Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2016., 16:29   #21
Mislim da ne bi trebala se kititi tudjim perjem..
Nego stvarati vlastito..
Vjerujem da mozes biti realna,znam da si zabrinuta za egzistenciju i razumijem tvoju potrebu neovisnosti tj ustvari samostalnosti.
Njegove gledaš kao odskočnu dasku,ali mislim da odskočnu dasku od njih on sam i ne očekuje kao ti.
Uzdaj se ti u sebe i svoje sposobnosti, bilo to u Hr ili negdje vani,tvojih deset ruku i tvoj mozak nek zarade svoju kunu.
Lijepo je moći se osloniti na druge,ali to je i klimavo tlo.
Nije vječno,znaš..
Ti računas jer su da li bratu moraju i drugom sinu? Vjeruj, nista ne moraju ako nemogu,nece ili ne žele.
Tvoj dečko i ti svakako imate puno toga za raspraviti.
Da li njemu odgovara da idete u zajednički zivot,sto je ustvari rekao?
Old 30.05.2016., 16:47   #22
Prvo trebaš srediti svoj odnos s momkom, definirati ga.
Vi ste sada kao čardak ni na nebu ni na zemlji, a ti fantaziraš što njemu i vama duguju njegovi roditelji.

Tvoje mi se ponašanje čini nerealnim.
Svatko bi prvo trebao shvatiti da mu nitko ništa ne duguje.
Promatraš tuđu obitelj i praviš računicu njihovim novcem.
Ne valja ti to.
Pokušaj realno sagledati što možeš učiniti vlastitim snagama.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:12   #23
Za tebe,veza je matematicko kalkuriranje...zato sam te i pitao u prvom postu jel si ozbiljna?
Nitko nikom nista ne duguje,i meni je izuzetno cudno da tako razmisljas
Zasto uspjeh veze propitkujes kroz materijalna dobra?
A prica s autom mi je tek suluda
Oprosti,ali u kakvu vezu dovodis automobil roditelja svog momka s vasim odnosom?
Mislis da ce se taj odnos definirati ili poraviti ako oni vama poklone automobil?
Nigdje na forumu nisam procitao nesto slicno
Pa nije veza ili brak materijalno slaganje tudjih poklona. Ili,mozda,u tvojoj ulici,i je?
Prravednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:30   #24
A vidi ,možda je odnos njegovih roditelja prema vama kao paru i tebi ko njegovoj djevojci samo odraz razmišljanja tvog momka

Nije nemoguće da je sa roditeljima (vezano za vašu budućnost) bio mnogo iskreniji i direktniji nego tebi. Možda oni ne dopuštaju izmotavanje kao što ti dopuštaš i traže konkretan odgovor na svoje nedoumice, odmah i sad.

Ako je tome tako( dakle ,recimo da sam u pravu) - što to govori tebi konkretno o vašoj budućnosti ?

Jer realno , roditelji podjednako vole svoju djecu - a čak i kad tome nije tako -pokušavaju to prikazati na van tretirajući ih podjednako.

To da je jedan sin dobio stan i auto , a drugi ništa mislim da više govori o njegovom stavu prema tebi i vašoj budućnosti nego o nepravednosti njegovih roditelja..

Na tvom mjestu ja bih na tu situaciju gledala upravo ovako - stavila bih na stranu njegove priče i vrludanja te hladne glave pogledala u oči tih roditelja i njihove postupke prema meni
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:58   #25
Quote:
theone123 kaže: Pogledaj post
Po cemu nismo u vezi?
Po ovome:

