Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2016., 00:50   #261
Quote:
ivica_0123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav Ljudi,

imao ko kakva iskustva sa limarom na Staroj samoborskoj. Majstor se zove Mario Ćuk.


Lp
Obavlja limarske radnje za BMW Tomić i Dojkića ( ZAGI i Prolak iz medsava lakiraju kasnije.), dva puta sam bio kod njega, perfektno obavi limarske radnje ali nisam bio zadovoljan kako mi je vratio elemente nazad.
S Type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 17:47   #262
Quote:
S Type kaže: Pogledaj post
Obavlja limarske radnje za BMW Tomić i Dojkića ( ZAGI i Prolak iz medsava lakiraju kasnije.), dva puta sam bio kod njega, perfektno obavi limarske radnje ali nisam bio zadovoljan kako mi je vratio elemente nazad.
Kakav je po cijenama?
ivica_0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 19:05   #263
A lakirnica u sklopu VW Autorad?


Sent from my iPhone using Tapatalk
pinj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 16:13   #264
Moj ce izgleda sljedeci tjedan najblizem majstoru...:-/
raspitala se na vise mjesta-cijene 1100-2000kn...
Farbanje i montaza 2 prednja blatobrana...
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 15:12   #265
Quote:
ivica_0123 kaže: Pogledaj post
Kakav je po cijenama?
Ne znam da li trebaš samo limarske radnje ili lakiranje, sa lakiranjem znam da ispadne oko 1000-1100kn po elementu, što znači da je njegov rad oko 300-400kn, najbolje odi tamo pa nek ti pogleda.
S Type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 16:08   #266
Preporuka nekog dobrog autolimara na području Trnja (Zg) i okolice?

Naime, imam udubinu na bunker negdje oblika jajeta, samo nešto pliću (negdje oko cm i pol), lak i boja ostali na mjestu.

Tak da meni u principu treba neko izvlačenje udubina, vakum ili kaj već ak znate

Hvala
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 23:24   #267
Po vama koji auto do 2005 godine ima najbolju limariju, pritom mislim da najmanje je viđen auto da je trul ?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 23:30   #268
svi fiati vecinom
marko19576 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 13:05   #269
Hitno!

Tražim autolimara/lakirera koji će u potpunosti obnoviti jedan stari kombi (znači, riješiti trulež i prelakirati sve u novu boju).

Lokacija: ZG, okolica ZG, Vž, Bj, KC i sl. - znači - više prema istoku.

Također, kod mene cijena nije najbitniji faktor - nego brzina i kvaliteta. Iako je riječ o starom kombiju, ne tražim restauraciju u oldtimera s certifikacima i originalima, nego samo vizualno i tenički ispravno. Nadam se da sam se dobro izrazila.

Ponude i preporuke možete pisati i u inbox. Također, imam ukratko opisan cijeli postupak (i fotografije) koji se treba napraviti jer je kombi trenutno kod jednog dobrog autolimara, ali on neće stići ni krenuti za 2-3 tjedna. To mogu svima koji se jave poslati na mail. A on je procjenio da bi mogao sam riješiti limariju kroz 5 radnih dana.

Mislim da je to sve za sada od mene. Ako nisam nešto dobro objasnila - stojim na raspolaganju.
BarbieH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 16:14   #270
Trebam preporuku dobrog lakirera (poželjno zapadni dio ZG). Imam ogrebotinu od pesa iznad kotača, nije strašno al se vidi. Bitno mi je da bude napravljeno vrhunski pa ni ne očekujem super cijenu.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:21   #271
Imam potrebu za autolimarom i lakirerom. Toyota Corolla koja traži uređivanje prednjeg branika, blatobrana i prednjih vrata.Prednost istočni dio grada.
Više detalja na PM.
Gandalf_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 10:25   #272
Trebao bih preporuku za dobrog i povoljnog autolimara/lakirera u Zg ili bližoj okolici. Na Chevrolet Spark-u hrđa na prednjim i stražnjim blatobranima, te truli pragovi, a tko zna kakav je auto ispod. I kako se općenito kreću cijene te takve radove?
__________________
"Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:NASTOJTE SVAKOME UGODITI!"
Herbert B. Swope
Linpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 21:36   #273
na stražnjem braniku od udarca u zid skroz popucao lim, nije udubljeno baš, ali je puknut lim i nosač za registraciju otpao. koliko se kreću cijene za popravak (limarija, lakiranje, nosač?) jel sve to rade autolimari ili moram još koga tražite. pomoziteeeeeeee
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 08:27   #274
To je plastika, a ne lim.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:11   #275
Onda lak ili što? Koliko košta popravak toga ili se mora mijenjat cijeli branik? Kod koga to moram ići?
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:19   #276
Ako je popucao onda se mora kitati i ponovno spricati branik, ako su tanke pukotine mozda i spricanje samo bude dovoljno da prikrije pukotine.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:05   #277
Da sad ne citam cijelu temu, jel ima tko kakvog dobrog lakirera za preporucit za prelakirat prednji i zadnji branik? Spreman sam dati do 700kn po elementu za dobro odraden posao prema tome da su branici spremni za lakirat i nema kitanja itd. Bitno mi je da ima komoru, a ne da lakira u prljavoj garazi. Zagreb
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:25   #278
Question Pudranje keca

Pozdrav,

kako svi postaju oglase potražnje, evo i moga:

VW Golf, TAS, '84., potrebit za:
- krpanje rupe fi 1 cm ispod suvozačkog sjedala, saniranje pragova i veznih limova sa stražnje i prednje strane, premaz podvozja bitumenom
+ skidanje prednje i zadnje šajbe, saniranje hrđe i lakiranje oko rubova (odvojeno)

Znači stari meštar, ne mladi šegrt.

Zagreb.
Rad sa limom, bez stakloplastike.
Nije hitno (garage).

Cijena cca i kada može na red?

Hvala!
djontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:39   #279
Bilo bi lijepo kad bi tako funkcioniralo
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:38   #280
Question Lim VS stakloplastika ?

Pitanje za znalce: korištenje stakloplastike (poliesterski kit) u autolimariji, za veće površine (kalupi) - kolika je kvaliteta i trajnost u odnosu na klasičnu limariju?
djontra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.