Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 01:29   #2041
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Slojevito je, kao i uvijek.

Namjera djevojke/žene nije korektna, ali daleko od toga da je ekstremna.
Sve ovisi koliko daleko će ići ta istina i kada.
Što fali tome da istina ide do kraja DNA testiranjem odmah po rođenju djeteta?
Quote:
Budući "bogati" suprug je voli, ako je doista voli bez obzira koliko boli nije nepremostivo.
Piše da je čovjek zaljubljen u nju.
Quote:
Ni biološki roditelj ne znači razlog za brak
Obzirom da su mladi biti će jako teško ako mu prizna ... no tko zna možda je ipak otac.
Možda jest nekom drugom "podmetnutom djetetu". Po napisanom, djetetu koje nosi ova cura, nije.
Quote:
Ako mu prizna boljet će oboje, a i sve ostale ako "budući" ispriča.
Ako frendica izda opet će boljeti sve.
Rezultat može biti ekstreman i za dijete i za majku.
Trajna šteta garant.

Ako mu ne prizna jsno je da će se morati nositi sa time kroz život. No nema dovoljno podataka kakva je njena priroda i da zbog tog postupka, greške podlosti nazovi kako god želiš ode u drugom smjeru i postane cinična i stvori još goru situaciju zbog šutnje.
Jel doživotno laganje najbliskijim osobama (aka djetetu i suprugu) bez da postaneš ciničan neka nova vrlina?
Quote:
No postoji mogućnost da to bude i skladan brak. Bilo kako bilo obično je glavni razlog kvaliteta seksa, ne samo tjelesnog ...
Seks je do sad bio toliko dobar da se je prašila i sa siromašnim. Ali nema veze. Općepoznato je tu na ŽUD-u da brak pospješuje seksulani život pa definitivo postoji mogućnost da to bude skladan brak.
Quote:
Po napisanom dijete bi trebalo imati sretno djetinjstvo. I dijete je najvažnije u cijeloj toj priči.

Ako ode siromašnom koji pomaže svojoj porodici možda ga potakne da krene jače za život porodice, no opet uzmi u obzir kako se prašila i sa ovim bogatim ...kužiš trilemu .... život je nikad završena priča, da dođe bogati i kaže "moje je"

.. da ne pišem neke riječi koje ne želim o njoj ...
trebala je biti pažljivija ... zato sam i napisao da je izbor broj tri po meni najbolji

nijedan od njih
no dijete koje dolazi je najvažnije u cijeloj toj priči. Bogatima već sada stvara radost i ushit ... a ovim drugim bi bio određeni problem.
Tvojom logikom bi siromašni "određeni problem" mogli rješiti pronalaskom nove bogate mame. Pa da vidiš radosti i ushita. Ali neeeeeeeee: žena postaje majkom kad odluči da neće pobaciti, a donor sperme postaje otac kad oženi majku. Jebote logike.
Quote:
Je li se možda i namjerno dovela u tu situaciju? .... da bude i katalizator osim trajnog rješenja.
Premalo podataka za "osudu"
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 07:42   #2042
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Što fali tome da istina ide do kraja DNA testiranjem odmah po rođenju djeteta?
Može i prije, http://www.roditelji.hr/trudnoca/179...to-se-provodi/

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Piše da je čovjek zaljubljen u nju.
Postoji i razlog zaljubljenosti koji ne mora biti adekvatan međunožjem "nje". Svakako se može protumačiti i voljeti i zaljubljenost. Je li to platonska zaljubljenost ili nešto i dobija što voli taj zaljubljeni ...
nije jasno što je zaljubljenost je li samo iluzija, potreba ili lateralni dio voljenja koji nije niti potreban ili je u ljubavi ...

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Možda jest nekom drugom "podmetnutom djetetu". Po napisanom, djetetu koje nosi ova cura, nije.
Quote:
Po njenoj računici dijete je od drugog tipa, ..
po njenoj računici, a kako računa, dvaput je dvaput da se našlim no pogriješila si što je kontinium tvoje perspektive logike

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Jel doživotno laganje najbliskijim osobama (aka djetetu i suprugu) bez da postaneš ciničan neka nova vrlina?
Ne laže nego samo drži u zabludi. Ne pita je muž svaki dan. Ja svoju suprugu nikada nisam pitao niti bih pitao bez obzira što mi sin jako sliči da sam na osvrte kako mi nevjerotno liči odgovarao - a da viditite tek poštara ... kako tek njemu sliči.
Imaš raznih "nesreća" u porodicama. Meni je bitno zdravo i pametno dijete.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Seks je do sad bio toliko dobar da se je prašila i sa siromašnim. Ali nema veze. Općepoznato je tu na ŽUD-u da brak pospješuje seksulani život pa definitivo postoji mogućnost da to bude skladan brak.
Je li te netko ikada dobro nataknuo jer zajedljivost izvire iz tvojih konstrukcija, potiskujući pozornost. Neki se tek u braku oslobode. Brak nije samo dužnost ...

