Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 01:32   #781
Ark na 47k sat....waves isto pao 98k....srecom jucer stavio sell na 110k

Ako do forka ark padne na 25-30k sat neidem uopce na gold jer po svemu sudeci proci ce kao i bch...mega dump

Zadnje uređivanje murof7 : 09.10.2017. at 02:36.
murof7 is offline  
Old 09.10.2017., 02:57   #782
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Ušo u ark na 51500 satoshija. Holding my fingers
da niste greškom ovako držali prste?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...BDvN2JGyrZwPdS
Kaidos is offline  
Old 09.10.2017., 03:08   #783
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
da niste greškom ovako držali prste?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...BDvN2JGyrZwPdS


vidjet ćemo idućih dana
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 07:39   #784
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
sad nemam za fork ko mi kriv.
Ja osobno ne brinem za fork, mislim da ce se ulozeno u altove vratiti bolje nakon sto altovi odu gore poslije forka, od samog forka. Bar ako planirate kupovati u vrijeme prije fork-a. Pa onda opet sve dolje prije 2x forka u koji vise nade polazem nego btc gold.

Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Evo mene prvi put među vama.
Aj sad ukratko šta da ja s tim radim?
Zaboravi da imas. Namjesti alarm za recimo svibanj iduce godine.

Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post

Btw. imam i Bitsamp wallet al mi se nikad nije dalo prolaziti one puste verifikacije....to i dalje vrijedi ako bi piknuo Bitcoine?
Ako mislis izlazit u FIAT preko Bitstampa, verifikacija je obavezna. Bar mislim da je tako.

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post


vidjet ćemo idućih dana
Ici ce jos to dolje. Pratim slack i ekipa se zadnjih tjedana svaki dan kune u nove "neprobojne" support-e, a svi odreda pucaju ko kokice. ARK, OMG, STRAT, MTL, FCT, PIVX... you name it! ARK je u zadnje vrijeme ubio u pojam sell wall u kombinaciji sa generalnim sell out-om. Jednostavno fali sape, svi trce za ovim glupavim fork-om. Pohlepa. Mislim da ce se razocarati.

Eto bar sada vise nema razloga zvat kripto bubble-om (vecinu). Ako je i bio, ispuhao se i jos ce to valjda dolje. STRAT je dolje 5x od ATH-a, a uzbudljiva vremena za taj coin dolaze. Ja gledam na 2018. i jednostavno nema smisla smarat se vise 2017. Neka samo ide dolje, mozda ce biti i za neki mali node

Sretno meni, tebi i svima, ne samo njima!
ItsElectrolytes is offline  
Old 09.10.2017., 07:47   #785
ja se samo nadam da se nece ponovit ono od pred par mjeseci kad su svi altovi zveknuli debelo i ja postao bag holder i to jos traje i ko zna oce li ikad narast na ono sto je bilo (XCP, XRP, Strat, ETH, ANT, BCH).
mozda se uprav to i desava sad sa ovim mojim favoritima (ARK, PIVX, RISE, WAVES, XMR).
geronimo666 is online now  
Old 09.10.2017., 08:25   #786
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Evo mene prvi put među vama.



Malo čitao o svemu tome i u kasnim noćnim satima odlučio prvi put zakoračiti u kripto svijet.



Preko kartice (blesavo al jbg) odlučio ubost za 50 eura - wavesova.

Zvala me neka žena iz Londona, reko da, to sam ja, dala neki kod bla bla bla, uglavno, ja sad imam tih nekih 10tak Waveova.



Aj sad ukratko šta da ja s tim radim?



Btw. imam i Bitsamp wallet al mi se nikad nije dalo prolaziti one puste verifikacije....to i dalje vrijedi ako bi piknuo Bitcoine?



Hvala.



Njubara out.

Da ne spamamo temu, priključi nam se ovdje:

https://t.me/WavesCommunitySEE


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Old 09.10.2017., 09:02   #787
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Kojeg ste vi delegata odabrali za Ark? Koristite to uopće?
Ja glasao za Sharkpool-a, ali bez nekog posebnog razloga. Bacio oko na tablicu, izgledalo je ok, glasao.
rossonero is offline  
Old 09.10.2017., 09:52   #788
Mogli bi sutra altovi malo gore. Naime u Japanu je danas praznik, a bio je i vikend. U utorak će, nakon 3 dana, gladni Japanci navaliti . No naravno treba ipak biti oprezan zbog BTC golda - i ja ga ganjam, a još je dugo do njega ... altovi su trenutno u drugom planu.
abusaef is offline  
Old 09.10.2017., 10:00   #789
BTW pošto sam uložio najviše u ADA novčić, najviše ga i pratim.
Cardano ADA wallet Daedalus su napravili naši ljudi, ajde plus par stranaca !
https://iohk.io/projects/daedalus/#team

Ali koliko vidim po Redditu taj wallet i ne radi baš najbolje
abusaef is offline  
Old 09.10.2017., 10:56   #790
Quote:
ItsElectrolytes kaže: Pogledaj post


Ici ce jos to dolje. Pratim slack i ekipa se zadnjih tjedana svaki dan kune u nove "neprobojne" support-e, a svi odreda pucaju ko kokice. ARK, OMG, STRAT, MTL, FCT, PIVX... you name it! ARK je u zadnje vrijeme ubio u pojam sell wall u kombinaciji sa generalnim sell out-om. Jednostavno fali sape, svi trce za ovim glupavim fork-om. Pohlepa. Mislim da ce se razocarati.

