Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2011., 18:14   #41
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
U kasnim sam dvadesetima kao i moj muz, imamo dijete, odlicno se slazemo u svemu, zajedno smo 8 godina...
A sad dolazi problematicni dio... On oduvijek ima veci libido od mene, na pocetku veze je doslovno imao potrebu za sexon 3 puta dnevno, meni je tada jednom bilo dosta, ali sam mu udovoljila kad je bilo prilike npr. na ljetovanju...
Danas se situacija nije bitnije promijenila s njegove strane, meni je sasvim divoljno 2,3 puta tjedno, a on zeli svaki dan...
A tempo svaki dan ne mogu izdrzati, cak sam mu rekla da se sam poigra kad vec ima tolike potrebe, naime on to gotovo uopce ne radi, kaze da nece jer mu je to spram sexa bezveze.
Evo, nadam se da cu dobiti neki korisan savjet...
Javi se tajci na PM...pa ako trampa dobro prodje eto vam spontanog biznisa jer pun svijet je onih kojima je premalo i onih kojima je previse.

[QUOTE]
Quote:
tajci1408 kaže: Pogledaj post
dragi moji pomagajte... u velikom sam problemu... udana za čovjeka sa kojim sam sve skupa nekih 6 godina, imamo djete od 2 godiine, i u stvari slažemo se OK. Ali naravno postoji problem - premalo sexa. I to s njegove strane. Brundam o tome godinama (u stvari uopće ne kužim zašto to trpim godinama) a danas je definitvno eskalirao... pitala sam ga da li je homoseksualac. Jer doista ne razumijem muškarca koji ima tako slab libido... i u meni je ubio libido koji je nekada savršeno funkcionirao i doista nisam imala problema sa muškarcima niti odbijanjem sexa sa svoje strane.

Quote:
Ozbiljno razmišljam o ljubavniku!
Kad to razmisljanje sprovedes u djelo posjeti ovu temu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=622135 --zlu netrebalo
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:20   #42
Sipaj mužu svako jutro malo broma u čaj...
Pa da vidiš kako će mu libido omlohaviti.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:21   #43
Problem za zavidjeti, da nije tvog drukčijeg libida i ovog:

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Dio istog problema je to sto mi je on nakon godinu, dvije veze prestao iskazivati ikakve njeznosti ukoliko one nisu dio sexa, znaci ne ljubi me u prolazu, ne grli, nema milovanja, niceg ako to nije povezano sa sexom, a cim ja njemu napravim nesto od toga, odmah zeli sex.
Moguće da pretjeranim seksom kompenzira prazninu iznutra, moguće da se jednostavno više ne želi truditi jer je uljuljkan u braku, nekompatibilni ste kao par, moguće je koješta, mislim da je ovo baš za bračnog savjetnika da izvuče ono dobro i natjera vas oboje na analizu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:26   #44
Quote:
BuciBuco kaže: Pogledaj post
daaa svakakooo.. da danas zavrsim sve obaveze i jos otrcim 5-6 km sigurno bi mi sex bio na prvom mjestu uvece
Pa daaa, mi koje se bavimo sportom sjedimo doma po cijele dane i niš ne radimo


Aerobik je njezino vrijeme,znači pripada samo njoj!
Osim što će zbog bavaljenja aerobikom izgledati dobro i osjećati će se dobro,a to je presudno za seksualnu želju!
Bolje neka preskoči peglanje ili usisavanje nego aerobik!

A slažem se da bi joj muž mogao pomoći,jer on očito ima dovoljno energije i ne osjeća se ni najmanje umorno!
Kada bi uravnotežili obaveze stanje bi vjerovatno stabiliziralo,a i komunikacija bi bila bolja!
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:32   #45
Draga postavljačice teme, mislim da ti je netko već spomenuo da ti kao najveća opasnost prijeti njegovo "hlađenje" nakon silnih odbijanja a potom traženje sexa na drugim stranama.
Ne kažem da trebaš biti, uvjetno rečeno, žrtva, ali ozbiljno ti govorim kakav će ti biti scenarij, to ti je skoro pa amen!
Moj ti je savjet da pristaneš na svakodnevni sex a potom malo po malo izbacuješ količinu istoga. Pritome ti savjetujem i da uvijek budeš maštovita. Vi žene ste vrijedne divljenja i kao tiha voda, ako znate, uvijek dođete do svoga.

Svu sreću ti želim.
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:39   #46
Quote:
Mila ženica kaže: Pogledaj post
Pa daaa, mi koje se bavimo sportom sjedimo doma po cijele dane i niš ne radimo


Aerobik je njezino vrijeme,znači pripada samo njoj!
Osim što će zbog bavaljenja aerobikom izgledati dobro i osjećati će se dobro,a to je presudno za seksualnu želju!
Bolje neka preskoči peglanje ili usisavanje nego aerobik!

A slažem se da bi joj muž mogao pomoći,jer on očito ima dovoljno energije i ne osjeća se ni najmanje umorno!
Kada bi uravnotežili obaveze stanje bi vjerovatno stabiliziralo,a i komunikacija bi bila bolja!
ma zenska glavo nisam ni rekla da po cijele dane sjedis kod kuce .. ja vas uopste ne poznajem da bih vodila brigu sta vi radite .. ali ona je sama rekla da je obaveze iscrpljuju i navela i aerobik kao jednu od obaveza ( s tim da mi se cini da joj aerobik nije podigao libido vec ga koristi da bi bar na neko vrijeme pobjegla od muza koji je po cijele dane napaljen) .. pa onda neka ne ide sama nego nek ukljuci i njega da se oslobodi viska energije ..

ali i dalje smatram da joj visak sexa nije jedini problem
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:49   #47
BuciBuco, pa odmah sam joj napisala da oni po meni imaju više problema od neujednačenih libida.
U principu se nas dvije slažemo,samo nam je pristup malo drugačiji!
Nisam dobila dojam da ona aerobik vidi kao obavezu,jer da je tako lako bi ga izbacila iz rasporeda!
Imam dojam da on nakon posla nema nikakvih obaveza,a nju čekaju kućanski poslovi i briga o djetetu!
Mislim tipičan primjer loše raspodjele kućanskih poslova s obzirom da je i ona zaposlena!
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:51   #48
Koja si ti cudakinja. Umjesto da ti bude drago da nakon tolko godina i dalje palis muza ti se zalis... to mogu samo zene

Pa pretvori to u zabavu, zezaj ga, baci mu drkicu, popusi mu

Iz ceg sve nece zene napravit problem - nevjerojatno
krpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 20:36   #49
Sammy, ne daj se! Ti imas normalni libido! Ako se uzme u obzir malo dijete, posao, kucanski poslovi on je odlican!
Nemoj dozvoliti da ti padaju pizdarije na pamet.
Ja imam suprotni problem, sa manjkom. Ali imala sam problem i sa viskom. Taj tip je bio stalno napaljen, jednom smo se sevili 7 puta! i on se opet digo po noci i drko je uz net. Bolesno. Samo zato je dobio pedalu....bio je iskren...dok me moj muz nasanjko.
No, s obzirom da smo se moj muz i ja jednom udostojili uhvatiti u kostac sa nasm problemom i bili smo kod psihologa, nekaj sam naucila vezano uz taj sex. I to vezano uz taj visak jerbo mene je muz optuzio da sam bolesna jer bih eto tri puta tjedno.
Naime, tvoj drag je tipicni primjer sebicnog homosapisensa sa balkanskh prostora. NJemu je bitno samo vlastita potreba isprazljavanja. I ucjenjuje te kada ne dobije, pokusava tobom manipulirati. njemu nije vazno jer si umorna ili ne, jel imas ili ne, njemu je jedino bitno da das stela ti to ili ne.
Ne zanimaju ga emocije niti osjecaji, njega interesira svrsavanje. Njemu je tvoj dobar dan dok imas neki poludekolte provokacija. I uopce ne konta da bez njeznosti, poljubaca i ostala dnevna mala mazenja kasniji sex cini samo obicnim sexom. Obicnim dosadnim seksom. Nutra van-nutra van, aaaaa, fertig.
I tu nece pomoc nikakva podjela posla jerbo nije u tebi nit je umor problem.
Moras razgovarati sa njim i objasniti mu da je sebican, da te ucjenjuje, da radi suprotan efekat i nek izvoli kontrolirati libido prije nego cete imati ozbiljnije posljedice. Naime ti ces se poceti povlaciti i izbjegavati ga.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 20:43   #50
MIslim da ona sada analizira da li je u njoj stvarno problem.
Analizira sto svaki dan radi, koliko radi, koliko obaveza ima. Uglavno trazi gresku na/u sebi. Aerobik je njeno vrijeme i to je zdravo potrosno vrijeme. nace sport potice libido.
Ali izostavlja u analizi da ju opterecuje i da se stvaraju tenzije odn. stres oko njegovog prtiska da to mora bit svaki dan, sto se malo miliji pogled, obican poljubac tretira kao poziv na seks. I sad te pravila poput ne smijes u donjem rublju pred mene ako neces seks su fakat frustrirajuca.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:06   #51
sex ne moze i ne smije biti ni kazna ni nagrada
ne mozemo se ponasati na nacin da netko odlucuje , uskracuje ili zahtijeva
ako se nekom od partnera neda, odbijanje treba biti njezno i ne ga dovoditi u vezu sa situacijom ili svadom ili zaslugama
sex bi trebao biti izraz ljubavi i privrzenosti i jako je ruzno nekome govoriti da nije normalan ili da je zivotinja ili primitivac jer zeli biti blizak svom partneru

a mozda ima veze s akupresurom?
jer izgleda da kad zena dobije prsten , da joj libido naglo i nepovratno pada
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:59   #52
Jedan fratar je jednim mojim prijateljima prije puno godina rekao nešto otprilike ovako:
Žena ima potrebe za seksom 3 puta tjedno, muškarac 30 puta tjedno. Tajna dobrog braka je u tome koliko im se brojke uspiju približiti.
To je sad karikiranje, ali ima smisla. Postoji i obrnuta verzija ali nekak mislim da je rjeđa. Barem iz iskustva.
Jednaka libida su utopija ili ako ne utopija, a ono barem vrlo rijetka pojava. To je stvarno sreća.
Reči da muškarac ima veću potrebu za seksom isto nije popularno, a sve mi žene znamo da oko ovulacije ludimo za seksom, a poslije toga nastupa primirje i pms. Al to se ne smije reči.

Naravno da imamo potrebu za seksom svaki dan. I muškarci 30 puta na dan. Inače nismo normalni.
Naravno da smo normalni i da svi imamo različite potrebe za seksom.
Pristati na seks ako nam se u tom momentu baš to i ne radi nije ništa strašno. To ne znači da nas netko prisiljava i da to nije prava ljubav i kompatibilnost jer nam se uvijek u svakom momentu mora seksati.
To znači da smo umorni, da nam možda nije na prvu na pameti, ali uz malo nježnosti i maženja možemo se opustiti i uživati u seksu kao i da smo ga sami inicirali. Započeti je problem, kasnije sve dođe na svoje. Naravno ne uvijek.
Zato je potreban razgovor.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jer izgleda da kad zena dobije prsten , da joj libido naglo i nepovratno pada
Ženi će možda pasti libido ako je preuzela na sebe neke obaveze koje do tada nije imala, ako ima puno brige oko kućanstva i djece i slično.
Uključivanje oba partnera u rješavanje problema i razgovor o istom svakako može pomoći.
Često ljudi nisu svjesni kaj ih je dovelo do toga, nego ovak bubnu da je ženi naglo pao libido stavljanjem prstena na prst
Druge okolnosti oko toga se uopće ne razmatraju.
Jesu li se povećale obveze, koliko, jel ih ravnopravno dijele ili jedan preuzima na sebe veći dio, jel muž možda zanemaruje usputne nježnosti i manire...?

A možda on nakon stavljanja prstena počne stalno jest čevape s lukom ili se prestane prat
Pa da, dok su izlazili uvijek se upicanil, a sad prsten na ruci, život skupa i tko se vidio prat
Eto ti još jednog razloga padanja libida nakon stavljanja prstena.

Zadnje uređivanje Gilda. : 08.05.2011. at 22:20.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:21   #53
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
žene ni ne moraju mastrubirati uopće u životu.
Ni ne znas koliko si u pravu - ne samo da ne moraju mastrubirati, one to zaista ni ne cine.
Sincerely Yours is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:39   #54
gilda , slazem se
razlozi postoje na obje strane , ovakvi i onakvi
ali ovdje , u ovoj temi , nesto je receno vec u prvom postu i otud i ova moja sala o prstenu (koja pocesto ispadne vise realnost nego sala u RL)
a sto se obaveza tice, na partnerima je da se dogovore i organiziraju oko obaveza i poslova u kucanstvu i obitelji (makar je moje misljenje da to najcesce nema veze i da je problem negdje drugdje)
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 08:19   #55
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
Sammy, ne daj se! Ti imas normalni libido! Ako se uzme u obzir malo dijete, posao, kucanski poslovi on je odlican!
Nemoj dozvoliti da ti padaju pizdarije na pamet.
Ja imam suprotni problem, sa manjkom. Ali imala sam problem i sa viskom. Taj tip je bio stalno napaljen, jednom smo se sevili 7 puta! i on se opet digo po noci i drko je uz net. Bolesno. Samo zato je dobio pedalu....bio je iskren...dok me moj muz nasanjko.
No, s obzirom da smo se moj muz i ja jednom udostojili uhvatiti u kostac sa nasm problemom i bili smo kod psihologa, nekaj sam naucila vezano uz taj sex. I to vezano uz taj visak jerbo mene je muz optuzio da sam bolesna jer bih eto tri puta tjedno.
Naime, tvoj drag je tipicni primjer sebicnog homosapisensa sa balkanskh prostora. NJemu je bitno samo vlastita potreba isprazljavanja. I ucjenjuje te kada ne dobije, pokusava tobom manipulirati. njemu nije vazno jer si umorna ili ne, jel imas ili ne, njemu je jedino bitno da das stela ti to ili ne.
Ne zanimaju ga emocije niti osjecaji, njega interesira svrsavanje. Njemu je tvoj dobar dan dok imas neki poludekolte provokacija. I uopce ne konta da bez njeznosti, poljubaca i ostala dnevna mala mazenja kasniji sex cini samo obicnim sexom. Obicnim dosadnim seksom. Nutra van-nutra van, aaaaa, fertig.
I tu nece pomoc nikakva podjela posla jerbo nije u tebi nit je umor problem.
Moras razgovarati sa njim i objasniti mu da je sebican, da te ucjenjuje, da radi suprotan efekat i nek izvoli kontrolirati libido prije nego cete imati ozbiljnije posljedice. Naime ti ces se poceti povlaciti i izbjegavati ga.
Mislim da cemo napraviti isto sto i vi, posjetiti specijalista, psihologa...
Druge solucije mislim da nema, ja od njega ne dobivam sto trebam, paznju, mazenje, iskazivanje osjecaja, a on od mene ne dobiva sto treba, tj. sex...
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
MIslim da ona sada analizira da li je u njoj stvarno problem.
Analizira sto svaki dan radi, koliko radi, koliko obaveza ima. Uglavno trazi gresku na/u sebi. Aerobik je njeno vrijeme i to je zdravo potrosno vrijeme. nace sport potice libido.
Ali izostavlja u analizi da ju opterecuje i da se stvaraju tenzije odn. stres oko njegovog prtiska da to mora bit svaki dan, sto se malo miliji pogled, obican poljubac tretira kao poziv na seks. I sad te pravila poput ne smijes u donjem rublju pred mene ako neces seks su fakat frustrirajuca.
Da opterecuje me i to jako, mozda bih bila i spremna mijenjati broj tjednih hopsanja da se on oko istih potrudi, tj iskazuje mi ljubav i na druge nacine...
Sto se tice podjele poslova, nije i tome problem, hoce i on uskociti i pomoci kad treba bez mog zahtijevanja...
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
sex ne moze i ne smije biti ni kazna ni nagrada
ne mozemo se ponasati na nacin da netko odlucuje , uskracuje ili zahtijeva
ako se nekom od partnera neda, odbijanje treba biti njezno i ne ga dovoditi u vezu sa situacijom ili svadom ili zaslugama
sex bi trebao biti izraz ljubavi i privrzenosti i jako je ruzno nekome govoriti da nije normalan ili da je zivotinja ili primitivac jer zeli biti blizak svom partneru

a mozda ima veze s akupresurom?
jer izgleda da kad zena dobije prsten , da joj libido naglo i nepovratno pada
Nema veze s akupresurom, hahaha....
Ja sam oduvijek imala slabiji libido od njega, samo ponavljam u vezi nismo imali priliku svaki dan za sex, pa smo odlicno funkcionirali...
Ili sam samo ja tako mislila...Hmmm, mozda je njemu jedan od razloga za brak i taj da svaki dan dobiva...
Sto se tice prijedloga da se probam sexati svaki dan, da je ok i 10 min, probala sam i to da mu udovoljim i to jedan duzi period ali njemu je to kratko i malo i kaze da se dovoljno ne angaziram, naime voli kad zena dominira, a meni se ne da svaki put biti dominantna...
Sad kad sama ovo procitam vidim da nam ocito treba ne psiholog nego sex terapeut...
Sammy_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 11:40   #56
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
probala sam i to da mu udovoljim i to jedan duzi period ali njemu je to kratko i malo i kaze da se dovoljno ne angaziram, naime voli kad zena dominira, a meni se ne da svaki put biti dominantna...
Sad kad sama ovo procitam vidim da nam ocito treba ne psiholog nego sex terapeut...
ili kompatibilniji partner.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 11:53   #57
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ili kompatibilniji partner.

tocno..no kad smo u braku i jos imamo dijete....stvari se strasno zakompliciraju...nazalost
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 11:54   #58
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
tocno..no kad smo u braku i jos imamo dijete....stvari se strasno zakompliciraju...nazalost
a kao problem nije prije bio prisutan? on je odjednom poceo lezati kao klada i cekati da se nataknes na kurac?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:54   #59
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a kao problem nije prije bio prisutan? on je odjednom poceo lezati kao klada i cekati da se nataknes na kurac?

da problem u komunikaciji .. jer kako mi se cini on je negdje u toku godina postao nesiguran u sebe, na taj zakljucak me dovode njegove izjave tipa *neces dovoljno da se angaziras u toku sexa, ja tebi nisam privlacan itd.. samo sto je on to u svojoj glavi kreirao kako njemu odgovara umjesto da prica sa njom .. i onda tu nesigurnost ispoljava na nacin da je spopada po kuci zeleci da osjeti i zna da je on njoj jos privlacan i broj 1.. a ona ili nije dovoljno obracala paznju i propustila da on ima problem ili jednostavno nije telepat pa da zna sta je njemu u glavi

ipak mislim da je ovo pametnije prepustiti strucnjaku jer ipak ljudi su razliciti i isti problem svi bi rijesili na drukciji nacin
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:23   #60
prvo moram reći da ne mogu vjerovati da nekom može biti previše sexa, ali moram reći autorici da mislim da bi vjerojatno bila više frustirana da je stanje obrnuto nego ovako..svakako proučiti temu premalo sexa u braku
i pokušati se naći bar na 4-5 x tjedna neka zlatna sredina
__________________
But just because it burns, doesn't mean you're gonna die, you've gotta get up and try ...
Jebezljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.