Quote:
Ja odnedavno zivim sama u garsonijeri, on zivi kod roditelja. Imamo 25 godina...
Momak bi radio svoje poslove, jedva mi se obracao, ja bi provodila slobodne dane sa njegovima ili se bavila svojim aktivnostima...
Zato ja i zivim sama (iako on rijetko dolazi u mene jer ima pametnijeg posla od gledanja filmova ili setnji, kako on kaze).
Ljudi od 25 godina koji su u vezi i koji su zaljubljeni i/ili se vole žele provoditi svo vrijeme zajedno. U normalnoj vezi, on bi svaki dan bio kod tebe, budući da ti živiš sama, i uživao bi u tvoj društvu, u vašem zajedničkom domu, suživotu, "gnijezdu", kako god to želiš zvati, i ne bi mu nikad, NIKAD, nikad palo na pamet reći da je vrijeme koje provodi s tobom izgubljeno. Dodatno - kojeg on točno pametnijeg posla ima od toga da provodi vrijeme sa svojom dugogodišnjom djevojkom?
Old 30.05.2016., 19:09   #26
Ne zelim ulazit u kvalitetu tvog odnosa s deckom, al procitat da je osoba s 25 g. ovako proracunata je strasno.

Ocito je nedovoljno sto su te stranci prihvatili u svoju kucu jer ipak...ti bi auto.
I sta onda sto si morala financijski doprinosit, sorry, al ak zivis sama onda jako dobro znas da i voda i struja kostaju.

Oprosti, al odvratno mi je ovo tvoje dijeljenje tudih para.
Citam jal i nezahvalnost.

Imam i brata i sestru, jednaki smo, netko je dobio vise, netko manje, al tu smo jedni za druge da sami sebe izjednacimo. I sretni smo kad netko ima vise. Al bas iskreno sretni.
Sreca da svi imamo partnere koji se ne petljaju u ostavstinu nasih roditelja, kao sto se ni mi ne petljamo u njihovu.
Partner je tu da bude podrska/savjetnik, a ne da trucka i stvara razdor, strvinari.
Ostavi se tudih para. Zaradi svoje.
Nemas sta unijet u brak, nemas nikakva prava ni ocekivat sta ce i koliko on unijet.
Ako i dobijete sta, set tanjura, reci hvala jer to je vise nego sto ste do tad imali.
Old 30.05.2016., 23:42   #27
Skužio je njen dečko da je ona proračunata, pa ju polako odjebava, samo ona to još ne kuži.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 23:58   #28
Znači, živjela si s njegovima i on i familija su ti priuštili prekrasan suživot, a onda te otjerao i sad ti kuješ planove kako se vratiti tako prekrasnom dečku kojem je tlaka doći tebi gledati filmove i serije.
Bolje dva kvadrata mira gdje ti nitko ne vrijeđa inteligenciju i ne pravi od tebe budalu skupa sa svojim najmilijima nego svi zlatni kavezi ovog svijeta.

Posebno je gadljivo što računaš na njihovu imovinu. No, ne brini, čak i ako ti taj proračunati plan uspije, platit ćeš to skupo, u kamatama. Iz godine u godinu. Još obavezno i zatrudni. Onda preseli na topik Svekrve i obavezno krivi "vješticu" što ti je muž balvan.
Old 31.05.2016., 01:30   #29
Nemam nikakav plan za krast njihovu imovinu. Zivim sama i snalazim se, nemam pomoci sta strane. Zadnjih 10 godina sam sama stekla svaku kunu. I ono sta zelim je bit s njim makar bili ispod mosta sto je rekla jedna cura. Navikla sam nemati. Samo zelim njega imat i da pocmemo zivit zivot. Da oboje radimo i zaradujemo koliko mozemo i da zajedno provodimo lipe trenutke.
Mogu bit u njegovih, ne zelim to da bi samo imala krov nad glavom, vec da bi s njim zivila, a ne sa njegovima bila u vezi. Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo. Ne vidim nista lose da nam se pomogne ako se moze niti sam i najmanje proracunata, samo zelim da zapocmemo zivot zajedno, gledam sve moguce opcije. I ne, nisam nikad bila od onih kojoj momak sve placa ili nesto, stovise, sve sta sam zaradila zadnjih 3 godina sam potrosila na nas i opet bi napravila isto.
Samo trazim pomoc. Isto tako sam i od svojih pitala neke stvari ako imaju, mogu pomoc jer je meni stalo do nas. Valjda bi se i on trebao izborit.
Mozda je svatio, vidio, da me ne zeli, al nikako to da sam proracunata, pa me odjebaje. To ne mogu govorit jer ne znam sta mu je na dusu, a mozda ne zna ni on. Al to je vec druga tema s kojom bi isla dublje u razgovore.
Hvala na savjetima svima
theone123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 01:55   #30
Vas dvoje imate nedefiniran odnos. Kao roditelj, ni ja ne bih pomogla sinu u nekakvom hipotetickom suzivotu s djevojkom koje sutra moze ne biti u njegovom zivotu.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 02:37   #31
Quote:
Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc.
Nema muda većih od potrebnih za život u dvoje s materinom sisom u ustima jer ti cura hoće auto.

Ova ti veza vjerojatno neće potrajati jer tip nije zainteresiran za provođenje vremena s tobom (osim ako zatrudniš, udaš se, useliš k njegovima i ostatak života prokukaš), ali mislim da bi ti u svakoj budućoj bilo zbilja dobro i korisno da odjebeš od imovine nečijih roditelja.
Old 31.05.2016., 06:47   #32
Pročitao sam par komentara..
Ti ne odgovaraš njegovim roditeljima po njihovim standardima i zato nisu spremni pomoći svom sinku, već čekaju da prekinete i on nađe, ili su mu našli, drugu
Old 31.05.2016., 06:51   #33
Quote:
Nemam nikakav plan za krast njihovu imovinu. Zivim sama i snalazim se, nemam pomoci sta strane. Zadnjih 10 godina sam sama stekla svaku kunu. I ono sta zelim je bit s njim makar bili ispod mosta sto je rekla jedna cura. Navikla sam nemati. Samo zelim njega imat i da pocmemo zivit zivot. Da oboje radimo i zaradujemo koliko mozemo i da zajedno provodimo lipe trenutke.
Mogu bit u njegovih, ne zelim to da bi samo imala krov nad glavom, vec da bi s njim zivila, a ne sa njegovima bila u vezi. Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo. Ne vidim nista lose da nam se pomogne ako se moze niti sam i najmanje proracunata, samo zelim da zapocmemo zivot zajedno, gledam sve moguce opcije. I ne, nisam nikad bila od onih kojoj momak sve placa ili nesto, stovise, sve sta sam zaradila zadnjih 3 godina sam potrosila na nas i opet bi napravila isto.
Samo trazim pomoc. Isto tako sam i od svojih pitala neke stvari ako imaju, mogu pomoc jer je meni stalo do nas. Valjda bi se i on trebao izborit.
Mozda je svatio, vidio, da me ne zeli, al nikako to da sam proracunata, pa me odjebaje. To ne mogu govorit jer ne znam sta mu je na dusu, a mozda ne zna ni on. Al to je vec druga tema s kojom bi isla dublje u razgovore.
Hvala na savjetima svima
Sve je to ok...
Ali tvoj decko nije dao sve sto je u tri godine zaradio na vas, a kamoli da zadnjih deset sam sebe uzdrzava. Covjeku je dosadno biti s tobom. Sve mu je preskupo, pored besplatnog roditeljskog doma.
je li te jos treba sutnuti nogom u guzicu, da ti shvatis da se u pogresnoj crkvi bogu molis?!
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 07:26   #34
Quote:
Da, istina sto kazes. Vjerujem da bi mogli pomoci bar oko tog automobila. Najvise je zabrinjavajuce sto on poduzima nista iako prica price da bi nesto tio, ali ne poduzima. A meni istjece godina dana posla i gdje cu, kud cu bi trebala znat, a ne da me se vrti oko malog prsta.
Znam da trebam sama sebi osigurat zivot, al da mi se bar razjasni na cemu sam da znam di sam trenutno. Ovako samo nesto cekam.
Ako nije otišao s tobom onda mi nekako izgleda da mu nije dovoljno stalo. Pobrini se sama za sebe i stavi sebe na prvo mjesto. Fokusiraj se na posao, kako da nakon tih godinu dana možeš nastaviti biti samostalna.
A što se tiče dečka, pitaj ga otvoreno koji su mu planovi s tobom za budućnost. Ako je to između vas veza koja ima budućnost onda vjerujem da i on planira nešto dugoročnije od toga da ti živiš sama, a on kod roditelja.
Nemoj čekati, preuzmi inicijativu. Čak i ako bude burnih reakcija ne daj se zastrašiti...ti si zabrinuta za svoju i vašu budućnost i imaš pravo znati kako on razmišlja. Pretpostavljam da niste pol godine u vezi
A što se tiče roditelja...ne očekuj ništa. Samo ćeš se razočarati.
Ili oni favoriziraju drugog sina, što uopće nije rijedak slučaj, ili jednostavno ne vide vas dvoje skupa na duže staze pa se ne trude. U svakom slučaju dođe ti na isto. Moraš se pobrinuti sama za sebe.
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 10:09   #35
Quote:
Pozdrav ekipa,
.
. Njegovi imaju dva auta i sada se mislim bi li bilo u redu da nam bar to auto omoguce da mozemo zivit skupa. .

