Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2023., 09:32   #2741
Ima li što slično l'oreal ultra precision eyelineru? Čini se da je ukinut.
Jel postoji neki tuš s takvim spužvastim vrhom, znači ne kist, ne flomaster neg spužvasti vrh?
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2023., 21:18   #2742
Potaknuta vašim hvalama, nabavila sam Nyx eye liner

--NYX professional make up EPIC INK LINER (shade EIL02 brown)
Iznimno je precizan i tanak, nanošenje je vrlo lako, doslovno iz jednog poteza, ali trajnost mu i nije baš jača strana (par sati).

Kao alternativu spomenula bih
--L'OREAL INFAILLIBLE 24 h grip precision felt eye liner (02 brown)
Još jednostavnije nanošenje.

Mislim da im je cijena tu negdje, oko deset malih eurića.
mary-jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 07:14   #2743
Da li imate preporuku za tus u olovci ali da je na vrhu tanak kist, a ne flomaster? Da je intenzivne crne boje, da se ne brise kada se preko njega nanosi novi sloj i da traje cijeli dan bez da se mrdne? Prije mi je te potrebe zadovoljavao KVD tattoo liner ali zadnje sam uzela novo pakiranje i vise nema kist nego flomaster i nisam zadovoljna preciznoscu vise.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 12:43   #2744
Da nisi dobila neki defektni? Ja koristim tattoo liner u novom pakiranju i isti mi je kao stari, s kistom. Njemacka Sephora, ako je relevantno.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 15:25   #2745
Zove se Ink liner sad, ne tattoo liner, kupljen u Sephori u Italiji. Flomic je
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 16:30   #2746
Catrice Brush ink. Znam da sam već dosadna s njim, ali kad je baš value for money.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 18:03   #2747
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Catrice Brush ink. Znam da sam već dosadna s njim, ali kad je baš value for money.
Bome izgleda precizno. Jesi ikad koristila ovaj pa da mozes usporedit ta dva od Catrice? https://www.catrice.eu/de-de/p/91913...ner-waterproof Taj s linka mi je bio samo ok, ne precizan kao KVD Tattoo Liner.
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 21:29   #2748
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
Catrice Brush ink. Znam da sam već dosadna s njim, ali kad je baš value for money.

Probat cu ga svakako, jednom prilikom sam kupila ovog sto je Prokleta linkala, nista spec, kao i trenutni KVD. Ali ovaj brush ink izgleda obecavajuce, nadam se da nece razocarati
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2023., 21:38   #2749
Ne, nisam taj linkani probala, a Catrice mi je usporediv s Physician's Formula. Ne toliko precizan (PF je najprecizniji na svijetu!), ali mi je Catrice em pigmentiraniji em lakše dobavljiv.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 06:58   #2750
Meni taj Catrice je precizan, ali mi je bio ful rijedak i slabo pigmentiran. Možda sam ubola neki dud.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 09:49   #2751
vjerojatno, kao i ja MUR Rennaissance flick prvi, moj je bio suh. dala sam mu drugu priliku, sada mi je smeđi dio obaveznog asortimana.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.