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Tvojom logikom bi siromašni "određeni problem" mogli rješiti pronalaskom nove bogate mame. Pa da vidiš radosti i ushita. Ali neeeeeeeee: žena postaje majkom kad odluči da neće pobaciti, a donor sperme postaje otac kad oženi majku. Jebote logike.
otkud ti takve pomisli, no siromašni doista pronalaze rješenje pronalaskom bogatih "mama" ...

a ovo odnos otac - suprug baš i nisi razumjela, jednostavno je preteško za tebe jer stvaraš supstitute, za pretpostaviti je zbog vlastitih trauma. Nema potrebe da se štitiš, Život je to ... nemoj se gristi. Ti si dobra osoba ...

uostalom gdje sam ja to napisao
a evo i terapije pogledaj ako nisi,

https://www.youtube.com/watch?v=0V8ZJ_8qARs
__________________
I would call it

Zadnje uređivanje saugaro : 13.07.2017. at 07:59.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:02   #2043
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Slojevito je, kao i uvijek.

Namjera djevojke/žene nije korektna, ali daleko od toga da je ekstremna.
Sve ovisi koliko daleko će ići ta istina i kada.
Nije ekstremna!?

Molim te daj mi onda primjer neke namjere koja bi bila ekstremna.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Po napisanom dijete bi trebalo imati sretno djetinjstvo. I dijete je najvažnije u cijeloj toj priči.
Jučer na cesti mimoiđoh familiju s djetetom, i po mojoj subjektivnoj procjeni, nisu baš nešto. Nose nemarkiranu odjeću, zaboga. Zato ću im oteti dijete i sam ga odgojiti. Ali nije problem jer po opet mojoj subjektivnoj procjeni dijete će imati sretno djetinjstvo. I dijete je najvažnije u cijeloj toj priči.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:49   #2044
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Nije ekstremna!?
Što je povrijeđeno osim taštine?

Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Molim te daj mi onda primjer neke namjere koja bi bila ekstremna.
Kada utiče na mnoge /zajednicu/, recimo slabokrvno vodstvo ... ili slaboumno, zna se ...

Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Jučer na cesti mimoiđoh familiju s djetetom, i po mojoj subjektivnoj procjeni, nisu baš nešto. Nose nemarkiranu odjeću, zaboga. Zato ću im oteti dijete i sam ga odgojiti. Ali nije problem jer po opet mojoj subjektivnoj procjeni dijete će imati sretno djetinjstvo. I dijete je najvažnije u cijeloj toj priči.
bokte pa ti si malkice bubani ... jesi li uopće pročitao o čemu se piše na temi .. o davanju, a ne uzimanju ... da počnemo prvo od toga
A i cijeniš izgleda po omotu ... taman i da je govno u celofanu kako je Faber davno rekao .... čini mi se kako si i domoljub, ha?
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:49   #2045
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što želiš reći. Ako je dijete muško mogu raditi prenatalni test očinstva (gdje majka mora samo dati krv pa je pretraga neinvazivna). Ako je dijete žensko, koliko znam, ipak će morati čekati.
Quote:
Postoji i razlog zaljubljenosti koji ne mora biti adekvatan međunožjem "nje". Svakako se može protumačiti i voljeti i zaljubljenost. Je li to platonska zaljubljenost ili nešto i dobija što voli taj zaljubljeni ...
nije jasno što je zaljubljenost je li samo iluzija, potreba ili lateralni dio voljenja koji nije niti potreban ili je u ljubavi ...
Pošto se može svakako protumačiti, najbolje je da zaključimo da on nju voli.
Quote:
po njenoj računici, a kako računa, dvaput je dvaput da se našlim no pogriješila si što je kontinium tvoje perspektive logike
A što fali njenoj računici? Ovdje ne mora biti samo riječ o izračunu plodnih dana. U mojim trudnoćama se po prvom ultrazvuku moglo zaključiti u kojem dijelu ciklusa sam ostala trudna. I zamisli, to je točno odgovaralo danima u kojim nisam bila na službenom putu.
Quote:
Ne laže nego samo drži u zabludi. Ne pita je muž svaki dan. Ja svoju suprugu nikada nisam pitao niti bih pitao bez obzira što mi sin jako sliči da sam na osvrte kako mi nevjerotno liči odgovarao - a da viditite tek poštara ... kako tek njemu sliči.
Svako se češe gdje ga svrbi.
Quote:
Imaš raznih "nesreća" u porodicama. Meni je bitno zdravo i pametno dijete.
Ako nije pametno, možemo ga vratiti siromašnom?
Quote:
Je li te netko ikada dobro nataknuo jer zajedljivost izvire iz tvojih konstrukcija, potiskujući pozornost. Neki se tek u braku oslobode. Brak nije samo dužnost ...

