Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 04:36   #1
Što smo mi?

Pozdrav. Evo da vas upozorim ovo ce biti malo poduzi post da mogu objasniti situaciju pa ako se nekome da citati 😂Z
Znaci iz razlicitih smo gradova i upoznali smo se preko prijatelja kad smo dosli u isti grad na faks. Druzili smo se stalno i u meduvremenu smo poceli "mutiti". On me znao zvati kod sebe da prespavam itd. Ugl ja odustanem od faksa i nisam se htjela vratiti u svoj grad vec sam ostala ovdje u ovom raditi, a on se takoder nije hito preko ljeta vracati i ponudi da zivimo skupa. Eh sad mene najvise muci to sto ja ne znam jesmo li mi skupa uopce. Kad smo tek krenuli skupa zivit to je bilo vise-manje samo sex navecer. Medutim stalno me zvao sa svojom ekipom vanka, sto sam ja odbijala (iz vise razloga). Meni to nije djelovala kao veza, no sada odjednom mi je poceo govorit ljube, cmaka me stalno po kuci, ljubi me na ulici, ispred prijatelja.... Eh sad ovo ce vama vjerojatno zvucat smijesno ili ne znam ni ja sta 😮 ali on mene nije nikada pitao za vezu. I ja sad ne znam da li se to sa 20 godina podrazumijeva da smo skupa ako se tako ponasa ili nismo skupa?? A ne bih htjela biti budala da on okolo svrlja dok ja mislim da smo skupa. I znam da ce vecina vas reci da porazgovaram s njim ali ne mogu ja naceti tu temu 😂😂 i evo sad trazimo novi stan zajedno. Onda katkad zna reci pa reci da ti je to cimer napravio, a katkad kaze pa reci da ti je decko to nesto napravio. Stvarno sam zbunjena vise, tren mislim da smo skupa, evo sad mislim da nismo jer je otisao u svoj rodni kraj i culi smo se samo jedanput 🤔🤔
Nana232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 06:28   #2
Kakva si ti osoba kad trazis da uselis sa njim a nisi nacisto sta ste ? pitaj ga "jel smatras da trebamo prekinuti sve kontakte sa drugim deckim/devojkama
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 07:12   #3
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Kakva si ti osoba kad trazis da uselis sa njim a nisi nacisto sta ste ? pitaj ga "jel smatras da trebamo prekinuti sve kontakte sa drugim deckim/devojkama
Zaljubljena

Sent from my SM-G600FY using Tapatalk
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:08   #4
Ovisno o tome koliko dugo živite skupa, možda ste i izvanbračni partneri.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:25   #5
Ovo je nova razina
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:31   #6
Nije ti problem useliti s njim,ali ti je problem definirati što ste vas dvoje?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:35   #7
Mislim da je podosta besmisleno tražiti definiciju. Ako vam je, ako je tebi, ovako dobro i lijepo, ako želiš još toga, nešto ste si super, a jamstva, makar i u kamen uklesali da ste dečko i cura, jednostavno nema! Ni za budućnost, ni za švrljanje, bogme niti za predomišljanje i pojedinačni osobni doživljaj. Jeste si što jeste, a biti ćete već koliko se potrudite i koliko vam zvijezde kroz vrijeme budu naklonjene. Naprosto sumnjam da će tu riječi i definicije nešto jako promijeniti. Prije djela.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:43   #8
Vi ste sadnice hibiskusa.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:57   #9
Taj hibiskus; neobičan baš....

Ili samo kod mene.

Posadila sam ga prije dvije godine; tek evo ljetos izrastao
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:58   #10
Vi ste Pat i Mat, Tommy i Jerry, Pančo i Toro.

Njemu kada treba intimnih odnosa nu ga tebe...onda si mu sve. Inače ništa.
Cimeri sa seksom. To ste vi. Milina.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:11   #11
A kaj i da jesu cimeri koji se seksaju? Ko da se treba zato bojnkati u glavu.


Autorice; koliko vi imate godina uopće? Radite li oboje ili samo jedno od vas?

Poznajte li se dovoljno da znate kako tko razmišlja o bitnim životnim stvarima? Imate li slične do iste poglede o životu?


I konačno, jeli vam dobro tako , jeli tebi dobro?

Klasifikacija uopće nije potrebna da bi dvoje ljudi živjelo život zajedno.



Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Vi ste Pat i Mat, Tommy i Jerry, Pančo i Toro.

Cimeri sa seksom.
Ni jedni od navedenih se nisu jebavali međusobno, barem ne u intimne otvore...u zdrav mozak - da.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 14:44   #12
Porazgovaraj s njim u vezi toga
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:28   #13
Nemaš ti što njega pitati, nego sebe - kako si se uopće dovela u situaciju da se pitaš što ste vas dvoje?

Znaš, drugi mogu s tobom što god hoće i kako hoće, ako im ti to dopustiš.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:37   #14
Vi ste fak frendovi. Ali tko zna, ako budeš jela dovoljno govana, možda ti dodijeli titulu cure, sačekaj milostinju.
Uvijek možete unucima pričati kako je to otpočelo kao true love.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:45   #15
Pitaj ga kako da ga predstaviš svojim roditeljima

Ali stvarno - kako si samoj sebi dozvolila da živiš sa nekim a ne znaš u kojem svojstvu ? Ne vrijeđam te , barem mi to nije namjera
Samo mi nije jasno , jer evo - birate drugi stan ...

OFF :

vrati se na faks
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:26   #16
Super mi je kako se njega optužuje da iskorištava siroticu za seks, iako je lijepo napisala sa se jebala s njim ne misleći da su u vezi, a onda je on počeo s "ljube" i "dečko ti je to napravio".

Nana, pričaj s njim, mlađahna si, sviđa ti se on, čini se da i ti njemu, uživaj u svemu što s tim ide i mani se ovog topika. Ovdje ti nitko ne može reći što ste si vi, a otrov ogorčenih babetina ti ne treba.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:32   #17
Autorica je naivna, a taj tip je lukav.
Ima sex kad poželi, sad će mu i kuhati, pospremat i prati gaće... a nije mu cura. On može šarati kud hoće, a ona čeka objašnjenje svvog statusa.
Zar ima tako plitkih cura, žena koje očajno žele imati nekoga i pristaju na sve samo da ne bi bile same??
Onda se pitaju zašto ih muškarci ne cijene i poigravaju se s njima.
Autorice, vi ste samo cimeri s povlasticama, s tim da on koristi te povlastice, a ti se uzalud nadaš. Da te voli, ne bi rekao 'cimeri'.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:38   #18
Ak te nije pitao za furanje onda moze švrljat kolko hoce

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:47   #19
?????? Previse gledas americke filmove. Skupa ste nego sto? Sta ti priznajes vezu samo ako te tip sluzbeno pozvao na spoj? Ako te pitao za vezu?najbolje da se vjencate da budes sigurna.
Svasta...
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:51   #20
Pitaj susjede. Oni uglavnom znaju sve.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger