Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 15:40   #8701
Quote:
mirkec_23 kaže: Pogledaj post
Jos jedna novost, nema vise prijave ispita na 20 satu pa ides na ispit danas, a jucer si odvezo 35 sat. Sad ide prijava po zavrsetku obuke pa cekas ispit...
Ovo je baš sranje, samo da te natjeraju da uzimaš dodatne sate dok čekaš.
Guater is offline  
Old 16.12.2017., 16:58   #8702
Mislite li da je pametnije ispitivaca traziti da vam odmah govori greske ili na kraju? Kakva su vasa iskustva?

Vecina ljudi mi sugerira da je bolje odmah, ali strah me da to ne bi dovelo do nepotrebne panike ili razmisljanja o toj prosloj pogresci umjesto koncentriranja na daljnju voznju.

Ne bih bas sebe okarakterizirala kao panicara, iako mi se znalo dogadati recimo da mi instruktor kaze da trebam nesto brzo odraditi, npr lijevo skretanje da ne ostanem u raskrizju na crvenom i onda mi se auto ugasi
A ista situacija kad mi to ne kaze, odradim bez problema.
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Old 16.12.2017., 18:25   #8703
Bolje na kraju, u međuvremenu može neke sitne i zaboraviti. U suprotnom ti samo stvar nepotreban pritisak.


Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk
Joker53 is offline  
Old 18.12.2017., 20:37   #8704
Na kraju nije ni bilo bitno jer je jedina greska koju sam napravila bila diskreditirajuca.

Jbg vise srece ( i koncentracije!!!) drugi put.
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Old 19.12.2017., 09:32   #8705
Pozdrav ekipa, za 2 dana polažem prvu pomoć pa me zanimaju svježija iskustva, trenutno me malo frka jer sam nešto malo sinoć čitala i ne mogu ništa zapamtiti, misli su mi trenutno na 100 drugih stvari
Mogu li se voditi ovim pitanjima? Molim neku dobru dušu da škicne pa mi napiše.. Hvala
melita is offline  
Old 23.12.2017., 15:59   #8706
Sto mislite, kada bi se mogli pojaviti prvi popusti u autoskolama iduce godine?
Strm is offline  
Old 25.12.2017., 20:09   #8707
Jel netko ima iskustva s autoškolom Končar u Zagrebu? Svaka informacija je dobrodošla.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
zagrepcanka 123 is offline  
Old 03.01.2018., 18:08   #8708
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...podigle-cijene

ne znam bil se smija ili plaka na provale...

Quote:
U kojoj to uslužnoj djelatnosti ili zanatu imate tako niske cijene? Mi time nismo pokrivali ni osnovne troškove. Imamo zaposlene instruktore vožnje koje moramo platiti, a plaće su im manje od prosjeka u Republici Hrvatskoj
zanimljivo... pitam se zbog cega ima toliko instruktora i autoskola kad svi jedva krpaju kraj s krajem... skoro mi ih je za ka i taksista... bidni...


Quote:
Protiv dampinga i nelojalne konkurencije zasad nema lijeka, ali to nije isplativo ni dugoročno održivo, a negativno utječe na cijelu struku i samu kvalitetu
kvalitetu? cega????


Quote:
Sve se svodi na kvalitetu koju pružate budućem vozaču da bi se što odgovornije ponašao na cesti, jer smo drugi u Europi po prometnim nezgodama
mda, svaki dan vidim tu "kvalitetu" koju pruzate buducim vozacima - takvu kvalitetu ne moze nitko platit, jednostavno neprocjenjivo!
i onda poseru sebi u usta - s takvom edukacijom u autoskolama smo drugi u eu po nezgodama...


Quote:
Standardi koji su određeni autoškolama moraju se ispunjavati, a vidite i da imamo vrhunska vozila
mda... jako je bitno da se kandidati vozaju u mercedesima, bmw-ima, jer jbga, zasto bi kupili neku daciu, clio, i slicne peri-deri aute kad se kandidate privlaci "kvalitetom", pardon, autima od po 200ks... jer obuka ce sigurno bit kvalitetnija u Megane RS-u i Clio RS-u nego na istom tom Meganu i Cliu od 90ks. odma dobijes automatik - vozis samo u jednoj jedinoj brzini!


Quote:
Dosadašnja cijena bila je minimalna, da bi se poslovalo na nuli. Za manje se ne isplati raditi.
i opet, posa u kojem nemas profita nije posa kojim bi se godinama bavia... ah, da, autoskole su altruisticki nastrojene i svi rade za dobrobit hrvatskog drustva i buducih vozaca - samo pokrivaju troskove od 100litara/100km koje im kandidati posrcu u svim tim bisnim pilama...


Quote:
Većina se slaže u jednom - kvaliteta košta i bolje je da se autoškole nadmeću kvalitetom nego cijenom.
vecina? da, mozda vecina vlasnika autoskola - jer to ide njima drito u djep. a da pitate one koji trebaju platit tu autoskolu? pase li njima ova "kvaliteta"?

fyi, proslo lito sam se vozia s jednim amerom koji je osta sokiran cijenama nasih vozackih, jer kod njih, ako se dobro sicam to kosta 35$. dodjes, sam naucis, polozis teoriju, polozis voznju, i vozi... samo kod nas se od toga radi filozofija i prisiljava se kandidate na 35sati voznje, na obvezne teoretske pripreme. cemu?????? nije bas da se rezultati toga vide...
wifi is offline  
Old 03.01.2018., 20:12   #8709
Quote:
wifi kaže: Pogledaj post
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalm...podigle-cijene

ne znam bil se smija ili plaka na provale...



zanimljivo... pitam se zbog cega ima toliko instruktora i autoskola kad svi jedva krpaju kraj s krajem... skoro mi ih je za ka i taksista... bidni...




kvalitetu? cega????




mda, svaki dan vidim tu "kvalitetu" koju pruzate buducim vozacima - takvu kvalitetu ne moze nitko platit, jednostavno neprocjenjivo!
i onda poseru sebi u usta - s takvom edukacijom u autoskolama smo drugi u eu po nezgodama...




mda... jako je bitno da se kandidati vozaju u mercedesima, bmw-ima, jer jbga, zasto bi kupili neku daciu, clio, i slicne peri-deri aute kad se kandidate privlaci "kvalitetom", pardon, autima od po 200ks... jer obuka ce sigurno bit kvalitetnija u Megane RS-u i Clio RS-u nego na istom tom Meganu i Cliu od 90ks. odma dobijes automatik - vozis samo u jednoj jedinoj brzini!




i opet, posa u kojem nemas profita nije posa kojim bi se godinama bavia... ah, da, autoskole su altruisticki nastrojene i svi rade za dobrobit hrvatskog drustva i buducih vozaca - samo pokrivaju troskove od 100litara/100km koje im kandidati posrcu u svim tim bisnim pilama...




vecina? da, mozda vecina vlasnika autoskola - jer to ide njima drito u djep. a da pitate one koji trebaju platit tu autoskolu? pase li njima ova "kvaliteta"?

fyi, proslo lito sam se vozia s jednim amerom koji je osta sokiran cijenama nasih vozackih, jer kod njih, ako se dobro sicam to kosta 35$. dodjes, sam naucis, polozis teoriju, polozis voznju, i vozi... samo kod nas se od toga radi filozofija i prisiljava se kandidate na 35sati voznje, na obvezne teoretske pripreme. cemu?????? nije bas da se rezultati toga vide...
Ti si jedan mućki provokator!
mirkec_23 is offline  
Old 03.01.2018., 20:20   #8710
Quote:
mirkec_23 kaže: Pogledaj post
Ti si jedan mućki provokator!

a pritom nisam nista krivo napisa...
wifi is offline  
Old 04.01.2018., 16:59   #8711
Khm, kaj je ono bedasti Zagorec govoril o padu cijena?? Da budu pale, u tekstu! U stvarnosti, DREK!! PREDOBRO poznam lokalne vlasnike/vlasnice autoškola da bi povjeroval u to sranje!

http://www.24sata.hr/tech/dalmatinci...-zagreb-555180

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 05.01.2018., 13:29   #8712
U mom kraju cijene ostale iste... Najbolja je pred 2 - 3 godine bila jedna autoškola s reklamom za B kategoriju od 4600 / 4800kn bez ispita, na njihovoj stranici i u stvarnosti 5695kn. I kod njih se naravno vozi BMW E90 FL 320xD, A4 Automatik, za C kategoriju MAN na DA tablicama itd...
Orlov77 is offline  
Old 05.01.2018., 18:45   #8713
Pozdrav svima!
U kojoj autoškoli imaju veće aute, npr.karavane ili monovolumene?
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
Cae Fae is offline  
Old 05.01.2018., 20:22   #8714
Tesko ces to naci. Ono sto je najslicnije je tipa vw passat u as trend ili vw tiguan i bmw 3 u as siget.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Old 05.01.2018., 21:00   #8715
Hvala
Cae Fae is offline  
Old 06.01.2018., 11:41   #8716
Dali itko zna mogu li kupiti automobil i napraviti prijenos na svoje ime iako još
nemam vozačku dozvolu?
Navodno se od 01.01.2018. prema novom zakonu o cestovnom prometu ne može napraviti prijenos na vlasnika koji nema vozačku dozvolu.
__________________
Vragolasti Draž
drazen vr is offline  
Old 06.01.2018., 11:49   #8717
Ne znam dal se sad može, al znam za dva primjera pred tri godine da se moglo.
Orlov77 is offline  
Old 06.01.2018., 12:16   #8718
Moglo se i prošle godine.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Old 06.01.2018., 15:42   #8719
Znam da se moglo prije ali mane zanima dali se može od ove godine.
__________________
Vragolasti Draž
drazen vr is offline  
Old 07.01.2018., 01:20   #8720
Obzirom da možeš prepisat auto na sebe da prošli vlasnik to ne zna, što ne bi moglo...
Lyman is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.