Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 04:56   #101
Koje je tvoje zapravo pitanje? Nisi bas jasno napisao. Kako i sta ... pa mislim, vjerojatno cura nije djevica kad je pristala na tako nesto, pa neka ti ona malo pomogne, ali nije da tu ima neka posebna formula ili tocno odredjeni koraci koje bi ti netko mogao dati. Uostalom, imas 18, valjda vec znas kako to ide... barem u teoriji.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 17:16   #102
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Koje je tvoje zapravo pitanje? Nisi bas jasno napisao. Kako i sta ... pa mislim, vjerojatno cura nije djevica kad je pristala na tako nesto, pa neka ti ona malo pomogne, ali nije da tu ima neka posebna formula ili tocno odredjeni koraci koje bi ti netko mogao dati. Uostalom, imas 18, valjda vec znas kako to ide... barem u teoriji.

valjda hoce savjete kak da kontrolira svrsavanje, ne zeli da mu prvi put zavrsi nakon 5 min.

@ yusmart

pa i ako zavrsis brzo, sto onda? odmoris se malo, mazite se, i bacaj se na drugu rundu koja ce trajati duze
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 17:37   #103
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
valjda hoce savjete kak da kontrolira svrsavanje, ne zeli da mu prvi put zavrsi nakon 5 min.

@ yusmart

pa i ako zavrsis brzo, sto onda? odmoris se malo, mazite se, i bacaj se na drugu rundu koja ce trajati duze
Pa nije problem, mislim da velika vecina prvi put svrsi unutar 5 min... jos nisam cuo da se je neka cura naljutila oko toga... bas to sto si napisao/la, malo se odmoris i opet mozes...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 17:39   #104
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Pa nije problem, mislim da velika vecina prvi put svrsi unutar 5 min... jos nisam cuo da se je neka cura naljutila oko toga... bas to sto si napisao/la, malo se odmoris i opet mozes...
ma jasno mi je to, al' razumijem i njega, da mu je bed mozda ta cura ne zna da je djevac, a on joj ne zeli reci..sta znas. ugl, nije to nis strasno..
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 19:30   #105
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
ma jasno mi je to, al' razumijem i njega, da mu je bed mozda ta cura ne zna da je djevac, a on joj ne zeli reci..sta znas. ugl, nije to nis strasno..
Ma kuzim ga i ja, samo nije da mu mozemo dat neke instrukcije. A mislim ako cura ne zna da je djevac, onda je to glupo, pogotovo sto koliko sam skuzio nece imat neki svoj mir da to ide polako i sl. Onda je puno bolje da ona zna s cim raspolaze... A i ugodnije bi mu bilo.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 19:43   #106
imam neki filing ako se on sa skoro 18 treba samo sexati s vršnjakinjom, da joj ne bu bilo drago da zna da je djevac...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 21:11   #107
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
imam neki filing ako se on sa skoro 18 treba samo sexati s vršnjakinjom, da joj ne bu bilo drago da zna da je djevac...
Da, pa naravno da je to tvoje misljenje... sudeci po drugim stvarima koje si pisao po temama, cak me ni ne iznenadjuje. Ali nisu ti bas sve cure takve. Neke sa 18 vec imaju mozak pa znaju da djevicanstvo nije zarazna bolest.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 21:56   #108
Quote:
Ispijač Mozga kaže: Pogledaj post
Da, pa naravno da je to tvoje misljenje... sudeci po drugim stvarima koje si pisao po temama, cak me ni ne iznenadjuje. Ali nisu ti bas sve cure takve. Neke sa 18 vec imaju mozak pa znaju da djevicanstvo nije zarazna bolest.
nisu sve takve, ali ženska s njim želi biti samo zbog sexa, nisu u vezi, pa mislim da će vjerovatno očekivati dobar sex, a ako zna za to, možda bi se predomislila. ne ovisi o njenim godinama nego o stavovima hoće li joj to smetati.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:16   #109
Pa gle, ne traze sve cure da lik ima ne znam kakvo iskustvo. Neke i vole djevce. Ako izmedju njih postoji neka seksualna privlacnost i sl. sto je on napisao, nije toliko bitno da taj seks bude ultra-kvalitetan. Sve u svemu, cini se da su tu na LJESu svi rodjeni jebaci...nitko nije imao 1. put ili ako je bilo, bilo je sa valjda 12 god.
A i netko moze iza sebe imat i 20 partnera i opet bit los u seksu, sebican i nespretan jer nije ili ne zeli uciti. Dok s druge strane, ako on bude pazljiv i normalan moze curi svejedno pruziti zadovoljstvo, iako je djevac.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 22:30   #110
moze mala pomoc ...Jos nikada nisam stupio u spolni odnos, a imao sam priliku.Bio sam s curom koja je kako kaze bila nevina i ono predigra tamo ovamo, i doslo je do prstenjacenja.E sad me zanima, ako je bila nevina jel trebala tada prokrvariti, a prokrvarila nije.A na kraju ipak nije bilo spolnog odnosa...Pa se sad zapitam da li je ona bila nevina ili ne?

