Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 11:54   #61
Quote:
mandolina2013 kaže: Pogledaj post
ali koja je onda svrha tih ekskurzija ako ne mogu ić sva djeca?
A jebote... pa to se zna oduvijek, PLJAČKANJE!
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 12:03   #62
samo je problem u tome sto roditelji sute. a sute jer ne zele biti jedini koji ce dizati bunu. idealna je za takve stvari nkakva fejs grupa, ili viber grupa, dui cete se moci dogovarati i razmjenjivati iskustva. tako veci broj ljudi zeli nesto reci, kad zna da nije sam.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:25   #63
agora2012, roditelj sam djeteta koje će ove godine na ekskurziju u jednoj splitskoj školi. ponukan ovim postovima na forumu, kontaktiran je prosvjetni inspektor, radi ovih polemika o destinaciji i natječaju.

Nažalost dio tvojih postova su dezinformacija, tj. DESTINACIJU ekskurzije bira škola na početku godine školskim pravilnikom i kurikulumom. Znači roditelji APSOLUTNO ne sudjeluju u tome i to također nema u pravilniku o školskim ekskurzijama. Destinacija se bira vezano za školsko gradivo.

Ova druga informacija, o natječajima je TOČNA, znači ukoliko škola na svojoj internetskoj stranici nije objavila natječaj za prikupljanje ponuda za ekskurziju PREKRŠILA je ZAKON.

OVO SU RJEČI PROSVJETNE INSPEKCIJE
marjansplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 01:17   #64
Quote:
marjansplit kaže: Pogledaj post
agora2012, roditelj sam djeteta koje će ove godine na ekskurziju u jednoj splitskoj školi. ponukan ovim postovima na forumu, kontaktiran je prosvjetni inspektor, radi ovih polemika o destinaciji i natječaju.

Nažalost dio tvojih postova su dezinformacija, tj. DESTINACIJU ekskurzije bira škola na početku godine školskim pravilnikom i kurikulumom. Znači roditelji APSOLUTNO ne sudjeluju u tome i to također nema u pravilniku o školskim ekskurzijama. Destinacija se bira vezano za školsko gradivo.

Ova druga informacija, o natječajima je TOČNA, znači ukoliko škola na svojoj internetskoj stranici nije objavila natječaj za prikupljanje ponuda za ekskurziju PREKRŠILA je ZAKON.

OVO SU RJEČI PROSVJETNE INSPEKCIJE
Pozdrav , vezano o tvrdnji da sam dao dezinformaciju o pravu roditelja da sukreiraju program putovanja pozivam Vas i sve ostale da pročitaju članak 4 , točka 2 pravilnika.

Također poručio bih mandolini da pročita članak 12. Točka 5 vezano za obavezu škole o objavljivanjz javnog natječaja .

Ukoliko i nakon ovih svih repeticija netko ima ponovno ista pitanja i dileme preporučio bih im dodatne repeticije iz logike ali ne kod mene nego kod ..........
2012agora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.