Eto bar sada vise nema razloga zvat kripto bubble-om (vecinu). Ako je i bio, ispuhao se i jos ce to valjda dolje. STRAT je dolje 5x od ATH-a, a uzbudljiva vremena za taj coin dolaze. Ja gledam na 2018. i jednostavno nema smisla smarat se vise 2017. Neka samo ide dolje, mozda ce biti i za neki mali node

Sretno meni, tebi i svima, ne samo njima!
hmm, možda sam se malo zezno jer sam prebrzo išo, ali ličilo mi je na steal za Ark. Izgubio je 2/3 vrijednosti(prema btc-u) za sada, ali slažem se s tobom da misli još dole. Svejedno na ovim razinama mora izbouncati preko onoga gdje sam kupio. Jednostavno je oversold. Samo je pitanje kolko još misli zaroniti prije toga
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 12:06   #791
Ne znam otkud vam te ideje da negdje mora stati. Nebitno o kojem se coinu radi. Mislim da bilo koji coin može do 0 dolara/satoshia samo tako.
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 12:16   #792
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Ne znam otkud vam te ideje da negdje mora stati. Nebitno o kojem se coinu radi. Mislim da bilo koji coin može do 0 dolara/satoshia samo tako.
Svejedno je puno bolje kupovati pri ovakvim dipovima nego pri novim highevima. Vjerovatnost je na tvojoj strani kad tako kupuješ. Ne kažu za badava buy the lows, sell the highs
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 12:28   #793
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Svejedno je puno bolje kupovati pri ovakvim dipovima nego pri novim highevima. Vjerovatnost je na tvojoj strani kad tako kupuješ. Ne kažu za badava buy the lows, sell the highs
Samo ti nitko neće reći kad je high a kad je low.
Također ne možeš znati hoće li uopće biti novih higheva.
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 12:33   #794
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Samo ti nitko neće reći kad je high a kad je low.
Također ne možeš znati hoće li uopće biti novih higheva.
Pa valjda vidiš kad je low Ali ne mora doseći novi high da bi bio u profitu sa tradeom
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 12:39   #795
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Pa valjda vidiš kad je low Ali ne mora doseći novi high da bi bio u profitu sa tradeom
Kako vidiš? Jel ovo za ARK sad low ili će možda ići do 40k, možda 30k, možda 5k ?
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 12:42   #796
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Kako vidiš? Jel ovo za ARK sad low ili će možda ići do 40k, možda 30k, možda 5k ?
Da li je bolje sada kupovat ili onda kad je bio preko 100k satoshija? You tell me
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 12:45   #797
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Da li je bolje sada kupovat ili onda kad je bio preko 100k satoshija? You tell me
Pa kako možeš to znati? Nema nitko kristalnu kuglu?

Po tvojoj logici, treba kupovati dionice Agrokora jer su na manjoj cijeni nego što su nekad bile (teoretski da nisu blokirane).
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 12:47   #798
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Pa kako možeš to znati? Nema nitko kristalnu kuglu?

Po tvojoj logici, treba kupovati dionice Agrokora jer su na manjoj cijeni nego što su nekad bile (teoretski da nisu blokirane).
Ark nije Agrokor ffs. Da li je bila neka loša vijest za ovaj dip? Nemaš kristalnu kuglu, ali zato imaš Moving average, RSI i ostale alate da ti pomognu sa odlukama
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 09.10.2017., 12:53   #799
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Ark nije Agrokor ffs. Da li je bila neka loša vijest za ovaj dip? Nemaš kristalnu kuglu, ali zato imaš Moving average, RSI i ostale alate da ti pomognu sa odlukama
Da ali ti to ne znaš, to ti pokušavam reći.

Kako mi možeš garantirati da 0$ nije novi low ARKa?

Morate shvatiti da pričamo o coinovima, nema tu pravila u grafovima.
Quorgyle is offline  
Old 09.10.2017., 12:55   #800
Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Da ali ti to ne znaš, to ti pokušavam reći.

Kako mi možeš garantirati da 0$ nije novi low ARKa?
Normalno da ne mogu. Usprkos nicku, daleko sam od proroka i Pomazanog To ne znači da neću probati donositi najbolje odluke koje mogu u svakom trenutku
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.