Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2013., 13:36   #81
mi smo nasu ariannu dobili kad se pajcekica rodila, i poceli je brzo koristiti. znaci, u upotrebi je vec 2 godine.
po sebi (najvise po crijevu) ima tragova kamenca, no nikakvih drugih tockica niti necistoca nema. a prokuhavana ili tretirana ikakvim sredstvima nikad nije bila.
ja radim ovako:
ODMAH nakon sauganja, znaci dok je to nutra jos sve svjeze ju ispirem pod mlazom vruce vode. nalijem vode, zacepim prstima krajeve, promuckam, isperem pod mlazom - i tako par puta dok sve ne ode van. i objesim je da se susi na zraku.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 15:36   #82
ja sam u svoju ariannu ulila octa i dobro protresla, cijev je kao nova
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 18:47   #83
Ja sam kupila novu jer smo prek ljeta ostavili nastavak nutra i nekak se zapekao i nismo ga mogli izvuc van
Sva sreca jer ovu staru vise nisam mogla gledat

I da, pojeftinili su - 150 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 21:23   #84
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
ja sam u svoju ariannu ulila octa i dobro protresla, cijev je kao nova
ovako i ja radim nakon pranja, nekad je znam potopit da stoji tako par sati i kao nova je
stopalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 17:19   #85
kod mene je tzv NOSI aspirator

ja sam svoju platila oko 120 kuna

izgleda ovako

http://www.salveo.ba/brand/nosi/mult...ontent-wrapper

i ja obično samo perem ovaj tvrdi nastavak jer obično se sline u njemu zadrže

u rijetkim slučajevima uđe nešto u crijevo i onda i njega toplom vodom operem
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 17:47   #86
kolko fizioloske nakapate u nosic? curka ima 2 mj sad, koristimo zadnjih par dana ariannu, ali kapnemo samo par kapi, ne znam jel to dovoljno
tarra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 19:58   #87
Nije treba obilno nalit fizioloske.
jaja_njet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 15:26   #88
jel tko narucivao sa njuskala onu kopiju ariane iz madarske za 75 kn?
interesira me da li je skroz isti aspirator kao ariana?
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:43   #89
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
jel tko narucivao sa njuskala onu kopiju ariane iz madarske za 75 kn?
interesira me da li je skroz isti aspirator kao ariana?
Isti isti
Nisam narucivala ali sam dobila taj iz Madarske
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 20:00   #90
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Isti isti
Nisam narucivala ali sam dobila taj iz Madarske
puno hvala idem ga naruciti
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 12:54   #91
ima li neka mama ideju kako oprati usisavač nakon korištenja Arianne i može li se to uopće? crijevo sam probala oprati,filter zamijenili,ali kad se usisava smrdi užasno...ima li pomoći ili da tražim novi usisavač
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 07:23   #92
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
ima li neka mama ideju kako oprati usisavač nakon korištenja Arianne i može li se to uopće? crijevo sam probala oprati,filter zamijenili,ali kad se usisava smrdi užasno...ima li pomoći ili da tražim novi usisavač
ako si nasla rjesenje,javi..
probati cu ubuduce na kraj aspiratora stavljati gazu da blokira ulaz u crijevo usisivaca
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 10:47   #93
cure, a kak vam se to desi mislim, bila je vec nekad slicna tema, samo se ne mogu sjetiti kojeg naslova, isto je mami smrdio usisavac jer je povukao u sebe sadrzaj; no onda se kroz razgovor ispostavilo da je zena imala dvoje djece a nije ariannu prala nakon svakog usisavanja pa je zbog prevelike kolicine otislo u usisavac.
nasa je u pogonu vec 2 godine i nikad, bas nikad se nije desilo da nesto ode u crijevo. no, mi nakon svakog koristenja operemo ariannu, pa makar to znacilo da je za 5 minuta moramo prati opet

za usisavace s filterom nemam ideju, no znam da za usisavace s vrecicama postoji nesto sto se ubaci u vrecicu i mirisno je. a je mi opis al fakat postoji, vidjela negdje to nedavno
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 11:07   #94
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
cure, a kak vam se to desi mislim, bila je vec nekad slicna tema, samo se ne mogu sjetiti kojeg naslova, isto je mami smrdio usisavac jer je povukao u sebe sadrzaj; no onda se kroz razgovor ispostavilo da je zena imala dvoje djece a nije ariannu prala nakon svakog usisavanja pa je zbog prevelike kolicine otislo u usisavac.
nasa je u pogonu vec 2 godine i nikad, bas nikad se nije desilo da nesto ode u crijevo. no, mi nakon svakog koristenja operemo ariannu, pa makar to znacilo da je za 5 minuta moramo prati opet

za usisavace s filterom nemam ideju, no znam da za usisavace s vrecicama postoji nesto sto se ubaci u vrecicu i mirisno je. a je mi opis al fakat postoji, vidjela negdje to nedavno
perem arianu iste sekunde kad zavrsim sa usisavanjem,ali kad uspricam vecu kolicinu fizioloske sve ode do usisavaca
kad ne stavim puno fizioloske onda je ok
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 13:03   #95
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
cure, a kak vam se to desi mislim, bila je vec nekad slicna tema, samo se ne mogu sjetiti kojeg naslova, isto je mami smrdio usisavac jer je povukao u sebe sadrzaj; no onda se kroz razgovor ispostavilo da je zena imala dvoje djece a nije ariannu prala nakon svakog usisavanja pa je zbog prevelike kolicine otislo u usisavac.
nasa je u pogonu vec 2 godine i nikad, bas nikad se nije desilo da nesto ode u crijevo. no, mi nakon svakog koristenja operemo ariannu, pa makar to znacilo da je za 5 minuta moramo prati opet

za usisavace s filterom nemam ideju, no znam da za usisavace s vrecicama postoji nesto sto se ubaci u vrecicu i mirisno je. a je mi opis al fakat postoji, vidjela negdje to nedavno
za ove mirisne granule znam,ali piše da je to za usisavače s vrećicom,a ja imam filter pa nisam probala

Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
perem arianu iste sekunde kad zavrsim sa usisavanjem,ali kad uspricam vecu kolicinu fizioloske sve ode do usisavaca
kad ne stavim puno fizioloske onda je ok
i ja ju perem odmah nakon usisavanja i uvijek je čista,tako da mislim da nije do same Arriane,valjda nisam bila dosta pažljiva pa je povukao
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 13:30   #96
meni obavezno povuče u cijev, pogotovo ako stavim puno fiziološke. pa stavljam onaj kuhinjski ubrus između cijevi i ariane. bude natopljen, al bar nekaj zaustavi. povremeno operem cijev od usisavač. i ok je.
viš, nisam se sjetila tih mirisnih granulica, to si bum baš uzela.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 13:34   #97
I moj se usmrdio, smrdi ko mokri pas

Isto kad mu bas ispirem nos sa puno fizioloske ode u cijev

Cekat cu da se mali skine sa ariane i onda ga zavitlat u smece

Ariana se isti tren pere kad zavrsimo sa ciscenjem
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 14:01   #98
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
ako si nasla rjesenje,javi..
probati cu ubuduce na kraj aspiratora stavljati gazu da blokira ulaz u crijevo usisivaca
uspjela sam očistiti-napunila kantu toplom vodom,stavila domestosa,natopila crijevo,spužvom oprala nastavke,isprala,osušila i kupila one mirisne granule u dm-u i upalilo, ne smrdi više

nadam se da mi Ariana neće tako skoro trebati
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 16:09   #99
Quote:
GričkaVještica kaže: Pogledaj post
uspjela sam očistiti-napunila kantu toplom vodom,stavila domestosa,natopila crijevo,spužvom oprala nastavke,isprala,osušila i kupila one mirisne granule u dm-u i upalilo, ne smrdi više

nadam se da mi Ariana neće tako skoro trebati
hvala,budem sutra i ja oprala crijevo valjda se brzo osuši
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2013., 19:36   #100
Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
hvala,budem sutra i ja oprala crijevo valjda se brzo osuši
ja sam držala 2 dana na dvorištu i osušilo se,granule su super,kuća fino miriši nakon usisavanja
__________________
...a kada odu svi,mi ostat ćemo sami, samo ja i ti i pogledi u tami....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.