Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 18:34   #1
TAXI ili kako postati taksist?

Evo zanima me kaj covjek treba imati/napraviti da bi postao taksist?
another is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:51   #2
Trenutno ti se u Rijeci traže taksisti zbog povećanja poslova. Firma se zove Cameo ja mislim, nađi podatke na netu. Ne znam što točno moraš, mislim da je vozačka dozvola dovoljna.
flocki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 20:31   #3
Ja sam iz Zagreba i samo Zagreb me zanima,vozacku imam,auto imam sta jos trebam..
another is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:01   #4
taxi

mislim da vam treba licenca za taxi..
škorpion 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:06   #5
A gdje da dobijem tu licencu?
another is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:39   #6
licenca

Quote:
another kaže: Pogledaj post
A gdje da dobijem tu licencu?
Pogledaj u nekom oglasniku znaju ljudi prodavati...
škorpion 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 23:41   #7
Quote:
another kaže: Pogledaj post
Evo zanima me kaj covjek treba imati/napraviti da bi postao taksist?
trebaš čekati da se jedan izvrne da bi ti upao. Taksisti su numerus clausus
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 00:01   #8
Ok ,a gdje da se ja to prijavim na listu cekanja?
Lion27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 12:22   #9
i mislim da zbog toga što ima previše taksista trebaš nabaviti dvije da bi ti mogao dobiti (bilo tako prije par godina)
za to ti je zadužen grad tako da sve informacije možeš dobiti u gradskom poglavarstu (pretpostavljam odjel za promet )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:01   #10
Kako postati taxist??

Zanima me što to meni sve treba da postanem taxi vozač, osim vozačke i auta??????? I koliko trebam raditi tj. jel si biram sam dali ću uopće raditi taj i taj dan, itd...?????
bobaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:17   #11
Nadam se da ne pitaš za ZG
pinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 18:28   #12
da za zagreb, jel zna tko??????
bobaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 20:42   #13
Nisam bas upucen u situaciju ,ali mislim da nije bas tako lako postati taxist u Zagrebu. Spominje se nekakav monopol, ceh taxista.

Bilo je o tome ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=394062
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 12:36   #14
saznao sam, treba imati školu za profesionalnog vozaca, položiti neki ispit voznje za taxije i kupiti ili iznajmiti neke licence....
bobaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 01:42   #15
Da ne otvaram novu temu kad vec postoji ova. Zanima me da li netko zna sto sve treba da bih postao taxist. Tocnije koje sve papire trebam (osim vozacke) za to. I sto je sve potrebno da bi se uslo u udruzenje obrtnika Radio taxi.
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 21:26   #16
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu kad vec postoji ova. Zanima me da li netko zna sto sve treba da bih postao taxist. Tocnije koje sve papire trebam (osim vozacke) za to. I sto je sve potrebno da bi se uslo u udruzenje obrtnika Radio taxi.
Moraš imat :
1. položen ispit za taxi vozača - polaže se u Gradskoj upravi (na Trešnjevci)
2. položen ispit o stručnoj osposobljenosti(poznavanje ulica grada ZG) - polaže se u Obrtničkoj komori

Da bi ušao u udruženje:
1. javiti se na javni poziv kad bude objavljen (zadnji je bio u rujnu 2012.) - a kada će biti idući to se ne zna

i onda pratiti sve što piše na pozivu i dostaviti svu slilu papirologiju koju tamo navedu...

ili nazvati u Gradski ured za promet (Park stara Trešnjevka) kad se objavi javni poziv i tamo će ti reći sve po redu...jer toga ima tona!!!
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 21:49   #17
Otvaranje taxi obrta

Može li mi netko reći šta triba za otvorit taxi obrt, koliko košta i koliko vremena triba?
fsadfsf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 18:46   #18
Arrow Kakav je posao taksista?

Evo ako je netko taksist ili zna kakav je posao neka kaže nešto o poslu, jel se isplati ići u to i jel se zaradi šta itd.?

Zadnje uređivanje Volim_glazbu : 11.12.2014. at 19:06.
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 00:32   #19
Ovisi u kojem si gradu i za koga radis. Frend mi je taxist (Rijeka), ne znam ako se ovo protivi pravilima ali cu napomenuti kako radi za Lux i stvarno je zadovoljan, a i vozaci su najugodniji bas njihovi. Dok onaj Cammeo, grozno, a takvi su im i uvjeti (zacarani krug reklo bi se).
Uglavnom zadovoljan je, vikendom upozna masu cura, ljudi su uglavnom ok i posao je zapravo ful ok koliko mi se cini, pogotovo ako volis voziti.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 14:35   #20
Zanima me ako netko zna di se mogu prijaviti za voznju taksija,imam svoj auto i jako volim voziti,mislim da je to najvaznije ,a ono sto treba poloziti bi polozio i da li mogu radiit kad ja hocu ,mislio sam raditi samo iza 19 sati pa do jutra ,a i sub i ned samo
luka0409sk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.