj post
Ok, tko god da bude, molim vas da ovo najavite ovdje za 2008. Držim jednu knjigu već, pa skoro će, hm, 18 mjeseci. Ok, 19. Ili više? Ne znam. Zakačit ću ovo radi tog datuma kao top temu, majkemi.

Treniram za odlazak u knjižnicu na dan oproštaja od danas.
Može, može, ja se slažem s tobom...i ja imam zakasninu...
ako pada u nedjelju....taj dan, veliki dan, jelte..radit će tada?
uf uf.......
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 15:05   #62
nije zagrebačka, ali ako ima nekog iz solina -

Quote:
GK Solin obavještava one zaboravljive da se od 10. studenog do 15. studenog 2008. provodi akcija „Vratimo zaboravljenu knjigu“ - tjedan vraćanja knjiga bez naplate zakasnine


pa eto, da se zna
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 09:55   #63
Da, ali jeste li sigurni da ce oprastati zakasninu? Neznam jel to ide za dan grada Zagreba ili za dan knjižnica grada Zagreba... Na jedno sam dosao prosle godine pa su mi rekli da nema taj dan veze s tim... Sada samo kad bih se mogao sjetiti
__________________
Unaprijed se svima ispricavam zbog mogucih gramatickih pogresaka.
Bartacus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:17   #64
ajme ajme, pa zašto kasnite?..ja eto radim u knjižnici...al sam podmitljiv
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 12:21   #65
Čuo sad na radiju - svenarodni dan oprosta zakasnine u knjižnicama je 6. prosinac.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 12:31   #66
Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Čuo sad na radiju - svenarodni dan oprosta zakasnine u knjižnicama je 6. prosinac.
Oktopode, vesela ti majka, svaka ti dala, zelenile ti brazde i nikad ne moro po poticaje.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 23:32   #67
veleštovana gospođo moderatorice, uopće niste primjer
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 11:36   #68
Vraćanje knjiga u knjižnicu u predviđenom vremenskom roku je mit.
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 12:15   #69
Svake godine se digne tema samo u vezi dana kad se vraćaju besplatno knjige koje godinama niste vratili
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 14:15   #70
Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Vraćanje knjiga u knjižnicu u predviđenom vremenskom roku je mit.
very very true
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 16:29   #71
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
veleštovana gospođo moderatorice, uopće niste primjer
Ali sam zato izvanredan dokaz kako forum uspješno rješava probleme! Za svaki vaš zaser - forumhaer.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 19:07   #72
Thumbs up

Quote:
oktopod kaže: Pogledaj post
Čuo sad na radiju - svenarodni dan oprosta zakasnine u knjižnicama je 6. prosinac.
mislim da to nije istina, kao prvo, knjižnice nikad ne najavljuju dan oprosta zakasnine 2 mjeseca unaprijed, nema šanse, drugo, ove godine je već bio dan oprosta, za Dan grada Zagreba, dva puta u istoj godini? Ne! Koji je to radio bio? Ove godine je nekoliko puta na radiju bilo dezinformacija o oprostima i besplatnim upisima, koje je knjižnica demantirala. Ali poruka onima koji se uvijek nadaju....nada zadnja umire.
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 22:41   #73
Meni je rekla zena u knjiznici da ako su ti oprostili dug jednom, slijedeci puta ne moze. Posto imaju kompjutere koji sve pamte, ja sam ove godine stanga.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 20:51   #74
Evo da pohvalim prijazelja koji je negdje u 7 razredu izgubio knjigu i vec neki 6 godina nie bio uclanjen u KGZ zbog zakasnina. Školska knjiznica i tako se krpao. Kako je cielo ljeto radio, zaradio je vece pare i rekao da ide rjesiti to s knjiznicom. Dosli mi u knjiznicu na glavnom on se prijavio normalno. Dug je nestao. Primjer da covjek moze pobjediti sustav.
caboboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 22:15   #75
pih, nama nije nista nestalo. MM je blokirana iskaznica jer prije trinaest ( 13!!) godina nije vratio roman u knjiznicu. I sta da sada radi? rekli su mu da kupi isti ili slican i donese u knjiznicu... A di da nadem stari roman?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 11:49   #76
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Ja odustala od zagrebačkih knjižnica ,osim Sveučilišne.Evo i zašto:
Prije nekoliko godina u selidbi sam izgubila dvije knjige iz knjižnice Tin Ujević.Kad smo se nakon mjesec i pol konačno smjestili u novom stanu shvatim da nema knjiga ,odem u knjižnicu i kažem da ću kupiti te knjige (bilo ih je u knjižarama),ispričam se i tak... Tu se podigne dževa na mene,te zovi voditeljicu,te odite direktorici,te treba to platiti i nadoknaditi...Ok,kažem ja -kupit ću knjige i platiti zakasninu ( koja je btw trostruko viša od vrijednosti knjiga) i to je valjda u redu.A ne,kažu oni,ne može to tako tu ima troškova još 300 kuna...Ja se okrenem i odem.
Iako sam član tih knjižnica od djetinjstva više ne idem niti u jednu.Svaki mjesec kupim nekoliko knjiga,posuđejem od prijatelja i tak...
Sveučilišna je posebna priča- tam se drže kao da im je Gutenberg u podrumu.
Evo kvotam samu sebe samo da naglasim - nisu zaboravili ni obrisali.Još sam na crnoj listi.Valjda sad već dugujem mjesečni proračun za kulturu u gradu Zagrebu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 21:47   #77
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
pih, nama nije nista nestalo. MM je blokirana iskaznica jer prije trinaest ( 13!!) godina nije vratio roman u knjiznicu. I sta da sada radi? rekli su mu da kupi isti ili slican i donese u knjiznicu... A di da nadem stari roman?
pa nakon toliko godina bi se to trebalo brisati iz svih postojećih i nepostojećih baza...dovoljno je kupiti neku sličnu beletristiku

Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Meni je rekla zena u knjiznici da ako su ti oprostili dug jednom, slijedeci puta ne moze. Posto imaju kompjutere koji sve pamte, ja sam ove godine stanga.
oprost vrijedi za svaku godinu!

Zadnje uređivanje gdja Castro : 05.11.2008. at 10:04. Reason: spajanje postova
Knjižničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:18   #78
Teta Knjižničarko, dakle 6. prosinca se ziher dijele oprosti u Gradskoj knjižnici? Ja sam davno vratila sve knjige, ali ostao mi je oveći dug koji mi sjedi za vratom već koju godinicu... Eh.
__________________
Ki ne bi rada da mu se dozna, neka ne učini.
boshkarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:11   #79
Zdravo svima!
Zna li netko kad je besplatni upis u knjižnice (KGZ prvenstveno) ove godine? Ako to još postoji... Nije mi frka dati 50 kuna za kulturu, ali ako je baš ovih dana...
hvala unaprijed!
Saffron08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:15   #80
Znao je nekad biti besplatan upis muškarcima na Dan žena, al mislim samo u Bogdana Ogrizovića dok nije bio u sastavu KGZ.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.