Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 01:14   #101
Quote:
Wannabe Fairy kaže: Pogledaj post
Di je taj outlet u Vž-u točno? Inače, ja tu živim (studiram) al svejedno nemam pojma kak doć do tamo

Pa kako bi se moglo doć od recimo želejzničkog kolodvora? Puno hvala

(ne radi mi onaj link s kartom)
kad ideš iz grada, kreneš u smjeru lidla, baumaxa (i ostalih), na rotoru skreneš prema zagrabu, i nakon kilometar s desne strane vidiš veliku zgradu gdje piše calzedonia outlet. sad je i okićena s nekim velikim svjetlećim pahuljama (ako sam dobro vidjela)
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 01:22   #102
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
kad ideš iz grada, kreneš u smjeru lidla, baumaxa (i ostalih), na rotoru skreneš prema zagrabu, i nakon kilometar s desne strane vidiš veliku zgradu gdje piše calzedonia outlet. sad je i okićena s nekim velikim svjetlećim pahuljama (ako sam dobro vidjela)
Kaj je to tak daleko? Pa baš sam sad proučavala i našla da je na adresi Cehovska 100, a to ne izgleda tako daleko na karti ... (ok, ovisi di je taj broj 100 jer mi se Cehovska čini duuuuugaaaaaa) ... ne bi to bilo puno da ja imam neki bolji prijevoz osim svojih vlastitih stopala
(zakaj nisam uzela bicikl iz doma kad sam se selila?? )
Wannabe Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 14:40   #103
Cure, jel u tom outletu roba koju nisu prodali u dućanima pa su je vratili tj. ona iz prošlih sezona ili je to tvornički dućan u kojem prodaju po nižim cijenama ili oboje? Pitam jer ako je ovo prvo, upitno je da ću pronaći svoju veličinu (ja sam prilično minijaturna ) pa da ne nagovaram baš bezveze dečka da me vozi sve do Varaždina. Neće biti sretan ako dođem tamo pa mi sve bude preveliko i na kraju ništa na kupim.
Mya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 18:59   #104
Quote:
Mya kaže: Pogledaj post
Cure, jel u tom outletu roba koju nisu prodali u dućanima pa su je vratili tj. ona iz prošlih sezona ili je to tvornički dućan u kojem prodaju po nižim cijenama ili oboje? Pitam jer ako je ovo prvo, upitno je da ću pronaći svoju veličinu (ja sam prilično minijaturna ) pa da ne nagovaram baš bezveze dečka da me vozi sve do Varaždina. Neće biti sretan ako dođem tamo pa mi sve bude preveliko i na kraju ništa na kupim.
ima robe koja nije prodana, robe koja se prekroji i robe koja se jako dobro prodavala u trgovinama pa su za outlet to opet zašili s malim preinakama. baš sam prošli tjedan pričala sa simpa curom koja radi u outletu u čk pa mi je to sve rekla jer sam vidjela ful slično donje rublje kao što sam kupila u trgovini i vidjela neke preinake. imaju sad u čk crne grudnjake koji se svakako mogu vezati za samo 39 kuna!
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 19:36   #105
A jel ja mogu doć do toga pješice u vžu i kolko bi mi trebalo od studentskog doma?
Baš bi si htjela kupiti neko lijepo donje rublje
Wannabe Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 20:05   #106
Quote:
Wannabe Fairy kaže: Pogledaj post
A jel ja mogu doć do toga pješice u vžu i kolko bi mi trebalo od studentskog doma?
Baš bi si htjela kupiti neko lijepo donje rublje
puno bi ti trebalo, puunooo
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 23:44   #107
Quote:
Wannabe Fairy kaže: Pogledaj post
A jel ja mogu doć do toga pješice u vžu i kolko bi mi trebalo od studentskog doma?
da, puno bi ti trebalo, a čini mi se da ni nema pješačke staze uz onu brzu cestu iza rotora. pa znaš valjda nekog iz vž tko ima auto pa nažicaj da te odveze u shopping
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 02:01   #108
Budem dečka nagovorila nek vozi jedan dan dok će imat auto, al to će onda pričekati nakon ovih zimskih praznika... nisam ja skužila da je to tako baš jako daleko, dobro da nisam krenula pješke

