Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 19:45   #81
Mislim da je to poprilično relativno, ovisi o osobnim granicama. Nije ni svaki flert flert, iz vanjskog kuta gledanja izgleda malo drugačije. Ja se, primjerice, bavim se takvim poslom gdje naprosto moraš biti pristupačan, druželjubiv i ''simpatičan'', a i po prirodi se bolje slažem s muškim društvom. E sad, često se dogodi da ljudi to krivo protumače, shvate moju otvorenost kao interes, a u stvari moje namjere nisu ni blizu tome. Ne mislim da svi nužno hrane ego.
Dielly is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:53   #82
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Nije uopće stvar "za malo pičke"... Bio je više socijalni eksperiment...
Ne znam kako možeš mislit da sam ja moralno za nešto više kriv nego one koje IZDAJU nekoga...
Fenomenalno mi je da su sve tvrdile da to nikada nisu napravile prije....
Uz to, ja nisam nikoga na ništa silio, dapače, pristao bi na bilo kakav odnos sa njima kasnije... kakav bi njima odgovarao...
Da li i inače kada izvršavaš "moralno upitna" djela opravdavaš svoju odgovornost tuđom?
IZDAJA je zbilja najgore što čovjek može drugome napraviti.Opasna konkurencija je svjesno manipuliranje tuđim osjećajima u svrhu ostvarivanja isključivo svoje dobiti. Ne, čekaj, pa TO je izdaja (netko ti neosnovano vjeruje dok ga ti radiš budalom iza leđa)! Hmmmm

U tom socijalnom eksperimentu si zaključio kako ti je od njih 10 lagalo njih 10 i sve su varale svoje momke i prije tebe ili? Budući da sada sumnjaš i u vjernost svojih cura, zato te to pitam.

Socijalni eksperimenti mogu ti puno otkriti o čovjeku ali da bi "pobrao" dobre rezultate onda se promatra objektivno. Pa ako ćeš ih već izvršavati onda ih izvrši korisno i efikasno a ne dogma-potvrđujuće (stupanj proučavanja se vrši onoliko koliko je potrebno da se potvrdi već prethodno uglavljeno stajalište a na taj način se ne pomiče s mrtve točke niti dozvoljava ikakve "anomalije").
With that being said, potpuno se slažem s Hazen, točno je definirala osjećaj koji dobiješ čitajući takvo nešto.


Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Znaš, neki od nas jednostavno samo tako pričaju. Ne tražimo potvrdu ni egoboost već nam je to način na koji razgovaramo. Nekako sa ženama, nekako s muškarcima. Jedan pristup za mlade kokice, drugi za starije gđe.
Mislim da sam tebi pričao da mi je davno mi je jedna ex na nekoj kavi već poslije prekida rekla da je ludila u početku jer joj se činilo da flertam sa svakom koju sretnem dok nije kasnije shvatila da sam to jednostavno ja i da to nije flert. Tako da lakše s time da nas sve odmah bacaš na dno, to što nismo svi introvertirani ne znači da smo ego-kurviši
Poznajem nekoliko takvih osoba, unose jednu posebnu energiju u prostoriju. Brzo se zamijeti da taj flert ne prelazi granice dobrog ukusa. Flertovati se uostalom može i samo riječima i to bez ikakvog seksualnog prizvuka. Ovisno o onome što je izraženo u osobi s tim se flertuje, pričajući o svakodnevnoj komunikaciji. Najugodniji razgovori su mi s prirodno vrlo duhovitim ljudima. Nije stvar toga da on/ona mora biti u centru pozornosti nego poslušane riječi same daju inspiraciju za ugodnu asocijaciju.

Radim s ljudima i jedini korisni način interakcije je ona kroz smijeh i opuštenost. Taj društveni flert je ono što razbija napetost i dovodi osobu u stanje opuštenosti.

To sve zapravo i nije flert u pravom smislu jer se ne radi o situaciji iz uvodnog posta...Flert u noćnom izlasku ipak malo drugačije izgleda. U tom smislu, zauzete osobe koje često pribjegavaju toj vrsti ventila, s jasno određenim ciljem i seksualnom konotacijom...bih rekla da su ili nesigurne u sebe ili u svoju vezu ili u možda oboje.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:14   #83
Verdadera meni je uzitak tebe citati.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:34   #84
Hvala ti Misterium, I think the same for you i cijenim razinu empatije koju osjetim iz tvojih postova
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:41   #85
Smetalo bi mi. Iako ja znam da partneru mogu vjerovati, smetalo bi mi što drugoj osobi daje do znanja da postoji stupanj nepoštivanja prema meni.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:06   #86
Dobro a sto se tocno smatra flertom? Gdje je granica kad konverzacija prelazi u flert?
Da li je flert kad poznanici/ kolegici/ frendici/ konobarici kazem da joj je super nova frizura??
Druga stvar je upucavanje nepoznatim osobama i to bi smatrao prevarom.
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:11   #87
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Verdadera meni je uzitak tebe citati.


I meni !

utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:46   #88
ako žena flerta onda je prevara, ako muškarac flerta onda nije.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:05   #89
Verdadera.. Fanfreakinfantastic potpis. Nazalost nisam doma jer radim ko konj pa ne mogu objasniti konkretnije sto mislim, ali sazela bih to otprilike ovako: te zene, ako zaista nisu znale sto on kuha, i jos ako su i prekinule s momkom nakon takve pizdarije, su u zivotu pogrijesile. Odgovorne su za tu pogresku i ni jedna stvar koju je on uradio ne umanjuje njihovu odgovornost. Ni zericu. Ali one nuzno nisu pritom TRULE. On, nuzno, barem meni, jest. Ne mozes igrati ulogu "vraga" koji je sisao na zemlju dokazivati da su ljudi gresni i hraniti se njihovim padovima i ucestvovati u njihovim slomovima, navoditi ih na slom glumeci prijatelja, i ne biti truo.
Nema opravdanja u drugima. Nimalo.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:29   #90
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
te zene, ako zaista nisu znale sto on kuha, i jos ako su i prekinule s momkom nakon takve pizdarije, su u zivotu pogrijesile. Odgovorne su za tu pogresku i ni jedna stvar koju je on uradio ne umanjuje njihovu odgovornost. Ni zericu. Ali one nuzno nisu pritom TRULE.
Slažem se. Nisu trule ako su rekle dečku što su napravile i prekinule (ili nisu ako im je dečko oprostio). Ali definitino jesu trule ako su to prešutile i pravile se kao da se ništa nije desilo.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:39   #91
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Socijalni eksperimenti mogu ti puno otkriti o čovjeku ali da bi "pobrao" dobre rezultate onda se promatra objektivno. Pa ako ćeš ih već izvršavati onda ih izvrši korisno i efikasno a ne dogma-potvrđujuće (stupanj proučavanja se vrši onoliko koliko je potrebno da se potvrdi već prethodno uglavljeno stajalište a na taj način se ne pomiče s mrtve točke niti dozvoljava ikakve "anomalije").
With that being said, potpuno se slažem s Hazen, točno je definirala osjećaj koji dobiješ čitajući takvo nešto.
O kojoj se dogmi radi?
Meni se čini da ako Metar 'mjeriš' sto puta, dobit ćeš odstupanja.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:29   #92
Flert je nerijetko predigra prijevare.
Obićno se na flert odlućuju ti kojim neśto fali u partnerstvu -makar dobre/lijepe rijeći, pohvale, komplimenta...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:59   #93
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nisu trule ako su rekle dečku što su napravile i prekinule (ili nisu ako im je dečko oprostio). Ali definitino jesu trule ako su to prešutile i pravile se kao da se ništa nije desilo.
nije niti jedna priznala dečku.... 1/4 je samo prekinula vezu, ali nije rekla zašto.. sa njom sam jedinom ostao prijatelj.... mislim ne zbog toga, nego se samo ona javi i tak...
makar mi je jadno kad joj vidim tog bivšeg.. sve najbolje mu želim.....
interesantno je kad gledam s objektivne strane.. 2 dečka znam, 2 ne znam.. ova obojica su viši, zgodniji i jednako ili bolje obrazovani od mene
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:08   #94
Flert uopšte ne mora da ima seksualnu konotaciju niti da vodi nekom nedozvoljenom odnosu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:20   #95
Naravno da ne mora ali może, jer "prilika ćini lopova".
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:22   #96
Ja kažem da ne mora uopšte da bude ni prilika.

Trgovci svaki dan flertuju sa svojim klijentima, frizerka sa svojom mušterijom...svaki prodavac flertuje sa potencijalnim kupcem, svi ljudi flertuju i koketiraju da bi prodali svoj stav, svoju misao, svoje mišljenje, da bi se nekome dopali.

Zato bi introverti uglavnom bili loši prodavci.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:28   #97
S time si u pravu ali ja sam imao na mislima "pravi" flert a ne "svakodnevni".
Dakle kada se svjesno ili nesvjesno "upucavamo" ili primamo "upucanje" iz drugih razloga.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:46   #98
Pa znam, zato i kažem da je to nekako i teško razdvojiti.
Neki ljudi su rodjene kokete i uživaju u tim stalnim igricama iako uopšte nemaju nameru da predju granicu.
Možda su čak i manje skloni prevari jer je njima zanimljiviji sam čin koketiranja i nadmudrivanja nego oni koji tome nisu skloni, pa onda kada krenu, oni ga odrade do kraja.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:50   #99
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ili je to stvarno samo hranjenje ega, kao sto je jedan od forumasa iznad napisao. Vidis da si nekome privlacan i onda to iskoristavas iako nemas ozbiljnu namjeru.

Ali opet, kaj ce mi tip kojem je flert potreban da mu bude velik.
Flert je hranjenje ega kao što je i sve drugo hranjenje ega. Svatko ima svoje načine, ali svi rade istu stvar u konačnici.

Netko će si nahraniti ego nedužnim flertom, dok će to netko drugi oštro osuditi i reći kako je to izrazito loše i ružno i pritom istaknuti kako on sam to nikada ne čini jer je, naravno, bolja osoba. Isto hranjenje ega, samo na drugi način.

Nema čovjeka koji si ne pumpa ego na ovaj ili onaj način.
__________________
Izmislili su milion načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš nisu neka vremena za zaustavljanje.
RockaRolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 01:05   #100
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa znam, zato i kažem da je to nekako i teško razdvojiti.
Neki ljudi su rodjene kokete i uživaju u tim stalnim igricama iako uopšte nemaju nameru da predju granicu.
Možda su čak i manje skloni prevari jer je njima zanimljiviji sam čin koketiranja i nadmudrivanja nego oni koji tome nisu skloni, pa onda kada krenu, oni ga odrade do kraja.
Bitno je isto dali je neki "koketaroś" ekstrovertan.
Takav nekima "iz automata" ispada koketaroś a ne jednom nije tako -znam jako dobro iz vlastitiog dvoriśta -by my self.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger