Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2016., 00:29   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da na to sam mislil s tim da ja s bolnicama ipak nisam imao niti čuo kažem do ove priče takve stvari. Ovdje ipak imamo veliku fluktaciju rodbine i ljudi jer ipak se u bolnicama ljudi bore i nadaju u izliječenje do samoga kraja. Nekako mi se čini puno teže tamo zataškat ovako bolesno ponašanje nego u domovima gdje večina starijih ljudi ostaje prepuštena na milost i nemilost tko zna kome.
Taj deda koji je dobio batine vjerojatno isto nema nikog svojeg.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:31   #22
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ma naravno, jer ako je ta sestra koja je radila u domu i radila takve strahote, presla u bolnicu, sigurno se nije posvetila preko noci...
A tko je jaci, taj kvaci...
Samo na zalost, radi se o ljudima koji i da hoce, vjerojatno nisu sposobni obraniti se...
Dobiva li tvoj svekar injekcije morfija? Ne znam o kakvoj se bolesti radi, pa zato pitam.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:36   #23
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Dobiva li tvoj svekar injekcije morfija? Ne znam o kakvoj se bolesti radi, pa zato pitam.
Ima tumore. Na flasterima je jos uvijek. Ako ode u bolnicu dobija svoje ljekove i infuziju kad mu pozli.
Ma vec smo mi zbrajali, cak i da je dobio 6 inekcija, a sigurno nije u toku te noci, sestra mu sigurno ne bi ostavljala te cepove ko suvenire...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:39   #24
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ima tumore. Na flasterima je jos uvijek. Ako ode u bolnicu dobija svoje ljekove i infuziju kad mu pozli.
Ma vec smo mi zbrajali, cak i da je dobio 6 inekcija, a sigurno nije u toku te noci, sestra mu sigurno ne bi ostavljala te cepove ko suvenire...
Ja bi ga prebacila negdje drugdje dok još kuži kaj se događa, ok tvoji imaju vezu za tu bolnicu al u toj bolnici zlostavljaju pacijente, svekar plače i ne želi ići tamo. Mislim da je to sasvim dovoljno da ga tamo više ne puštate.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:45   #25
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ima tumore. Na flasterima je jos uvijek. Ako ode u bolnicu dobija svoje ljekove i infuziju kad mu pozli.
Ma vec smo mi zbrajali, cak i da je dobio 6 inekcija, a sigurno nije u toku te noci, sestra mu sigurno ne bi ostavljala te cepove ko suvenire...
Pitao sam to zbog nečeg drugog.

Morfij može izazvati halucinacije.

A može poslužiti i kao zgodan izgovor da je nečije iskustvo halucinacija, iako zapravo nije.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:46   #26
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ja bi ga prebacila negdje drugdje dok još kuži kaj se događa, ok tvoji imaju vezu za tu bolnicu al u toj bolnici zlostavljaju pacijente, svekar plače i ne želi ići tamo. Mislim da je to sasvim dovoljno da ga tamo više ne puštate.
Ne znam jel si mozes u glavi docarati ludilo koje prati takvu bolest, procedure, angaziranje obitelji, pozive u sred posla a ti ne mozes izaci, place svekar, place svekrva, svi u nekoj stvari, svi svjesni svega, a nitko ne spominje nista.. jedni od straha, jedni iz pristojnosti..
I onda kad mu pozli, kad ga odvezu, nikad ne znas hoce li doci za sat, dva ili tri dana.
I onda racunas, ajde, mozda ce ga tu bar pogledat... jer prakticki, njemu nema pomoci, osim da mu se olaksaju ti zadnji dani...
I svekrvi je lakse poslat ga gore di ima koga gnjavit pozivima nego negdje di je nitko nece ni pogledat.
Jebiga...sad se vec vjerojatno iz sto i jednog razloga vodi onom, bolje poznato zlo nego nepoznato dobro...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:47   #27
Ne shvatljivo mi je da covijeka zlostavljaju u bolnici,a vi nitko ne reagirate nego se na forumu pitate što cete.
Ovaj svijet je u kurcu upravo zato jer nitko ne reagira na ništa,ne za drugog,nego za clana svoje obitelji.
Meni je to pre strašno.
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:52   #28
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Ne shvatljivo mi je da covijeka zlostavljaju u bolnici,a vi nitko ne reagirate nego se na forumu pitate što cete.
Ovaj svijet je u kurcu upravo zato jer nitko ne reagira na ništa,ne za drugog,nego za clana svoje obitelji.
Meni je to pre strašno.
Jebiga, puno toga je u kurcu, ne samo svijet, zato i dolazi do takvih stvari.

Ocito nisi shvatila ili procitala sve...
Ali ok, i mi smo tako mlatarali dok nam se nije pocelo dogadati...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:53   #29
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
I onda racunas, ajde, mozda ce ga tu bar pogledat... jer prakticki, njemu nema pomoci, osim da mu se olaksaju ti zadnji dani...
I svekrvi je lakse poslat ga gore di ima koga gnjavit pozivima nego negdje di je nitko nece ni pogledat.
Jebiga...sad se vec vjerojatno iz sto i jednog razloga vodi onom, bolje poznato zlo nego nepoznato dobro...
Ok. Pogledat će ga. Vjerojatno i lupit. Ako to rade i ostalima. Ne znam što očekuješ da ti se kaže.

Evo možda čovjek pretjeruje i izmišlja. I to je moguće.

Ne znam onda, da li postoji mogućnost da svekar bude doma, da povremeno dolazi medicinska sestra, da ga ne ostavljate u bolnici?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:56   #30
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Jebiga, puno toga je u kurcu, ne samo svijet, zato i dolazi do takvih stvari.

Ocito nisi shvatila ili procitala sve...
Ali ok, i mi smo tako mlatarali dok nam se nije pocelo dogadati...
Ne,nisam shvatila i teško da budem.
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 13:05   #31
Mislim da sam poprilicno mjerodavan da dam koju rijec ovoj temi,kao prvo nakon prvog takvog incidenta ste trebali frku dic dok jos nije ni bilo govora da ce se nasilje vrsit nad vasim svekrom,ja sam imao situaciju di je nasilje vrseno nad mojim djetetom,ali sva sreca ne pred menom,nego mi je to saopcila jedan mama,a jos jedna je posvjedocila njenoj prici,nisam nasilan lik niti najmanje,ali u takvoj situaciji bi mi se vrlo vjerojatno zamracilo i netko bi nastradao.

Cim sam saznao za to trazio sam glavnog doktora koji je dezuran taj dan,s sestrama opce nisam htio razgovarat,igrom slucaja je bas s tog odjela doktorica bila dezurna,a navedena sestra je trebala doc u nocnu,saopcio sam joj da do sutra ujutro dok ne napravimo sastanak napisemo izvijesce ne zelim da ta sestra dolazi uopce na posao jer ja iz sobe ne izlazim,sad to sto sam ja napravio isto nije neko rijesenje jer sestra nije disciplinski odgovarala,osim sto je otisla pod hitno na bolovanje ,pa go,i nije je bilo 2 mj dok moje djete nije otpusteno iz bolnice.Ali svi su se usrali i najbitnije im je bilo da se nebi slucajno mediji ubacili,makar meni to nije niti bilo u interesu nego mi je bilo u interesu da moje djete bude ok i jebalo mi se zivo da li ce se kakava hajka stvarat.Situacija mi je i ovako bila mucna jos su mi samo novinari trebali..

Moj savjet je da pozovete glavnog odgovornog,sestre vam moraju to omogucit,neka se napravi zapisnik ako se napravi zapisnik nema sanse da to prođe samo tako...ako ima pisani trag.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.