Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 12:05   #281
ja nisam bila prosli put. meni je bilo predivno. savrsen koncert. isplatilo se ici i bas sam sretna sto sam bila

odusevila me u potpunosti,... nisam ocekivala da ce biti tako jebeno
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:36   #282
Bila sam na oba koncerta, i onaj prvi je definitivno bio bolji! Nezaboravan!
Tad je pjevala i jako puno pjesma iz ere Destinys Child. . .

Ipak, drago mi je da sam bila i na ovom, "drugom" koncertu.
espinada is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 14:33   #283
Quote:
maja_pos kaže: Pogledaj post
Hello je druga pjesma, pjevala je Halo.
Hvala na ispravku
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 16:36   #284
Moj snimak

http://www.youtube.com/watch?v=1bGds100v7A
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 16:37   #285
Uvijek sam smatrao Beyonce "savršenom" pjevačicom, ali preksinoć je to potvrdila. Stvarno je savršena. Nisam bio na koncertu u Zagrebu prije četiri godine, ali ovaj koncert je bio odličan.
Za početak ću komentirati publiku. Svaka čast. Pretpostavljao sam da će publika poznavati samo velike hitove, ali iznenadio sam se kako je bila dobra reakcija kada je izvela I Care.
Hrvatska publika je odlična. Nadam se da će se sljedeći put smanjiti broj ulaznica za parter. Ljudi su padali u nesvijest. Iz moje perspektive to je izgleda neugodno.
Pozornica je ogromna. Na slikama izgleda puno manje. Čak je i B-stage spektakularan. LED ekrani su me oduševili.
Beyonce je uživo puno "manja". Jako je sitna. Nije "mesnata" kao na televiziji i slikama. Lijepa je.
Glas joj je odličan. Stvarno je "prodoran". Pleše kao profesionalni plesač. Inače, pjevačice samo "prate" plesače, ali ne i Beyonce.
Ono što me je najviše oduševilo je interakcija s publikom. Iskrena je i prirodna. Upravlja publikom. Sve što je rekla, publika je i radila. Stvarno je zvijezda.
Popis pjesama je bio odličan. Čak je bio i malo drukčiji od onoga u Beogradu. Izvela je Say my name i COI, a DFY i UU nije izvela. Mislim da je generalnoj publici to bolje. Jedina "dosadna" pjesma (barem meni) je Resentment. Mislim da je umjesto te pjesme trebala staviti Listen. Također, ne sviđa mi se aranžman pjesme Halo. Prethodna turneja je imala bolji aranžman.
CIL je stvarno bio vrhunac večeri, budući da je došao iznenada. Nitko nije očekivao da će doći nakon odbrojavanja i stvarno je sve iznenadila kada je nakon 1 krenuo CIL. Najemotivniji (po meni) dio večeri je također pri kraju - IWH interlude. Stvarno nešto predivno.
Zaključno: sljedeći put kada bude imala turneju - Maksimir. Arena Zagreb je postala premalom za Beyonce. Tako mi je drago što je Gospođa Carter turneja kojom promovira 4. Album je zaslužio toliku pažnju.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 16:43   #286
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Ma odlična je..

Sjedili smo na istoj strani 101 ?


Kao što reče gore -nije mesnata kao na telki.

Krasnu figuru ima i profinjena je ( lijepa i u dugoj crvenoj haljini )
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 16:52   #287
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Ma odlična je..

Sjedili smo na istoj strani 101 ?

Da, stvarno odlicna pozicija.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 16:58   #288
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Redari su u prvim redovima ponekad dijelili bocu vode za popiti.
Mislim da je previše ljudi pušteno u parter- naprijed sve nagurano, bez zraka i mogućnosti izlaska po piće.
Kad su davali vodu? Cura malo dalje od mene, je na engleskom molila vode prvo jednog redara, pa drugog, drugi je rekao kao da su prošli put organizatori bili pošteni pa podijelili par boca vode, ali ovaj put da ne zna hoće li biti tako i na kraju nije. Zatim je iz BeyHive-a curu zamolila da joj ode kupiti, ali redari nisu dali da nam se doda voda Zatim onaj što je namještao fenove iliti ventilatore je imao bocu jane, i cura pita da li joj može dati, i on kao 'no, sorry, i get tired, then get thirsty, glog glog', i na kraju nije niti otvorio bocu niti ju je uzeo, aka ostala je ležati ispod bine. Tako da ovi u prvom redu nisi vidjeli v od vode, bez obzira što su se svi u jednom trenu derali 'vode, vode, vode'.

Tako da je po tom pitanju bilo stvarno katastrofa, ali nakon nekog vremena te ponese nastup i zaboraviš. Tek tamo na kraju, izlaziš van i skužiš da dehidriraš
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 17:02   #289
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Hvala na ispravku
Ma ništa inače obožavam Hello! jedna od najdražih njenih pjesama, zbog lyricsa.. i žao mi je što nije pjevala i nju, kao na prošloj turneji..ali, inače, nikakve zamjerke nemam, jedna je Beyonce i drago mi je što postoji pjevačica kao što je ona! slušam je već dobrih 9 godina, od svoje 11., tako da sam veliki fan i drago mi je što sam bila na koncertu i ovaj put! Beyonce
__________________
https://www.facebook.com/liliblumakeitsimple/?fref=ts Posjeti i izaberi svoju personaliziranu šalicu! Tvoja želja, moja zapovijed! :)
maja_pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 17:06   #290
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Kad su davali vodu? Cura malo dalje od mene, je na engleskom molila vode prvo jednog redara, pa drugog, drugi je rekao kao da su prošli put organizatori bili pošteni pa podijelili par boca vode, ali ovaj put da ne zna hoće li biti tako i na kraju nije. Zatim je iz BeyHive-a curu zamolila da joj ode kupiti, ali redari nisu dali da nam se doda voda Zatim onaj što je namještao fenove iliti ventilatore je imao bocu jane, i cura pita da li joj može dati, i on kao 'no, sorry, i get tired, then get thirsty, glog glog', i na kraju nije niti otvorio bocu niti ju je uzeo, aka ostala je ležati ispod bine. Tako da ovi u prvom redu nisi vidjeli v od vode, bez obzira što su se svi u jednom trenu derali 'vode, vode, vode'.

Tako da je po tom pitanju bilo stvarno katastrofa, ali nakon nekog vremena te ponese nastup i zaboraviš. Tek tamo na kraju, izlaziš van i skužiš da dehidriraš
Kad su uzeli iz publike potpuno onesvještenu curu na početku koncerta vidjela sam da su dali veliku bocu vode u prve redove na sredini.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 19:27   #291
S Dnevnik.hr-a:''Da je Franka odlično odradila svoj nastup, potvrdila je i sama Beyonce u susretu s njom, ali i tijekom koncerta. Franki, koja je stajala unutar drugog dijela pozornice, na sredini dvorane, popularna Queen B se naklonila i sa smješkom uzviknula 'Everybody give it up for Franka!'.''
Ok, ja to fakat nisam čula! Ja sam čula da je rekla ''Everybody give it up for Kelly and Michelle!'', i to je bilo nakon Survivor, ja mislim..
__________________
https://www.facebook.com/liliblumakeitsimple/?fref=ts Posjeti i izaberi svoju personaliziranu šalicu! Tvoja želja, moja zapovijed! :)
maja_pos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 19:55   #292
Da li netko zna - kako su ljudi koji su stajali u Beyhive-u dobili te ulaznice?
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:01   #293
stvarno me boli briga za koncert od prije 4 godine i za Lady GaGu i Britney.......
ja 17.4.'13 NIKAD NIKAD NIKAD NIKAD neću zaboravit!!!!

nisam bio blizu nje, već na tribinama, ali opet se sve odlično vidjelo/čulo/osjetilo!! Beyonce je savršena i cijeli koncert bio je perfektno izveden! Highlighti od highlighta bili su mi Irreplaceable, Crazy In Love, Schoolin' Life ,Survivor, Say My Name i Love On Top!
Nevjerojatno kak je ženskinje ludovalo tijekom ženskih himni: RTW i Single Ladies..... baš su bile opake!!

jedino što mi je nedostajalo bile su ''I Was Here'' i ''Dance For You''...... e, na te bi me pjesme čuo cijeli Zagreb!! ali opraštam joj, kad je ostalo bilo fenomenalno!

zanima me vaše mišljenje. Jel mislite da će se vratite za par godina u Hrvatsku? Jer sljedeći put oću bit ravno ispred nje, prvi red

ma ludnica !! jedva čekam DVD!!
GangstasHalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:04   #294
Beyonce Run The World (Girls), Live in Zagreb, Mrs. Carter World Tour

http://www.youtube.com/watch?v=3ZWp-f5dEF0

ovo mi je bilo najljepše,meni suze krenule kad smo svi pjevali s njom i will always love you

Beyoncé "I Will Always Love You/Halo" live at Arena Zagreb

http://www.youtube.com/watch?v=aoY0u...IJ3QmA&index=3

Beyoncé - Love on top - Mrs. Carter Show - ARENA ZAGREB,

http://www.youtube.com/watch?v=IC4oH9KtOnc

Beyonce - Irreplaceable, Arena Zagreb 2013

http://www.youtube.com/watch?v=yhDB9gKaVmQ

Beyoncé - Crazy In Love, Live in Zagreb, Mrs. Carter World Tour

http://www.youtube.com/watch?v=j9PtjK9fVcM

Beyoncé - End of Time - Mrs. Carter Show - 17.04.2013 @ Zagreb

http://www.youtube.com/watch?v=Ueavf6FxNXA

Beyonce-Why don`t you love me,Arena Zagreb

http://www.youtube.com/watch?v=1kPcpsk3gRM

Beyonce Single ladies,Arena Zagreb Mrs Carter show

http://www.youtube.com/watch?v=B2iBoI15les
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:35   #295
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Da li netko zna - kako su ljudi koji su stajali u Beyhive-u dobili te ulaznice?
Ko je imao srece, dobio ih je. Pustali su neke s partera da udju, ja sam vidio kad su se neke curice dogovarale sa tipom iz obezbjedjenja da ih pusti. Znam da su nekima ispred Arene prisli i dali im ulaznice. Ocigledno da nisu bile rasprodate, pa su ih morali dijeliti.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:41   #296
Ma kakvi, prevaranti prve klase...Mi koji smo zaista kupili te ulaznice (vip experience) nismo ih dobili....Znači nakon što su objavili da ih nisu imali i bla bla, da su greškom puštene u prodaju, rekli su nam da ce nam dat zamjenu za parter...
Ali ono sto moram napomenuti - nakon naseg upita njima da sto je s nasim vip experience ulaznicama, odg. su nam da su spremne i poslane postom te da nemamo brige...da bi nam taj isti dan popodne rekli da ih ipak ne mozemo dobiti i da ce nam vratiit novce ili zamjeniti za parter...A onda su ih podjelili ispred arene..uzas
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:50   #297
Quote:
GangstasHalo kaže: Pogledaj post
ma ludnica !! jedva čekam DVD!!
Nadam se da neće napraviti pogrešku koju je napravila s prethodnim. I Am... tour je po meni imao loš live album budući da je nabacala snimke s različitih koncerata i to meni nije imalo dobar rezultat.
Bolje bi bilo da snimi album na temelju koncerata iz jedne dvorane.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 20:50   #298
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Ko je imao srece, dobio ih je. Pustali su neke s partera da udju, ja sam vidio kad su se neke curice dogovarale sa tipom iz obezbjedjenja da ih pusti. Znam da su nekima ispred Arene prisli i dali im ulaznice. Ocigledno da nisu bile rasprodate, pa su ih morali dijeliti.
ja to nisam vidjela pa ko im je dijelio ispred arene?možda su to bili ovi preprodavači ulaznica,ali oni nisu imali beyhive
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:07   #299
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, prevaranti prve klase...Mi koji smo zaista kupili te ulaznice (vip experience) nismo ih dobili....Znači nakon što su objavili da ih nisu imali i bla bla, da su greškom puštene u prodaju, rekli su nam da ce nam dat zamjenu za parter...
Ali ono sto moram napomenuti - nakon naseg upita njima da sto je s nasim vip experience ulaznicama, odg. su nam da su spremne i poslane postom te da nemamo brige...da bi nam taj isti dan popodne rekli da ih ipak ne mozemo dobiti i da ce nam vratiit novce ili zamjeniti za parter...A onda su ih podjelili ispred arene..uzas
I ja sam kupio te, pa se kasnije nervirao oko povrata novca. Da sam cekao da oni vrate novac, ostao bih bez dobrog mjesta.

Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
ja to nisam vidjela pa ko im je dijelio ispred arene?možda su to bili ovi preprodavači ulaznica,ali oni nisu imali beyhive
Valjda direktno neko iz njenog tima.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:17   #300
Quote:
crnasilvac kaže: Pogledaj post
Da li netko zna - kako su ljudi koji su stajali u Beyhive-u dobili te ulaznice?
Ovo i mene zanima. Prvo sam mislila da su one dio VIP paketa, ali srela sam nekoliko djevojaka koje su dobile kao papirnate crvene narukvice uz svoje karte (a kupile su karte za parter preko Beyoncé stranice), na kraju se ispostavilo da su crvene narukvice bile za taj BeyHive pit.
Nije mi jasno uopće.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.