otkud ti takve pomisli, no siromašni doista pronalaze rješenje pronalaskom bogatih "mama" ...

a ovo odnos otac - suprug baš i nisi razumjela, jednostavno je preteško za tebe jer stvaraš supstitute, za pretpostaviti je zbog vlastitih trauma. Nema potrebe da se štitiš, Život je to ... nemoj se gristi. Ti si dobra osoba ...
Kakve supsitute?
Quote:
uostalom gdje sam ja to napisao
Pa daj onda reci što biološki otac mora napraviti da postane the otac.
Quote:
a evo i terapije pogledaj ako nisi,

https://www.youtube.com/watch?v=0V8ZJ_8qARs
Kakve terapije? Hoće me netko dobro nataknuti?
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:59   #2046
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Što je povrijeđeno osim taštine?
Imao lik (zaštićen) seks s djevojkom koja je bila u nesvijesti. Evo recimo još da je to bio zubar, ili kirurg, pa znao kako će raditi anastezija, sam stvorio priliku.

Što je povrijeđeno osim taštine?

Rodila žena dijete, slagali joj da je bilo mrtvorođeno i dali na usvajanje (Španjolska).

Što je povrijeđeno osim taštine?

Slagali čovjeku da su mu roditelji usmeno preuzeli neki dug. Čovjek povjerovao i otplatio izmišljeni dug.

Što je povrijeđeno osim taštine?

itd itd

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
bokte pa ti si malkice bubani ... jesi li uopće pročitao o čemu se piše na temi .. o davanju, a ne uzimanju ... da počnemo prvo od toga
Pa ovo je isto davanje. Davanje meni. To što je nekome pritom oduzeto me ne zanima, pa neću se valjda brinuti o tuđim interesima.

Uostalom samo je dijete bitno, a djetetu je - kažem ja a svi drugi, uključujući dijete, nemaju pravo glasa - bolje.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:06   #2047
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što želiš reći. Ako je dijete muško mogu raditi prenatalni test očinstva (gdje majka mora samo dati krv pa je pretraga neinvazivna). Ako je dijete žensko, koliko znam, ipak će morati čekati.
Tip krvne grupe ne mora dati točan rezultat. Geni daju gotovo apsolutni.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Pošto se može svakako protumačiti, najbolje je da zaključimo da on nju voli.
Ljubav zna oljeti pa imš i onu tko se tuče taj se voli ... no bit je kako bi rado podijelio svoj život sa njom.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
A što fali njenoj računici? Ovdje ne mora biti samo riječ o izračunu plodnih dana. U mojim trudnoćama se po prvom ultrazvuku moglo zaključiti u kojem dijelu ciklusa sam ostala trudna. I zamisli, to je točno odgovaralo danima u kojim nisam bila na službenom putu.
Naravno uz određena odstupanja , a početna točka je izjava prijateljice o ciklusu i slično. Osim preranog poroda imaš i preneseni ... no to i tako nije važno osim činjenice je li otac i suprug
No, a te pitam - znaš li računati

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Svako se češe gdje ga svrbi.
I? Neki mudriji prepuste da ih drugi počešu tamo gdje ih svrbi ...

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Ako nije pametno, možemo ga vratiti siromašnom?
Ne, opet si izkarikirala. No i o tome se može.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Kakve supsitute?
ja mogu nagađati ali sam vrlo sigurnan da imaš veliki problem zbog vlastite situacije. Mislim, imam ih ja tako da nisi usamljena no tvoj je povezan sigurno sa situacijom za razliku od mojih.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Pa daj onda reci što biološki otac mora napraviti da postane the otac.
Mogu ti i pokazati ili donirati ... no vidiš ja to nisam napisao a ti si iskonsturala ... no odlazima iz teme i prijedloga.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Kakve terapije? Hoće me netko dobro nataknuti?
Pogledaj film a potom me pitaj zašto mu se brat zove Adam ... film je prelijep ... i istinit. /to je smisao/

Nadam se da hoće ... vjeruj, nezaboravno iskustvo.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:13   #2048
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Imao lik (zaštićen) seks s djevojkom koja je bila u nesvijesti. Evo recimo još da je to bio zubar, ili kirurg, pa znao kako će raditi anastezija, sam stvorio priliku.

Što je povrijeđeno osim taštine?

Rodila žena dijete, slagali joj da je bilo mrtvorođeno i dali na usvajanje (Španjolska).

Što je povrijeđeno osim taštine?

Slagali čovjeku da su mu roditelji usmeno preuzeli neki dug. Čovjek povjerovao i otplatio izmišljeni dug.

Što je povrijeđeno osim taštine?

itd itd


Pa ovo je isto davanje. Davanje meni. To što je nekome pritom oduzeto me ne zanima, pa neću se valjda brinuti o tuđim interesima.

Uostalom samo je dijete bitno, a djetetu je - kažem ja a svi drugi, uključujući dijete, nemaju pravo glasa - bolje.

Ti baš doista ništa ne razumiješ ...

Gle bit je u slojevitosti i trebamo se držati teme i u primjerima, a ne pričati priče iz nesvjesti ili bez svijesti. Tako da je priča sa zubarom pogrešna ne samo što nije bila pri svijesti nego nema dokaza da je željala da svrši u nju ... To otvara i pianje "trudne prijateljice" koji je broj jedan ... je li bio prekinuti snošaj ili ...
zna se dogoditi a i događa se da djevojka kaže ne nemoj u mene, a ... zna se kako svinja ima i među ljudima.
Postoji i pilula za dan poslije ... no to je sve odmak ...

Podebljano je upravo tvoj najveći problem ... no nećeš razumjeti.
Bahatost i agresivnost upravo takve krase ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:20   #2049
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Gle bit je u slojevitosti i trebamo se držati temei u primjerima a ne pričati priče iz nesvjesti. Tako da je priča sa zubarom pogrešna...
Slojevitost my ass.

Naveo sam ti primjere teško kažnjivih događaja, bez ikakvih moralih dvojbi, u kojima bi se također moglo reći kako je "povrijeđena samo taština".

Ne može si onaj koji krši nečija prava uzimati slobodu da sam sebi sudi pa odmahuje rukom i minimizira svoj zločin, "povrijeđena je samo taština". To je dodatni zločin.

Što je a što nije i koliko je a koliko nije će reći žrtva a ne počinitelj.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:26   #2050
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Tip krvne grupe ne mora dati točan rezultat. Geni daju gotovo apsolutni.
Ne određuje se tip krvne grupe već se pretraga radi iz majčine krvi. Kopirano s http://poliklinika-analiza.hr/strucn...-test-ocinstva:
"Zananstveno, ovaj test se bazira na fetalnoj DNK koja se može izolirati iz krvi majke. Ova DNK se zatim testira na više od 300 000 genetskih markera, a rezultat je ojačan nenadmašivom točnošću. Očinstvo se pouzdano može utvrditi već od 10 tjedna trudnoće"
Quote:
Ljubav zna oljeti pa imš i onu tko se tuče taj se voli ... no bit je kako bi rado podijelio svoj život sa njom.
Čovjek ju je zasad samo pozvao da usele zajedno.
Quote:
Naravno uz određena odstupanja , a početna točka je izjava prijateljice o ciklusu i slično. Osim preranog poroda imaš i preneseni ... no to i tako nije važno osim činjenice je li otac i suprug
No, a te pitam - znaš li računati
Ne govorim o porodu već o prvom uzv kad se vidi samo točkica. Dijete koje sam zanjela krajem ciklusa nije bilo vidljivo na uzv niti 10 dana nakon izostanka menstuacije. Računati znam.
Quote:
ja mogu nagađati ali sam vrlo sigurnan da imaš veliki problem zbog vlastite situacije. Mislim, imam ih ja tako da nisi usamljena no tvoj je povezan sigurno sa situacijom za razliku od mojih.
Znam za sličnu situaciju koja je završila jako loše po sad već odraslo dijete i pokojnog oca. Istina se doznala prije 30ak godina iz medicinskig razloga. Teško mi je povjerovati da se u današnjim uvjetima ovakva tajna uopće može čuvati doživotno.
Quote:
Mogu ti i pokazati ili donirati ... no vidiš ja to nisam napisao a ti si iskonsturala ... no odlazima iz teme i prijedloga.
Nemam želudac za podmetanje djeteta mužu. Čak ni ako je zdravo i pametno.
Quote:
Pogledaj film a potom me pitaj zašto mu se brat zove Adam ... film je prelijep ... i istinit. /to je smisao/

Nadam se da hoće ... vjeruj, nezaboravno iskustvo.
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:33   #2051
Po nekima ovdje čovjek ako je zaljubljen u ženu trebao bi je prihvatiti trudnu sa drugim muškarcem. Meni je to teška glupost, razlika je kad žena već ima dijete pa uz nju dolazi paketić, ali ovako mi je strašno glupo to uopće uzeti u obzir a, kamoli očekivati.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:43   #2052
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Slojevitost my ass.

Naveo sam ti primjere teško kažnjivih događaja, bez ikakvih moralih dvojbi, u kojima bi se također moglo reći kako je "povrijeđena samo taština".

Ne može si onaj koji krši nečija prava uzimati slobodu da sam sebi sudi pa odmahuje rukom i minimizira svoj zločin, "povrijeđena je samo taština". To je dodatni zločin.

Što je a što nije i koliko je a koliko nije će reći žrtva a ne počinitelj.
Opet nisi razumio ...

Ljudi ulaze u brak i kada već imaju djecu. Tu znaju da nisu njihova ... ali odlazimo van teme i početi će padati tragični slučajevi od kojih ti se srce stisne.

Kada nekog voliš, doista voliš "oprostiti" ćeš mu gotovo sve što je učinio prema tebi.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:51   #2053
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Po nekima ovdje čovjek ako je zaljubljen u ženu trebao bi je prihvatiti trudnu sa drugim muškarcem. Meni je to teška glupost, razlika je kad žena već ima dijete pa uz nju dolazi paketić, ali ovako mi je strašno glupo to uopće uzeti u obzir a, kamoli očekivati.
.. manje je vrijedna ako ju je pojebao netko drugi? To je isključivo tvoj doživljaj, taština ...
Razumljivo da je razlika no i to je stvar izbora. I da izbor koji smo prihvatili na početku sa vremenom može biti drastično promijenjen.
No generaliziranje ne dovodi do rješenja. Također sam napisao i što donosi priznanje ...


Ali promašila si i temu upit je bio reči ili ne reči "budućem".
Ovi postovi ukazuju na destruktivnu devijaciju kako tebe tako tu i nekih dušobrižnika.
Kurva je samo ona koja začme, a to što je četa pregazila neku nema veze?

Ćutim da ti Allah vožd.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:04   #2054
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Kada nekog voliš, doista voliš "oprostiti" ćeš mu gotovo sve što je učinio prema tebi.
I to može reći samo onaj koji treba oprostiti, ne može onaj koji radi pizdariju pretpostaviti da će mu drugi oprostiti "jer ga voli".

A ako će mu oprostiti, onda kao da se ništa nije ni desilo. Je kak da ne.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:05   #2055
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
I to može reći samo onaj koji treba oprostiti, ne može onaj koji radi pizdariju pretpostaviti da će mu drugi oprostiti "jer ga voli".
To o opraštanju jer nekoga voliš je zaista teži proser na cijeloj temi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:07   #2056
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Ne određuje se tip krvne grupe već se pretraga radi iz majčine krvi. Kopirano s http://poliklinika-analiza.hr/strucn...-test-ocinstva:
"Zananstveno, ovaj test se bazira na fetalnoj DNK koja se može izolirati iz krvi majke. Ova DNK se zatim testira na više od 300 000 genetskih markera, a rezultat je ojačan nenadmašivom točnošću. Očinstvo se pouzdano može utvrditi već od 10 tjedna trudnoće"

Onda se vrati koji post unatrag da vidiš kako sam ja pisao da se očinstvo može utvrditi i prije poroda i ne košta 11808 kuna

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Čovjek ju je zasad samo pozvao da usele zajedno.
I moliti će krunicu?
Ne valje neke stvari prešućivati, no bolje je za neke ne znati. Imaš daleko većih tragedija no to ne umanjuje težinu ove situacije. Kad tad se sazna a "ona" mora živjeti sa tom spoznajom do tog trena otkrića.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Ne govorim o porodu već o prvom uzv kad se vidi samo točkica. Dijete koje sam zanjela krajem ciklusa nije bilo vidljivo na uzv niti 10 dana nakon izostanka menstuacije. Računati znam.
Onda računaj .. neko će ti ispričati i vic koji je podloga ...
Razvoj je sličan i par dana je uvijek različito no za to treba doktor.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Znam za sličnu situaciju koja je završila jako loše po sad već odraslo dijete i pokojnog oca. Istina se doznala prije 30ak godina iz medicinskig razloga. Teško mi je povjerovati da se u današnjim uvjetima ovakva tajna uopće može čuvati doživotno.
Ja znam koje su završile odlično .... i što sad? Definitivno je veliki problem.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Nemam želudac za podmetanje djeteta mužu. Čak ni ako je zdravo i pametno.
U redu, nemam ni ja, ali događa se.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:11   #2057
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
.. manje je vrijedna ako ju je pojebao netko drugi? To je isključivo tvoj doživljaj, taština ...
Razumljivo da je razlika no i to je stvar izbora. I da izbor koji smo prihvatili na početku sa vremenom može biti drastično promijenjen.
No generaliziranje ne dovodi do rješenja. Također sam napisao i što donosi priznanje ...


Ali promašila si i temu upit je bio reči ili ne reči "budućem".
Ovi postovi ukazuju na destruktivnu devijaciju kako tebe tako tu i nekih dušobrižnika.
Kurva je samo ona koja začme, a to što je četa pregazila neku nema veze?

Ćutim da ti Allah vožd.
Pa slažem se da je to moj doživljaj, niti me ne zanima tuđi. A, ova glupost da je manje vrijedna jer ju je poje.. drugi mi uopće nije razumljiva kad i ova druga što već ima tuđe dijete je naravno već pojeb... od drugog. Nije stvar u manjoj vrijednosti samo mi je neshvatljivo to guranje da mora baš sad kad je trudna sa drugim svakako biti sa nekim trećim, odmah i sad. Ne daj Bože pričekati da se porodi i bez laganja biti sa kime god hoće, iskreno bez laganja. Taj dio mi je čudan. Tražiti odmah oca djetetu pored zdravog oca, kao neko snalaženje, totalno bezveze kako god okreneš. Ti slobodno traži opravdanja meni je taj čin podmetanja užasan.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:13   #2058
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
I to može reći samo onaj koji treba oprostiti, ne može onaj koji radi pizdariju pretpostaviti da će mu drugi oprostiti "jer ga voli".

A ako će mu oprostiti, onda kao da se ništa nije ni desilo. Je kak da ne.
Opet nisi pažljivo pročitao

Quote:
Kada nekog voliš, doista voliš "oprostiti" ćeš mu gotovo sve što je učinio prema tebi.
granice postoje uvijek ... što si bolja osoba to su šire ... tako da uživaj u svojim
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:13   #2059
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
To o opraštanju jer nekoga voliš je zaista teži proser na cijeloj temi
Tako bi kršćanima defaultno mogao raditi štogod te volja.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:15   #2060
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Opet nisi razumio ...

Ljudi ulaze u brak i kada već imaju djecu. Tu znaju da nisu njihova ... ali odlazimo van teme i početi će padati tragični slučajevi od kojih ti se srce stisne.

Kada nekog voliš, doista voliš "oprostiti" ćeš mu gotovo sve što je učinio prema tebi.
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
.. manje je vrijedna ako ju je pojebao netko drugi? To je isključivo tvoj doživljaj, taština ...
Razumljivo da je razlika no i to je stvar izbora. I da izbor koji smo prihvatili na početku sa vremenom može biti drastično promijenjen.
No generaliziranje ne dovodi do rješenja. Također sam napisao i što donosi priznanje ...


Ali promašila si i temu upit je bio reči ili ne reči "budućem".
Ovi postovi ukazuju na destruktivnu devijaciju kako tebe tako tu i nekih dušobrižnika.
Kurva je samo ona koja začme, a to što je četa pregazila neku nema veze?

Ćutim da ti Allah vožd.
ovo treba sacuvati i dati na uvid svaki put kad netko pozeli razvrgnuti vezu ili brak
ahhh, kako je ljubav divna, ljepilo za sve
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.