Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2016., 09:59   #481
Meni Jarun traume već polako stvara. Skoro svaki put kad se odem solo okupat, nakelji mi se neki tip kojeg se onda ne mogu riješiti.
Jednom me jedan pratio po plaži s iščupanim grmićem koji bi zasadio ispred kurca da ne vidim da drka na 2 metra od mene, i tako 3-4 puta za mnom iskapao grmić i ponovno ga sadio, kako god bih se ja pokupila i otišla dalje od njega, a on za mnom.
A evo prošli tjedan neki lik me opet mega smorio dok sam se pokušavala posunčat - do granice da mi je uzeo iz ruke mobitel, nazvao s mog moba sam sebe ne bi li došao do mog broja. Ono wtf, dečki?! Možete vi to i bolje...
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 10:16   #482
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Meni Jarun traume već polako stvara. Skoro svaki put kad se odem solo okupat, nakelji mi se neki tip kojeg se onda ne mogu riješiti.
Jednom me jedan pratio po plaži s iščupanim grmićem koji bi zasadio ispred kurca da ne vidim da drka na 2 metra od mene, i tako 3-4 puta za mnom iskapao grmić i ponovno ga sadio, kako god bih se ja pokupila i otišla dalje od njega, a on za mnom.
A evo prošli tjedan neki lik me opet mega smorio dok sam se pokušavala posunčat - do granice da mi je uzeo iz ruke mobitel, nazvao s mog moba sam sebe ne bi li došao do mog broja. Ono wtf, dečki?! Možete vi to i bolje...
a šta bi ti tila...jbg, i za te navedene stvari se treba potrudit...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 12:42   #483
Mozemo i bolje kazes? Grmic je tesko nadmasit da ga jebes
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 12:49   #484
sta nije to sa grmom i uzimanjem mobitela iz ruke za zvat policiju?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 14:04   #485
Quote:
Newbie28 kaže: Pogledaj post
Mozemo i bolje kazes? Grmic je tesko nadmasit da ga jebes
Moram priznat da spada u bizarnije stvari koje sam vidjela.

Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
sta nije to sa grmom i uzimanjem mobitela iz ruke za zvat policiju?
A šta ćeš s budalom... Pogotovo ovaj s grmom koji je mislio da je jako inconspicuous. On je sebi osmislio strategiju da ga se ne skuži, jer sasvim je normalno da ljudi hodaju za drugim ljudima i nose portabl grmić ko u crtiću! Pobjegla sva krv iz glave drugamo, bit će.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 17:53   #486
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Meni Jarun traume već polako stvara. Skoro svaki put kad se odem solo okupat, nakelji mi se neki tip kojeg se onda ne mogu riješiti.
Jednom me jedan pratio po plaži s iščupanim grmićem koji bi zasadio ispred kurca da ne vidim da drka na 2 metra od mene, i tako 3-4 puta za mnom iskapao grmić i ponovno ga sadio, kako god bih se ja pokupila i otišla dalje od njega, a on za mnom.
A evo prošli tjedan neki lik me opet mega smorio dok sam se pokušavala posunčat - do granice da mi je uzeo iz ruke mobitel, nazvao s mog moba sam sebe ne bi li došao do mog broja. Ono wtf, dečki?! Možete vi to i bolje...

ja bo te led.....ti fakat imaš uzbudljiv život

inaće ovakve priče su uglavnom filmske ili se događaju prijateljičinoj prijateljici....
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:12   #487
Vodi dragog sa sobom, pa neće Ne sjećam se cijele pojave, al i mene malo strah bilo na tulumu kad iznad mase ljudi vidjeh samo njegovu glavu Ja ne bih bježao, doduše. Ne bih ni drkao u grmu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:50   #488
Quote:
Anemona kaže: Pogledaj post
poginuo je u ratu. braneći svoj gradski kvart.
Baš me rastuži pričica
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 21:02   #489
Sta se ono iza malog grma mrda....nit je snijeg nit su labudovi.....

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:17   #490
Quote:
levitiram kaže: Pogledaj post
Meni je jedan "uletio" na festivalu, dok sam cekala red za javni wc... Rekao je to ozbiljno, "srodne duse se sretnu na cudnim putevima sudbine, nije slucajnost da smo krenuli u istom pravcu. " bila sam zaprepastena
Jeli bio dobar sex
senseo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:21   #491
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ne šminkam se ja da bi mi svaki mulac uletavao, ne sređujem se uopće radi muškaraca ,nego radi sebe, posla, i zato što to volim.
Ti izgleda volis da ti se ulijece
senseo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger