Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 13:00   #21
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
oprosti sto cu ti reci ali upisi su ti totalno nesabrani
Ajd edi molim te. Cura ima 23 on 21. Kolko ti imas?
Probaj dat neli konkretni savjet ne sprdat se samo.

Ja mislim da ste vas dvoje puno premladi da živite skupa ako je to stvar.
I puno premladi za ozbiljnu vezu.
Ti bi trebala malo provesti vrijeme sama i izgradit sebe i pocet sebe postovati, a on je klinac. Muski iobako sazriju kasnije, on nema pojma kaj je zivot jos.
Pogotovo ako se s 21 ne seksa tjednima.
Dugoročno, misli na sebe i makni se od njega.
Izgradi sebe i svoj zivot, i onda ces biti spremna za suzivot s nekim. Ne treba ti on da ti daje potvrdu da si zeljena.
Drzi se
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:01   #22
A tako se dogodilo spletom okolnosti.. Da se on uselio kod mene odnosno kod mojih.. Mislim i ja da jos nije spreman za takve korake i da je jos dijete koje ne zna sto zeli ni samnom ni sa icim drugim
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:04   #23
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
A tako se dogodilo spletom okolnosti.. Da se on uselio kod mene odnosno kod mojih.. Mislim i ja da jos nije spreman za takve korake i da je jos dijete koje ne zna sto zeli ni samnom ni sa icim drugim
Eto, upravo si objasnila. popusti ga malo. I on treba odrasti.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:10   #24
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Ajd edi molim te. Cura ima 23 on 21. Kolko ti imas?
Probaj dat neli konkretni savjet ne sprdat se samo.

Ja mislim da ste vas dvoje puno premladi da živite skupa ako je to stvar.
I puno premladi za ozbiljnu vezu.
Ti bi trebala malo provesti vrijeme sama i izgradit sebe i pocet sebe postovati, a on je klinac. Muski iobako sazriju kasnije, on nema pojma kaj je zivot jos.
Pogotovo ako se s 21 ne seksa tjednima.
Dugoročno, misli na sebe i makni se od njega.
Izgradi sebe i svoj zivot, i onda ces biti spremna za suzivot s nekim. Ne treba ti on da ti daje potvrdu da si zeljena.
Drzi se
nisam ja tema nego odnos autorice teme i njenog momka
uopce nisam sprdao nego mi je upis totalno nepovezan
i ti si se naravno primila na jedan moj upis koji si ti kao vidjela kao sprdnju i zanemarila cinjenicu da sam unjeo malo vise komentara od tog jednoga koga si ti komentirala
ali ok
svi imamo svoje neke radosti
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:13   #25
Da, ali si se ti uvatio mene ko pijan plota.. Kao ja krivac u svemu.. Mozda tako ispada, ali zar nije cudno da decko u njegovim godinama kojem je samo do zahebancije, igrica, voli sve sto vole mladi znaci popit tu i tamo, zapaliti, ici na kave, glupirati se, a odbija sex odnosno izbjegava ga kako god
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:15   #26
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
zar nije cudno da decko u njegovim godinama kojem je samo do zahebancije, igrica, voli sve sto vole mladi znaci popit tu i tamo, zapaliti, ici na kave, glupirati se, a odbija sex odnosno izbjegava ga kako god
Cudno je. Zasto si s cudakom?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:15   #27
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
nisam ja tema nego odnos autorice teme i njenog momka
uopce nisam sprdao nego mi je upis totalno nepovezan
i ti si se naravno primila na jedan moj upis koji si ti kao vidjela kao sprdnju i zanemarila cinjenicu da sam unjeo malo vise komentara od tog jednoga koga si ti komentirala
ali ok
svi imamo svoje neke radosti
Nisam na jedan nego citam otpocetka, napadas curku od 23 godine.
Tocno, svako ima svoje veselje.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:16   #28
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Da, ali si se ti uvatio mene ko pijan plota.. Kao ja krivac u svemu.. Mozda tako ispada, ali zar nije cudno da decko u njegovim godinama kojem je samo do zahebancije, igrica, voli sve sto vole mladi znaci popit tu i tamo, zapaliti, ici na kave, glupirati se, a odbija sex odnosno izbjegava ga kako god
ti vidi sto hoces ali za ljubav i za rat potrebno je dvoje
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:17   #29
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Nisam na jedan nego citam otpocetka, napadas curku od 23 godine.
Tocno, svako ima svoje veselje.
uopce je ne napadam
to je tvoje vidjenje mojih upisa
ako smatras da nisu primjereni mozes ih prijaviti
pa neka modovi ocjene da li sam koga napadao
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:18   #30
Da on ima 30+ pa kao ozbiljan covjek, zaposlen, 100 briga i problema.. Nije mu do toga, oce vrijeme za sebe da se odmori od svega.. Pa da obije jer kao navaljujem.. Hmm to je druga prica.. Al ovako.. Ima vremena za sve, za sebe za prijatelje za igrice, filmove, a za mene 0 bodova.. Samo eto ja sam tu vidila problem kroz taj sex jer sam se tu najvise osjetila odbaceno, zanemareno, nezeljeno itd
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:19   #31
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Da on ima 30+ pa kao ozbiljan covjek, zaposlen, 100 briga i problema.. Nije mu do toga, oce vrijeme za sebe da se odmori od svega.. Pa da obije jer kao navaljujem.. Hmm to je druga prica.. Al ovako.. Ima vremena za sve, za sebe za prijatelje za igrice, filmove, a za mene 0 bodova.. Samo eto ja sam tu vidila problem kroz taj sex jer sam se tu najvise osjetila odbaceno, zanemareno, nezeljeno itd
I zasto si s njim?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:19   #32
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Necemo se vrijedat sad.. Gle ja sam svjesna svojih problema, pokusavam sebe kontrolirat maksimalno.. Nikada na prvu ne prigovaram, sjedim.. Cekam.. Al sto da cekam, kad ce se uozbiljiti i poceti gledati malo drugacije na mene.. A ne kao na cimera pobogu.. Ispada da sam nimfomanka il nesto.. Ali kako drugacije da mu odvratim paznju.. Legnem pored njega da se malo mazimo.. Ne treba doc do nicega, ali to njemu nije zanimljivo.. Odma mob u ruke i lista fejs.. Cita nesto.. Gleda neki video, nesto..
Jesi pokusala sa pusenjem?
Mozda mu se kad-kad ne sexa a oralac bi dobro legao
Stavis keckice, naocale na pola nosa, zatrepces malo okicama i .......
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:21   #33
Za oralac je uvijek raspolozen.. Dok imam mengu kazem tad moze samo to.. I nije problem ako je to i 5 puta na dan svaki dan.. To je kao okej.. Samo sto ja nikada be dobijem nista zauzvrat kad budem mogla
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:22   #34
Njemu je dobro jbg, u vrijeme kad se krpa kraj s krajem on je rijesio stambeno pitanje, kuhanje i pranje, a sve ga to kosta malo seksa kad mu dodje.