Kako bi to automobilom oni vama omogućili da živite skupa?

Pa zar ne postoji javni prijevoz u mjestu gdje biste iznajmili stan? Jesi li čula za pješaćenje? Bicikl? vidim po rječniku da si s mora, možda bi neki moped mogao pomoći? (ima ih i za 800 kn)
Nisi mi jasni tvoji pojmovi.
Sa puno većim prihodima, puno većim brojem godina, daleko većim standardom od tvog, i životom u daleko većem gradu od tvog, odavno sam odustao od automobila,iz više razloga

A ti bi da ti njegovi roditelji daju auto
Prravednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 10:47   #36
Quote:
razumljivo je da želiš sigurnost, nije te život mazio
ali sve na što možeš računati su vaši zajednički napori
nažalost, prema ovom što pišeš izgleda da tvoj dečko nije jednako zagrijan za tu i ideju kao ti

Quote:
Mogu bit u njegovih, ne zelim to da bi samo imala krov nad glavom, vec da bi s njim zivila, a ne sa njegovima bila u vezi. Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo. Ne vidim nista lose da nam se pomogne ako se moze niti sam i najmanje proracunata, samo zelim da zapocmemo zivot zajedno, gledam sve moguce opcije.
nema ništa loše u tome da vam se pomogne ali to mora doći od njih, vi ih nemate pravo tražiti išta
trenutno ganjaš krivi problem, kako doći do pomoći od njegovih roditelja, a zapravo bi se trebala pitati zašto nema nikakve inicijative s njegove strane
odgovor je možda bolan ali bolje je ga je čuti na vrijeme... prije nego počneš graditi kule u oblacima
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 11:03   #37
Quote:
Mogu bit u njegovih, ne zelim to da bi samo imala krov nad glavom, vec da bi s njim zivila, a ne sa njegovima bila u vezi. Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo.
Ne želi

A ti nastavi pričati o autima i tuđoj imovini i tome tko je koliko novaca dao za što.
Old 31.05.2016., 11:22   #38
Quote:
Da, nazalost, pitam. Jer ne mogu s njim pricat o ovome pa sam trazila savjete drugih ljudi koji bi mogli nesto reci. Mozda nije pametno, ali je takva situacija i meni ce se uskoro raditi o krovu nad glavom...
Ali i ovo je vrsta odgovora. Hvala u svakom slucaju
Nemaš problem sa njegovima nego sa glupim dečkom koji nije dovoljno zreo za samostalan život i za curu. Tak. On nije dobar dečko samo je slab. To su različite stvari koje ljudi brkaju.
Budi pametna i nađi drugoga dečka, ne pokušavaj od tuđih stvari, automobila, stanova sebi napraviti budućnost. Njegov te se brat ne tiče. Ni on ni što je taj brat dobio od da napomenem, svojih roditelja.
Nisi u vezi sa njegovim bratom, njegovom mamom ili tatom nego sa njim.
On nije za ozbiljnu vezu i odgovornost, nije mu dovoljno stalo do tebe kako to ne vidiš i... ne zna se ni za sebe pobrinuti.
Makni se i ne tjeraj svoje. Imaš tek 25 godina.
Nađi posao ili otiđi negdje u Austriju, negdje u inozemstvo i stvori sebi uvjete za život. Onda ćeš imati stan, auto sve ako ne budeš davala lovu šakom i kapom. Sazrijeti ćeš kao osoba pa ne buš trčala za ovakvim bedakom.
Vidiš da od toga sa njim i od njega nema ništa i da bi kod njega hrmbala kao rob. Zašto si toliko očajna da si se tako priljepila za bezveznog maminog i tatinog sina ? Zašto ne nađeš neku kvalitetniju, zreliju osobu za vezu i brak. Pravog dečka. Hoćeš sebe i buduće dijete upropastiti sa takvim bezveznjakom i njegovom zadrugom ?

