Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 10:50   #141
Cijena bi trebala biti svuda ista, tako je barem meni receno , a raspitivala sam se na 3 mjesta u 3 razlicita grada I cijena je za Nifty plus bila ista, 4400kn.
Nista nije sto posto sigurno, da, al mi se ucinilo citajuci strane forume da ima previse gresaka. Doduse navedeni su obicno bili neki drugi testovi, al na istom principu. Vjerujem ipak I dalje u njihovu pouzdanost.
__________________
svaštara
mrva5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:50   #142
Jedino sam čitala da se rezultat Harmonyja brže dobije, ali i 10ak dana budem izdržala

Javim što sam odlučila i kada je Jedino želim da mi bude nakon uzv, da ne bi bilo da se nešto u međuvremenu dogodilo (previše sam paranoična, znam)
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:56   #143
Moja prijateljica je nalaz harmoniyja dobila za 12 dana a ja Niftyja za 9.

Prije vadjenja krvi ti se naptavi uzv da se utvrdi vitalnost ploda inace test nema niti smisla.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:46   #144
Radila Harmony u 12om tjednu.
Stiže curica
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:17   #145
Cestitam

Meni u Skvorcu rekli da Nifty rade od 11 tjedna. Sto ne ide ranije?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:32   #146
od 9. se moze raditi, mozda zato jer rade i ultrazvuk prije vadenja krvi, a nuhalni nabor se ne mjeri prije 11. tjedna

Edit: pardon, od 10. tjedna se moze radit

Zadnje uređivanje Loth_lorien : 24.05.2017. at 17:44.
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:13   #147
Budem pitala vjerojatno kod Podobnika i Eljuge kad mogu kod njih raditi. Da imamo opcije ako sto bude lose...
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:34   #148
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
U podobniku.



javi kako je proslo. Nadam se da je sve dobro.
Evo malo kasno ali da se vam javim.. trebalo mije vremena da dođem sebe... Uglavnom cure, ako vam test panorama kaže da imate down sindrom, i to kaže sa postotkom od 91%... žnači ga imate. CVS je to samo potvrdio. Nalaz sam čekala samo 4 dana (Sveti duh). Ne znam kako to da puno vas piše da ste čekali duže od 3 tjedna. Ali nije bitno... ja sam cvs napravila u utorak 25.4. i već u petak sam imala nalaz. Uglavnom nisam više trudna... Bilo je jako teško donijeti odluku, ali evo... neka nas Bog oprosti... Prošla sam kroz inducirani porod, to je bio najgori dan u mom životu.. Ali to je jedan druga tema. Želim samo reći, cure, ako budete isli raditi testove: nifty, panorama ili što god, nemojte čekati jer te testove se mogu raditi od 9 tjedna trudnoće. I ako, ne daj Bog, stigne loš rezultat i vi niste spremni zadržiti trudnoću da sto prije napravite cvs (već se moze u 11 tjednu) i onda dalje što treba ali lakše verziju u 12 tjednu.
Ali dobra vijest je da sam ja bila ta 1 od 650 žena po statistike koja je dobila down sindrom, tako svi vi nećete to imati ili barem idućih 649 žena.
Oljchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:49   #149
Jako jako mi zao znam da je sigurno tesko bilo donijeti odluku...

Samo da te pitam, kako se dode do toga da mozes na inducirani porod? Moras pisati zamolbu ili? Buduci da je pobacaj dopusten do 12tt

Mene ceka nifty iduci tjedan u utorak...
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:15   #150
Oljchik......zao mi je sljedeci put ce bit sve ok
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:44   #151
Žao mi je baš jako gdje si išla na porod?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:45   #152
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Jako jako mi zao znam da je sigurno tesko bilo donijeti odluku...

Samo da te pitam, kako se dode do toga da mozes na inducirani porod? Moras pisati zamolbu ili? Buduci da je pobacaj dopusten do 12tt

Mene ceka nifty iduci tjedan u utorak...
Prekid trudnoće iz medicinskih razloga dopušten je do 20tt u hrvatskoj a u Sloveniji npr. granice nema.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:30   #153
Oljchik, jako mi je žao. To bi bila i moja odluka da test nije bio dobar. Unaprijed sam se izmučila s donošenjem odluke. I hvala ti što si imala snage ovdje napisati uistinu vrijedne informacije.
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:40   #154
Pozdrav,

malo se detaljnije informiram, malo surfam , pa sam naišla na ovo

https://www.synlab.hr/neobona-prenatalni-test/


Upoznati sa ovom dijagnostikom?

Cijena je sasvim , a moram reći, realna, štoviše i prihvatljiva s obzirom da znam kako SynLab ima i mogućnost obročnog plaćanja.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:35   #155
Jučer odradila Nifty, sad čekanje... koliko ste vi čekale rezultate?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:43   #156
Ja idem ovaj tjedan na nifty kod podobnika. Prvo rade uzv pa vade krv? Jel ukljuceno pricanje s doktorom, imam nekih pitanja. Pretpostavljam da je za tu cijenu
I ako mozda znate ima li podobnik popust na gotovinu i koliko onda dode. Jako me frka rezultata, vec nocima ne mogu dobro spavat
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:47   #157
Ja sam bila kod Škvorca, sat vremena procedure. Moraju hrpu podataka saznati i upisati... jest da je i dr bio malo sporiji u pisanju
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:52   #158
Ja sam bila kod podobnika na nifty plus-u..plaćala gotovinom i ista je bila cijena tak da nema popusta..

Prvo te zaprimi sestra, popuni neke osnovne podatke, vagne te, izmjeri tlak...onda ideš kod doktora, prvo razgovarate (pitaj kaj got te zanima) pa ti napravi UZ i objasni sve o tom testu i onda ideš vadit krv..

Meni su nalazi bili gotovi za 8 dana..nazove te dr. da ti kaže i onda ti još pošalje mail.
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:16   #159
Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod podobnika na nifty plus-u..plaćala gotovinom i ista je bila cijena tak da nema popusta..

Prvo te zaprimi sestra, popuni neke osnovne podatke, vagne te, izmjeri tlak...onda ideš kod doktora, prvo razgovarate (pitaj kaj got te zanima) pa ti napravi UZ i objasni sve o tom testu i onda ideš vadit krv..

Meni su nalazi bili gotovi za 8 dana..nazove te dr. da ti kaže i onda ti još pošalje mail.
Jesi mozda isla tamo i na mini anomaly scan?
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:24   #160
Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
Jesi mozda isla tamo i na mini anomaly scan?
Nisam, anomaly scan sam obavila kod svog ginekologa (privatnika) u cca 22.tjednu
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.