Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 10:51   #41
Za sve koje zanima balet u DV Krnjevo...
Čula sam se s Tenom i ukratko, nova ravnateljica vrtića ih zavlači i odluka hoće li im uopće dopustiti najam prostora će se donositi tek na idućem sastanku koji je za mjesec dana!!
Od njih vrlo bezobrazno i nekorektno

Oni su u postupku rješavanja drugog prostora, ali ja svejedno planiram poslati upit ravnateljici vrtića zašto se s tim oteže i kome je u interesu da se onemoguće takve dječje aktivnosti....
Bilo bi super kad bi vas više poslalo takve upite, nije neki posao, a možda se ta ravnateljica malo i zapita...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:04   #42
Jel taj balet ovo: https://www.facebook.com/47008153971...type=1&theater

Moja cura ima 3 i pol godine...jel to prerano? Piše da je plesna radionica..što zapravo rade? Nije ono strogo, baš balet balet?

I koja je cijena?
__________________

http://kruzovi.com
Suntzokret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:05   #43
Piše da drugi tjedan počinju, na Pehlinu u Češkom domu ili negdje u centru grada...
__________________

http://kruzovi.com
Suntzokret is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:56   #44
Quote:
Suntzokret kaže: Pogledaj post
Jel taj balet ovo: https://www.facebook.com/47008153971...type=1&theater



Moja cura ima 3 i pol godine...jel to prerano? Piše da je plesna radionica..što zapravo rade? Nije ono strogo, baš balet balet?



I koja je cijena?

Cijena je 150 kn mjesečno, dvaput tjedno.
Moja je išla prošle godine (navršila je 3 u 11 mj.)
Nije strogo balet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:57   #45
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Za sve koje zanima balet u DV Krnjevo...

Čula sam se s Tenom i ukratko, nova ravnateljica vrtića ih zavlači i odluka hoće li im uopće dopustiti najam prostora će se donositi tek na idućem sastanku koji je za mjesec dana!!

Od njih vrlo bezobrazno i nekorektno



Oni su u postupku rješavanja drugog prostora, ali ja svejedno planiram poslati upit ravnateljici vrtića zašto se s tim oteže i kome je u interesu da se onemoguće takve dječje aktivnosti....

Bilo bi super kad bi vas više poslalo takve upite, nije neki posao, a možda se ta ravnateljica malo i zapita...

Kome si slala? Bas ravnateljici dv rijeka?
Ma da, jako su bezobrazni. :-(


Sent from my iPhone using Tapatalk
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:10   #46
Quote:
rijeka511 kaže: Pogledaj post
Kome si slala? Bas ravnateljici dv rijeka?
Ma da, jako su bezobrazni. :-(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam još stigla sastaviti mail, al hoću sigurno... Baš bezobrazno... Umjesto da se takve aktivnosti potiču, oni ih još sabotiraju..
Valjda nitko nema koristi od toga
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:48   #47
Hvala na info extreme

Čula sam se danas s Tenom, sve mi je lijepo objasnila
__________________

http://kruzovi.com
Suntzokret is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 12:57   #48
Pejstat cu na dvije teme ovo jer ima veze i sa jednom i drugom. Patak ima nove programe, u Centru Zamet, ovo mi je stiglo mailom:

20.10.u 17,45 h kreće grupa od 7. - 12. god. ( korekcija posture kroz vježbe -skolioze, kifoze/ krive noge- x ili O noge/ravna stopala...ili općenite vježbe za djecu za održavanje normalne tjelovježbe u mlađoj dobi).
23.10. u 15,45 h kreće grupa od 8.mj - 1,5 god. ( uz dijete obavezno je prisustvo jednog roditelja. Kroz masažu, igru i vježbe za poticanje psihomotornog razvoja, dijete uz glazbu i druženje stvara komunikaciju sa svojim tijelom, te sa svojim roditeljom i okolinom).
23.10. u 16,30 h kreće grupa od 1,5 god.- 3 god. ( uz dijete obavezno je prisustvo jednog roditelja. Kroz različite igre, poligone, glazbu i ples dijete si stvara pozitivno društveno okruženje što je važna okosnica za kasnije bavljene rekreacijom/sportom. Razvija se spoznaja djeteta o njegovom tijelu, te odgovori na postavljene različite zadatke).
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:22   #49
Patak nema ništa za petogodišnjake?
pokušavam naći neke njihove stranice za info, ali nemaju ni web?

inače nama je od ove godine u vrtiću, 3x tjedno sat tjelesne rekreacije u dvorani
to mi se čini odlično jer je kontinuirano, čak mi je mali počeo doma pokazivati kako vježnaju
a još bolje što ne plaćamo dodatno, upisan je u redovni program
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:07   #50
Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
Patak nema ništa za petogodišnjake?
pokušavam naći neke njihove stranice za info, ali nemaju ni web?
Koliko znam nemaju nista. Mogu ti poslati njihovu mail adresu s koje mi je dosla ova reklama pa im posalji mail (inace u mailu nisu ostavili ama bas nikakvu kontakt informaciju niti podatke koliko cesto ce ovo gore biti, niti kakva je cijena... nista nista )

Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
inače nama je od ove godine u vrtiću, 3x tjedno sat tjelesne rekreacije u dvorani
to mi se čini odlično jer je kontinuirano, čak mi je mali počeo doma pokazivati kako vježnaju
a još bolje što ne plaćamo dodatno, upisan je u redovni program
Mi smo isto umjesto odabira nekog sporta van vrtica isli na opciju sportskog vrtica, makar je to podrazumijevalo ponovnu adaptaciju. Al je puno bolja solucija - 250 kn mjesecno, imaju trening cetiri puta tjedno sa kineziologicom ali nju dozivljavaju kao trecu tetu i mislim da je (barem mojem) to puno bolje. Nakon vrtica je cesto preumoran, grintav, teze bi se uklopio u neku novu sredinu plus sto izbor i termini i nisu bas neki. Ovako on ima trening u vrticu, a nakon vrtica imamo vrijeme za zajednicko druzenje, kazaliste, knjiznicu i sl
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 19:02   #51
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Koliko znam nemaju nista. Mogu ti poslati njihovu mail adresu s koje mi je dosla ova reklama


Mi smo isto umjesto odabira nekog sporta van vrtica isli na opciju sportskog vrtica, makar je to podrazumijevalo ponovnu adaptaciju. Al je puno bolja solucija - 250 kn mjesecno, imaju trening cetiri puta tjedno sa kineziologicom ali nju dozivljavaju kao trecu tetu i mislim da je (barem mojem) to puno bolje
Ajde, molim te mi pošalji njihov mail
baš je bezveze u današnje vrijeme da nemaju web

da, mi smo isto mogli birati za sportski vrtić, ali već je 3 godine s istim klincima, odlično se slažu, tete su im isto jako dobre pa nismo htjeli mijenjati, a iskreno i puno mi je za vrtić skoro 900 kn svaki mjesec...
Nama su rekli da su s njihovim tetama dvaput tjedno, a jedanput s studentima.
s obzirom da je naš vrtić nastavni centar za faks predškolskog odgoja, pretpostavljam da im to vode s tog faksa, nismo ni pitali
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 00:34   #52
cula sam na trsatu za neku atletiku ili tako nesto,jel zna netko sta o tome?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 11:00   #53
dižem temu. od jeseni bih dala malog na neki sport. sajtovi na koje nailazim su očajno loši, tj s minimumom informacija, pa da pitam ovdje.

razmišljamo o nogometu (na Orijentovom) ili o judu.
mali je zagrijan za nogomet (i kažu mi svi da bi mu super išao), međutim mene odbija što su mi rekli da su treninzi 3x tjedno. iskustva?
druga opcija je judo, pretpostavljam na Kantridi. ide li netko i je li zadovoljan?


ne znam što su nam uopće ostale opcije. plivanje i gimnastika, mislim da je to to za tako male?
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:01   #54
miss daisy
možda atletika?

meni je od svega najveći problem što onda najmanje 2 dana u tjednu svoje dijete praktički ne vidim jer je na treningu i dok se doma vratimo, pola sata slobodno pa onda spremanje na spavanje..
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 12:17   #55
ma da, al meni je već polovicom zime (znači u dobi od 4.5 g) bilo jasno da bi mu bilo bolje da je negdje na sportu ili jeziku, nego da traži da mu zovem hahare na igru jer mu je svakodnevno igranje s nama dosadno.
nismo mu više baš toliko napeti partneri u igri kao kad je imao 2-3 ok, voli odigrati društvene igre s nama, čitati, ići naokolo, al ne mogu ja njemu parirati u "ajmo se igrati nindže".

al ok, mi imamo organizaciju da ide kasno spavati jer se relativno kasno diže, tako da ćemo se opet vidjeti nešto više od pol sata.

meni je veći problem što ću tad dan doći doma, pitanje dal ću stići ručati (ako nemam nakuhano, nema šanse) i već morati s njim na aktvnosti.
al ajd, i mene su moji razvozili, tako da što da se radi
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 14:18   #56
dvoje klinaca iz nase grupe idu na judo, navodno su jako zadovoljni. al ne znam bas nikakve detalje previse

ja bi isto voljela malog negdje dati da se jos malo ispuse (mislila sam ili judo ili plivanje), al je on uzasno protiv toga i ne zeli ni cut. strasno su mu se zamjerili treninzi u vrticu jer su prerano i prije dorucka, a on je nakon budjenja bas lose volje i treba mu dosta da dodje k sebi i zivne.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 14:25   #57
mi imamo jako pozitivna iskustva sa sportom u vrtiću (iako meni smeta što je tako rano, stalno kasnimo kad mu sport počinje u 8 ).
tako da se veseli još nekakvom sportu.

mislim da će na kraju biti judo, pa lako kasnije mijenjamo za nešto drugo.
dobila sam info da je to u principu slično sportu vrtiću - većinom se rade te bazične vježbe, a možda 10 min na kraju baš judo pokreti.


ne znam dal da ga dam i na engleski, to mi je nekako puno odjednom, iako on pita i tvrdi da bi išao (jer mu frendovi iz vrtića idu).
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:47   #58
mi idemo na karate na turniću,već godinu dana,sada smo 4 i pol,treneri su divni,strpljivi,polažu pojaseve,uče kate,jako dobro da se dijete uči koncentraciji i disciplini,moj sin je zadovoljan, a to je u konačnici najbitnije
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 22:04   #59
di na turnicu je to?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 11:19   #60
osnovna škola turnić,ima i nogomet na turniću kraj pekare arena
cica ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.