Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 11:14   #21
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Ti nemaš što raditi s njim a to što si do ušiju zaljubljena bude te prošlo ne brini, doći ćeš sebi prije il kasnije i vidjet ćeš koliko su naivna bila. Čudi me, oprosti, kako ti nije neugodno biti s toliko starijim muškarcem a i njemu kako ga nije sramota voditi dijete pored sebe?!! Oprosti, to je samo moje mišljenje.
Makni se od njega brzinom munje, to je stari ljigavac. Imaš jednog oca, vjeruj mi, ne treba ti otac broj 2!
Nije to baš tako crno...
Obično se radi o ljudima koji su jako liberalni u svojim stavovima i tu se pronađu. Znam dosta žena i starijih muškaraca koji su u vezi. Njihove veze su skladne rekao bih, ti muškarci su stabilni, izbalansirani, situirani, pažljivi, oni traže pažnju i vole provoditi vrijeme sa jednom mladom djevojkom. To im jako godi.
Na drugu ruku u današnje vrijeme imaš jako mnogo djevojaka koje izričito kažu da ih brak i djeca ne zanimaju, i kojima godi pažnja jednog takvog starijeg muškarca..
Tko smo mi da sudimo ako su oni sretni i nitko nikog tu ne iskorištava..?
No prije ili kasnije ona će se uozbiljiti, poželjeti djecu i ta veza će doći u pitanje..
Opet, tko smo mi da se bavimo vračanjem i proricanjem nečije budućnosti...
U svakom slučaju, on će otići a pred njom stoji čitav život, i plaćanje cijene za greške u svom životu...


Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
To je čista, ordinarna, ludost! Sve i milimetar više od zadovoljavanja znatiželje i eventualno pokoje lekcije je neodrživo, nezaobilazno vodi u nesreću i katastrofu. A u totalnu katastrofu ako se još rodi zajedničko dijete.
Da sam ja roditelj autorice makar na silu bih je poslala na Novi Zeland tih desetak godina što će deda još živjeti.....

A što ako deda ostavi stan, kuću i malu barku, apartmane na moru i keš na banci..
I ona se pronađe kao mlada udovica, sretna i situirana, ako poželi djecu može si ih kupiti, i ostane joj još ostatak života...
I čudi me što se ti čudiš a sama voliš sve dobro izkalkulirati...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:18   #22
Netko je spomenuo da je ovo sigurno napisao neki trol.
Trol ne trol, nema veze.
Tema je životna i možda bi mogla nekome tko je u sličnoj situaciji pružiti neku objektivniju sliku o takvim vezama s velikom razlikom u godinama.

Poznam djevojku koja je s dvadeset i nešto krenula s čovjekom od šezdeset i nešto.
Svemirska ljubav, naravno, samo u startu.
Vrlo brzo su počeli i živjeti zajedno.
Veza je bila prepuna problema.
Ona je samo kopnila, a on joj je pio snagu i mladost kao stari vampir.
Prekinuli su nakon deset godina mučne veze.

Ona sad ima preko 30, a izgleda puno puno starije...
I ne, on nije bio bogat (kao što bi neki pomislili), nego siromašan, ružan, star, neškolovan, a ona milijun kopalja iznad njega.
Što je to bilo tako snažno između njih, nemam pojma.
Ali valjda je moralo tako biti. Popunjavali su neke praznine, liječili se, voljeli, što li, tko bi to znao?
Život piše romane - klišej, ali istina.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:19   #23
Ovo što je napisao Radical je sve živa istina...Znam jedan par kod kojeg je razlika 30 godina (znači 10 godina manje nego u situaciji autorice) i imaju dijete od par godina. Da, tipa je prestala s 65 zanimati i ona i njihovo dijete. Brine sama za malog, dok muž u penziji drijema i nema više ni snage ni živaca za klinca (vjerojatno ni za ostale bračne dužnosti). Sada već ona pomalo gleda naokolo mlađe dečke , što je, budimo realni, bilo i za očekivati.

Ovakve veze su jako teške, ne samo zbog osude društva, već i zbog prirode života.
Autorice ako namjeravaš ostati s njim navikni se na osude društva. Kako on stari postat će sve češće i drastičnije. I da, da si mi kćer i ja bi te silom odvukla iz te veze kako bi znala i umjela.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:23   #24
Pretpostavljam da nisi odrasla s ocem ili ga uopce upoznala pa si nasla zamjenu/utjehu u tom starijem gospodinu.
Sama ces vec shvatiti da ta vasa veza nikuda ne vodi. Sve i da se volite najvise na svijetu, taj ce čovjek za cca 10ak godina preminuti i samo ces patiti i povuci se u sebe. Nemoj si to raditi, mlada si - unistit ces si zivot.
Pulank is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:45   #25
To je idealna veza.
On je već odradio svoje, ti ćeš radit fino, ručak svaki dan, mozeš idalje uzivat u zivotu, nije da će ga puno bit briga ako izlaziš i to nije i onako za njega.
On još kojih 10 i lagano umire a ti fino stan sebi dobiješ, auto ako ima.
S 35 kad njega mozda ne bude mozeš sebi nać novog fino. Ma milina.
Ja te apsolutno podrzavam.
Zivila i svu ti sreću zelim.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:50   #26
Meni ovo ima jedino smisla ako je on bogatas pa ju "kupuje" novcem , njena mladost za njegove pare... toga ima koliko hoces

Nadam se da ce autorica dati vise podataka
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:51   #27
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
To je idealna veza.
On je već odradio svoje, ti ćeš radit fino, ručak svaki dan, mozeš idalje uzivat u zivotu, nije da će ga puno bit briga ako izlaziš i to nije i onako za njega.
On još kojih 10 i lagano umire a ti fino stan sebi dobiješ, auto ako ima.
S 35 kad njega mozda ne bude mozeš sebi nać novog fino. Ma milina.
Ja te apsolutno podrzavam.
Zivila i svu ti sreću zelim.
To je nama naša emancipacija dala...
Ja to mogu reć, ali žena ne smije, zato što ste emancipirane, jednake muškarcima, samostalne, sposobne, zrele, razumne, dostojanstvene, i ne smijete preko grbače muškarca uz pomoć sisa, guzica, mladosti i ljepote doći do slave, bogatstva i položaja...
Ja bih vas redom tužio za povredu časti i ugleda jer time blatite sve druge samostalne, sposobne, razumne, zrele i dostojanstvene žene...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:58   #28
Bolje bi ti bilo da se ne ograđuješ od svojih roditelja,prijatelja i okoline.Njihove reakcije na tvoju "čudnu" vezu sasvim su očekivane.Pokušaj ih razumjeti
Al tebe muči to što oni ne razumiju tebe.
Ti misliš da oni ne razumiju tvoju zaljubljenost a ja mislim da zašto ne bi oni razumjeli.Pa svi se zaljubljujemo ili smo bili zaljubljeni pa tako i tvoji roditelji i tvoji prijatelji.Razumiju oni to ali razumiju i sve ono što ti trenutačno ne razumiješ ili ne vidiš jer si zaljubljena do ušiju.
Zaljubljenost prođe kad tad,proći će i tebe jer to nije trajan osjećaj,trajno stanje.Ono što ostane nakon zaljubljenosti jest nazovimo to nekakvom realnošću.
Za mnoge od nas ta realnost nakon zaljubljenosti zna biti vrlo bolna a bila bi manje bolna ili uopće ne bi bila bolna kad bi u vremenu trajanja zaljubljenosti dopustili razumu barem djelić utjecaja.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:59   #29
O,da.....ima ovakvih priča.Stare prdonje u lovu na iskompleksirane mlade cure,
moguće i da imaju para,ali ne nužno.....ali je stari,lukavi laskavac.....i oće to,
rezultata bude....
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:07   #30
Nije svako iskustvo zlo. On je barem na račun godina vjerojatno nešto prošao i iskusio u životu, naučit ćeš kako razmišlja zreo muškarac, što će ti pomoć da biraš kvalitetne primjerke u budućnosti. Uživaj s njim još neko vrijeme, ali ga napusti na vrijeme, prije nego se gorčina i zamjeranje neumjetno postavi između vas. Osjećaji su jedno, a kruta životna realnost drugo, ne valja oblikovat život prema osjećajima, valja malo mućnit glavom.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:08   #31
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
O,da.....ima ovakvih priča.Stare prdonje u lovu na iskompleksirane mlade cure,
moguće i da imaju para,ali ne nužno.....ali je stari,lukavi laskavac.....i oće to,
rezultata bude....

Možda je ona njega našla a on rekao - dobro..?
I mene je žena našla jer sam joj bio zreo macan i cool...
Nije joj otac, ljubavnik joj je a ona ima 25 godina zar ne... nije dijete više..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:11   #32
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nije to baš tako crno...
Obično se radi o ljudima koji su jako liberalni u svojim stavovima i tu se pronađu. Znam dosta žena i starijih muškaraca koji su u vezi. Njihove veze su skladne rekao bih, ti muškarci su stabilni, izbalansirani, situirani, pažljivi, oni traže pažnju i vole provoditi vrijeme sa jednom mladom djevojkom. To im jako godi.
Na drugu ruku u današnje vrijeme imaš jako mnogo djevojaka koje izričito kažu da ih brak i djeca ne zanimaju, i kojima godi pažnja jednog takvog starijeg muškarca..
Tko smo mi da sudimo ako su oni sretni i nitko nikog tu ne iskorištava..?
No prije ili kasnije ona će se uozbiljiti, poželjeti djecu i ta veza će doći u pitanje..
Opet, tko smo mi da se bavimo vračanjem i proricanjem nečije budućnosti...
U svakom slučaju, on će otići a pred njom stoji čitav život, i plaćanje cijene za greške u svom životu...
kao i mnoge veze, neovisno o godinama.
tako da neka uživa.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:14   #33
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Možda je ona njega našla a on rekao - dobro..?
I mene je žena našla jer sam joj bio zreo macan i cool...
Nije joj otac, ljubavnik joj je a ona ima 25 godina zar ne... nije dijete više..?
Al nisi imao 61 godinu kada te tvoja našla.Imao si malo manje
Nema logike da žene "pecaju" 60godišnjake ako nije lova u pitanju
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:19   #34
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
kikica piks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:22   #35
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post
za početak hvala onima koji mi pružaju podršku i daju KONSTRUKTIVNE savjete no vidim da su takvi u manjini i pomalo sam razočarana time.

ne mogu vjerovati da pričate o novcu jer to uopće nije tako!!! on i dalje radi za malo ispod prosječne plaće i trenutno se bori za raniju mirovinu kako bi se mogao posvetiti nama, nije bogat i što već govorite, nema auto ni kuću i to mi uopće nije bitno!!! nevjerojatno.

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
Sigurno će proći brže nego da si sa nekim ko ti je bliži po godinama
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:23   #36
Mene sada ful zanima kako on izgleda kad ocito sa toliko godina ima ono nesto
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:28   #37
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Možda je ona njega našla a on rekao - dobro..?
I mene je žena našla jer sam joj bio zreo macan i cool...
Nije joj otac, ljubavnik joj je a ona ima 25 godina zar ne... nije dijete više..?
Da,ja se kladim da je ona njega ulovila,ahaaa....
I,da....ne gleda ga kao ljubavnika,tj nekog trenutnog,nego najveću ljubav,ikad.


Jao radical,prestani više pričati o sebi u superlativu
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:29   #38
Quote:
kikica piks kaže: Pogledaj post

onoj koja me pitala nije li mi neugodno - ne, nije, niti malo, jer znam da je on onaj pravi. bi li tebi bilo neugodno da si s osobom koju voliš? imala sam veze i dečke kao što vi kažete mojih godina i nikad nije bilo ni blizu ovako, tako da ne, nije ovo samo prolazno i što već neki govore.
onda sve 5, zašto pitaš za savjet?
a živjet ćeš, što se baktanja s neprihvaćanjem roditelja ili okoline tiče, isto kao da živiš s 20-godišnjim dečkom koji se nikome iz nekih razloga ne sviđa...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:31   #39
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Mene sada ful zanima kako on izgleda kad ocito sa toliko godina ima ono nesto
A mene zanima,kako oboje izgledaju.
Zapravo.....da ona i ne izgleda,ima mladost kao adut...a on?
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:34   #40
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
A mene zanima,kako oboje izgledaju.
Zapravo.....da ona i ne izgleda,ima mladost kao adut...a on?
To i mene zanima da vidim tu čar
A cuj ima osoba koje se pale na visecu kozu gledala dokumentarac - mozda je do toga
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.