Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.05.2017., 08:59   #10
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
malo prevec duboko idete kad je the istina u pitanju. ekipa, neke su stvari vrlo jednostavne (zapravo vecina njih, ali ljudi vole komplicirati). jel ja trebam znati kako se razvijala neka drama u zivotu mog muza dok je bio s nekom djevom u vremenu kad su dinosauri hodali po zemlji? ili, malo skakljivije: jel ja moram znati jel ona volila straga, na njemu ili jel ga oralno zadovoljila na vrhu zgrade dok je u pozadini urlala cajka na mukama?

odgovor je - ne. ja to ne trebam znati. te bisere iz svoje proslosti nemamo potrebu dijeliti. da opet ne opletete preko istog, utvrdimo gradivo - ne, to ne znaci da ne mozemo o necem pricati, vec ne zelimo. a ne zelimo jer su to gluposti koje nas ne zanimaju. takodjer, imamo mnogo zanimljivijih stvari iz sadasnjosti o kojima razmisljamo i nemamo se ni volje, ni vremena baviti gluparijama starim 10, 15, 20 godina.
Upravo tako...slažem se sa cijelim postom. Općenito si ljudi zakompliciraju živote kopajući neprestano po svakom detalju partnerove prošlosti.
Zamorno, nebitno zaista.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.