Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 22:49   #21
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Idi oprat usta sapunom, odmah!


Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Uopce ne vidim problem sa interijerom... Nije neki wow effect, al ne vidim nista zastarjelo... Prilicno jednostavno i funkcionalno izgleda. Nista lose u tome.
Meni je upala u oci ova bazna verzija, malo mi too much ovaj greben...Iako je vjerojatno skroz ok auto, mozda i bolji kvalitetom nego europski Nissani
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 22:56   #22
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Pulsar je zapravo Nissan Tiida, auto namijenjen Kini, Australiji... Nissan ga je ubacio bzvz za Europu tek da imaju nekakvog predstavnika bez nekakvog velikog troska.

Meni je interijer skroz bzvz, ova Nissanova multimedija izgleda kao nekakva naknadna ugradnja, ostatak interijera je isto blago receno zastario.
S druge strane ovo je vjerojatno trenutacno najprostraniji kompakt, cak u rangu famozne Octavie
Da me seksaš, al meni nakradnije izgleda ono Audijevo stršeće govno il Renolčekov tablet okrenut naopako, od ovog......
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 00:51   #23
Ne znam. Meni djeluje pomalo otužno kao Toyota.









Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 01:21   #24
Otužno kao i većina dalekoistočnih auta. Ružno izvijene karambolke, kao da je cilj da pogorša Cw. Odvratni mali brisači na gepeku. Slično kao kod Toyote ili Hyundaija. Jebo ih zajednički dizajner. Kič i ružno. Nema ovo šanse u EU...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 08:02   #25
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Otužno kao i većina dalekoistočnih auta. Ružno izvijene karambolke, kao da je cilj da pogorša Cw. Odvratni mali brisači na gepeku. Slično kao kod Toyote ili Hyundaija. Jebo ih zajednički dizajner. Kič i ružno. Nema ovo šanse u EU...
Koliko vidim prodaje se u Njemackoj, Poljskoj....

U zemljama "regije" se prodaje u Bosni i Hercegovini, Makedoniji, Crnoj Gori i Kosovu.

Kod nas naravno ne. Iako jel tako tesko staviti auto na cjenik?
Homolgiran za EU ves je; tako i tako sto god kupio cekas 2-3 mjeseca da se proizvede i da dodje u HR za isporuku tebi. Znaci dragom bogu svejedno.

Isto kao sto je Note do nedavno imao motor sa kompresorom i CVT mjenjacem po svim paketima opreme - pa ti biraj sto i kako hoces; a sada su to izbacili. Pa ako hoces jaci motor moras uzeti najveci paket opreme sto dodje oko 140-150 tisuca kuna. A za to kupis 2x veci auto.

Tesko ti staviti na printer jos par stavki na cjeniku sto te nista ne kosta i onda poslat narudjbu u tvornicu pa taj koji ide u Poljsku ode na kamion za HR.

Slicno rade i drugi proizvodjaci - totalne budale.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 09:03   #26
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Ne znam. Meni djeluje pomalo otužno kao Toyota.
https://cdn.blocket.com/static/2/ima...1781149973.jpg
A nije baš kao Toyota, ovi ipak imaju normalan nos za razliku od "alienated" nosa na toyotama. Što se tiče središnjeg grebena, ova bazna opcija mi se ne dopada samo zbog toga što je recirkulacija na polugu OK, čega nema ne može se pokvariti, ali osobno znam aute koji su modelski stari 20-ak godina, a imaju tipku za recirkulaciju, a i još uvijek radi. To su mogli ljepše izvesti, ali inače ostatak je solidan autićak koji je ostao malo u prošlosti pa barem ima kazaljke na ploči što je pohvalno i lijepo za vidjeti
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 15:25   #27
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
To su mogli ljepše izvesti, ali inače ostatak je solidan autićak koji je ostao malo u prošlosti pa barem ima kazaljke na ploči što je pohvalno i lijepo za vidjeti
Sto znaci da bi i cijena mogla biti zanimljiva - da se prodaje kod nas.

