Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2016., 23:22   #61
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
ona 30, on 41.. Jel vam to ok?

negdje sam pročitala da žene kojima je krajnji cilj brak i djeca - da preferiraju starije muškarce , jer je veća vjerojatnost da se oni žele skrasiti koji imaju 35+ npr., nego neki mlađi.

čast iznimkama, netko od 25 je zreliji od nekog drugog od 35, ali generalno gledano - tako je.
ja sam pročitala da žene biraju puno starije jer je veća vjerojatnoća da ih neće ostaviti. recimo žena koja je dvaput ostavljena ili prevarena, izabere trećeg partnera 20+ godina starijeg (glavni razlog: ona je njemu ultimativni ulov, te on nigdje neće otići nikad)

a "OK" je sve što tim ljudima paše i legalno je, ne znam zašto nas pitaš jel ok
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 23:26   #62
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dok ima ljubavi onda godine nisu problem. Kad nema ljubavi onda svasta postane problem.

Sent from my D2403 using Tapatalk
u načelu se slažem, ali godine nisu nešto subjektivno, već veoma objektivno.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 23:43   #63
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
u načelu se slažem, ali godine nisu nešto subjektivno, već veoma objektivno.
veoma objektivno? ne postoji pojam veoma objektivnog.
ne znam jel znaš da se i subjektivnost može eksperimentalno mjeriti?
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 23:46   #64
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
veoma objektivno? ne postoji pojam veoma objektivnog.
ne znam jel znaš da se i subjektivnost može eksperimentalno mjeriti?
pa može i subjektivno i objektivno

pol minute se može činiti kao vječnost, ali ipak je prošlo samo pol minute. ne prestaje činjenica da je objektivno prošlo samo pol minute, iako ćeš ti to možda pamtiti cijeli život subjektivno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:18   #65
Razlika je 2-je godine. On 33, ja 31
Kikkolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 15:10   #66
4 i pol mjeseca je stariji od mene
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 15:26   #67
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
On 40, ja 29. Razliku u godinama ne osjetimo kao neki relevantan faktor u svom odnosu.
Znam da je zločesto, ali pomišljaš li kada kako će biti kada on bude imao 60, bude djedica, a ti u punoj snazi?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 15:41   #68
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Znam da je zločesto, ali pomišljaš li kada kako će biti kada on bude imao 60, bude djedica, a ti u punoj snazi?
Što ti točno znači djedica, mislim što konkretno osim brojke?
Tata mi ima 62 godine i 5 od 7 dana u tjednu ide na neki sport (nogomet, odbojka, košarka, veliki i mali tenis, dakle ozbiljni i fizički zahtjevni sportovi).
Ja dušu ispustim nakon jedne partije tenisa s njim, recimo. Jer nisam redovita kao on, logično.
Mislim da je on u sasvim dobroj snazi.
Kad imamo neke proslave s brojnom rodbinom, nakon ručka ja recimo jedva živim, a on jedva čeka da oformi 2 ekipe pa da se igra neki sport, što god.
Našli smo mjesto za proslave u sklopu kojeg imaju teniske terene, raj za njega. U autu uvijek ima sportsku opremu, teniske rekete i nogometnu loptu, uvijek. I sva ta njegova klapa s kojom redovito igra su matorci kao i on. Za svaki sport ima drugu ekipu, tako da to nije mali krug matoraca koji su vitalni. Ima ih i preko 75, igraju k'o pravi.

A ne bih baš rekla ni da je žena od 50 godina u punoj snazi. Ako je zdrava, naravno da može biti itekako vitalna, ali u punoj snazi baš, pa ne znam.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 18:20   #69
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Znam da je zločesto, ali pomišljaš li kada kako će biti kada on bude imao 60, bude djedica, a ti u punoj snazi?
a zašto ti uvijek nešto računaš i kalkuliraš?
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 21:25   #70
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Znam da je zločesto, ali pomišljaš li kada kako će biti kada on bude imao 60, bude djedica, a ti u punoj snazi?
Pod broj jedan, ne smatram ljude u sezdesetima djedicama i bakicama, sve ovisi o lifestyleu a radi se o ljudima koji su jos itekako radno sposobni.

Pod broj dva, mozda ti to volis misliti ali znanost se bas ne bi slozila da su zene s 50 u naponu zivotnih snaga.

Pod broj tri, ima 40-godisnjaka koji izgledaju i ponasaju se kao 50-godisnjaci i obrnuto. Ima ih sto ocelave prije tridesete i sto dobiju pivsku trbusinu u ranim dvadesetim. A ima ih koji s cetrdeset jos nemaju simptome navedenih meni osobno neprivlacnih karakteristika. Tak' da deset godina gore-dolje mi bas i nije neki pouzdan indikator kako ce se osoba drzat za 20 godina.

Pod broj cetiri, povrsna sam i volim bezobrazno zgodne muskarce koji me drze kao kap vode na dlanu pa cu pretrpjeti i da to cini djedica za dvajst' godina
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 21:52   #71
moja frendica ima 25, njen muž 41 (i petero djece koja žive kod njega), i ove godine su se vjenčali, tako da godine nisu neko mjerilo
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 22:17   #72
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
moja frendica ima 25, njen muž 41 (i petero djece koja žive kod njega), i ove godine su se vjenčali, tako da godine nisu neko mjerilo
Odličan ručak si skuhala, oh kako li te li samo te volim, ajd sad pospremi Branimirovu, Trpimirovu, Zvonimirovu, Miroslavljevu i Ankičinu sobu. E da i operi auto kad završiš.

Ajde mi samo još pivu donesi, ali, dušo moja, dogovorili smo se koju čašu. Ljube moja najljepša.




Jebo joj ja mater ludu. Eto.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 22:33   #73
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Jebo joj ja mater ludu. Eto.
valjda ti je jasno da sad nema vremena nit za jednu kavu od pola sata u godinu dana, zbog tog lika ju nisam ni ja (ni ostale frendice) vidjele ja mislim 3 godine
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:01   #74
Mi smo vršnjaci
Nikad me nisu privlačili stariji likovi, do 3-4 godine prolazi max, a ni mlađi jer imam mlađeg brata pa mi je to malo fuj
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 15:27   #75
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
valjda ti je jasno da sad nema vremena nit za jednu kavu od pola sata u godinu dana, zbog tog lika ju nisam ni ja (ni ostale frendice) vidjele ja mislim 3 godine
Mislim da to i nema iskljucivo veze s godinama, vec cinjenicom da frajer ima petero djece. A to je vec pitanje za temu 'Veza s osobama s djecom iz prijasnjih odnosa?"
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 22:07   #76
A sta kad ona ima 67, a on 39, cak manje od njenog sina? Imamo takvu situaciju frisko u okolini i misljenja su poprilicno jednaka
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 23:22   #77
moja firmena kuma ima 33, on više od 60 (ima sina koji ima 35), i sad su dobili prvo dijete

još je jednom u šali rekao da će prije postat ponovno tata nego djed
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 23:42   #78
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
A sta kad ona ima 67, a on 39, cak manje od njenog sina? Imamo takvu situaciju frisko u okolini i misljenja su poprilicno jednaka
Niste na vrijeme potpisali ugovor o uzdržavanju? Zajeb.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 00:04   #79
mom poznaniku mama je imala 30 kad se udala za tatu koji je imao 64. mama je umrla sa 40, kad je sin imao 10 godina, a tata sa 87, kad je sin bio 23. pa se ti sad misli da postoje pravila.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:52   #80
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
A sta kad ona ima 67, a on 39, cak manje od njenog sina? Imamo takvu situaciju frisko u okolini i misljenja su poprilicno jednaka
Najbolje napraviti jednu tematsku sjednicu na tu temu, gdje ćete taj problem potanko raspraviti i pokušati usuglasiti mišljenja.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.