Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 14:30   #1081
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ništa, bilo mi je zadovoljstvo spasiti jednu dobru dušu.

A, nije mi problem izgubiti, ja sam sportista u duši.

Dobar avatar, besan, jak, onako čini mi se za neki kimono taman.

Hajde, srećno i kada opet padneš u bedak ti pokušaj što pre da izbiješ te misli iz glave. Moraš sam sebi pomoći a i vreme će raditi za tebe.
Hvala ti na pozitivnim mislima. Potrudit ću se da uopće i ne upadnem u takva negativna stanja ponovo. Primijetio sam da kad stalno nešto radim, misli su mi okupirane i ne mislim o njoj. A kad dođe vikend, onda se sve ponovo probudi i osjećam se loše. A moram i napomenut da me zvala prošli petak navečer samo šta nisam odgovorio. Nisam htio iz principa se javit... Nebitno, vrijeme je da krenem dalje. Hvala na pozitivnoj ocjeni mog novog avatara. Tebi želim puno sreće u budućnosti i ostani tako mudra kao i sada. Pozz!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:21   #1082
Hvala enzoh, nadam se da ce se desiti to sto prizeljkujes,
A vjeruj da sam se bio gotovo ohladio i smorio vise kad odjednom poruka sinoc, vcrs se vidjeli, kaze bilo je strah vezivanja i tek saznam.kako je ustvari njoj bilo tesko i da je vise nije mogla izdrzati nego da mi se javi, avjeruj da je presudilo to sto sam joj prisao sinoc i samo onako hladno pruzio ruku i pozdravio se, tad je pomislila da sam se poceo hladiti i da ce me izgubiti i kaze trznula se, ugl samo brate opusteno pa sta bude, kako god bice ri lakse kad ti malo iskuliras vjeruj mi..sad za sad kaze da se jako kaje i da osjeca isto ka i prije i da se nece vvise ponoviti slicno nista, e sad komko ce ovo potrajati to niko ne zna, al sad za sad nam ide super,naravno ja sam.sad malao spustio loptu i lqganini..ugl sretno i tebi i bice djevojaka samo opusteno, ja kad sam se najmanje nadao najvise se zaljubio i obrnuto hhhh..
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:36   #1083
Ma ja sam odlučio da krećem naprijed. Izbrisao sam sve iz glave vezano za nju. A ako se javi, znam kako ću postupit. Nadam se da će tebi sve dobro teći s tom curom, ako i ne uspije s njom, ne brini, sve su to lekcije na kojima učiš i gradiš svoj karakter. Samo ležerno dalje i pametno postupaj. Kolega, pozdrav iz Dalmacije!
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:36   #1084
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Ma ja sam odlučio da krećem naprijed. Izbrisao sam sve iz glave vezano za nju. A ako se javi, znam kako ću postupit. Nadam se da će tebi sve dobro teći s tom curom, ako i ne uspije s njom, ne brini, sve su to lekcije na kojima učiš i gradiš svoj karakter. Samo ležerno dalje i pametno postupaj. Kolega, pozdrav iz Dalmacije!
Hvala enzoh , pozz za dalmaciju ��
AnonimAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:00   #1085
Meni je teško samo tako odlučiti zaboraviti i krenuti naprijed. Ponekad je to moguće ako mi mozak i racio u glavi tako nalažu jer se vjerojatno nisam jako niti zagrijala za nekog.
No, postoje slučajevi gdje samo vrijeme može pomoći da zaboravim i nikakva druga uvjeravanja samog sebe.

Mislim, može se kontrolirati i upravljati, glumiti hladnim i nezainteresiranim ali kad se sjetim svih onih s kojima sam bila i usporedim osječaj, nije isto a ne znam iz kojeg razloga.
Pa onda niti proces hlađenja ne može biti isti niti to očekujem, niti smijem napuhati nekakvu bezazlenu priču.

Hladne glave naprijed sa ugodnim sijećanjem na lijepo, jer je on tako rekao, onda mogu i ja!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:44   #1086
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post

Hladne glave naprijed sa ugodnim sijećanjem na lijepo, jer je on tako rekao, onda mogu i ja!
I možeš..samo trebala bi biti maalooo oštrija..ja bar tako smatram
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:57   #1087
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
I možeš..samo trebala bi biti maalooo oštrija..ja bar tako smatram
Najoštrije što bih mogla napraviti je da si nadjem nekog novog, samo da klin izbijem klinom, no ta će mjera još malo pričekati jer nije sazrela u mojoj glavi.

To ti je kao kad imaš pokojnika za kojim žališ i ne možeš ga preboljeti, onda jednostavno čekaš da tuga u tvojem srcu prestane i da ga pokopaš u svojoj glavi!