Muskarci se ne bi trebali uopce ubracivati dok ne dodju u srednje tridesete, sve je to balavo do tad.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:24   #35
Fenomenalno mi je kako žene na početku glume časne sestre, i veslaju muškarca mjesecima pretvarajući se da su Majke Tereze. Međutim, kad su u dugoj vezi, situacija se obično promjeni među spolovima, i onda su one vječno napaljene, a muškaraca boli briga.
Goku-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:25   #36
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Za oralac je uvijek raspolozen.. Dok imam mengu kazem tad moze samo to.. I nije problem ako je to i 5 puta na dan svaki dan.. To je kao okej.. Samo sto ja nikada be dobijem nista zauzvrat kad budem mogla
Eto vec smo blize cilju
A jesi li ti izbrijana ili?
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:25   #37
Pa zato i kazem.. Pruzeno mu je sve na dlanu.. Nema brige oko bas bas nicega.. Koliko puta sam se svadala sa svojima jer kao zivi kod nas.. Koliko puta sam odvajala od svojih usta da njemu imam dat jesti.. Ali on to ne vidi.. A mislim da zasluzujem malo postovanja i paznje hmm
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:26   #38
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Pa zato i kazem.. Pruzeno mu je sve na dlanu.. Nema brige oko bas bas nicega.. Koliko puta sam se svadala sa svojima jer kao zivi kod nas.. Koliko puta sam odvajala od svojih usta da njemu imam dat jesti.. Ali on to ne vidi.. A mislim da zasluzujem malo postovanja i paznje hmm
pa prekini tu vezu i neces imati problema
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:27   #39
Ako te zanima jel drzim do sebe, drzim i to puno.. Uostalom sa svojih 23 izgledam cak mlade od 18..
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:28   #40
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Pa zato i kazem.. Pruzeno mu je sve na dlanu.. Nema brige oko bas bas nicega.. Koliko puta sam se svadala sa svojima jer kao zivi kod nas.. Koliko puta sam odvajala od svojih usta da njemu imam dat jesti.. Ali on to ne vidi.. A mislim da zasluzujem malo postovanja i paznje hmm
Onda se iz inata nemoj ni ti s njim sexati i svi happy
Svatko zadovoljan
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger