Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 13:46   #21
Ne bi imao nikakvih moralnih dvojbi oko toga jer je ona ipak slobodna žena. No malo bi stao na loptu na mjestu autora.

Godina dana je malo, nije to prekinuta veza već je čovjek umro. Nije premalo za razviti emocije prema nekome, nije premalo niti za imati tjelesnu potrebu za nekim. Ali mislim da je premalo da OP ne bi završio kao žrtva toga što je pokojnik, samim time što je umro savršen. I sve što on radi i govori će se mjeriti prema nekom mjerilu koje realno ne postoji. Ako bude lošiji, biti će problem. Ako bude bolji tek onda će biti problem jer si ona neće dozvoliti "pljuvanje" po onom umrlom. Ja se ne bi usudio, tim više što su toliko dugo bili frendovi.
Al opet s druge strane, navodno se oni brakovi nastali na tješenju udovica vatrogasaca poslije 11.09. nisu nešto puno raspadali pa možda ima i šanse.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:09   #22
Znam za takav slučaj i sve funkcionira odlično već preko 20 g.
Oni sretni, djeca zdrava i lijepo odgojena. Što ćeš više?
Opor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:49   #23
Ako se ljudi zaljube ne vidim ništa loše u tome.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:42   #24
Ne vidim nista nemoralno u tome.

Meni osobno se godina dana cini kao prekratko razdoblje za preboliti osobu, ali nismo svi isti

Imam u okolini primjer zene udovice, muz umro prije 2 godine, 4 djece ima.
Ona vec zivi s drugim partnerom.
Ne osudjujem, samo se pitam kako je uspila ugurat novog tipa u zivot pored 4 skolarca
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:49   #25
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Ne vidim nista nemoralno u tome.
Pa kada ni nema. Nekoć je prijatelj prijatelja molio da mu uzme ženu ako se ovaj "ne vrati". Brat brata...
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:02   #26
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Može objašnjenje? Baš me zanima.

OT: Slažem se s većinom na ovoj temi... žena je nastavila dalje. U njenoj situaciji i ja bi radije dao priliku nekom kome znam i znam da je OK nego tražio nekog nepoznatog...
Ako postoje obostrane simpatije, zašto ne?
Moze (bez obzira na kokice). Pokusala sam se zamisliti u kozi autora i to mi je djelovalo morbidno posto su mi frendice zdrave i zive, pa otud takav komentar. Osim toga frendice su mi vrlo bitne i ne bih ih izdala ni zive niti kada to ne bi bile. Posebno kada vise ne bi bile zive (ne daj Boze) tada bi mi uspomene na njih bile sve i ne bih ih dijelila sa njihovim deckima ili muzevima - osim u cisto prijateljskom konekstu. Nezamislivo mi je to.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:17   #27
Ništa nemoralno ukoliko nisu muvali dok je muž bio živ.

Poznajem slučaj gdje je vjenčani kum oženio udovicu i prihvatio njezino dijete. Znam zezati muža da je taj kum bio u prednosti jer je bio momak, a moj mm se mora prvo riješiti mene i kuma da ga dopadne kuma.
Osobno me nije briga s kim bi bio samo da je prema djeci normalna.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:50   #28
zivis u hrvatskoj, u supku svemira, u zemlji koja je vecinom otprilike 231 godinu iza srednjeg vijeka
ocekuj da ce bit bolesnika koji ce ti srat o moralu i ko zna cemu jos, ali
zivi se samo jedanput, mozda ce ti s tom zenom bit famozno do smrti, mozda i nece
nebus znao dok ne vidis
nabi selo nakurac i zivi svoj zivot dok god se za to nejde u zatvor
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:56   #29
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Moze (bez obzira na kokice). Pokusala sam se zamisliti u kozi autora i to mi je djelovalo morbidno posto su mi frendice zdrave i zive, pa otud takav komentar. Osim toga frendice su mi vrlo bitne i ne bih ih izdala ni zive niti kada to ne bi bile. Posebno kada vise ne bi bile zive (ne daj Boze) tada bi mi uspomene na njih bile sve i ne bih ih dijelila sa njihovim deckima ili muzevima - osim u cisto prijateljskom konekstu. Nezamislivo mi je to.

Slažen se....

Nešto slično, izbjegavam frendice svoje bivše. Iako, ima ih par zagrijanih. Ne ide mi u glavu ta forma druženja i ciao.
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:57   #30
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Moze (bez obzira na kokice). Pokusala sam se zamisliti u kozi autora i to mi je djelovalo morbidno posto su mi frendice zdrave i zive, pa otud takav komentar. Osim toga frendice su mi vrlo bitne i ne bih ih izdala ni zive niti kada to ne bi bile. Posebno kada vise ne bi bile zive (ne daj Boze) tada bi mi uspomene na njih bile sve i ne bih ih dijelila sa njihovim deckima ili muzevima - osim u cisto prijateljskom konekstu. Nezamislivo mi je to.
Već sam mislila da jedina tako razmišljam.

Možda zato jer ljudi ne razmišljaju kako bi njima bilo pri pomisli da njihov partner/ica samo godinu dana nakon njihove smrti se krene jebavat s njihovim naj frendom/icom.
Dok je nešto apstraktno, lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti. Kad postane konkretno, bilo bi svakakvih reakcija. Doduše, u ovom primjeru ne, jer teško je iz groba reagirat.

Bila je jednom jedna urnebesna rasprava na ŽK kad je frajer poklonio stvari mrtve žene novoj i sad su neke forumašice rekle da bi se digle iz groba progonit je.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:09   #31
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Već sam mislila da jedina tako razmišljam.

Možda zato jer ljudi ne razmišljaju kako bi njima bilo pri pomisli da njihov partner/ica samo godinu dana nakon njihove smrti se krene jebavat s njihovim naj frendom/icom.
Dok je nešto apstraktno, lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti. Kad postane konkretno, bilo bi svakakvih reakcija. Doduše, u ovom primjeru ne, jer teško je iz groba reagirat.

Bila je jednom jedna urnebesna rasprava na ŽK kad je frajer poklonio stvari mrtve žene novoj i sad su neke forumašice rekle da bi se digle iz groba progonit je.
ne razumijem ovakav način razmišljanja...več na samrti bih razmišljala s kime da "spojim" svoga muža i da bude sretan kada odem, a još više bih o tome razmišljala ako mu ostavljam i djecu iza sebe...bilo bi mi važno da nađe dobru ženu koja bi voljela i njega i djecu te bih mu to prije smrti jasno dala do znanja i rekla
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:21   #32
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Već sam mislila da jedina tako razmišljam.

Možda zato jer ljudi ne razmišljaju kako bi njima bilo pri pomisli da njihov partner/ica samo godinu dana nakon njihove smrti se krene jebavat s njihovim naj frendom/icom.
Dok je nešto apstraktno, lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti. Kad postane konkretno, bilo bi svakakvih reakcija. Doduše, u ovom primjeru ne, jer teško je iz groba reagirat.

Bila je jednom jedna urnebesna rasprava na ŽK kad je frajer poklonio stvari mrtve žene novoj i sad su neke forumašice rekle da bi se digle iz groba progonit je.
Ja da umirem bi bil sretan da mi ženu prezume moj frend. Bar bi bil siguran da bi stalno mislila na mene nakon seksa i dok me nema.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:22   #33
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Već sam mislila da jedina tako razmišljam.
I ja.

Quote:
Možda zato jer ljudi ne razmišljaju kako bi njima bilo pri pomisli da njihov partner/ica samo godinu dana nakon njihove smrti se krene jebavat s njihovim naj frendom/icom.
Vjerujem u prijateljstvo i imam par frendica kojima mogu sve reci i obratno. Nema bilo kakve sanse da bih bila s njihovim partnerima, ni u ludilu. Ne bih bila ni sa partnerima manje bitnih od njih.

Quote:
Bila je jednom jedna urnebesna rasprava na ŽK kad je frajer poklonio stvari mrtve žene novoj i sad su neke forumašice rekle da bi se digle iz groba progonit je.
Tipicno. Mogla bih sad pogoditi i koje su to.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:25   #34
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ne razumijem ovakav način razmišljanja...več na samrti bih razmišljala s kime da "spojim" svoga muža i da bude sretan kada odem, a još više bih o tome razmišljala ako mu ostavljam i djecu iza sebe...bilo bi mi važno da nađe dobru ženu koja bi voljela i njega i djecu te bih mu to prije smrti jasno dala do znanja i rekla
Ne razumijem ni ja tvoj.

Ako me toliko volio, ne bi imao obraza nastavit s njom godinu dana nakon moje smrti.
Znam da sam manjina, ali meni je to apsolutno dno dna.

Ne diram ni partnere živih frendica, bivše ili ne, ne bih ih bome dirala pogotovo nakon smrti. Smatrala bih se teškom kujom da to uradim. Što, to je neki fetiš, da oblačim njene haljine, jebem se na njenom krevetu, ma fuj.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:37   #35
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ni ja tvoj.

Ako me toliko volio, ne bi imao obraza nastavit s njom godinu dana nakon moje smrti.
Znam da sam manjina, ali meni je to apsolutno dno dna.

Ne diram ni partnere živih frendica, bivše ili ne, ne bih ih bome dirala pogotovo nakon smrti. Smatrala bih se teškom kujom da to uradim. Što, to je neki fetiš, da oblačim njene haljine, jebem se na njenom krevetu, ma fuj.
a valjda je normalno da ne možemo shvatiti razmišljanje koje nam nije blisko

nije bitno jesi li manjina ili ne, samo sam iskreno rekla što ne razumijem, nije to bilo u stilu osuđivanja niti najmanje...mogu pokušati objasniti ali je to valjda do emocija pa neće biti moguće...naime ako umirem i znam da odlazim zaista mi ne bi bio cilj da mi muž i djeca dugo pate za mnom, meni mrtvoj to ništa neće značiti jer neću znati...draže bi mi bilo da budu sretni i da što prije nastave s običnim životom
Znači to je moja želja za one koje ostavljam iza sebe a volim ih
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"

Zadnje uređivanje RedSonia : 17.10.2017. at 22:50.
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:37   #36
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ni ja tvoj.

Ako me toliko volio, ne bi imao obraza nastavit s njom godinu dana nakon moje smrti.
Znam da sam manjina, ali meni je to apsolutno dno dna.

Ne diram ni partnere živih frendica, bivše ili ne, ne bih ih bome dirala pogotovo nakon smrti. Smatrala bih se teškom kujom da to uradim. Što, to je neki fetiš, da oblačim njene haljine, jebem se na njenom krevetu, ma fuj.
+1
Autore, na tvom mjestu bi se klonila zene koja ti se zeli ugurat u gace godinu dana nakon smrti muza.
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:37   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ni ja tvoj.

Ako me toliko volio, ne bi imao obraza nastavit s njom godinu dana nakon moje smrti.
Znam da sam manjina, ali meni je to apsolutno dno dna.

Ne diram ni partnere živih frendica, bivše ili ne, ne bih ih bome dirala pogotovo nakon smrti. Smatrala bih se teškom kujom da to uradim. Što, to je neki fetiš, da oblačim njene haljine, jebem se na njenom krevetu, ma fuj.
Ne kužim smisao toga. Zašto bi bila kuja? Kakav jebeni fetiš? Koliko bi ljudi trebali biti u nejebici nakon smrti partnera? Dvije godine? Pet? Deset?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:40   #38
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Već sam mislila da jedina tako razmišljam.

Možda zato jer ljudi ne razmišljaju kako bi njima bilo pri pomisli da njihov partner/ica samo godinu dana nakon njihove smrti se krene jebavat s njihovim naj frendom/icom.
Dok je nešto apstraktno, lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti. Kad postane konkretno, bilo bi svakakvih reakcija. Doduše, u ovom primjeru ne, jer teško je iz groba reagirat.

Bila je jednom jedna urnebesna rasprava na ŽK kad je frajer poklonio stvari mrtve žene novoj i sad su neke forumašice rekle da bi se digle iz groba progonit je.
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
I ja.

Vjerujem u prijateljstvo i imam par frendica kojima mogu sve reci i obratno. Nema bilo kakve sanse da bih bila s njihovim partnerima, ni u ludilu. Ne bih bila ni sa partnerima manje bitnih od njih.

Tipicno. Mogla bih sad pogoditi i koje su to.
Pri pomisli možeš biti samo dok si živ, nakon smrti te nema. Nemaš osjećaje, niti ti bilo što može smetati. Ponajmanje možeš biti izdan. Ovdje se radi o pojačanoj posesivnosti koja je toliko jaka da prelazi i na drugi svijet.

Kao da ste pobrkale kategorije. Uzroke i posljedice. Mogu biti izdan pod uvjetom da postojim. Mogu imati pomisao na odvratnost samo dok mislim. Ne vidim kako možete tvrditi obrnuto.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:43   #39
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ne kužim smisao toga. Zašto bi bila kuja? Kakav jebeni fetiš? Koliko bi ljudi trebali biti u nejebici nakon smrti partnera? Dvije godine? Pet? Deset?
Ne radi se o tome. Radi se o tome da mu je frend.
Meni bi se gadilo uć u kuću pokojne prijateljice kao lešinarka i jebat joj muža.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 22:44   #40
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Pri pomisli možeš biti samo dok si živ, nakon smrti te nema. Nemaš osjećaje, niti ti bilo što može smetati. Ponajmanje možeš biti izdan. Ovdje se radi o pojačanoj posesivnosti koja je toliko jaka da prelazi i na drugi svijet.

Kao da ste pobrkale kategorije. Uzroke i posljedice. Mogu biti izdan pod uvjetom da postojim. Mogu imati pomisao na odvratnost samo dok mislim. Ne vidim kako možete tvrditi obrnuto.
Puste filozofije
Za mene su prijatelji kao braca I sestre a s njihovim partnerima se ne bih jebala ni da su zivi a kamoli mrtvi.
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger