Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2013., 12:25   #281
Ne bojte se Ćudine ako vam dođe jer je taj čovik Bog Alah.Istina da traži više od ostalih profesora(po mom mišljenju i poprilično više) i da ćete jedanput godišnje imat usmeni iz teorije šta ste radili(i to ne mislim neka glupa pitanja već dokazi,teoremi šta zahtjevaju štrebanje+solidnu razinu razumijevanja) ali čovik je sve.Totalno netipičan profesor pun nekih svojih baza a o događajima u pripremi iz matematike di smo nas par redovito svraćali posli nastave bi moga knjigu napisat.Jedini po meni minus je šta on nema interesa da te zainteresira za matematiku i ne stvara ti neke radne navike npr.kroz domaće tako da je nama oko 70% razreda imalo 2 jer bi počeli učit 2-3 dana prije ali bez sumnje prenosi ogromno znanje.

E i još nešto,ogroman je fan Liverpoola(stalno sam ga podjebava jer navijam za United ) tako da savjetujem mušku ekipu da mu se
štekaju na taj način(meni je prijatelj iz razreda samo reka da navija za Liverpool a Jure mu je odmah idući tjedan donija šal ravno iz fan shopa sa Anfielda).
Karakonđula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 18:18   #282
Bok,zanima me da li nadarenost ima veću ulogu od rada ?Što se tiče astronomije i gledanja kroz teleskop dali se ima pristup uvijek ili samo ponekad. Dali ima astronomsko društvo ili slično?

Dali ima njemački i jel se može upast u B-smjenu(koja je 'kvalitetnija') ili je to slučajni odabir?

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 25.11.2013. at 23:48. Reason: spajanje postova
LiraH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:15   #283
Cool BUMP?

Bok,
imam par pitanja:

- Ima li itko ove godine da se upisao u MIOC (od vas forumaša ili vaš poznanik) ?
(slobodno mi se javite na PM )
- Možete li mi pojasniti malo astronomiju (kako se upisati,broj sati tjedno, iskustva) ?
- Koju bi mi izvannastavnu aktivnost preporučili, što mislite o održavanju računala - je li to usisavanje unutrašnjosti računala ili petljanje oko struje ?
- Imate li kakve savjete ?
__________________
"There are two sides to a trumpeter's personality: There is the one that lives only to lay waste to the woodwinds and strings, leaving them lying blue & lifeless along the swath of destruction. That is a trumpeter's fury; then there is the dark side......."
0XYG3N1UM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 13:49   #284
Ja san prošle godine upisa MIOC i ža mi je šta san ga upisa.U osnovnoj san proša sve s 5.0, ali to ne znači da ćeš bit dobar u MIOC-a. U MIOC-a triba učit sve predmete (npr. glazbeni, vjeronauk) i nastavnici misle da je predmet koji oni predaju predmet radi kojega smo došli u školu.Nemojte u MIOC-a ako ne želite učit cili dan.
filesaveas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 19:45   #285
Quote:
filesaveas kaže: Pogledaj post
Ja san prošle godine upisa MIOC i ža mi je šta san ga upisa.U osnovnoj san proša sve s 5.0, ali to ne znači da ćeš bit dobar u MIOC-a. U MIOC-a triba učit sve predmete (npr. glazbeni, vjeronauk) i nastavnici misle da je predmet koji oni predaju predmet radi kojega smo došli u školu.Nemojte u MIOC-a ako ne želite učit cili dan.
ma je sad, ispada da ti se cili život vrti oko knjige. svakodnevno da, ali cili dan definitivno ne triba učit.
inače, iko još prvi razred
ivan luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:02   #286
Quote:
ivan luka kaže: Pogledaj post
ma je sad, ispada da ti se cili život vrti oko knjige. svakodnevno da, ali cili dan definitivno ne triba učit.
inače, iko još prvi razred
Evo ovako znam da kasno ovo govorin no upravo listam forume sto se tice mioca jer sam ove godine upisa...sta se tice sve skola je zakon...mialin janisam neki streber al ako san voljan naucit dodjen do rezulatata...b smjena sam iz mat mi je milamovicka,iz kem zana,biologiju mi predaje vesna...
Bilotko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 11:12   #287
Super škola, super okruženje
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.