Hvala na informacijama
Wannabe Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 09:20   #109
Sad mi je malo lakše onda po pitanju brojeva. Trebala bi valjda i ja za sebe naći nešto. I ja sam upravo u procesu nagovaranja dečka da me vozi
Mya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 00:27   #110
bila i opskribila se najlonkama za 8 kn!!!!!!!!!!!!
__________________
Nema ništa hitnije od ljudi koji kasne.
whitesnake_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 11:11   #111
jel bio tko nedavno?? trazim jednodjelne kupace il monokinije koji nisu preizrezani...jel ima nesto slicno tam?
__________________
potpis.
kika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:56   #112
Quote:
kika123 kaže: Pogledaj post
jel bio tko nedavno?? trazim jednodjelne kupace il monokinije koji nisu preizrezani...jel ima nesto slicno tam?
čekam plaću (trebala je stići danas) i onda ću imati najnovije informacije o ponudi, nadam se sutra ili prekosutra
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 12:51   #113
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
čekam plaću (trebala je stići danas) i onda ću imati najnovije informacije o ponudi, nadam se sutra ili prekosutra
ajd pa javi! sretno u shoppingu!
__________________
potpis.
kika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 12:23   #114
jel bio tko nedavno???
__________________
potpis.
kika123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 23:23   #115
Quote:
kika123 kaže: Pogledaj post
jel bio tko nedavno???
i mene ovo zanima
__________________
* web ormar *
*brazilka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 21:47   #116
ja sam bila u varaždinu, ima svega i svačega - od badića doooooo gačica i grudnjaka, što se veličina tiče najbolja ponuda je za 1 i 2, ali ima i za ostale brojeve.. slaba im je ponuda jednodjelnih badića, imaju tek par modela i to bez žica, onak ravni kooo za plivanje, recimo..

badići su po 100kn dok je u čakovcu ta cijena niža - 50 kn jeeerrr ovi u čakovcu dobivaju ono štoo se u varaždinu ne proda, znači oni dobivaju još starije kolekcije, a varaždin dobiva novije...
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 09:19   #117
Calzedonia-badići

Zanima me ako netko zna za ovu Calzedoniu u Varaždinu - kakvo je radno vrijeme (i subotom) i da li nešto ima?
Je li bio netko u zadnje vrijeme? Se isplati otići?
zapustena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 10:44   #118
Radi ti ponedjeljkom 13-19.30
Utorak do subote 08-19:30
Osim ak nemaju neko ljetno radno vrijeme sad...
NIsam bila, idem sad za vikend, ali frendica radi tamo (računovodstvo) i kaže da u 6 mjescu dolazi nova roba (obično u 6 mj)
Također dobila informaciju da je došla nova roba, ali nažalost nisam dosad stigla otić...
Meni je zaj...jer sam iz ZG-a, a oni dosta brzo prodaju robu (nije ni čudo)

Ako hoćeš mogu ti u nedjelju javit jel se isplati otić...Ja idem ziher
LadyNot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:52   #119
E super, baš ti hvala. Možda i ja skočim, ali za svaki slučaj javi ti u ponedjeljak ako si bila i kaj ima.
zapustena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 14:01   #120
Jel tko zna kada će bit rasprodaja badića u king crossu. Kupila sam ga tamo prije 2 god, ali u kraj 8, početak 9 mj kada su bili po 50% nižoj cijeni i znam da se nisam mogla odlućit, jer je bilo predobrih badića. Sada su mi malo skupi, pa ako zna ko kada počine to sniženje da ne moram do Varaždina.
-sanya- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.