Quote:
Valjda bi se i on trebao izborit.
Trebao bi ali ne želi. Da ponovim:ne želi.
Kamo gledaš, kamo gledaš u tom inatu i forsiranju da od žabe iz bare napraviš princa ?
Quote:
Nije mi bitno to. Bitno mi je da sam moj momak ima muda se izborit, ili BAR UPITAT, reci svojima da zeli nesto samnom i ako nam mogu pomoc. Dok se ne snadjemo, dok ne vidimo kako nam ide zajedno i ostalo.
On to ne želi, njemu je i ovako dobro, ne voli te da bi to napravio.
Ne misli o vama kao ti. Kako to ne kužiš ?

Quote:
Ne vidim nista lose da nam se pomogne ako se moze niti sam i najmanje proracunata, samo zelim da zapocmemo zivot zajedno, gledam sve moguce opcije. I ne, nisam nikad bila od onih kojoj momak sve placa ili nesto, stovise, sve sta sam zaradila zadnjih 3 godina sam potrosila na nas i opet bi napravila isto.
Koliko je on potrošio na tebe ?
Daj se saberi sa tim glupostima oko toga mlitavog maminog sina. Vidiš da je on njihov priljepak.
Znam mlađeg dečka koji će sam raditi na drugom kraju države iz želje da zaradi i da je samostalan. Sam će se snaći bez mamice i tatice i izboriti za sebe. Jedno je biti dobar sa roditeljima a drugo biti nesamostalan i ovisan blento kao tvoj.
O čemu ti onda pričaš ?
Ja bih željela, ja bih htjela, ja, ja... ali on to ne želi, kako to ne vidiš ?
On to ne želi. On želi živjeti na tvoj račun i od tebe uzimati lovu za svoje koji imaju hrpu love pa kjupuju stanove. Neš ti karaktera od muškarca za brak. Baš evo nema boljega od njega.

Curo draga pametnija si i kvalitetnija osoba od njega. Pobrini se za sebe i nađi sebi par. Nemoj da te očaj veže uz takvog sebičnjaka i bedaka samo zato kaj si očajno željna živjeti sa nekim i imati kakvu takvu obitelj . Ne buš ništa dobila od njega i njegovih, samo ćeš davati.
Ni imovinu, ni lovu, ni njegovu brižnost, ni ravnopravnost a kamoli pomoć.
Daj se saberi i pobrini za sebe.

Zadnje uređivanje pozitivax : 31.05.2016. at 11:39.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 13:28   #39
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nemaš problem sa njegovima nego sa glupim dečkom koji nije dovoljno zreo za samostalan život i za curu. Tak. On nije dobar dečko samo je slab. To su različite stvari koje ljudi brkaju.

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kamo gledaš, kamo gledaš u tom inatu i forsiranju da od žabe iz bare napraviš princa ?
Predobra si

Quote:
Ricerca kaže: Pogledaj post
Ako nije otišao s tobom onda mi nekako izgleda da mu nije dovoljno stalo. Pobrini se sama za sebe i stavi sebe na prvo mjesto. Fokusiraj se na posao, kako da nakon tih godinu dana možeš nastaviti biti samostalna.
U svakom slučaju dođe ti na isto. Moraš se pobrinuti sama za sebe.

Ne budi toliko očajna, uživaj u životu što te briga njegov brat ili netko treći. Imaš svoj život vodi svoju brigu i ako nisi sretna uz njega nađi nekoga uz koga ćeš biti i tko će te uistinu voljeti. Stvari nisu bitne. Budi pozitivna i nije bed i da si sama. Bolje i to nego uz nekoga tko ne želi provesti vrijeme s tobom (gledati tv ili bilo što drugo ) Ne daj se!
Principessa19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:01   #40
Malo su te izribali forumaši, ali moraš priznati da si u prvih par postova postavila stvari bitno drugačije nego u zadnjem. I da, cijela stvar je djelovala poprilično kalkulantski.

Koliko imate godina? Možda mi je promaklo ako si negdje napisala.

Gle, država je u komi, većina ljudi se bori da nađe ili u najboljem slučaju zadrži posao.

Mladi ljudi se sve teže ohrabruju na suživot i stvaranje obitelji danas, sutra.

I to mladi ljudi koji to žele i planiraju, oboje, bez ikakvih dilema o svom odnosu.

Mislim da ti zapravo nisi sigurna što te muči tj. napravila si jednu ružnu petlju od problema.

Tebe zapravo muči što on ne pokazuje inicijativu po pitanju suživota i idućeg levela za vašu vezu. Očito osjećaš da je s njegove strane vaš odnos upitnog potencijala i to si ne želiš priznati pa tražiš nekoga/nešto u što bi uperila prstom...jer najgori scenarij je kad te partner ne vidi sa sobom.

Stani malo na loptu, vrati film na turbolencije u vašoj vezi. Tko ju je gurao kroz godine? Koliki je omjer? Koliko te on zaista doživljava i što bi se dogodilo kad bi ti odustala od inicijative? Da li biste bili tu gdje ste danas? Ili otišli svatko svojim putem? Koliko te on ima volje vidjeti i čuti? I kakvim intezitetom?

To su bitne stvari na kojima počiva dinamika bilo koje veze. Kada omjer prevagne na 60-40 postaje kritično, a po tvojim opisima čini se gore od toga.

Njegovi starci imaju svoju djecu i dužni su financijski brinuti o njima do njihove punoljetnosti ili kraja školovanja u slučaju studiranja. Sve ostalo ovisi o njima, koliko mogu i žele.

Da, mnogim parovima roditelji pomažu...no ti ne možeš to očekivati od njegovih. Nisu tvoji, ti nisi njihova. A možda ni njegova osoba s kojom se vidi.

Moj partner isto ima brata. Njihovi starci su financirali većinu njihovog života za vrijeme studija...do prije tri četiri godine dok dečki nisu počeli raditi honorarno u struci. U međuvremenu smo se smuvali i počeli suživot. Moji starci su meni/nama mnogo pomogli, njegovi nisu prstom makli. Dobili smo set čaša za vino. Doslovno. I kaj sad?

Nije da nemaju, imaju, ali njihova djeca su odrasla i snaći će se. Tako su ih odgojili. Kod njih se to podrazumjeva.

Ja sigurno neću ulaziti u njihovu dinamiku niti ću raditi računicu "nama su moji kupili klimu da ne krepamo, a tvoji čaše za vino". To bi bilo suludo.

Jebiga.

Preživljavalo se i živjelo udvoje i u gorim vremenima, ako se željelo.

A ti forsiraš suživot, umjesto da se zapitaš možeš li i želiš li živjeti zaista sa osobom kojoj si sekundarna okupacija.

Zašto je toliko napeto udati se pošto poto?

Uvjerila si se da je to to i da ga voliš beskrajno jer ste dugo skupa. Navika, sigurnost, panika, pa gas do cilja...tko preživi, pričat će.
snjesska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.