Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2011., 14:23   #61
Sve se da naučiti,malo sam radio sa pištoljem i brzo me krenulo,valjda imam ruku za to.
Poštujem školu,znanje i iskustvo,no gledao sam cijene materijala i nekako mi je 1000 eura puno za ofarbati auto.
Zašto me to svrbi...imam zuzukija iz 91-ve koji vrišti za farbanjem.
legna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:38   #62
Quote:
legna kaže: Pogledaj post
Sve se da naučiti,malo sam radio sa pištoljem i brzo me krenulo,valjda imam ruku za to.
Poštujem školu,znanje i iskustvo,no gledao sam cijene materijala i nekako mi je 1000 eura puno za ofarbati auto.
Zašto me to svrbi...imam zuzukija iz 91-ve koji vrišti za farbanjem.
Naravno da je puno. Pa to je 10 posto vrijednosti novog auta.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 16:34   #63
Ma sta pizdite. Kupite si profesionalnu komoru, alat i boju pa cete vidjeti koliko auta treba prefarbati da bi je amortizirali. Najlakse je kenjati kako je nesto skupo. Nemoj farbati ili si farbaj sa kistom. Postena farba te kosta 120 eur/kg. Priprema za farbanje je isto prica za sebe. I uostalom ako covjek ima krntiju ne treba je ni farbati, nece biti bolja radi toga.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 17:03   #64
Opa počeli smo se vrijeđati.Moj Suzuki nije krntija i taj če saraniti još puno razvikanih auta.
Osim toga po tvom mišljenju bi trebalo otplatiti kompletnu auto-lakirersku radionu sa recimo nekoliko obojanih automobila.
Kažeš kvalitetna boja 120 eura,ok ajde molim te ako znaš navedi koliko mi treba svega da obojam kompleno Suzuki.Nema udaraca,oštečenja i nije trul.I netreba mi metalik,obična crvena je u igri.
legna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 17:05   #65
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ma sta pizdite. Kupite si profesionalnu komoru, alat i boju pa cete vidjeti koliko auta treba prefarbati da bi je amortizirali. Najlakse je kenjati kako je nesto skupo. Nemoj farbati ili si farbaj sa kistom. Postena farba te kosta 120 eur/kg. Priprema za farbanje je isto prica za sebe. I uostalom ako covjek ima krntiju ne treba je ni farbati, nece biti bolja radi toga.
Ne trudi se. Davnih '90 su me fušeri koji su farbali aute za 300 maraka samo "ubrzali" da zatvorim bussines.

Sjećam se jedne ženske kojoj je ljubomorna susjeda prolila vrući svinjsku mast po krovu auta. I pita ženska koliko bi koštalo da se pofarba? Ja velim cjenu a ona kaže kak onaj drugi to napravi za 200 maraka. Dobro, odite onda njemu.

Za dva tjedna eto nje nazad, doslovno plače, pita jel se kaj da popravit - a auto pofarban LUXAL-om!!!!!
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 13:22   #66
molio bi preporuku za limara u zagrebu. jucer sam skrsio malo haubu, vezni lim i desni blatobran. radi se o golfu2 pa ce biti dovoljno netko u fusu u garazi na crno ili bijelo samo da je povoljno. ima netko preporuku?
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 23:44   #67
Quote:
RYOU kaže: Pogledaj post
molio bi preporuku za limara u zagrebu. jucer sam skrsio malo haubu, vezni lim i desni blatobran. radi se o golfu2 pa ce biti dovoljno netko u fusu u garazi na crno ili bijelo samo da je povoljno. ima netko preporuku?
preko pet tisuca citanja a samo petnaest odgovora. znaci nema nitko dobra iskustva sa limarima u zgb... znaci moram se primit posla sam.
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 08:09   #68
Ako oćeš možeš probat otić do "Piccola" križanje čulinečke i av dubrava tj jedna uličica prije tog križanja kad ideš iz smjera grada desno...

Inače ti radi uglavnom japance ali ja sam radio na prasici neke stvari, dobro je napravljeno a cjena je isto ok i stvar je pogodbe...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 08:18   #69
moj otac je KV limar i KV bravar, preko 20 godina popravlja tuđe pizdarije i ono što tokom godina vrijeme napravi, skup nije, i trenutno je bez posla
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 12:19   #70
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
moj otac je KV limar i KV bravar, preko 20 godina popravlja tuđe pizdarije i ono što tokom godina vrijeme napravi, skup nije, i trenutno je bez posla
ti to samo tako ili ces reci gdje radi? mogu kasnije objavit slike da vidis pizdarije sto sam napravio. evo sada jedna samo. pitaj ga jel mu se radi.
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:16   #71
imaš pm
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:22   #72
Quote:
RYOU kaže: Pogledaj post
ti to samo tako ili ces reci gdje radi? mogu kasnije objavit slike da vidis pizdarije sto sam napravio. evo sada jedna samo. pitaj ga jel mu se radi. http://tapatalk.com/mu/bc7d191d-1d6d-e17b.jpg
Ako hoćeš mogu ti na PM dati adresu jednoga vrlo dobrog, povoljnog limara u Samoboru.
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 19:40   #73
Quote:
Spameripo kaže: Pogledaj post
Ako hoćeš mogu ti na PM dati adresu jednoga vrlo dobrog, povoljnog limara u Samoboru.
daj adresu ili jos bolje broj. malo mi antifriz pisa pa mi je zafrkancija do samobora ali neka se nadje....
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 12:59   #74
Šibenik autolimar

Poštovanje!

Tražim pouzdanog i poštenog limara na području Šibenika. Da ne otvaram novu temu vidim da je ova prikladna. Problem je nastao kad sam se parkirala na kosini ispred dućana, zatvorila automobil i otišla u dućan. Ručna nije uvatila i auto se otkotrljao u obližnji zidić i na slikama je rezultat. Nakon par dana na autu sam pronašla poruku od autolimara koja kaže da će mi povoljno srediti štetu, za 1300kn. Mislim da se preziva Jurić ili jerić. Rekla sam da ću razmisliti. Zanima me da li je tražena cijena OK za ovaj popravak, te kako mogu provjeriti da nije muljator i lopov? Znate li koga u Šibeniku za preporuku?
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:38   #75
Quote:
barevg kaže: Pogledaj post
Limar Zlatan M. u Rakarju (VG). Limarija je 50€, a lakiranje 300kn po komadu lima. Ja sam do njega dosao preko mnostva preporuka na njuzama i potpuno sam zadovoljan njegovim djelom.
Jel ovaj Zlatan još živ? Ima neki kontakt za njega jer ne mogu ga naći na Googleu.
Trebao bih na Nubiri zamijeniti pragove i rubnjake na blatobranima.

Ovaj moj mi je rekao 1500 kn dijelovi, a 2500 kn rad. Taj rad mi je malo too much, pogotovo što auto vrijedi cca. 10.000 kn
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:52   #76
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Jel ovaj Zlatan još živ? Ima neki kontakt za njega jer ne mogu ga naći na Googleu.
Trebao bih na Nubiri zamijeniti pragove i rubnjake na blatobranima.

Ovaj moj mi je rekao 1500 kn dijelovi, a 2500 kn rad. Taj rad mi je malo too much, pogotovo što auto vrijedi cca. 10.000 kn
HITNO!!!!!

I ja imam takav problem sa svojim autom ako to ne riješim nebum prošo na tehničkom
Ako neko ima nekog limara istočni dio grada koji s ehoće pozabaviti sa ova dva auta.....
iorf1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 14:42   #77
Imate PM obojica
Drago_Gervais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 08:44   #78
sad ima tam na rakarju varenje plastike na branicima -maske -farovi-autohladnjaci -retrovizori-oklopi motora i drugi predmeti od plastike (meni neki dan varil branik odlično je napravljeno)
filavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 23:50   #79
Samo 1300!!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 20:43   #80
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Samo 1300!!
ja sam za te pare popravio cijeli prednji kraj auta(peglanje haube,blatobrana,izvlačenje veznog lima i šasije koja je nezgodno uletila i podletila prema dolje ) ali bez lakiranja

sa djelovima(maska,far,žmigavac,greda za branik,hladnjak) skoro 2000
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.