A dotični je odavno hladan i pokojan!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:08   #1088
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Najoštrije što bih mogla napraviti je da si nadjem nekog novog, samo da klin izbijem klinom, no ta će mjera još malo pričekati jer nije sazrela u mojoj glavi.

To ti je kao kad imaš pokojnika za kojim žališ i ne možeš ga preboljeti, onda jednostavno čekaš da tuga u tvojem srcu prestane i da ga pokopaš u svojoj glavi!

A dotični je odavno hladan i pokojan!
E vidi sad.. tačna je izreka da vrijeme liječi sve, ali to je samo prvi dio rečenice. Postoji drugi dio rečenice koji kaže, ako postoji životna borba. Zato..naprijed..
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:21   #1089
Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
E vidi sad.. tačna je izreka da vrijeme liječi sve, ali to je samo prvi dio rečenice. Postoji drugi dio rečenice koji kaže, ako postoji životna borba. Zato..naprijed..
Trenutno sam umorna od životne borbe jer mi situacija nikako ne ide u korist.
Mislim da ću odmorit i pričekati što će vrijeme i sudbina donesti.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:29   #1090
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Trenutno sam umorna od životne borbe jer mi situacija nikako ne ide u korist.
Mislim da ću odmorit i pričekati što će vrijeme i sudbina donesti.

Aha..ovo mi se čini poprilično zrelo razmišljanje. Odmora malo treba, slazem se s tobom
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:00   #1091
Vratio sam bivšu! Znao sam da hocu, isplatilo se cekat tih 90 dana (hladne glave) znaci 3 mjeseca bez ikakvoga kontakta, onda sam joj polako poceo slati porukice na koje je odgovarala i malo pomalo dogovorili smo sastanak, u međuvremenu, kliknem s kolegicom s posla... Sta sad, imam dvije, na koju stranu? Malo cu se igrat izmedju dvije vatre, iako me vaga vise baca na bivsu, nekako mi je srcu draza ali i ova nova je stvarno super cura... Plavusa ili Brineta. Vrijeme ce pokazat.
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 18:43   #1092
Ah, sad, mogli bismo pametovat tu puno i govorit ti da ti to nije u redu. Ali ipak, doći će te to glavom jednom. Ženski je to spol.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:47   #1093
vratu se oni i sami, znamo zasto
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 17:21   #1094
da
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 18:45   #1095
Ne kužim ljude koji žele vratiti bivše.
Da je valjalo trajalo bi.
Podgrijana ljubav ko podgrijani krumpir.
Iz početka možda bude ok, ali kasnije se opet vraćaju problemi zbog kojih je i došlo do prekida. Kako ljudi to ne kuže ili su plačipičke koje ne znaju krenuti dalje.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:46   #1096
Bože, kako mrzim generaliziranje. Smatram da postoji bezbroj mogućnosti koje su mogle dovesti do prekida i ne mora značit da u svakom slučaju ne bi trebala biti dana nova šansa. Pogotovo ako se u budućnosti sve stvari poklope u životima nas i naših partnera, a koje su mogle biti krucijalne za prekid u prošlosti.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:30   #1097
E ovako!

Prekinuo sam neki dan s djevojkom s kojom sam bio nesto vise od 4 mjeseca. Uzasno boli, uzasno. Pokusavam smiriti razum i pronaci "izlaz"ali ne ide. Dva dana doslovno nisam spavao, odnosno dvije noci, ne mogu. Hvatam se kojekakvih glupih poslova po stanu u 3 ujutro samo da se smirim, ali ne ide. Znam da to nije dugo razdoblje veze ni nista, ali toliko smo bili aktivni i iskusili toga za tih 4 mj., netko u 2 godine veze ne prođe toliko i ne napravi toliko stvari zajedno. Bilo je savrseno, preselio sam zbog nje u grad, 350km od kuce, s mora sam preselio u sredinu drzave zbog nje. Volim je, ne mogu vam opisati koliko je volim, nije navika i nije djecja ljubav. Imao sam djevojke prije nje, znam sta je zaljubljenost a sta ljubav, znam to zbog onoga sto osjecam. Ja imam jako cvrst karakter, i jako, jako, jako rijetko mi se netko svidi, a kad se svidi, to je to. Ne saram okolo i ne "trazim" djevojku probavajuci 100 glupaca. Kad osjetim da je to to, onda je to to i toga se primim. Na pocetku je bilo savrseno, najsavrsenije, a nakon nekog vremena su pocele argumentacije i svađice. Nekoliko puta smo bili pred prekidom, ali uvijek smo rekli da cemo popraviti to i krenuli dalje jer nema razloga se rastajati zbog, zapravo nebitnih, sitnica. Dosta smo razliciti, oboje imamo 20 godina, ali ona je dosta manje razvijena psiholoski nego ja, i par puta mi je rekla da se osjeca da sam ja na visoj razini od nje zbog toga. Inace citam dosta i obozavam psihologiju, pokrecem vlastiti modni brend i svasta nesto. Znam sto zelim u zivotu, pronasao sam se. Stvar je u tome sto ona nije, i rekla je da zeli biti sama i saznati sto ona zapravo zeli i moze. Ide na faks za modnog dizajnera, tu smo isti, ali imam osjecaj kao da to nije ono sto uistinu zeli. Pokusao sam joj pomoci i predlozio sa popricamo o tome i vidimo malo kako bi islo s njom po tom pitanju, i stvarno sam htio pomoci, ali uvijek. Ona to odbija jer ne zeli slusati, sve zeli sama i i gleda dosta povrsinski na stvari. Zivi samo za danas, ne zeli planirati za sutra. Promijenila me na bolje od boljega i jako puno sam od nje naucio, iako ne zvuci tako. Jako je dobra osoba zapravo, samo ima manjak samopouzdanja i znam da je nesretna sama sa sobom iako to ne pokazuje direktno nego indirektno, kroz neka djela i razmisljanje. Ne zeli si priznati to. A ja sam joj spreman pomoci. Zivimo 400m jedno od drugoga, sad bih se zatrcao do nje, pozvonio joj na vrata i zagrlio najjace sto mogu. Sve mi je, bio sam najsretniji i najodaniji muskarac na svijetu kad sam bio s njom. Nismo morali ni pricati, samo kad bih je gledao i sjedio u istoj prostoriji s njom, ja bih bio sretan. Najbolja prijateljica mi kaze da je pustim da se izivi, da ce shvatiti i vratiti mi se. Ali kako da je pustim i ne vidim pola godine ili vise. Preko ljeta ona ide doma na more raditi u obiteljskim firmama, pa se opet vraca pocetkom jeseni na faks. Ja nemam razloga vise ostati vamo ako me ne zeli, pa bih isto otisao doma na more. Ali je zelim, da mi kaze da propjesacim svijet, obuo bih tenisice i odmah krenuo. Sprintao bih i ne bih jeo, samo da sto manje trosim vrijeme na stvari koje nisu vezane uz nas. Znam da ni ona 100% ne zeli da me nema, ali ne govori. Nije maknula nista nase s recimo Instagrama i te gluposti. Vidim nacin da sve popravimo, i mogu joj pomoci, i ja sam to prosao, tu fazu depresije i nezadovoljstva samim sobom, ali sam sve stavio na svoje mjesto, cak sam i malu knjigu napisao bas o toj temi. Mogu joj pomoci ali ne zeli, sve bih napravio da mi sada dođe na vrata i pozvoni. Ne mogu vam opisati kako mi je. :/
ErrorPluto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:55   #1098
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Bože, kako mrzim generaliziranje. Smatram da postoji bezbroj mogućnosti koje su mogle dovesti do prekida i ne mora značit da u svakom slučaju ne bi trebala biti dana nova šansa. Pogotovo ako se u budućnosti sve stvari poklope u životima nas i naših partnera, a koje su mogle biti krucijalne za prekid u prošlosti.
jedna stvar je kad se posvadas i prekines, pa nakon kratkog perioda se slegnu emocije i pokusas ponovno i date si opet sansu, a druga kad se javu iz vedra neba jer su te slucajno negdi sinjali ili sreli pa im se svidi sta vidu i iniciraju druzenje....u njihovoj glavici je samo muska logika da ti se otrljaju o nogu misleci da je to puno lakse bivsku uvalit u krevet nego s nekom novom cijeli proces zavodenja i trosenja vrimena...bivsi...shortcut za seks

nije li uvijek drugo ili trece pitanje nakon uskrsnuca...imas li koga? preprozirno
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 15:37   #1099
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti s tobom. Moja sreća ne ovisi ni o kome, već o meni samom. Samo si trebam posložit neke stvari u glavi i bit ću dobro. Na dobrom sam putu. Ja sam po prirodi emotivna osoba i ponekad me potpuna iskrenost prema nekome košta, kao u ovom slučaju. Kad mi je do nekoga stalo, spreman sam se toj osobi maksimalno posvetiti i učinit sve da bude sretna. Trudio sam se biti požrtvovan i predan. To je valjda ta vrsta predanosti, tj. spremnost da nekome neprestano daješ, a ne očekuješ ništa zauzvrat. I ja stvarno ne želim da ona prolazi kroz isto stanje kao i ja u budućnosti, želim samo da je sretna i zadovoljna sa svojim životom i ljudima koji je okružuju.
Ne vjerujem ti, iskreno. Znaš zašto? Zato što te boli, patiš i nije ti svejedno. Baš si toliko srdačan da bi poželio njoj sve najbolje, a ti se trgaš od boli?
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:05   #1100
zakaj vracati nekog tko vas je ostavio ili odustao od vas?
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger