Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2010., 14:52   #41
Ja ne mučim tkaninu posebno.
Svaka mrlja koja ostane nakon jednog pranja, ode u drugom.
Većinom žuto i zeleno (od klope).
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 15:05   #42
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
meni pomaže ariel professional
a prošli vikend nakon što je krečila stan s tatom , bijela boja je s crvene trenirke otišla smo površinski...duboko u materijelu je ostala i kaže m mm da je to ona masna komponenta u boji...
čim je on rekao masna, ja nakapala likvi, istrljala i sve otišlo
Ja isto sve skinem sa njime.
Ali ga i ostavim malo duze na mrlji ( normalno, ako tkanina nije osjetljiva), cak pola sata do sat prije pranja i sve ode. Skine sve masne mrlje. Ako ostane sto od rajcice, trave i sl. ode na suncu.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 15:06   #43
meni sve ode na 40° s onim oxy actionom.. i to ne koristim vanish neg dm-ov(denkmit ja mislim) ili mullerov(blink). stavljala sam ga i u obojano i ništ mi nije uništio, sve je i dalje ko novo. stavim mjericu u pretpranje i mjericu u pranje.
i koristim jedino persil: prašak za svijetlo, tekući za obojano. prije sam onaj dreft baby al ne valja ništ


__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 19:35   #44
Ja, ako se radi o cisto bijeloj robici, sve operem normalno na 40, samo s praskom pa onda mokru robicu stavim na jako sunce i u 99% slucajeva sve mrlje od mrkve, blitve itd. izblijede na suncu. Naravno, to ne pali zimi
__________________
always optimistic
djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 21:29   #45
ma imam ja onaj ariel profesional na špricu što naneseš direktno na mrlju..
i evo već treći dan zaredom stavljam na fleku od banane na majici a ono ma kakvi - nema šanse da ode.
I danas am kupila neki proizvod iz Dojčland od nekog Dr. Beckmannn-a za fleke. Nadam se da taj dr. Beckmann ipak nije dr medicine jer v eć vidim popušenu paru
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:24   #46
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma imam ja onaj ariel profesional na špricu što naneseš direktno na mrlju..
i evo već treći dan zaredom stavljam na fleku od banane na majici a ono ma kakvi - nema šanse da ode.
I danas am kupila neki proizvod iz Dojčland od nekog Dr. Beckmannn-a za fleke. Nadam se da taj dr. Beckmann ipak nije dr medicine jer v eć vidim popušenu paru
nova bijela majica+cokolada+beckmann za cokoladu= ostala mrlja

moje hlace+kemijska olovka preko cijelog bedra+DrBeckmann rollo univerzalni =

za sada mi vise skida nego neskida
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:41   #47
Cure dal ste probale sa opal pastom? Meni je jako dobra. Inače sav bijeli veš perem na 90 osim nekih finijih stvari sa arielom i odu sve mrlje.Šareno sa tekućim deterđentom isto kao i crno.Sva roba kao nova, nigdje izbljeđena.Nemam problema sa mrljama.I osobito ne sa mrljom od mrkve.Normalno ode u pranju,a valjda je tajna u tome da je domaća.
any201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:45   #48
Quote:
any201 kaže: Pogledaj post
Cure dal ste probale sa opal pastom? Meni je jako dobra. Inače sav bijeli veš perem na 90 osim nekih finijih stvari sa arielom i odu sve mrlje.Šareno sa tekućim deterđentom isto kao i crno.Sva roba kao nova, nigdje izbljeđena.Nemam problema sa mrljama.I osobito ne sa mrljom od mrkve.Normalno ode u pranju,a valjda je tajna u tome da je domaća.
danas sam ju tražila. U DM ju nemaju, nekako mi instinkt govori da je to pravo rješenje za fleke
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:46   #49
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
nova bijela majica+cokolada+beckmann za cokoladu= ostala mrlja

moje hlace+kemijska olovka preko cijelog bedra+DrBeckmann rollo univerzalni =

za sada mi vise skida nego neskida
ja kupila i rollo univerzalni i taj u prahu za masnoće i voće
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 00:14   #50
kako skinuti mrlje od trave?
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 00:15   #51
Quote:
mijuška kaže: Pogledaj post
kako skinuti mrlje od trave?
meni otišlo u prvom pranju s oxy actionom
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 00:17   #52
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
danas sam ju tražila. U DM ju nemaju, nekako mi instinkt govori da je to pravo rješenje za fleke
...za tepihe bome nije...nekidan mi je mlađa izrigala blitvicu nasred tepiha i odmah sam to uklonila, poštenjački izribala s opalom, usisala nakon sušenja i ništa, ostala ogromna žuto-zelena fleka...sad ću ga morat slat na kemijsko

...nego meni je za mrlje zakon ovaj persil cold active...stvarno uklanja sve mrlje na 30-40 stupnjeva...baš sam u zadnjem pranju sa šarenim vešom ubacila i jednu njenu snježno bijelu majičicu koja je bila potpuno umazana čokoladom i jogurtom...nisam je smjela na veću temperaturu jer ima po sebi neku šljokičavu aplikaciju...mislila sam da nema šanse da to ode, al reko, ajd bar da se nešto opere pa će je nosit po kući...kad ono, nema ničeg, bijeli se ko snijeg
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 00:37   #53
Quote:
mijuška kaže: Pogledaj post
kako skinuti mrlje od trave?
baš sam danas to prala.

natrljala sa dm-ovim tekućim sapunom za fleke i ubacila na 40 i opralo se.

10kn dođe i super je, denk mit gellsaife, tak se nekak zove, neda mi se ići čitat na njega.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 16:03   #54
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
tocno to!
nista dosad nije pomoglo,ali s Arielom ide...
A jel odu i boje? Meni je od Vanisha izblijedjela boja. Doduše namakalo se malo duže, ne smijem ni napisat koliko
ewa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 16:11   #55
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
baš sam danas to prala.

natrljala sa dm-ovim tekućim sapunom za fleke i ubacila na 40 i opralo se.

10kn dođe i super je, denk mit gellsaife, tak se nekak zove, neda mi se ići čitat na njega.
meni je isto taj njihov gellseife nepobjediv, sve mrlje odu s tim
__________________
bebuška
carrie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 17:07   #56
Quote:
mijuška kaže: Pogledaj post
kako skinuti mrlje od trave?
sa ariel prof. mi skine mrlje od trave
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 17:10   #57
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ma imam ja onaj ariel profesional na špricu što naneseš direktno na mrlju..
i evo već treći dan zaredom stavljam na fleku od banane na majici a ono ma kakvi - nema šanse da ode.
I danas am kupila neki proizvod iz Dojčland od nekog Dr. Beckmannn-a za fleke. Nadam se da taj dr. Beckmann ipak nije dr medicine jer v eć vidim popušenu paru
taj ariel prof. na špricu je totalno bezveze, meni ništa nije skidalo ali sa gelom sve skida
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 17:28   #58
i ja imam gel.. i to zat jer sam ga jednom dobila gratis uz neki prašak i super je...iako meni je i onaj univerzalni dr beckmann ok, ali ariel je bolji!!
ne skida boju jedino treba paziti kod nekih aplikacija...ja neki dan prala crvenu majicu i ima aplikaciju mede koji je srebrni uglavnom gel mi je došao na medu pa je srebrna otišla a on je ostao bijel...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:25   #59
meni sve ode sa bilo kojim deterdžentom (sad imam Fax) a robu perem na 40, ništa dodatno ne namačem niti koristim nešto dodatno za mrlje
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 18:40   #60
ja koristim i faks i ariel m zim( ili pro zim) i ništa ne perem na niže od 60, ali neke fleke moram trljati...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.