Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 16:44   #9161
jao koji soping i pokloni Zdeslav vas sve pozdravlja
wakarimasen is offline  
Old 15.07.2017., 17:47   #9162
Išla u Bipu po Dove deo roll on i boju za kosu... pa uzela i ovo... impulzivno, 16,90kn .. . (izlazi iz asortimana)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 15.07.2017., 18:27   #9163
Wendy super su i pokloni i kupnje! Ima da uživaš.

I ja sam hrabro prošla uz Catrice sniženje, ništa me se nije dojmilo.
Erato321 is offline  
Old 16.07.2017., 04:32   #9164
Wendy odlicni pokloni i kupovine, bas ima svega
Ali Nela

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 16.07.2017., 06:32   #9165


__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 16.07.2017., 10:43   #9166




Zalihe za more. Afrodita 25 mi je mnooogo bolja od 30 jer ima finiji miris, emolijentnija je pa se lakše razmazuje i brže upija. Hidrolat bugarske ruže mi je pun pogodak, posebice nakon što sam mu dodala glicerina, uzimam brejk od korejskih tonika. HP četkica za zube je ponovljena kupnja, kao i Sapunotekino ulje koje koristim od prošlog ljeta. Hidrolat paprene metvice (BioTerra) je super kao: prirodna vodica za osvježavanje/ispiranje usne šupljine, osvježavajući tonik i repelent za komarce. A konjac sponge sam kupila nakon što sam pročitala na forumu da je na popust, platih ju 40 kn u dm-u, ugrabila zadnju bijelu (u Centar Cvjetnom, ostale su još jedna crna i jedna roza). A Catrice lakovi su mi prekrasni kao i ambalaža, obožavam duochrome lakove, ovo im je do sad najljepša i najelegantnija kolekcija po meni.
Acid_2 is offline  
Old 16.07.2017., 11:25   #9167
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Afrodita 25 mi je mnooogo bolja od 30 jer ima finiji miris, emolijentnija je pa se lakše razmazuje i brže upija.
Ovo si biljezim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 16.07.2017., 12:00   #9168
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ovo si biljezim

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Ja sam ju isto sad kupila nakon one sensitive i bas super da valja, nisam ju jos otvorila.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.07.2017., 19:46   #9169
Evo i mojih par sitnica.
Napokon sam ulovila tračice za nos sa aktivnim ugljenom i moram reći da mi se na prvu ne čine ni po čemu bolje od običnih.
Catrice LE ruž i kokos kremica su poklon od drage frendice



Ne mogu se sjetiti da li sam ove novitete objavila u zadnjoj turi ili su stigli naknadno:


I najslađe za kraj


ABH pomada je Auburn, P2 ruž mat u nijansi 070, i jedno i drugo je izvanredno!
Essence express dry kapi sam naravno kupila čim sam ih uočila nakon svih pohvala ovdje, činjenica je da ubrzavaju sušenje više nego bilo koji tc koji sam probala ali nokti ostaju tanki i lomljivi, ne očvrnu ih kao tc tako da još nismo u apsolutnoj ljubavi.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 16.07.2017., 20:08   #9170
Skupilo se par sitnica kod mene, nešto sam kupila, nešto dobila







ljubii is offline  
Old 16.07.2017., 21:38   #9171
Cure, baš ste svašta lipog kupile
Angelsss, di nabavljaš The Body Shop stvarčice?
uppsala is offline  
Old 17.07.2017., 09:41   #9172
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Skupilo se par sitnica kod mene, nešto sam kupila, nešto dobila

Koliko košta ovaj L'occitane set i ima li ga svugdje?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 17.07.2017., 12:59   #9173
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post

no ja se bilježim za Zdeslava za moju Nelu

Nela je prekrasna maca!! Sretan rođendan par dana unaprijed!! Lavica?

Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post


Zalihe za more. Afrodita 25 mi je mnooogo bolja od 30 jer ima finiji miris, emolijentnija je pa se lakše razmazuje i brže upija. Hidrolat bugarske ruže mi je pun pogodak, posebice nakon što sam mu dodala glicerina, uzimam brejk od korejskih tonika. HP četkica za zube je ponovljena kupnja, kao i Sapunotekino ulje koje koristim od prošlog ljeta. Hidrolat paprene metvice (BioTerra) je super kao: prirodna vodica za osvježavanje/ispiranje usne šupljine, osvježavajući tonik i repelent za komarce. A konjac sponge sam kupila nakon što sam pročitala na forumu da je na popust, platih ju 40 kn u dm-u, ugrabila zadnju bijelu (u Centar Cvjetnom, ostale su još jedna crna i jedna roza). A Catrice lakovi su mi prekrasni kao i ambalaža, obožavam duochrome lakove, ovo im je do sad najljepša i najelegantnija kolekcija po meni.
I ja sam uzela Aforditu 25 jer nije bilo faktora 30. I ja sam zadovoljna.

Jel može molim te swatch ovih Catrice lakova izgledaju prekrasno!
Little lioness is offline  
Old 17.07.2017., 16:53   #9174
U zadnje vrijeme:





ColdWhiteLight is offline  
Old 17.07.2017., 18:09   #9175
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Cure, baš ste svašta lipog kupile
Angelsss, di nabavljaš The Body Shop stvarčice?
Hvala ti
Meni je frendica u Njemackoj uzela TBS, nisam jos pronasla lokalni provjereni kanal.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 18.07.2017., 12:14   #9176
Evo i moje kupovine u posljednje vrijeme





Moram priznati da sam ove olovke za usne kupila na blef i ne sviđaju mi se. Catrice je pretvrda, dok sa Maybelline budem kao klaun koliko se razmazuje posvuda

Dok je priča posve suprotna s ovim Catrice lakovima za nokte. Presavršeni su. Traju danima, boje su divne, potreban je samo jedan sloj. Essie nisam nikad probala i kupljeni su sad na ovoj akciji u dm-u. Sve ostalo je uglavnom ponovljena kupnja ili preporuka od forumašica
BellaMare is offline  
Old 18.07.2017., 18:18   #9177
Pozz cure, šaljem vam svima morske pozdrave ... fali mi moja maca, no u sigurnim je rukama mog svekija ... moj riil rođ je slijedeći tjedan

vidim da ne zaostajete u ljetnim kupovinama, ovaj locitane me malo ... pili ... jednom ću ući i počastiti se i s njima ...
ABH pomada mi je isto već dugo na WL, Angelss svakako napiši kratku recenziju kad isprobaš, šaljem ti poseban znaš ti zašto

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 18.07.2017., 21:04   #9178
BellaMare, lakovi su mi divni! Ovi catrice i maybelline su meni osobno bolji od essie. Ali nikanse su ti

Wendy uzivaj na morenu!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 19.07.2017., 06:03   #9179
nakn dugo vremena kupila lak

sa slike prvi i zadnji (04 bienvenida a palm beach & 01 kisses from havana)


Limited Edition Travelight Story by CATRICE
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 19.07.2017., 06:30   #9180
Imam i ja prvi i zadnji lak i odlicni su, lijepo se mazu i dugo traju. Jedino ovaj plavi se strasno flekavo skida, svi prsti su mi bili plavi.

Cure divne kupovine, izbjegavam temu jer sam na malom no.buy-u pa da ne dolazim u napast.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.