Zadnje uređivanje Cika Strile : 07.10.2008. at 12:05.
Xmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:41   #111
Unhappy

Jučer sam imala prvi spolni odnos s dečkom...ali ne još ono pravo...jer nije do kraja ušao u mene! previše je boljelo i nisam mogla izdržati (bude li se takva bol još koji put pojavila ne znam više što ću)..Uglavnom,mene sada zanima,pošto on nije do kraja ušao u mene,nego vrlo malo,ali je!,nakon tog ˝odnosa˝ bilo je maloo krvi...I vidjela sam poslije toga svega da mi je izgleda puknuo mišić na ulazu u vaginu...Sada mi nije baš potpuno jasno dali je to to?!...Puknuo je sada i neće više boljeti ili što?!....J0oj toliko sam isfrustrirana od te boli da ne znam više što treba biti a što ne...
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 02:25   #112
Quote:
Xmen kaže: Pogledaj post
moze mala pomoc ...Jos nikada nisam stupio u spolni odnos, a imao sam priliku.Bio sam s curom koja je kako kaze bila nevina i ono predigra tamo ovamo, i doslo je do prstenjacenja.E sad me zanima, ako je bila nevina jel trebala tada prokrvariti, a prokrvarila nije.A na kraju ipak nije bilo spolnog odnosa...Pa se sad zapitam da li je ona bila nevina ili ne?
Cuj, to se sve razlikuje od cure do cure. Ja kada sam svoju razdjevicavao prstima, nije bila niti kap krvi

A bome niti kod sexa, dakle nije fiksno za sve cure, kod nekih ce ti trebat kante
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 03:25   #113
Quote:
Xmen kaže: Pogledaj post
moze mala pomoc ...Jos nikada nisam stupio u spolni odnos, a imao sam priliku.Bio sam s curom koja je kako kaze bila nevina i ono predigra tamo ovamo, i doslo je do prstenjacenja.E sad me zanima, ako je bila nevina jel trebala tada prokrvariti, a prokrvarila nije.A na kraju ipak nije bilo spolnog odnosa...Pa se sad zapitam da li je ona bila nevina ili ne?
Mozda je, mozda nije. Krvarenje nije prisutno kod svakog razdjevicavanja. Isto tako, postoje razliciti tipovi himena kod djevojaka:
Tipovi himena
Pa je to poprilicno individualno, sve zavisi kako je himen pozicioniran, koliko si prstiju gurao, gdje, kojom snagom i koliko duboko.
Uz to, himen je poprilicno elastican u vecini slucajeva i nije pouzdan indikator da li je djevojka imala ili ne seksualne odnose. Do pucanja himena moze doci u ranijoj dobi, bez seksualne penetracije. Isto tako, pametna wikipedia kaze ovako
"Sexual intercourse is one of the most common ways to damage the hymen, although in one survey only 43% of women reported bleeding the first time they had sex; which means that in the other 57% of women the hymen likely stretched enough that it didn't tear (or that bleeding was not noticed by the partners)."

Stoga, malo vise povjerenja u djevojku

litllegirl0011, zao mi je za tebe nemam pouzdan odgovor pa cu to prepustit bolje nekoj dami da ti odgovori.
Moguce je da je pukao, no to ne znaci da te iduci put nece boljeti... samo polako, neka decko bude strpljiv i njezan i sve ce bit ok nakon nekog vremena.

Zadnje uređivanje Ispijač Mozga : 05.10.2008. at 03:30.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 13:04   #114
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
Jučer sam imala prvi spolni odnos s dečkom...ali ne još ono pravo...jer nije do kraja ušao u mene! previše je boljelo i nisam mogla izdržati (bude li se takva bol još koji put pojavila ne znam više što ću)..Uglavnom,mene sada zanima,pošto on nije do kraja ušao u mene,nego vrlo malo,ali je!,nakon tog ˝odnosa˝ bilo je maloo krvi...I vidjela sam poslije toga svega da mi je izgleda puknuo mišić na ulazu u vaginu...Sada mi nije baš potpuno jasno dali je to to?!...Puknuo je sada i neće više boljeti ili što?!....J0oj toliko sam isfrustrirana od te boli da ne znam više što treba biti a što ne...
normalno je to kod svake cure, vodite ljubav redovito i bol ce nestat jer ces se onda "raširit"... smo naprijed
Poso_aka_Toky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:59   #115
Quote:
let_me kaže: Pogledaj post
nema tu filozofije... samo da napomenem: ako se ne mozes opustiti, znaci da mu ne vjerujes: a to znaci samo jedno - trazi dalje... prvi seks ne treba nikad forsirati.. a ako drustvo stisce - slazi (kao i vecina) da si to napravila
Nemora bit..ja se nemogu opustit jer se bojim boli i da ne ostanem trudna što ne znači da mu ne vjerujem..
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali_anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 14:53   #116
Quote:
mali_anđeo kaže: Pogledaj post
Nemora bit..ja se nemogu opustit jer se bojim boli i da ne ostanem trudna što ne znači da mu ne vjerujem..
Nervozu oko trudnoce mozes resiti. Ima toliko mnogo kontracepcije. A strah od boli. Imala sam ga i ja,kao i najverovatnije svaka zenska. Lagano, opusteno udjite u sve to. Mozda i jedna casa nekog vina, sto da ne ( ne mislim da se trebas opijati,samo jedna casa da se opustis malo, a ne vise od toga pa da ne znas kako se zoves a kamo li nesto drugo) Plus njegova dobra volja,strpljenje i mazenje i nece biti problema.
maya.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 20:26   #117
@ litllegirl0011 - ovo što kažeš da misliš da ti je mišić puknuo. Znam na što misliš.
Meni je također s donje strane nastala rana nakon prvog puta. Ali to je normalno, skroz.
I da, nije mišić već samo dio kože koji nije navikao biti toliko razvučen.

Pošto sam nakon prvog puta otišla na pregled kod ginekologa, još uvijek sam imala tu ranu i rekao je da će nestati za nekih 10 dana (pod uvjetom da u to vrijeme ne spavaš oopet s dečkom.) I to je cijela filozofija.
cura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 22:29   #118
cura_A nisam bila opće više sigurna što je to što je puknulo, jer ta bol me toliko ubila u pojam da sam se sva,uzjebala,da oprostiš na izrazu...
J ću isto sada uskoro otići na pregled kod ginekologa,nisam još nikako...a i svi su mi rekli da bolje prvi put odem kad budem spavala s dečkom...
Da,čitala sam o tome da treba vremena da zaraste rana jedno 7 - 10 dana...i naravno da neću spavat s dečkom u to vrijeme,samo mi neće zarasti kako treba to pa će bit gore....

hwala
litllegirl0011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 14:53   #119
Quote:
litllegirl0011 kaže: Pogledaj post
cura_A nisam bila opće više sigurna što je to što je puknulo, jer ta bol me toliko ubila u pojam da sam se sva,uzjebala,da oprostiš na izrazu...
J ću isto sada uskoro otići na pregled kod ginekologa,nisam još nikako...a i svi su mi rekli da bolje prvi put odem kad budem spavala s dečkom...
Da,čitala sam o tome da treba vremena da zaraste rana jedno 7 - 10 dana...i naravno da neću spavat s dečkom u to vrijeme,samo mi neće zarasti kako treba to pa će bit gore....

hwala
a tko je to tebi rekao da je bolje otic kod ginekologa poslije odnosa? to ti je glupost, bas obratno bi trebalo. To oznacava odgovornost, ako se PRIJE 1. spolnog odnosa odes na razgovor i sve to, jer najbolje ce ti na tvoja pitanja odg. strucna osoba.
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 20:32   #120
Arrow

pametno ti je otići kod ginekologa prije odnosa.
ja sam nedavno bila pa je ostao u čudu, pitao me dal još uvijek postoje djevice u mojim godinama ha ha ...
ma nije me sram.
__________________
Mozda se ne slazem s onim sto imas za reci,
ali cu do smrti braniti tvoje pravo da to kazes...
Ona_TS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger