Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 23:04   #61
S MOG ženskog gledišta..
Prvo, pohvala sto si fer prema njoj i želiš joj pomoći (dosta seljačina bi ispijala pivo u kafiću i kopala nos pitajući se Šta se sad ona tamo duri). Ti si potražio pomoć. ..pa makar i preko foruma, stoga, bravo za tebe.
Drugo, ja sam imala jedan spontani sa 24, pa drugi sa 25, pa treći sa 28. To treba prožvakat..nije to baš zgodno. Ako ona nije, ti budi jak za nju i pomozi joj prvo, da ne drami, da je grozno sto van se dogodilo ali da je mlada i da će imati još 1001 priliku..
Dosta pomažu nesvakidašnje radnje ( ne znam, romantična komedija koju ćete skupa gledati, ručak koji ćeš isključivo ti napraviti, kupiš joj fora tenisice) i sl.. ..
Sretno!!
Btw... ja sam sada sretna mama dva djecaka
lina1li is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:22   #62
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Prvo, lijepo je što si stao uz nju . Samo tako nastavi!

Što se tiče pobačaja, svaka žena je drukčija. Trudnoća i pobačaj (bio spontani ili namjerni) može itekako razjebati hormone i posljedice čisto biološke prirode mogu trajat i mjesecima (depresija i sl.). Uz to naravno dolaze i biološki neuvjetovane posljedice koje mogu biti i trajnije (koliko shvaćam, moguće je da krivi sama sebe za taj spontani).
U svakom slučaju, situacija je teška i iako imaš najbolje namjere, moraš joj dati vremena. Ona se osjeća tak kak se osjeća. Najgore u takvoj situaciji je kad ti netko dođe sa stavom "Move on". Slušaj ju i ne pokušavaj joj davati nikakve savjete. Ono, budi uz nju. Zasad. Stvarno je sve još friško. Ona prvo mora proć kroz fazu žaljenja. Ako za dva-tri mjeseca nema napretka, onda možda treba početi razmišljati o terapiji ili sl. Ali zasad polako. Nježno. Nek osjeti da ju prihvaćaš i ne kriviš. Sretno!
Budi samo uz nju, drži ju za ruku...ponekad je i to dovoljno
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:28   #63
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Mozes joj pomoc da jasno postavis granice bezobraznim starcima.
da
Never Simple is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 09:05   #64
Dužnost , napominjem dužnost svakog muškarca je da stane uz svoju ženu bez obzira šta se događa. Jer matere i ćaće sutra neće bit. Šta ja znam dica će otić ko zna di i ostat će te Vas dvoje I to je ljubav. Zato svaka čast. Tribaš bit uz nju, budi uz nju uvik.
peacemaker1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 10:49   #65
Teška priča, nadam se da ste sada svi dobro i da ste dalje zajedno i sretni.
Erwena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.