Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2005., 16:14   #41
Quote:
chum_kiu kaže:
trenirao si ki aikido ili?
sto si jos trenirao? wing chun?
Kao sto sam rekao trenirao sam tajlandski boks, ali vidio sam puno demonstracija razlicitih vjestina i imao sam prilike sparirati sa ljudima iz najrazlicitijih sportova.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:16   #42
Quote:
Tapirče kaže:
Argument je moje vlastito iskustvo, ali opet ne bi htio zvučati kao da solim pamet, meni se ne čini da se prepucavamo, pa to je obican razgovor.
Ček' malo. Sad sam zbunjen. Zbog čega si onda trenirao 3 godine ako ti je vještina toliko bezveze? Ja znam ljude koji obično odlaze iz kluba nakon 2 tjedna ili najviše godinu dana treniranja jer uvide da im se vještina ne sviđa (pa traže ili drugi, "tvrđi" stil ili nešto drugo).... Ili si možda doživio situaciju da tvoja aikido tehnika nije "fikasno" djelovala na napadača u uličnoj situaciji, pa si zbog toga prestao trenirati?
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:17   #43
Quote:
Toco1980 kaže:
Ček' malo. Sad sam zbunjen. Zbog čega si onda trenirao 3 godine ako ti je vještina toliko bezveze? Ja znam ljude koji obično odlaze iz kluba nakon 2 tjedna ili najviše godinu dana treniranja jer uvide da im se vještina ne sviđa (pa traže ili drugi, "tvrđi" stil ili nešto drugo).... Ili si možda doživio situaciju da tvoja aikido tehnika nije "fikasno" djelovala na napadača u uličnoj situaciji, pa si zbog toga prestao trenirati?
Daj malo pažljivije čitaj moje postove, pliz.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:17   #44
Quote:
eisenfaust kaže:
tri godine... skoro k'o fax. Još malo pa si mogao diplomirati
Ja sam onda pri kraju postdiplomskog...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:19   #45
Quote:
Tapirče kaže:
Daj malo pažljivije čitaj moje postove, pliz.
Ako sam dobro shvatio, često si doživljavao krvave konfliktne situacije. I što sad nije u redu sa mojim zaključkom?
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:23   #46
Quote:
Toco1980 kaže:
Ako sam dobro shvatio, često si doživljavao krvave konfliktne situacije. I što sad nije u redu sa mojim zaključkom?
Ako sam ja dobro shvatio ti mislis da sam ja trenirao aikido? Ili?
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:26   #47
bum ja rajše ostal vječni brucoš

kak ne kuiš kaj ti dečko priča. Aikido mu se, na osnovu viđenih demonstracija i sl. čini kao manje praktična vještina.
Šteta što nas ne posjeti ona/j samozvana-kvazimajtor/ica Aikidoa pa da nam svima veli kak to izgleda
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:30   #48
Quote:
eisenfaust kaže:
bum ja rajše ostal vječni brucoš
Ja znam da ništa ne znam, i što više učim shvaćam da je moje znanje sve manje, tako da sam i na kraju životnig puta još uvijek samo početnik....
Quote:
eisenfaust kaže:
kak ne kuiš kaj ti dečko priča. Aikido mu se, na osnovu viđenih demonstracija i sl. čini kao manje praktična vještina.
Šteta što nas ne posjeti ona/j samozvana-kvazimajtor/ica Aikidoa pa da nam svima veli kak to izgleda
Samo bi nam to još trebalo...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 16:31   #49
Quote:
Tapirče kaže:
Ako sam ja dobro shvatio ti mislis da sam ja trenirao aikido? Ili?
Pa jesi li ili nisi? Ili si samo gledao?
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 17:05   #50
Quote:
chum_kiu kaže:
di si nasao taj dokumentarac?

jedno pitanje za tebe afro, citao sam sto si pisao nakon werdumovog seminara, i sto mislis zasto je on bolji od tebe? zbog tezine, teretane, natjecanja u pride-u ili same njegove vjestine?
Dokumentarac sam skinio s neta ima oko 600 mb. (hehe šta ADSL radi )
A drugo pitanje - pa mislim da je bolji, zapravo znam da je bolji čisto zbog vještine. Iako je puno teži od mene, a nije baš nabildan, jedino je cijeli velik, krakat i dugačak, ne vidi se po njemu da ide u teretanu, kad sam radio s njim, i ne samo ja, nego je bilo i velikih dečkiju, stokilaša, on je bio cijeli mekan, opušten radio je baš na čistu tehniku. Ja nisam osjetio ni mrvicu snage kad sam radio s njim. Na kraju seminara nas jedno desetak je radilo sparring s njim po tri "tapkanja" i zadnji je bio jedan tip mrcina oko sto kila, a werdum je s njim nakon što je odradio 4 satni seminar, i sparring s nas 10, ipak ga je s lakoćom i bez snage natjero da tapka.
Zašto pitaš?
Afrofeet is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 17:17   #51
Quote:
Toco1980 kaže:
Pa jesi li ili nisi? Ili si samo gledao?
Nisam. Trenirao mislim.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 17:40   #52
Quote:
Tapirče kaže:
Nisam. Trenirao mislim.
Nisi? U redu, to smo riješili.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 20:27   #53
Quote:
Toco1980 kaže:
Nisi? U redu, to smo riješili.
Nisam niti trenirao jogu, pa opet mogu zaključit da nije upotrebljiva u tučnjavi.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 22:24   #54
Quote:
Tapirče kaže:
Nisam niti trenirao jogu, pa opet mogu zaključit da nije upotrebljiva u tučnjavi.
e ga lupetaš naširoko
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 23:13   #55
Quote:
Tapirče kaže:
Nisam niti trenirao jogu, pa opet mogu zaključit da nije upotrebljiva u tučnjavi.
Po toj tvojoj logici bi onda baseball bio borilačka vještna zbog vježbanja mahanja palicom koja može biti vrlo učinkovita u uličnoj situaciji....
Quote:
eisenfaust kaže:
e ga lupetaš naširoko
Sve u 16....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 23:54   #56
ki-aikido je neborilačka vještina, kako bi Dobroslav rekao...
babajuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 00:14   #57
Quote:
babajuna kaže:
ki-aikido je neborilačka vještina, kako bi Dobroslav rekao...
Je. Jer smisao aikidoa nije borba ili izazivanje borbe već smirivanje konflikta. Usput treniraš li...? S obzirom da spominješ Dobroslava, možda se poznajemo....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 00:49   #58
Quote:
Toco1980 kaže:
Je. Jer smisao aikidoa nije borba ili izazivanje borbe već smirivanje konflikta.
Smirivanje konflikata je stvar zdravog razuma i smisla za diplomaciju, za to nisi trebao trenirati borilacku vjestinu.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 00:51   #59
Quote:
Toco1980 kaže:
Po toj tvojoj logici bi onda baseball bio borilačka vještna zbog vježbanja mahanja palicom koja može biti vrlo učinkovita u uličnoj situaciji....
Sve u 16....
U puno slučajeva primjenjivije nego tvoja vještina.
__________________
da li je ubojica jedan ili ih je možda dvoje
Tapirče is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 01:05   #60
Quote:
Tapirče kaže:
Smirivanje konflikata je stvar zdravog razuma i smisla za diplomaciju, za to nisi trebao trenirati borilacku vjestinu.
Breskvica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.