Ali eto cijeli Renault-Nissan Hrvatska (Renault, Nissan, Dacia) kao da debili tamo rade. Izuzetno uzak izbor modela koje su oni procjenili da su nama zadovoljavajuci...pa im zato tako odlicno ide prodaja fizickim osobama. Jedino koliko vidim ide flotna u Atlantic - Clio/Megane.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 16:08   #28
Nema veze kaj Pulsar nije posljednji krik mode, dosta ljudi to ne dira. Auto je izgleda prostran, dizajn mu je ok, ima dobrog dizelaša i turbobenzinca i solidnu opremu, vjerujem da bi se uz korektnu cijenu prodavao kod nas.

Šteta što ga nema u ponudi, što više konkurencije u klasi, to bolje za kupca
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 16:16   #29
Quote:
Veki22 kaže: Pogledaj post
Nema veze kaj Pulsar nije posljednji krik mode, dosta ljudi to ne dira. Auto je izgleda prostran, dizajn mu je ok, ima dobrog dizelaša i turbobenzinca i solidnu opremu, vjerujem da bi se uz korektnu cijenu prodavao kod nas.

Šteta što ga nema u ponudi, što više konkurencije u klasi, to bolje za kupca
slažem se,auto izgleda čisto ok.
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 21:47   #30
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Sto znaci da bi i cijena mogla biti zanimljiva - da se prodaje kod nas.

Ali eto cijeli Renault-Nissan Hrvatska (Renault, Nissan, Dacia) kao da debili tamo rade. Izuzetno uzak izbor modela koje su oni procjenili da su nama zadovoljavajuci...pa im zato tako odlicno ide prodaja fizickim osobama. Jedino koliko vidim ide flotna u Atlantic - Clio/Megane.
Ide im jako dobro i flotna pordaja Dacije Dustera.
Zašto nema Pulsara u RH, ne znam. Vjerojatno jer se ni prošla generacija Nissana u toj klasi nije proslavila.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 03:33   #31
Nissan Almera, ima ih prilicno na cestama. Zadnja je prodana 2006. ako se ne varam, od onda ih nema u ovom segmentu u EU.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 05:07   #32
Da, ali poslije Almere a prije Pulsara je postojala nesretna Tiida...
__________________
Ko mi nađe pravopisnu pogrešku, može je slobodno zadržati...
ffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 08:18   #33
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ide im jako dobro i flotna pordaja Dacije Dustera.
Zašto nema Pulsara u RH, ne znam. Vjerojatno jer se ni prošla generacija Nissana u toj klasi nije proslavila.
Pa ako te i sada nema neces se isto tako proslaviti.
Kak drugima ide prodaja pa i bratskom Renaultu a tebi ne ide. Ocito nekaj ne stima...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:11   #34
Quote:
ffm kaže: Pogledaj post
Da, ali poslije Almere a prije Pulsara je postojala nesretna Tiida...
Ne znam bas da li se prodavala na podrucju EU, ali vani Tiida i dalje postoji...
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:42   #35
Tiida se prodavala u Hrvatskoj vrlo kratko čak sam sjedio u jednoj u Nissanovom salonu prije nekoliko godina dok sam čekao Micru u servisu...

vidim s vremena na vrijeme dvije kod mene u selendri
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:33   #36
Ne znam mislim da su Renault Nissanu HR malo glupi (nek oproste), al mislim da bi ovaj auto išao kod nas uz pristojnu cijenu.
Gledam u Italiji - model Acenta s DCi-jem od 110KS, dvozonskom klimom, senzorom kiše i alu felgama dođe 18.000 €, a na akcijama se može dobiti za 15.800€
noćni recepcioner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 23:55   #37
Quote:
noćni recepcioner kaže: Pogledaj post
Ne znam mislim da su Renault Nissanu HR malo glupi (nek oproste), al mislim da bi ovaj auto išao kod nas uz pristojnu cijenu.
Gledam u Italiji - model Acenta s DCi-jem od 110KS, dvozonskom klimom, senzorom kiše i alu felgama dođe 18.000 €, a na akcijama se može dobiti za 15.800€
Moguće, ali tko zna.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:05   #38
Pulsar

Prosla je vec godina od zadnjeg posta na ovoj temi.
Ima li tko pulsara, kakva su iskustva?
__________________
Što ovca ležeć vidi, nije daleko !
http://youtube.com/watch?v=rcbchRnTTr4
hasewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:29   #39
U Zg sam vidio jednog - stranca. hmmm
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:02   #40
Kod nas nije bio u službenoj prodaji. Tak da, ak i ima, ima i jako malo.

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.