Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 16:34   #261
Ja imam 2 modela i super su udobne. Mogu u njima hodati cijeli dan i nema bolova u nogama.

I ako putujute pogledajte ih u outletima, ja sam u Istanbulu kupila bijele za 30€, snižene su bile jer je to bila kolekcija za 2013. Jedina razlika između tih i novih što sam kupila te godine je bila u načinu pletenja na peti
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 16:51   #262
kakva je njihova navy blue boja?
naručila sam wedgesice navy blue ali boja je svugdje drugačija..išla sam pogledati i u tkalčićevu, ali nisu imali ni jedne navy blue cipele da vidim uživo..
ima ih tko? je li pretamna boja? to mi je u biti jedini strah, da nisu ful tamne..
negdje vidim da je boja lijepa, baš ono, plava, a negdje su skoro kao crne, a to ne bi..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 17:01   #263
Boja je jako lijepa tamno plava, nisu crne. Ima crni model i razlika je velika naspram plavih koje su meni jedne od najljepših Ovo je realna boja.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 17:29   #264
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Boja je jako lijepa tamno plava, nisu crne. Ima crni model i razlika je velika naspram plavih koje su meni jedne od najljepših Ovo je realna boja.
hvalaaa puno!
dobra je ta boja, zadovoljna sam..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 19:08   #265
Ja sam danas kupila crne sandale spagerice. To mi je 5.par imam ih u bijeloj, bez, plavoj i crveno plavoj boji. Udobne su i mogu u njima i hodati i stajati cijeli dan. I ove najstarije su mi sad 3godine i ko nove su.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 19:53   #266
http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/...roduct-image-2

http://www.deichmann.com/HR/hr/shop/...itionInList=19


baš sam gledala kako deichmann ima dosta slične Hilfigerovima samo pitanje je kakva je kvaliteta... mada su mi jako lijepe oboje..
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 19:54   #267
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Ja imam 2 modela i super su udobne. Mogu u njima hodati cijeli dan i nema bolova u nogama.

I ako putujute pogledajte ih u outletima, ja sam u Istanbulu kupila bijele za 30€, snižene su bile jer je to bila kolekcija za 2013. Jedina razlika između tih i novih što sam kupila te godine je bila u načinu pletenja na peti
Jel ima tih outleta možda po Zagrebu? (tješim se da ima,da prođem jeftinije )
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 12:59   #268
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel ima tih outleta možda po Zagrebu? (tješim se da ima,da prođem jeftinije )
Ima u Rosesu pokraj Zagreba Hilfiger outlet, frendica je uzela tamo platforme u pola cijene pa ako pomaže
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 16:29   #269
Bas je pokraj, samo 50ak km. Kad sam bio tamo, nije bilo bas neko snizenje. Sve je bilo snizeno 100-200 kn (nesto ni toliko) u odnosu na Hilfiger u Av Mallu, kad dodas gorivo i cestarinu, ne isplati se ici samo zbog toga.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 19:05   #270
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Bas je pokraj, samo 50ak km. Kad sam bio tamo, nije bilo bas neko snizenje. Sve je bilo snizeno 100-200 kn (nesto ni toliko) u odnosu na Hilfiger u Av Mallu, kad dodas gorivo i cestarinu, ne isplati se ici samo zbog toga.
A čuj, nekome je i 5km dalek put
Meni je tih 50km da se zaletim kad imam slobodno vikendom popodne, klincima uvijek neke stvari kupim, popijem kavu s frendicama i meni dobro.
Ali koliko znam, postoje i besplatni autobusi.

A što se tiče ovog koliki je izbor - to je ista priča sa svim outletima. Ja sam u Rosesu bila nekih 6-7 puta i svaki put ubola neke super komade. Jednom prilikom savršene TH trapke za 200kn, drugi put one njihove klasične veste na V-izrez su bile 219kn, ali istina je da nije uvijek super izbor i veliki popusti.
Srećom postoji i telefon pa ih se može nazvati i pitati imaju li npr. platforme, koja je cijena i u kojim veličinama ih imaju
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 22:19   #271
Cure Humanic vam ima 20% na sve, uključujući Tommy Hilfiger. Kupila sam si napokon tamnoplave wedgesice za 519kn. Inače su 650kn. Čak su za 50kn jeftinije nego u dr. dućanima. Akcija traje još sutra pa tko stigne, isplati se. Ima i brojeva.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 15:08   #272
Da li je netko vidio sandalice na petu na sniženju? Ili će im biti snižene tek nakon ljeta?
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 15:48   #273
da se osvrnem na navy blue..malčice jest tamnija boja, ali ok..da bi voljela da su malo svjetlije, bi ali što je tu je..

ali kako god, divne su..

kako su te hilfigerice udobne, to je čudo jedno..čovjek ih nosi i lebdi, divota
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 17:09   #274
I visoke su udobne? Kupujem platforme, gledam ih vec par dana po prodavaonicama, ali ipak su mi najljepse hilfigerice. Jedino sto su dosta visoke pa me strah da ne bi u njima izdrzala 8 h na poslu
-chiara- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 19:34   #275
[QUOTE=-chiara-;59372327]I visoke su udobne? Kupujem platforme, gledam ih vec par dana po prodavaonicama, ali ipak su mi najljepse hilfigerice. Jedino sto su dosta visoke pa me strah da ne bi u njima izdrzala 8 h na poslu [/QUOT
Ja sam prije točno tjedan dana kupila visoke hilfigerice, nosila ih oko 2 sata i više ih ne mogu nositi jer su me stopala strašno boljela. Ne znam zašto, vjerojatno zato što su taj visoki model (imam i inače visoke špagerice, ali ipak mrvicu niže od hilfigerica). Niskih modela u mojoj veličini nisam našla
__________________
ja sam rođen namrgođen
tonkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 20:35   #276
Quote:
-chiara- kaže: Pogledaj post
I visoke su udobne? Kupujem platforme, gledam ih vec par dana po prodavaonicama, ali ipak su mi najljepse hilfigerice. Jedino sto su dosta visoke pa me strah da ne bi u njima izdrzala 8 h na poslu
Ja imam visoke već drugu sezonu i mogu potvrditi da u životu nisam imala udobnije Izduže noge puuuno, a toliko su jednostavne da ih nosim kao dio dnevnog outfit-a Isplati ih se pričekati na sniženju.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 20:59   #277
Ja imam TH platforme već više od 6 godina i mogu reći da su mi prva nošenja stravičana. One jesu stabilne i lako je u njima hodati pa i stajati, ali nažuljale su me kao ništa u životu. Možda više odgovaraju ženama s užim stopalom.
Jednom kad sam ih razgazila počela sam ih nositi u ljetne šetnje i noćne izlaske i nisam imala nikakve bolove. Znala sam u njima biti i na poslu (gdje većinu vremena stojim).
Prošle godine sam kupila nove i nosila ih možda tri puta. Stravične su. Mali prst nastrada u njima nakon 10 minuta hoda. Jednostavno mi se neda žrtvovat da ih malo razgazim pa stoje u ormaru.
Nije problem u visini pete jer imam cipela od 14, 15 cm pa nemam tih problema.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 22:28   #278
Quote:
-chiara- kaže: Pogledaj post
I visoke su udobne?
oprosti, nisam shvatila na što misliš..
ja ti ovakve imam navy blue i bež, a sviđa mi se i ovogodišnja neka čudna narančasta boja..čudno, narančastu inače ne mogu vidjeti, to mi je jedna od najružnijih boja ali ova je neka čudna, nije loša..
i jako su mi udobne..osam sati na poslu bez problema s time da dosta do posla i nazad hodam, baš dosta..

Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ja imam TH platforme već više od 6 godina i mogu reći da su mi prva nošenja stravičana. One jesu stabilne i lako je u njima hodati pa i stajati, ali nažuljale su me kao ništa u životu.
icuce bože pa kaj vam je cure?
pa kako su ti tako loše?


tonkić- nisam skužila, ti imaš baš one ful visoke oko gležnja?
te nemam i nisam ni probala, ne ljubim baš remenje oko gležnja tako da to otpada u startu..ali mi se čini, možda griješim ali mi bacaju kao da su te mrvicu veće od ovih mojih gore linkanih..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 22:29   #279
Ja imam te platforme u navy boji vec cetvrtu sezonu ,pohabane su naprijed malo zbog betona , ali u njima mogu komotno cijeli dan. Prala ih na 40 u masini da skinem trag kuplunga I izasle van ko nove,tako da znate da se mogu prati I u masini,nece im bas nista biti,ja garantiram. Ali ono sto mene zivcira sto svaki ducan ima drugacije modele.sada zapela za jedne sandalice I ima ih jedino u coru i naravno da nema mog broja I nigdje vise nisu dobavljive,a tommyevih ducana na svakom uglu.stvarno me ljuti to. eto,morala podijeliti to sa vama.
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 22:37   #280
Quote:
Aranel Arwen kaže: Pogledaj post
Prala ih na 40 u masini da skinem trag kuplunga I izasle van ko nove,tako da znate da se mogu prati I u masini,nece im bas nista biti,ja garantiram.
ovo još nisam čula, svaka čast na hrabrosti, ja se ne bi usudila prati tomice u vešmašini..kakva kraljica

Quote:
Ali ono sto mene zivcira sto svaki ducan ima drugacije modele.sada zapela za jedne sandalice I ima ih jedino u coru i naravno da nema mog broja I nigdje vise nisu dobavljive,a tommyevih ducana na svakom uglu.stvarno me ljuti to. eto,morala podijeliti to sa vama.
ajoj..šteta..
nadam se da ćeš ih naći..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.