Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2008., 20:23   #241
iiiii kakvo iskustvo...
htjela sam dodati jos to...mene prvi put ni trena nije bolilo...
cak sam pomislila da mozda i nisam bila nevina...tako da ta bol...to mi nekako cudno zvuci
majdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 21:02   #242
Quote:
majdaa kaže: Pogledaj post
mene prvi put ni trena nije bolilo...
cak sam pomislila da mozda i nisam bila nevina...tako da ta bol...to mi nekako cudno zvuci
Bas mi je drago, no si ti ipak rijedi slucaj.... ono za iskustvo..ozbiljno? pa da ti kazem Hvala! i budem malo ponosan, al ne previse da ne ispadne samodopadno...

Zadnje uređivanje HHmischko : 23.10.2008. at 21:14.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 21:40   #243
Vagina = rodnica


Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
moguće je da je bila iritacija, ako te je toliko boljelo i ako nisi bila dovoljno vlažna.
Moguće je i da je probio himen (ne mora ući baš skroz do kraja, himen je smješten na ulazu u rodnicu),pa je zato bilo krvi.
Ovako na pamet, teško je reći.Ali činjenica stoji, da ta rana koju si vidjela na ulazu u vaginu nije himen.

Ako je sad sve u redu, super, ali ginekologu bi svakako trebala otići, bez obzira imaš li ili nemaš problema.Svatko ko je dovoljno star za spolni odnos, i više je nego dovoljno star za pregled kod ginekologa.
Sunce (violently...) vagina ti je latinski naziv za rodnicu i na ulazu u nju se nalazi himen (prije nego dođe do defloracije )))). Tako da ja ne znam jel te netko u međuvremenu obrazovao, ali s ogledalcem lako možeš vidjeti jel na mjestu ulaza u rodnicu razderan himen ili djevičnjak.... maternica ili uterus se nalaze u unutrašnjosti i cervix, tj. grlić maternice ne možeš vidjeti..... Ali on niti ne krvari prilikom odnosa...

Samo sam se osjetila pozvanom komentirati ovakvo neznanje....
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 08:57   #244
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije mi podbadanje, al stvarno, ako mislis na takav način izgubit nevinost, zajebat ces samu sebe. I to kad ti kazem, smatram to dobronamjernim savjetom!

A ti nemoj njemu reći, a svako muško će skužit da si djevica kad ti ga stavi, a da postane pažljiv odma, već će bit kasno jer ćeš već doživit strašne bolove!

Pa ti vidi! Bolje onda ak ti je to tooliiki teret, ta opnica, onda si je sama prekini s tupim predmetom. Bar neces nekom lijevom dat to zadovoljstvo.
Ovo moram komentirati.

Ako je ona svjesna situacije u kojoj će izgubiti nevinost, i to joj odgovara, zašto ne bi?
Neće se zajebati ako je to njena čvrsta odluka. Što, tebe je strah da će se cura odmah emocionalno vezati za frajera?
Inače, neki su dovoljno odrasli u dvadesetim godinama da se nauče nositi s pojedinim situacijama.

I uopće ne mora biti da će dečko skužiti da je djevica. Živi primjer sam ja.
Ako je ona potpuno opuštena i ako mu se prepusti, dapače, uživat će i u prvom putu.
Ali i ona je, sigurna sam, svjesna da postoji šansa da bude bolno i da ne ispadne baš idealno.
To je rizik koji ona prihvaća ako se upusti u to

I, za kraj, zašto bi, pobogu, gurala u sebe "neki tupi predmet" da se riješi opne?
Vidiš da joj to nije ni na kraju pameti i zato nemoj davati sulude ideje.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 09:23   #245
pa normalno da se cure znaju bojati ako im je prvi put i zbog toga se baš ne uzbude kak spada pa ih i zaboli jebemu, jel tako curo?
dado28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 09:26   #246
Quote:
dado28 kaže: Pogledaj post
pa normalno da se cure znaju bojati ako im je prvi put i zbog toga se baš ne uzbude kak spada pa ih i zaboli jebemu, jel tako curo?
naravno da može biti prisutan strah, ali nikako se ne smije pristati na penetraciju ako cura nije dovoljno vlažna. nema šanse.
tek onda će boljeti.

a ovako, zaboljet će. i to se najčešće da pregristi. i onda se nastavi s uživancijom
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:02   #247
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Ovo moram komentirati.

Ako je ona svjesna situacije u kojoj će izgubiti nevinost, i to joj odgovara, zašto ne bi?
Neće se zajebati ako je to njena čvrsta odluka. Što, tebe je strah da će se cura odmah emocionalno vezati za frajera?
Inače, neki su dovoljno odrasli u dvadesetim godinama da se nauče nositi s pojedinim situacijama.

I uopće ne mora biti da će dečko skužiti da je djevica. Živi primjer sam ja.
Ako je ona potpuno opuštena i ako mu se prepusti, dapače, uživat će i u prvom putu.
Ali i ona je, sigurna sam, svjesna da postoji šansa da bude bolno i da ne ispadne baš idealno.
To je rizik koji ona prihvaća ako se upusti u to

I, za kraj, zašto bi, pobogu, gurala u sebe "neki tupi predmet" da se riješi opne?
Vidiš da joj to nije ni na kraju pameti i zato nemoj davati sulude ideje.
Ne, curo. Vecina zna da može boljeti, al se nada da nece. Kao i sida. Svi znaju za nju i svedno se jebu bez zaštite sa svakim - neće to mene....

A varijanta da izgubi nevinost na dati način je jadna. Većina vas smatra jao, odma čim ga stavi svršavam. Pogledaj malo koliko ih uopće ne može doživit orgazam. Ako ona oće izgubit nevinost s tipom koji to uopće ne zaslužuje,a da on onda hoda uzdignute glave ko tetrijeb pun sebe (jer vjerovatno kao cura ne znas sta to znaci za musko!) i da ju poslije cijeli zivot gleda kao svoj trofej, jer se nije morao niti potruditi oko nje, neka izgubi na taj način. Moje je bilo da joj kao zrela osoba koja malo bolje poznaje problematiku od tebe kažem što se može dogodit, a na njenom je da odluči. Većina muških koji imaju štogod samopoštovanja i nisu isfrustrirani a poštuju žene neće biti oduševljeni s idejom da im se cura dala na one night standu. A prošlost se ne može vratiti. Svaku odluku treba dobro odvagat, a ne poslije žalit. Da, i većinom čak boli i s pažljivim momcima, zato ako si ti neka iznimka,nisi pravilo.

Ovo boldano je žalosno. Da, muško koje ga silovito odma utjera do kraja ne mora skužit da je cura djevica. O kakvoj vrsti ljubavnika i životinje je tu riječ, pa poštedit ću se daljnjih komentara.

I naravno, svako ima pravo svojim izborom sjebat si život.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:22   #248
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Većina vas smatra jao, odma čim ga stavi svršavam. Pogledaj malo koliko ih uopće ne može doživit orgazam.
A, molim te, po čemu si ti to zaključio?
Meni to niti jednom nije palo na pamet kada sam spavala s dečkom. Zapravo, ne s MOJIM dečkom, već s osobom s kojom spavam, ali nismo u vezi.
Ako ne možeš doživjeti orgazam, svi će ti prvo savjetovati da popričate. A to savjetujem i ja. Ali to nema nikakve veze s prvim putom.
Ni ja nisam prvi put doživjela orgazam, pa što?


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ako ona oće izgubit nevinost s tipom koji to uopće ne zaslužuje,a da on onda hoda uzdignute glave ko tetrijeb pun sebe (jer vjerovatno kao cura ne znas sta to znaci za musko!) i da ju poslije cijeli zivot gleda kao svoj trofej, jer se nije morao niti potruditi oko nje, neka izgubi na taj način.
Zato ova cura razmišlja da ni ne kaže tipu da joj je prvi put, a u to se neću miješati jer je njena odluka.
Ako mu kaže, podići će mu ego i stvarno će najvjerojatnije (ako je kreten) "hodati uzdignute glave kao tetrijeb pun sebe".
A znaš, ti ovo što ću sad reći možda nećeš razumjeti jer si muško (kad ćemo već tako razgovarati), ali on se očito već jako dobro morao potruditi oko nje jer ona razmišlja i nije na prvi njegov: "Ja bi te jebao" skočila u njegovo naručje.

Moj prvi još uvijek ne zna da je moj prvi, možda ću mu reći, a možda i neću.
Razlozi: "umišljeni tetrijeb" i kompliciranje i meni i njemu odgovarajuće situacije. Vidjeti ćemo.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Moje je bilo da joj kao zrela osoba koja malo bolje poznaje problematiku od tebe kažem što se može dogodit, a na njenom je da odluči.
Mogu li dobiti odgovor na pitanje po čemu ti to bolje poznaješ problematiku od mene? Hvala
(Ne tvrdim da sam ja u pravu niti da si ti u krivu.)


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Većina muških koji imaju štogod samopoštovanja i nisu isfrustrirani a poštuju žene neće biti oduševljeni s idejom da im se cura dala na one night standu.
A ako je to samo ONS, bit će već spomenuti tetrijebi, nisi li to rekao maloprije?
Ja još uvijek tvrdim da ovo može biti samo jedna seksualna veza, bez emocija i ciljem uživanja. A ako se nešto ponavlja, to više nije ONS.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
A prošlost se ne može vratiti. Svaku odluku treba dobro odvagat, a ne poslije žalit. Da, i većinom čak boli i s pažljivim momcima, zato ako si ti neka iznimka,nisi pravilo.
Naravno da se prošlost ne može vratiti, zato cura o kojoj raspravljamo i ne srlja u nešto na temelju seksualne napetosti ili napaljenosti, što je vrlo pohvalno.
Važe odluku, što ne? I sluša tvoje mišljenje koje je oštro protiv i moje neutralno, jer nije u redu odlučivati umjesto nekoga tko najbolje poznaje svoju situaciju i čiji je karakter možda isti tvom, a možda potpuno različiti od tvojeg.
A zašto bih ja bila iznimka? Jesi li pročitao topic o prvom putu i stupnju boli? Otprilike pola cura je reklo da je užasno boljelo, a druga polovica gotovo da ništa nije osjećala.
Po tome, ja nisam neka iznimka. A ne bih bila ni da sam doživjela užasnu bol.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ovo boldano je žalosno. Da, muško koje ga silovito odma utjera do kraja ne mora skužit da je cura djevica. O kakvoj vrsti ljubavnika i životinje je tu riječ, pa poštedit ću se daljnjih komentara.
Žalosno je to da ti smatraš da muško mora odmah utjerati silovito do kraja...
To boli i ako nije prvi put.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
I naravno, svako ima pravo svojim izborom sjebat si život.
Sjebati, ili poboljšati
Ali izbor je ključna riječ.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:59   #249
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Moj prvi još uvijek ne zna da je moj prvi, možda ću mu reći, a možda i neću.
niti moj prvi nije znao da mi je prvi. na tu temu nikad nismo došli. pretpostavio je da sam iskusna jer sam bila u godinama kad je bilo za očekivati da više nisam djevica. nije da me bilo sram reći. da je razgovor tekao u tom smjeru rekla bih mu bez razmišljanja. da smo potrajali, rekla bih mu sigurno.
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:02   #250
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
niti moj prvi nije znao da mi je prvi. na tu temu nikad nismo došli. pretpostavio je da sam iskusna jer sam bila u godinama kad je bilo za očekivati da više nisam djevica. nije da me bilo sram reći. da je razgovor tekao u tom smjeru rekla bih mu bez razmišljanja. da smo potrajali, rekla bih mu sigurno.
Mislim, u seksualnom pogledu si jako odgovaramo. Zašto bi onda sada bilo imalo važno je li mi on prvi ili nije?
Također se ne sramim toga, ako me pita, reći ću. A sama od sebe da mu kažem? Ne znam, vidjet ćemo
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:22   #251
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
A, molim te, po čemu si ti to zaključio?
Meni to niti jednom nije palo na pamet kada sam spavala s dečkom. Zapravo, ne s MOJIM dečkom, već s osobom s kojom spavam, ali nismo u vezi.
Ako ne možeš doživjeti orgazam, svi će ti prvo savjetovati da popričate. A to savjetujem i ja. Ali to nema nikakve veze s prvim putom.
Ni ja nisam prvi put doživjela orgazam, pa što?
Nije uopće stvar samo u orgazmu. Nego što ti jednostavno totalno banaliziraš seks, koji je zapravo vrhunac intime i ne treba ga shvaćati olako i kao sredstvo da si ti smatraš da si ti odrasla cura. Ako će netko smatrat curu odvratnom zatucanom djevicom, onda je to pacijent kojem nije uopće stalo do nje nego misli da mu činjenica što je ona djevica smanjuje šanse da je isprejebe.




Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post

Zato ova cura razmišlja da ni ne kaže tipu da joj je prvi put, a u to se neću miješati jer je njena odluka.
Ako mu kaže, podići će mu ego i stvarno će najvjerojatnije (ako je kreten) "hodati uzdignute glave kao tetrijeb pun sebe".
A znaš, ti ovo što ću sad reći možda nećeš razumjeti jer si muško (kad ćemo već tako razgovarati), ali on se očito već jako dobro morao potruditi oko nje jer ona razmišlja i nije na prvi njegov: "Ja bi te jebao" skočila u njegovo naručje.
Ako je kreten? Joj. Svi smo mi kreteni. Jednostavno.

Dotična je navela kako je navedeni, a njen potencijalni prvi već izjavio da je veza nemoguća. Pa ko je onda tu kome pao na spolni organ?? Ko tu dobiva a tko gubi?

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Moj prvi još uvijek ne zna da je moj prvi, možda ću mu reći, a možda i neću.
Razlozi: "umišljeni tetrijeb" i kompliciranje i meni i njemu odgovarajuće situacije. Vidjeti ćemo.
Ako nije skužio, nikad ti neće poslije vjerovat. A poslije ćeš otvorit temu ovdje Kako ga zadržati u vezi koja je počela seksom bez obaveza?

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post

Mogu li dobiti odgovor na pitanje po čemu ti to bolje poznaješ problematiku od mene? Hvala
(Ne tvrdim da sam ja u pravu niti da si ti u krivu)
S obzirom na desetke desetaka muških priča i još više slučajeva kad sam bio rame za plakanje odbačenim curama, a muški um vrlo dobro poznam, mislim da malo više imam iskustva o tome. A tvoj način na koji doživljavaš seks i veze mi dovoljno govori. Samo kad upoznaš lika u kojeg ćeš se stvarno zaljubit, molim te nemoj mu kazat te tvoje stavove. Svi muški će glumit liberalnost tipa nije im bitno, a ako misle išta ozbiljnije od tajnog valjanja u mraku, itekako im je bitno.

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
I sluša tvoje mišljenje koje je oštro protiv i moje neutralno, jer nije u redu odlučivati umjesto nekoga tko najbolje poznaje svoju situaciju i čiji je karakter možda isti tvom, a možda potpuno različiti od tvojeg.
Smiješna si. Nitko ne može odlučiti umjesto nje. Ja sam je samo upozorio.

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Žalosno je to da ti smatraš da muško mora odmah utjerati silovito do kraja...
To boli i ako nije prvi put.
Nauči prvo čitati. Stvarno ne znam gdje sam to naveo... ne to je jedini slučaj u kojem muško koje nije djevac neće skužit da je cura koju jebe djevica!

I molim te nemoj više zaključivat ništa o meni, pogotovo ne iz jedne rečenice, koju onda još i krivo protumačiš.

I ako je tvoj prvi put bezbolan, ne možeš shvatiti one cure kojima je bio užasno bolan. Ja ovdje pišem samo iz razloga ne bi li olakšao malo nekim djevicama koje ulaze u to. Ali izgleda da nisam trebao ništa pisati.

I kaže neka cura iiiiiiiiiiii kakvo iskustvo.... nije iskustvo, nego poštivanje žena. Sva znanja o tome kako shevit ženu sam prikupio prije mog prvog puta kako bi što bolje mogao zadovoljiti. A sve ostalo dolazi iz glave. I kontrola.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:51   #252
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nije uopće stvar samo u orgazmu. Nego što ti jednostavno totalno banaliziraš seks, koji je zapravo vrhunac intime i ne treba ga shvaćati olako i kao sredstvo da si ti smatraš da si ti odrasla cura. Ako će netko smatrat curu odvratnom zatucanom djevicom, onda je to pacijent kojem nije uopće stalo do nje nego misli da mu činjenica što je ona djevica smanjuje šanse da je isprejebe.
Ja banaliziram seks? A po čemu to? Jesam ikad rekla da je seks guraj-vadi-svrši? Ne, seks je puno, puno kompleksniji od toga, naravno da su i osjećaji tu itekako uključeni. Ipak, mislim da je osim osjećaja važnije povjerenje.
Ja ne bih mogla spavati prvi put s nekim u koga nemam povjerenja. I to ne bih nikome preporučila.

Naravno da je seks vrhunac intime, a ja ga nikako ne shvaćam olako.
Sa zadnjom se rečenicom slažem, to su bolesni ljudi. Ali mislim da se ovdje ne radi o takvom slučaju.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ako je kreten? Joj. Svi smo mi kreteni. Jednostavno.

Dotična je navela kako je navedeni, a njen potencijalni prvi već izjavio da je veza nemoguća. Pa ko je onda tu kome pao na spolni organ?? Ko tu dobiva a tko gubi?
Wow, oni su svjesni da je veza nemoguća! Pa što? I ja sam svjesna toga u svom odnosu. I bila sam svjesna toga i prije nego sam izgubila nevinost s njim.

Jesi li čitao temu od početka?
Cura zna da se ovdje radi samo o "spolnom organu" i razmišlja da li da se upusti u to. Ona može puno izgubiti, ali i dobiti.
Razlika u tvom i mom stajalištu je ta da ti misliš da samo može izgubiti, a ja smatram da su obje opcije moguće. Opet, odluka je njena. Ne mogu joj ja reći što da radi (niti želim).


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ako nije skužio, nikad ti neće poslije vjerovat. A poslije ćeš otvorit temu ovdje Kako ga zadržati u vezi koja je počela seksom bez obaveza?
I ok, neće mi vjerovati. Big deal! Budemo se smijali.
A tko je rekao da JA želim vezu? Ili da ONA želi vezu? Jer, koliko sam ja shvatila, ne želi. Kao ni ja.
Osjećaja kod mene ima, uvijek ih mora biti, ali to su osjećaji povjerenja u kombinaciji s kemijom između ljubavnika.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
S obzirom na desetke desetaka muških priča i još više slučajeva kad sam bio rame za plakanje odbačenim curama, a muški um vrlo dobro poznam, mislim da malo više imam iskustva o tome. A tvoj način na koji doživljavaš seks i veze mi dovoljno govori. Samo kad upoznaš lika u kojeg ćeš se stvarno zaljubit, molim te nemoj mu kazat te tvoje stavove. Svi muški će glumit liberalnost tipa nije im bitno, a ako misle išta ozbiljnije od tajnog valjanja u mraku, itekako im je bitno.
Vjerujem da misliš da ja doživljavam seks kao nešto čisto fizičko, ali nije tako.
To ti, naravno, ne možeš znati jer ne znaš ni tko sam, a ni kako razmišljam. Kamo bi svi stigli da objašnjavamo sve kontekste neke situacije?

Kad se zaljubim, dopustit ću osobi da me upozna. Ali kad se zaljubim, odnosu s tom osobom ću pristupiti itekako drugačije.
Ti moje stavove o ovom pitanju ne shvaćaš jer se ne bi upuštao u takvo nešto. Ok. Što da ja tu radim? Baš ništa. Ali nemoj onda pokušavati svoja uvjerenja prenesti na nekoga tko možda bi.
Jer to je ono što ti pokušavaš - nagovoriti nekoga na nešto.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Smiješna si. Nitko ne može odlučiti umjesto nje. Ja sam je samo upozorio.
I u redu. Svaka čast.
Znam, baš sam smiješna jer pokušavam, za razliku od tebe, odlučiti umjesto nje


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nauči prvo čitati. Stvarno ne znam gdje sam to naveo... ne to je jedini slučaj u kojem muško koje nije djevac neće skužit da je cura koju jebe djevica!

I molim te nemoj više zaključivat ništa o meni, pogotovo ne iz jedne rečenice, koju onda još i krivo protumačiš.

I ako je tvoj prvi put bezbolan, ne možeš shvatiti one cure kojima je bio užasno bolan. Ja ovdje pišem samo iz razloga ne bi li olakšao malo nekim djevicama koje ulaze u to. Ali izgleda da nisam trebao ništa pisati.
Super, ja sam pogriješila u svom zaključku o tebi. Hvala što si me uputio u moju pogrešku.
Ali onda te molim da i ti prekineš zaljučivati o meni samo na temelju ove teme.

Naravno da ne mogu znati kako su se osjećale cure kojima je prvi put bio strašno bolan. Ali jesam li ja rekla ovdje curi da će njen prvi put biti bezbolan?
Mislim da nisam niti jednom. Dapače, uvijek sam spomenula tu mogućnost.
A ako bude bolno, neće moći prikriti svoju dotadašnju nevinost.


Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
I kaže neka cura iiiiiiiiiiii kakvo iskustvo.... nije iskustvo, nego poštivanje žena. Sva znanja o tome kako shevit ženu sam prikupio prije mog prvog puta kako bi što bolje mogao zadovoljiti. A sve ostalo dolazi iz glave. I kontrola.
Eto, opet se slažemo. Poštivanje stvarno jest najvažnije.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:18   #253
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Ja banaliziram seks? A po čemu to? Jesam ikad rekla da je seks guraj-vadi-svrši? Ne, seks je puno, puno kompleksniji od toga, naravno da su i osjećaji tu itekako uključeni. Ipak, mislim da je osim osjećaja važnije povjerenje.
Ja ne bih mogla spavati prvi put s nekim u koga nemam povjerenja. I to ne bih nikome preporučila.

Naravno da je seks vrhunac intime, a ja ga nikako ne shvaćam olako.
Sa zadnjom se rečenicom slažem, to su bolesni ljudi. Ali mislim da se ovdje ne radi o takvom slučaju.
Sama činjenica da si pristala spavati s nekim s kim nisi u vezi i prakički nevinost izgubiti na one-night standu, što si sama rekla, a ono se slučajno nastavilo, i da nisi zaljubljena u osobu, dovoljno je meni da te svrstam u osobe koje ne smatraju sex vrhuncom intime što ti tvrdiš.

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Wow, oni su svjesni da je veza nemoguća! Pa što? I ja sam svjesna toga u svom odnosu. I bila sam svjesna toga i prije nego sam izgubila nevinost s njim.
Ponovno banaliziraš osjećaje, vezu, i značenje seksa.


Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Cura zna da se ovdje radi samo o "spolnom organu" i razmišlja da li da se upusti u to. Ona može puno izgubiti, ali i dobiti.
Razlika u tvom i mom stajalištu je ta da ti misliš da samo može izgubiti, a ja smatram da su obje opcije moguće. Opet, odluka je njena. Ne mogu joj ja reći što da radi (niti želim).

Šta može dobit? I kolika je vjerovatnost da to dobije?

Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
I ok, neće mi vjerovati. Big deal! Budemo se smijali.
A tko je rekao da JA želim vezu? Ili da ONA želi vezu? Jer, koliko sam ja shvatila, ne želi. Kao ni ja.
Osjećaja kod mene ima, uvijek ih mora biti, ali to su osjećaji povjerenja u kombinaciji s kemijom između ljubavnika.

