Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2003., 01:27   #281
Maratonci...

Razvali me ona scena, kad je Pantelija odapeo, pa pre nego sto njega ture u novi krematorij, isprobaju sa prasetom...
I onda rucak, sta li... a onda onaj idiot provali: " Ukusan je ovaj Pantelija..."
idiotluci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 04:04   #282
Tko se sjeca filmova,E.T.Ratovi Zvjezda,Tu sam bila jako mala.Ali u osamdesetima sam bogami i odrasla.Fine godine za odrastanje.Ja sam ko klinka u tim godinama nosila frizuru ko Bo Derek u cini mi se Desetki.Pletenice do pola ledja,ah uvijek sam bila napredna,hehe
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 04:30   #283
Quote:
Shtefitza kaže:
I ja! I naravno mrzila njegovu (tada sam tako mislila) kopiju Prince-a... danas imam potpuno suprotno misljenje... jako cijenim Prince-a (When the doves cry... jao to me podsjeca na Phil Collins: Air i Sinead O'Connor, ali ovo vise nisu osamdesete...)
I ja isto! Identicno Sad me je sramota priznati sa sam imala postere M. Jacksona na zidu hahaha
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:11   #284
osamdesete

to sam skroz zaboravila. kad je u osnovnjaku bila akcija skupljanja starog papira onda smo hodali po ulicama sa TAČKAMA i obilazili susjede i praznili im garaže, tavane, podrume...sjećam se da sam tu uvijek profitirala jer sam uvijek našla neke zanimljive časopise (erotika, start...)doduše malo vlažne ali upotrebljive...
osim toga, akcija crvenog križa, svak je dobil po par bonova i to se prodavalo za 5,10,20 dinara. se sjećate to?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:35   #285
Pa da...i one vožnje parni i neparni dan. Uh, to me frustriralo. Jer sam taman tada nekako položila vozački a uvijek me nekako zakačila "neparna" subota na moju parnu registraciju .
A onda ionako ljudi nisu dolazili u disco svaki svojim autom, već i po pet, šest u jednom .
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:37   #286
Quote:
T.C. kaže:
I ja isto! Identicno Sad me je sramota priznati sa sam imala postere M. Jacksona na zidu hahaha
A Duran Duran, pa Simon Le Bon, komad i pol, dodjavola?

pa Kaja Goo Goo, ilitakonekako?

pa onda ...........Isuse, neugodno mi kad se sjetim
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:39   #287
A sjećate se mode - onih štucni? Preko hlača , po mogućnosti štrikane, šarene ...

I prsluka s nitnama .
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 14:58   #288
A jel`se sjecate politikinog zabavnika!?Oni su jako dugo usvakom broju imali papirnate lutkice i kompletnu garderobu za njih.Lutku se moralo izkrojit i zalijepit na karton da bude cvrsta a komadi odjece su imali kvacice kako bi ih se moglo pricvrstit.Ja sam ih imala masu (Zana Nimani je bila jedna od njih ,a imala je i stitnike za kolena )A najveci hit je bila IVA(sa garderobom za sva godisnja doba)Nju se moglo kupit posebno u kioscima.Joj kad se sjetim, ja i frendica smo bile lude za tim "lutkicama"
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:09   #289
Quote:
Rhea kaže:
A jel`se sjecate politikinog zabavnika!?Oni su jako dugo usvakom broju imali papirnate lutkice i kompletnu garderobu za njih.Lutku se moralo izkrojit i zalijepit na karton da bude cvrsta a komadi odjece su imali kvacice kako bi ih se moglo pricvrstit.Ja sam ih imala masu (Zana Nimani je bila jedna od njih ,a imala je i stitnike za kolena )A najveci hit je bila IVA(sa garderobom za sva godisnja doba)Nju se moglo kupit posebno u kioscima.Joj kad se sjetim, ja i frendica smo bile lude za tim "lutkicama"
Misliš na "Cicin kutak" ?
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:10   #290
Quote:
Orion kaže:
A sjećate se mode - onih štucni? Preko hlača , po mogućnosti štrikane, šarene ...

I prsluka s nitnama .
krepacu.........
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:14   #291
Quote:
Orion kaže:
Misliš na "Cicin kutak" ?
Ja nisam pushila taj Cicin kutak, ishlo mi to na žifce.Skroz sam ono igrala se nekih istrazivacha, pa se onda sakrijem iza drveta kod nogometnog igralishta, pa fatam loptu, jel je tamo bio komad koji mi se svidjao, pa ono, drvece, yebote sto sam voljela penjat se po drvecu i sjedit po par sati, pa neke shatore gradila, pa se igrala voditelja, s mikrofonom, , pa onak,jebesh lutkice, bilo mi zanimljivo neke ekspedicije smishljat, pa su moja klapa pecali žabe, meni se gadilo, ali sam bila kao voditelj ekspedicije pecanja žaba.......mislim svasht'
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:17   #292
Talking

sad sam se sjetila....vidla sam prošli vikend kod nas u jednom klubu žensku koja je bila obučena na sljedeći način:

crna majica v izrez
minica od špricanog trapera skroz kratka, fakat iz 80tih
crne najlonke
i ZEPE!!!
a frizura ~ poblajhani minival duga kosa
i ultra roza ruž!

Ja nis mogla verovat, al nije se tak obukla iz zajebancije, [to bi razmela ipak] nego zapraf se tak skockala za izlazak!!

A jel vi znate srest freakove po gradu, još uvijek u visokim pumama i uskim trapericama, s frizurama ala Europe guyz?
Ja da, i to bormeš NE u Pragu!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:19   #293
Quote:
Crow Jane kaže:
crna majica v izrez
minica od špricanog trapera skroz kratka, fakat iz 80tih
crne najlonke
i ZEPE!!!
a frizura ~ poblajhani minival duga kosa
i ultra roza ruž!
A jel vi znate srest freakove po gradu, još uvijek u visokim pumama i uskim trapericama, s frizurama ala Europe guyz?
Ja da, i to bormeš NE u Pragu!
Istinaaaaaaaaa, sve istina, ali sad si me na zepe podsjetila, yebote, krepacu zbilja, pa onak' u skoli, dechki su ih nosili, pa se kao sklizali po hodniku, ko ce bolje i duze, pa se uz to zaleti i uhvati te za sisu

Ali ova obleka, to je to, a one suknje s volanima, pa one majice sa sismis rukavima, za popizdit
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:27   #294
Frizure su bile - princ Valiant, onako u krug, pa izfenirano unutra, ko plesna skupina Lokice Stefanović, remember ?!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 15:30   #295
Quote:
Orion kaže:
Frizure su bile - princ Valiant, onako u krug, pa izfenirano unutra, ko plesna skupina Lokice Stefanović, remember ?!

E, mene je moj padre njegovo' ko dugokosu vilu,yebote pa kao idesh na balet, pa frizurica u pundžicu, za nastup, pa kuish

ali sam nadoknadjivala sve sjedenjem na drvetu i hodanjem po kojekakvim rupama

I valjda se zbog tih trauma shisham na kratko:-)
Ali Lokice?Plesale se one shetalice, toga se sjecam
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 00:04   #296
Quote:
alemka kaže:
sad se sjetila...jadranski susreti...ono potezanje konopa...penjanje po pršut...ma svi navijali po kući ko ludi...možda je ovo već neko i spomenuo hm
nazalost, moram ispraviti. to je bilo u sedamdesetima. voditelj (legendarni Hrvoje) je umro 1980.
__________________
miaou
aristocathr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 00:12   #297
Quote:
aristocathr kaže:
nazalost, moram ispraviti. to je bilo u sedamdesetima. voditelj (legendarni Hrvoje) je umro 1980.
Moram i ja tebe ispraviti. Bilo je i u osamdesetima. Kao teenager-sportaš i ja sam branio jednom boje svog grada . Negdje tamo 86.-te/'87-me
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 00:17   #298
uh, ovdje bih mogao posramiti thomasa manna...
samo par flashbackova:
telka - grlom u jagode, vojnici (jebiga, oni od preko su imali izvrsne serije)
izlasci - zebra (u ono doba se tako nazivap kulušić) - ulaznica s ženskim prstom i crvenim dugačkim noktom - 2 din. natjecanja u čagi - čarli - vječito je bio prvi i svi smo ga mrzili, al fakat je čagal, electric avenue (eddie grant)...ako ima nekog tko je početkom osamdesetih visio tamo vjerojatno će se sjetiti i variole. koji lik...a onda su nam zatvorili zebru i potjerali nas u mošu...
ljetne cuge - na neizostavnom štrosu..., pa onda s komadom fiju u mrak u parkić kod hidrometeorološkog...
frizura - neizostavna talijanka
obleka - turske lacoste, bijele koleđice, mrkva traperice
joj, neću više... patim, patim, patim...
__________________
živi život kao da je deveti
arisTOMcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 00:20   #299
Quote:
magic_tree kaže:
Moram i ja tebe ispraviti. Bilo je i u osamdesetima. Kao teenager-sportaš i ja sam branio jednom boje svog grada . Negdje tamo 86.-te/'87-me
sad moram ja ispraviti tebe. aristocat je u pravu - jadranski susreti su se ugasili s hrvojem macanovićem, a kasnije su išle igre bez granica ili tak nešto. sorry kaj ne znam točan naziv, ali u to doba mi se nisu gledale takve stvari.
__________________
živi život kao da je deveti
arisTOMcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 00:38   #300
Quote:
arisTOMcat kaže:
sad moram ja ispraviti tebe. aristocat je u pravu - jadranski susreti su se ugasili s hrvojem macanovićem, a kasnije su išle igre bez granica ili tak nešto. sorry kaj ne znam točan naziv, ali u to doba mi se nisu gledale takve stvari.
da, da...igre bez granica, u pravu si .
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.