Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 20:49   #21
Kupljen ukradeni traktor

Kupio sam traktor,treći vlasnik,nikad registriran.Nakon što sam ga registrirao u policiji su uspostavili da je traktor ukraden.Nakon 3 tjedna po registraciji traktor mi je policija oduzela i vratila ga pravom vlasniku.Do sad nikad nisam imao takav problem.Neznam kud i kako,kome se obratiti ! TREBAM POMOĆ !
niko baricevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 15:14   #22
državnom odvjetništvu prijedlog za pokretanje kaznenog postupka, protiv... valjda onog lika koji ti je prodao.. za početak, ako nije već policija protiv tebe pa češ bit pozvan da se očituješ..
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 15:28   #23
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
državnom odvjetništvu prijedlog za pokretanje kaznenog postupka, protiv... valjda onog lika koji ti je prodao.. za početak, ako nije već policija protiv tebe pa češ bit pozvan da se očituješ..

Valjda policiji koja zaprima prijavu odnosno istu daje državnom odvjetniku na uvid koji pokreće kazneni progon na prijedlog policije...
monfalcone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 17:35   #24
ne nego direktno DO a on će dalje uputit policiju na daljne istražne radnje, samo ja mislim da je policija odma to već i prosljedila, jer sad sve radnje vodi DO koji koordinira policiju.
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 21:26   #25
Hvala na informacijama , traktor je prije dva dana vraćen pravom vlasniku. Međutim još nisam dobio nikakve papire od policije,potpisao sam samo zapisnik od dosadašnje situacije, rečeno mi je da se javim za par dana za konačne papire. Protiv mene neće biti podnešena nikakva prekršajna prijava jer imam sve ugovore ovjerene kod bilježnika, od prvog pa do mene,trećeg vlasnika,tako mi je rečeno na policiji. Za svoje troškove moram rješavat preko suda,policija miče ruke šta se moje štete tiče.
niko baricevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.