Vjerujem da misliš da ja doživljavam seks kao nešto čisto fizičko, ali nije tako.
To ti, naravno, ne možeš znati jer ne znaš ni tko sam, a ni kako razmišljam. Kamo bi svi stigli da objašnjavamo sve kontekste neke situacije?
Koji crni konteksi? Seksaš se bez obaveza, onda govoriš da kemije ima, a ne želiš vezu...i još tvrdiš da seks ne shvaćaš čisto fizički...držim da gubim vrijeme s tobom. Malo si to sve ispreturala...i kontradiktorna si. Kad se zaljubiš jednog lijepog dana, onda ćeš možda shvatiti što sam govorio.


Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Kad se zaljubim, dopustit ću osobi da me upozna. Ali kad se zaljubim, odnosu s tom osobom ću pristupiti itekako drugačije.
Ti moje stavove o ovom pitanju ne shvaćaš jer se ne bi upuštao u takvo nešto. Ok. Što da ja tu radim? Baš ništa. Ali nemoj onda pokušavati svoja uvjerenja prenesti na nekoga tko možda bi.
Jer to je ono što ti pokušavaš - nagovoriti nekoga na nešto.
Naravno da ne shvaćam curu koja će učestvovat u neobaveznom seksu. To je meni očajno i ponižavajuće za ženu. Al sorry, nemamo svi ista mjerila.
I opet ono o nagovaranju...da, nagovaram ju da razmisli! Ništa drugo. A ti valjd ni nisi čula za vaginizam npr.? Baš joj to treba. Na strani šta može dobit je zrno pijeska, a na strani šta more izgubit je 1 tona. I to je očito.


Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
Znam, baš sam smiješna jer pokušavam, za razliku od tebe, odlučiti umjesto nje

Ali onda te molim da i ti prekineš zaljučivati o meni samo na temelju ove teme.

Naravno da ne mogu znati kako su se osjećale cure kojima je prvi put bio strašno bolan. Ali jesam li ja rekla ovdje curi da će njen prvi put biti bezbolan?
Mislim da nisam niti jednom. Dapače, uvijek sam spomenula tu mogućnost.
A ako bude bolno, neće moći prikriti svoju dotadašnju nevinost.
Štono bi istočni susjedi rekli, idi bre da se lečiš.

Jebeš se s nekim bez obaveze – onda to pokušavaš objasnit da nije samo seks, da ti je on privlačan, dobar za shevu, razmišljaš mu priznat da ti je prvi, a nije dobar za vezu, a na seks ne gledaš kao samo fizički. Da li ti sama sebe razumiješ??? Mislim da sama sebi kontradiktiraš. A meni je taj tvoj seks bez obaveze dovoljan da zaključim kako na njega gledaš kao nešto uzvišeno...daj molim te! Bar onda budi dosljedna i reci da je to samo seks bez obaveze, što i jest, nemoj mu davat neku uzvišenost, pa ću ti reći da imaš zdrav stav a ne da sama sebe u nešto uvjeravaš!

Zadnje uređivanje HHmischko : 24.10.2008. at 13:33.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:28   #254
Quote:
cura_ kaže: Pogledaj post
a ovako, zaboljet će. i to se najčešće da pregristi. i onda se nastavi s uživancijom
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Većina vas smatra jao, odma čim ga stavi svršavam.
Jel dovoljno?
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:45   #255
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
svojevremeno se moglo u apotekama kupit otopinu nikotin-necega sto sam tocno zaboravio cega, davno je to bilo, koji sluzi tako da se drzi tuferic natopljen time neko vrijeme na himenu i on blago utrne...ak imas muda pitaj tetu apotekarku...
jel zna netko nekaj više o ovome gore navedenom?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:55   #256
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Štono bi istočni susjedi rekli, idi bre da se lečiš.

Jebeš se s nekim bez obaveze – onda to pokušavaš objasnit da nije samo seks, da ti je on privlačan, dobar za shevu, razmišljaš mu priznat da ti je prvi, a nije dobar za vezu, a na seks ne gledaš kao samo fizički. Da li ti sama sebe razumiješ??? Mislim da sama sebi kontradiktiraš. A meni je taj tvoj seks bez obaveze dovoljan da zaključim kako na njega gledaš kao nešto uzvišeno...daj molim te! Bar onda budi dosljedna i reci da je to samo seks bez obaveze, što i jest, nemoj mu davat neku uzvišenost, pa ću ti reći da imaš zdrav stav a ne da sama sebe u nešto uvjeravaš!

Hvala na lijepim riječima.
Ići ću bre da se lečim, čim skorije...

Da, ja se seksam bez obaveza, ne postoji mogućnost veze, uživam, nisam zaljubljena u tu osobu.
ALI, osoba je moj kolega i u odličnim smo odnosima i bez ove seksualne veze.

Wow, gdje sam ja tu kontradiktorna?

I nisam rekla da mu namjeravam reći da mi je prvi, rekla sam da ću mu možda jednog dana reći, ako ikad osjetim da je to potrebno da sazna.


A ti si opet daješ za pravo da zaključuješ neke stvari o meni na temelju mojih sasvim desetih stavova.
Kad si me zamolio da ja to ne radim, ja sam prestala. Baš pristojno od tebe.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 09:39   #257
Cura i HHmischko - molim vas bez prevelike rasprave ovdje.

Thx
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 18:51   #258
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post

Sunce (violently...) vagina ti je latinski naziv za rodnicu i na ulazu u nju se nalazi himen (prije nego dođe do defloracije )))). Tako da ja ne znam jel te netko u međuvremenu obrazovao, ali s ogledalcem lako možeš vidjeti jel na mjestu ulaza u rodnicu razderan himen ili djevičnjak.... maternica ili uterus se nalaze u unutrašnjosti i cervix, tj. grlić maternice ne možeš vidjeti..... Ali on niti ne krvari prilikom odnosa...

Samo sam se osjetila pozvanom komentirati ovakvo neznanje....
bejbe..nema šanse da je cura koja je o tome pisala spustila pogled i vidjela razderan himen.Ogledalo nije ni spominjala, rekla je da je vidjela negdje između labia neku malu ranicu i krvarenje.
tako da..ono..

kako sam i rekla..himen je smješten na ulazu u rodnicu.Ne znam što nije jasno..

Sunčeko.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 12:21   #259
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Cura i HHmischko - molim vas bez prevelike rasprave ovdje.

Thx
zašto?
baš je fora ovak... dosta se nauči kad se gleda razlika dvaju stavova...
samo istina je da bi ta rasprava mogla bit malo blaža i dobronamjernija...
Sticky Spider is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 16:00   #260
Pozdrav forumasi, imam 21 godinu ona 18. U vezi smo mijesec dana i bojim se da nece biti nista od toga zbog cinjenice da ona za svoje godine izgleda mladje i dosta je nesigurna u sebe iako je fizicki dosta privlacna ali u nekim stvarima i svojim ponasanjem pokazuje svoju nesigurnost sto me zabrinjava. Ali ok to je vjerojatno zbog toga što je dijevica ali ono što me jako zabrinjava što haha (nemojte se smijat) mi iskreno priznaje u što ja bas ne vijerujem ali ok da nikad nije ni mastrubirala i da ne razmislja o sexu. Ja nisam dijevica niti mi je trenutacno do sexa ali bojim se da u buducnosti to loše završi s obzirom da je njena sexualnost takva kakva je i ocito ju to bas i ne zanima. Nisam siguran kako da pristupim tom problemu. Za tijedan dva če doći kod mene pa čemo vidjet kako če se stvari odvijat ali recimo s obzirom da još nije ni mastrubirala nisam siguran kako da krenem snjom a i ocito vam je da imam malo iskustava sto se dijevica tice cccc. A eto bas sam na nju ovaj put nagrabusio.

Zadnje uređivanje Teta2U : 27.10.2008. at 17:03.
vule1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger