Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 16:25   #21
Moja u jaslice nikako da upadne,zato jer smo iiz druge općine i nravano prednost imaju djeca iz općine u kojoj se nalazi vrtić ili jaslice ,a naša općina jaslica nema.Zato drage volje bi došla ,ali mi je zg malo daleko.Sretno sa prosvjedom i nadam se da ćete uspijet nešto napravit!
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 16:54   #22
mi nećemo doći,ali podržavam inicijativu. Stvarno je hvale vrijedna
Nadam se vašem uspjehu
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 22:20   #23
Mi smo za!
Mislim da je već prezrelo vrijeme da se počne razglabati i razmišljati ozbiljno o smještajnim kapacitetima za djecu,a ne gdje će Dinamo igrati svoje hebene tekme!!!
Samo molim, kada se tamo treba nacrtati?
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 22:58   #24
i mi smo za. i treba doc s djecom, nego sta. javite kad i gdje.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:09   #25
Podržavam u potpunosti!
Mi ćemo doći iako smo ove godine ipak uspjeli dobiti mjesto.
Bojim se uopće pomisliti da me čeka vjerovatno isto i sa drugim djetetom (ako ga se nakon svih ovih trauma sa vrtićemu ove dvije godine uopće odlučimo imati...)
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 09:32   #26
Pozdrav,
ja sam trudnica tek par tjedana :-) i probat cu doci zbog svoje bebe, jer ako se nista ne promijeni ne znam sta cu kad napuni godinu dana. Imam prijateljicu cija je mala rodena 2.9 i rekli su joj da nema pravo na jaslice jer je 1 dan prekasno rodila - strasno.
Podrzavam inicijativu :-)
robin_moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:31   #27
Podržavam prosvjed u potpunosti, ali, na žalost iz moje firme nemrem izaći za vrijeme radnog vremena pa čak ni na pauzu. Tako da do poglavarstva ne mogu doći. Ove godine se nismo upisivali u jaslice jer imamo sreću da je baka odlućila u prijevremenu mirovinu, no za koju godinu ćemo trebati vrtić.
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:27   #28
kada i gdje?
M*T*L* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:30   #29
Mislim da je ovo problematika većine gradova u RH i da bi trebali dići prosvjed i na državnoj razini.Iako ne živim u Zg. (trenutno) 1.7. baš imam nekog posla tam i doći ću podržati,samo se treba organizirati. Mi smo vrtić dobili zato kaj je moja svekrva jedna dosadnjakovićka koja je u stanju zvati dok nekaj ne dobije tako je i za upis našeg sineka dosađivala i dobili smo čudom vrtić 16.4..Sada mi je termin 1.1. i baš me zanima ak će bebo s novom godinom kretati u jaslice dali će se ga dati ikako ugurati i kam s njim 9mj.,svekrva je udaljena 37km,a mama 45km
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 20:38   #30
Baš sam jučer jakooooooooooooooooooooo razmišljala o pronatalnoj politici u RH,rađajte=ostati ćete bez posla,nećete dobiti vrtić,ako ostanete na poslu svi će vam prigovarati zbog bolovanja i sl.,dječija igrališta u manjim sredinama su očajna ili ih nema...
u mojoj firmi su recimo turbo tolerantni prema tim bolovanjima,ali kad se malac u jednom kratkom periodu tri puta nekaj razbolio bome nisu više bili toliko toleratni i muž je treći put išao na bolovanje. Mogu misliti kad je drugdje..koma
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 12:14   #31
Da li netko zna kako doći do "Program racionalizacije u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1993."
lluunnaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 12:52   #32
E jel netko otvorio na fejsu neku grupu? Jel ima podrške s drugih foruma? Trebalo bi nas biti što više, u biti trebalo bi nas biti jako puno da nas ozbiljno shvate! Ja ću svakako probati napraviti tako da ide najava barem na radiju i poziv naravno, tako da i oni koji nisu članovi foruma čuju i dođu!

Ja bi i dalje da ostane datum 1.7., može vrijeme u 10h (zbog mogućih vrućina) e sad ili ispred poglavarstva ili na markov trg ili na trg b. jelačića, možda najbolje ovo zadnje? Vi odlučite, novinari će doći di im mi kažemo

I trebamo nekoga tko će govoriti u naše ime, s obzirom da ja neću moći doći, a mm neće pristati vršiti tu ulogu, ajde vi rječite javite se .. hm možda će trebati davati i izjave za radio, tv, u biti sigurna sam da hoće, tako da, ajmo bez straha, ipak je to borba za našu djecu
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:03   #33
ko otvori grupu na fejsu neka odmah javi
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 18:34   #34
otvorila bi ja grupu al neznam..
idem malo istražiti..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 22:31   #35
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
otvorila bi ja grupu al neznam..
idem malo istražiti..
Možeš napravit grupu ili fan page.. možda bolje fan page jer onda kad nešto objaviš to će se pojavit na zidu ljudima koji su fanovi.

Imaš sa lijeve strane onaj popis gdje su ti bookmarkirane aplikacije.. piše ADS&PAGES. Klikneš na to i onda u gornjem desnom uglu CREATE PAGE. I odabereš koja je to kategorija.. daš ime stranici i to je to.

Joj previše sam na fejsu..
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:06   #36
mi smo upali u vrtić, ali sam isto strepila do kraja i suosjećam se sa svima vama, moj prijedlog je da pokrenemo takvu hajku da i roditelji čija su djeca upisana stanu na vašu stranu i ne odvedu klince 1.9 u vrtiće...
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:19   #37
Quote:
Kayla3 kaže: Pogledaj post
mi smo upali u vrtić, ali sam isto strepila do kraja i suosjećam se sa svima vama, moj prijedlog je da pokrenemo takvu hajku da i roditelji čija su djeca upisana stanu na vašu stranu i ne odvedu klince 1.9 u vrtiće...
Ili još bolje; da 1.9. SVI DOVEDU svoju djecu u vrtiće ( i upisanu i neupisanu )
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 11:30   #38
Quote:
Kayla3 kaže: Pogledaj post
mi smo upali u vrtić, ali sam isto strepila do kraja i suosjećam se sa svima vama, moj prijedlog je da pokrenemo takvu hajku da i roditelji čija su djeca upisana stanu na vašu stranu i ne odvedu klince 1.9 u vrtiće...
Uh, tete bi bile sretne, bar bi u miru pile ...
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:46   #39
Evo, saznala sam, pa kad odlučite o točnom datumu i satu, pošaljite poziv i na [email protected]
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:55   #40
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Uh, tete bi bile sretne, bar bi u miru pile ...
a cuj, ovo nije bilo lijepo od tebe..

zao mi je sto o tetama vlada takvo misljenje, jer takvih kakve opisujes ja znam jako, jako malo, dok znam puno vise onih koje svoj posao vole i savjesno ga obavljaju.

eto, i ja sam vam pruzila podrsku, i ne veselim se sto cu imati "malo" djece jer mi grad nije natrpao grupu, nego suosjecam s onima cije dijete nije dobilo vrtic!

ne, ne nadam se da mi 1.9. nitko nece doci u vrtic, dapace, meni se vise svidja ovaj drugi prijedlog. i samo da ti docaram, cesto smo mi tete u losoj poziciji, cesto se krse nasa radnicka prava (evo, goli primjer vam je vec i to natrpavanje i pretrpavanje grupa koje nije dobro niti za djecu, a bome niti za nas tete), pa svejedno nikad nismo lupile rukom o stol i pokrenule strajk, npr.
kakvo biste tek onda misljenje imali o nama da takvo nesto ucinimo?

vjerujte mi, mi tete vas itekako podrzavamo u naumu vaseg prosvjeda, jer jednako tako kako vasa djeca ostju na ulici, tako i moje kolegice ostaju bez posla (ili za isti uopce ne dobivaju priliku), jer kapaciteta nema niti za djecu niti za odgojitelje.
u istom smo "dreku", skjuz maj frenč

i kao doprinos temi, predlazem vam da se obratite i udruzi odgojitelja, moguce da ce i oni podrzati prosvjed!
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.