Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2013., 16:17   #1
Question Izbacivanje profesorice iz srednje škole - BIH

Moj totalno nezainteresovani razrednik tvrdi da nema nikakav postojeci zakon u Bosni i Hercegovini o tome da se predmetni nastavnik moze izbaciti iz skole,koji : 1. vrijedja ucenike 2. protiv koga bojkotuju tri razerda vec,razlicita godina 3.upisuje datum za 17.dec a taj dan bio 15. 4. bezpravno poziva roditelje na kucne brojeve i ucenike na njihove mobitele i 5. protiv kojeg se pisala vec vise puta peticija 6. i koji je pred penziju ali nasao rupu u zakonu o tome da ako zapocne godinu i mora da je zavrsi...da ja upravo imam ovakvu profesoricu i jednom razredu u mojo skoli ona vise nece predavati u drugom polugodistu,dok moj razred sa silnim argumentima koji je pokusao sve i vise puta pisao peticije nije nista ovakvo omoguceno ja ne znam vise sta da radim,problem je ozbiljan zar je moguce da joj niko nista ne moze i nije mi jasno zasto su spasili samo jedan razred od nje (navodno radi angazovanosti razredinak,i zato sto je u tom razredu ministrov sin ) ali boze moj zar ja svarno nemam ista prava jer mi nije babo ministar !
Edlee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.