Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja?
Murray 2 2.33%
Đoković 10 11.63%
Federer 22 25.58%
Nadal 15 17.44%
Wawrinka 1 1.16%
Čilić 22 25.58%
Raonić 1 1.16%
Thiem 0 0%
Nishikori 0 0%
Tsonga 0 0%
A. Zverev 2 2.33%
dr. Ivo Karlović 8 9.30%
Lopez 0 0%
kvalifikant 2 2.33%
netko drugi 1 1.16%
Glasovatelji: 86. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 11:27   #1881
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
kad turiš blokade jer te boli rame onda više ne boli. bar neko vrijeme.

protiv žuljeva nema blokade. Po ramenima se ne trči ali po stopalim bome jest.

Nravno malo karikiram jer ako je tensiki lakat što je naovdno imao Đoka ili kad je rame strgano..teško se može igrat..ali žuljuve su koma..to govorim kao veteran nosača žuljeva..u vojsci saam maršraro 30 km po deset dana s teškim žuljevima..nisam morao backhandirati, namještati se na volej..doduše bio sam pod opremom ali to je jedno bunilo od bola, psihičko i fizičko....svaki korak je kao hod po užarenoj žeravici svaki korak udara u mozak..zato kad mi netko omaovažava žuljeve dobijem nevjerovatnu dozu agresije.

Ljudi sa velikom nožurinom kakvu ima Marin i još onako svom iskrivljenom, od hoda po vanjskim rubovima stopala..patkasto reklo bi se, skloniji su željuvima od malog ili normalnog stopala..jel tu medicinski tim zakazao..ne znam..
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:38   #1882
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
Zulj se nazalost ne moze sanirati. Nema nacina da se on ekspresno "zacijeli". Moze se mozda ublaziti njegova bol bandaziranjem ili slicno, ali zulj je kao sto je sedan napisao, kao da hodas po zeravici, svaki doskok na to stopali osjetis kao da te nesto probija. Zul mnogi omalovazavaju, naravno nije to ozljeda od koje se oporavljas mjesecima, on zaraste za dva-tri dana i sve je dobro, ali onaj cas kada ti se zulj otvori, kada hodas direktno po krvavom stopalu, i jos moras tako igrati, to je strasna bol. I nema sanse da ti mozes raditi puni korak i puni trk sa stopalom u takvom stanju. Zulj je nesto sto itekako moze sprijeciti igraca da igra punom snagom i da se krece punim stopalom. Ne znam jel itko od vas ikada imao zuljeve po cijelom stopalu, ne one male jedva vidljive, nego jel itko imao krvavi otvoreni zulj preko pola stopala, po mogucnosti na dijelu stopala na koji se stvara najveci pritisak kod hodanja. E pa probajte u takvom stanju trcati pune sprinteve, raditi nagle promjene kretanja, skakati pa doskakivati na to stopalo, igrati punom snagom...pa javite kakav je osjecaj.

Najgore mi je od svega kad cujem nesto tipa "pa to je samo zulj"... samo zulj.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:47   #1883
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
ne budi naporan
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:04   #1884
Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
Kakav čovjek moraš biti da bi Čilića (poštenjačinu i po mnogim tenisačima najveću dobričinu na touru) optuživao za fejkanje, glumljenje i slične stvari? Kad je to Čilić u karijeri bio lažov i glumac? Sramite se pojedinci što takvog čovjeka omalovažavate i optuživate...i da još kažem kako nikad u životu nisam bio ponosniji na Marina...legenda i tenisač koji svoji ponašanjem na terenu izvan terena može biti najbolji sportski uzor mladima.
valjda si bio ponosniji nakon US titule?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:08   #1885
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Evo da jedan klobučar koji nikad u životu nije vidio ni tenisku lopticu, kamoli žulj, da svoje viđenje, što jučerašnjeg finala, što cijelog Wimbledona.

Da, Marin je evidentno imao probleme sa žuljevima i prije meča čemu svjedoči već postavljena bandaža koju smo vidjeli prilikom intervencije fizioterapeuta u samom finalu.

Da, definitivno su ti žuljevi utjecali na Marina.

Ali, rekao bih da su ga sjebali psihički, a ne fizički. Ako su još negdje u nekom dijelu meča dodatno se aktivirali (ili ako je popustila anestezija), sigurno da je samo o tome mislio i dekoncentrirao se.
No bez obzira na to, rasplakati se radi jebenog jednog i pol žulja u jebenom finalu Wimbledona (daleko najprestižnijeg teniskog, a i općenito turnira), odnosno psihički se slomiti... pa to mi nikako ne ide u glavu
Goran je znao primati injekcije u lijevo rame, dakle u rame iz kojeg je ispucavao ekstra precizne servise više od 220 km/h pa tko ga je pitao jel ga boli i jel može dati sto posto od sebe? A ovaj ovdje cmizdravac ne može stisnuti zube zbog jednog i pol žulja?

I neka mi netko proba objasniti kako se uopće jednom profesionalcu mogu dogoditi žuljevi u poodmakloj karijeri? Osobi koja čitav život praktički svakodnevno nabija lopticu i uvijek jedne te iste točke na stopalima i rukama drži pod opterećenjem i kojoj je već s 10 godina koža na tim mjestima postala beton?
Mislim, evidentno je da se radi o kardinalnoj grešci što Marina, što njegovog tima. Jesu išli kemijati s obućom u završnoj fazi turnira? Najvjerojatnije da jesu. Koja mu je inače frekvencija zamjene obuće, ne znam. I kako je moguće da jebeni žulj nisu mogli sanirati? A ponavljam, ljudi su pod blokadama i kao poluinvalidi znali igrati na najvećem mogućem nivou...

Tako da netko je očito zajebao, jer Marin teško da će više imati ovakvu priliku za osvajanjem Wimbledona, koji nikad nije bio slabiji. Jer jebeš ti takav turnir, a i stanje u tenisu općenito kada jedan 36-ogodišnjak osvoji najprestižniji turnir bez izgubljenog seta
Bez obzira što je najbolji svih vremena, ali nije američka košarkaška reprezentacija pobogu.

Sve skupa, kakvo finale, takav i turnir i općenito stanje u svjetskom tenisu
potpisujem.. brutalno precizno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:26   #1886
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Nigdje ja nisam rekao da žuljevi ne mogu biti zajebani i bolni, nego da smatram da ipak nisu takav tip ozljede koji bi uzrokovao kompletan meltdown i predaju bez ispaljenog hica, odnosno koji bi bili toliko strašan hendikep.
A pogotovo ne tip ozljede koji se ne može sanirati prije pa čak i za vrijeme meča.
Žulje s ene može sanirati u tom trenutku. Sto bandaža ne pomaće..da žulj uviješ mu svilu i pamuk on je žulj i ti na to staješ..sto jastučića praškocva , ništ ane pomaže..marin je rekao..ni anestetik nije pomogao..a znamo što je anestetik.

Ja sam osobno nakon kravvog marširanja zaliečivao žuljeve tri tjedna ali to je ipak bilo nešto drugo već krvavo zagnojeno i prsti i stopalo i peta..to eje bila jedna krvavo-smeđo-žućkasta kaša..ožiljci su na peti pogotovo oni na mekom djelu iznad pete stajali su godinama toliko su duboko bili zašli.

dakle..nema trenutne pomoći kod žulja..kod ramena možda ima..kod lakta možda ima..ali kod želja nema..nema..jedino anestetik ali žulj je čvrsta i nepokloebljiva ozljeda...


je li vio takav žulj, jel čilić mulja..to je druga stvar..ali ako je bio veliki žulj na najbitnijem djelu stopala..doskočnom hrbatu ispod palca...pod tim nema smisla igrat..pa prema tome svaka mu čast ako je to istrpio i nije predo...malo mi je zvučalo ono kurtoazno pobjednički i pretjerano od Rogera..Marine ti si heroj..ali svakako to je mučenje igrat
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:35   #1887
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
Ipak je gadno gledati sina majke Hugenotkinje, koja je odrasla u svetu u kome se ne sjedi na istoj klupi sa osobom druge boje kože, kako zove čelendž na očigledan svoj aut ne bi li prekinuo ono malo ritma što ga je protivnik uspostavio, i to protivnik koji je pukao i igra u suzama, a vjerovatno su ga organizatori zamolili da ne predaje kako bi zamišljena proslava bila bez sijenke. Jebo tu etiku. I jebo taj tenis.
Ovo moze da napise samo navijac jednog igraca, iz samo jedne nacije na svijetu.

Marina mi je zao jer je dao sve od sebe i igrao dobar turnir (zapravo vec duze je manje vise konstantan), ali zar bi trebalo traziti da se finale ponovi kada on bude sasvim spreman, ili cak cijeli turnir kada Murray/Djokovic... ne budu povredjeni i kada Nadal ne izgubi od nekog nepredvidjeno ?
Mozda da se uvede pravilo da osvajanje GS ne vazi, ako nije dobijen preko Djokovica/Nadala/Murraya/Wawrinke/Zvereva... ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:46   #1888
Dakle, sad su se, dan nakon meča, našli ljudi koji tvrde da je Marin pičkica jer se rasplakao zbog žulja? Pa nije se rasplakao zbog jebenog žulja (iako mu osobno ni to ne bih nimalo zamjerio, to đubre boli kao sam vrag i kod "običnih" pokreta, i nije tu toliko stvar namještanja na udarce koliko kod eksplozivnih kretnji nedostižnih nama normalnim ljudima, gdje se fino ta oštećena masa kože trlja lijevo-desno samo tako), nego jer je osjetio da se raspao iako problem nije bio, kao tisuću puta, u glavi.

I ok, vratio se pri kraju u meč, možda je bol otupila, meni se činilo da igra normalnije, skoro kao da mu nije ništa (sredinom trećeg seta, iako je fakat nebitno što se meni ili bilo kome drugome činilo, samo on zna koliko ga je smetalo - ok, ako zaista postoji i najmanja šansa da je on sve to umislio, onda je zreo za psihijatriju, ali ne bih se kladio na tu opciju), ali nakon što ga je toliko puta sjebala SAMO glupa glava, sad kad je to konačno sredio (barem za ovaj turnir, naravno, jer svi s nestrpljenjem čekamo nove nastavke Čilić-ludila), došle su nove prepreke.

Frendu sam nakon prva 3-4 gema rekao da mi se vraćaju sjećanja na USO 2014., izgledao je kao da je došao nadigravati se s Federerom bez straha od poraza ili kakvog sramoćenja koje mnogi besmisleno impliciraju - a takav je, pokazao je, sposoban dobiti ama baš svakoga, i igra tenis za uživanje.

Svi koji ste navijali za njega iz bilo kojih pobuda, jer ga volite kao tenisača, jer volite način na koji je predstavljao svoju zemlju (nemojte s Monakom i Hercegovinama, pliz) ili nešto treće mu se možete samo nakloniti, dečko je izašao na najveću pozornicu onog čime se bavi, protiv najboljeg u tome čime se bavi, i zaradio je pljesak na otvorenoj sceni koja je prepoznala da nije tamo došao slučajno. U pičku materinu i s jalovim hrvatskim mentalitetom u kojem se pobjednici dižu u nebesa, a poraženima se traži i najsitnija zamjerka, iako ostala 364 dana u godini nitko ni ne pita za njih.


Usput, da se nadovežem na raspravu o Murrayu, ne samo da će "pasti" na 3.-4. mjesto nego i više. Već negdje nakon RG-a svake sezone, relevantnija postaje Race lista, evo je ovdje, razlika između nje i Entry liste ionako teži u nulu kako sezona odmiče kraju, a tu lako vidimo da ako Murray jebački ne digne formu, neće prismrditi ni u prvih 5, što je i nekakva realnost njegove dosadašnje sezone.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:54   #1889
Sa zuljevima je fora kad nastanu. Dok je sve jos pod "radnom temperaturom", gura se nekako. Tipa meni se znalo dogoditi na haklu da izdrzim 4 za redom ako dobijemo,cim ispadnemo i cekao svoju rundu,pisi kuci propalo. Nemrem ni zamisliti kako je to kad ih dobijes prvi tjedan i onda moras konstantno igrati iz dana u dan. Bandaze tu ne pomazu jer ti osjecaj nije isti, plus boli i pod bandazama stopala.

Sjecam se kad su ljudi sprdali Lebrona za grceve. Imao sam i to na utakmici. Kao da ti netko reze listove ili kvadove. Vristao bi. Ljudi se vecinom ponasaju tipicno kavanski kad komentiraju random ozljede.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 12:57   #1890
E da, samo bih još jednom pohvalio Brunu Kovačevića koji je više od pola sata narod izvještavao o Marinovim ogromnim problemima s desnim koljenom
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:01   #1891
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Najgore mi je od svega kad cujem nesto tipa "pa to je samo zulj"... samo zulj.
Ma jasno.

Gle samo ovog cmizdravca kako se rasplakao.

Ili ovog ovdje. Kaže lik uz potok suza: no pain, no gain.

Ili ovog ovdje cmizdravca broj 3.
Pa kaže i on, naravno uz more suza: "There are certain things that hurt when you run or hit the ball, especially blisters, but it's not something that stops you from playing or stops you from running for balls," he insisted.

"Ninety per cent of the players on the tour will have played this tournament with some sort of blister or problem. It had no bearing at all on the result."

Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
ne budi naporan
Imaš pravo, uzaludna rasprava. Netko će uvijek za neuspjeh* naći opravdanje.
Bili to žuljevi, baba iz publike koja se onesvijestila taman na tvom servisu, sunce koje ti ide u oči, netko iz publike tko se taman zakašljao ili naredio kosu kad si trebao opaliti ključnu lopticu, odgađanje meča zbog mraka, spora trava, teletabisi, zvijezde koje se nisu poklopile...


*Kad kažem neuspjeh, mislim na raspad sistema i finale nedostojno finala, a nipošto ne sami podvig doći do finala na čemu Marinu od srca čestitam.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:20   #1892
Čilić je nekakvih problema imao, bilo je tu dosta širokih dijagonala koje uopće nije ni pokušao stići dodatnim korakom. Može se potegnuti priča o koki i jajetu, ali možda je upravo i stao nakon sredine prvog seta zato što više nije išlo. Žuljevi na stopalu su gadna stvar, imao sam baš takav jedan zajeban prošle godine, tjedan-dva pauze je zahtijevalo. Za obično trčanje ili hodanje to nije problem, ali tenis nije sport pravocrtne trke. Upravo su ta bočna kretanja najgora. Šteta za finale, tu očito nije bilo materijala za ravnopravnu bitku. Roger je ionako u strašnoj formi, a ozlijeđen protivnik tu nema nikakve šanse.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:24   #1893
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Ma jasno.


Ili ovog ovdje cmizdravca broj 3.
Lik izgubio meč...sigurno mu žuljevi pomogli nisu...

opet ponavljam ne budi naporan...ne razumiješ uopće što pričaš...
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:44   #1894
Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
Lik izgubio meč...sigurno mu žuljevi pomogli nisu...

opet ponavljam ne budi naporan...ne razumiješ uopće što pričaš...
Izgubio je da, ali nije cmizdrio zbog žuljeva i u njima tražio opravdanje, dapače.
Uoči razliku

A žuljevi pomogli nisu ni Marinu, ali sigurno ni da nisu od njega stvorili invalida jer je evidentno bilo da je na momente dalje u meču bio ravnopravan protivnik.
Dakle, problem je bio jedino u njegovoj ludoj glavurdi kao i xy puta do sada, koja je od žuljeva napravila veći problem, nego što realno jesu.

Tak da ne razumijem što ti pričaš, to da.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:52   #1895
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Izgubio je da, ali nije cmizdrio zbog žuljeva i u njima tražio opravdanje, dapače.
Uoči razliku

A žuljevi pomogli nisu ni Marinu, ali sigurno ni da nisu od njega stvorili invalida jer je evidentno bilo da je na momente dalje u meču bio ravnopravan protivnik.
Dakle, problem je bio jedino u njegovoj ludoj glavurdi kao i xy puta do sada, koja je od žuljeva napravila veći problem, nego što realno jesu.

Tak da ne razumijem što ti pričaš, to da.
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
"Evo da jedan klobučar koji nikad u životu nije vidio ni tenisku lopticu, kamoli žulj, da svoje viđenje, što jučerašnjeg finala, što cijelog Wimbledona."
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:55   #1896
Prijete li žuljevi da detroniziraju weak eru kao glavnu temu podforuma?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:12   #1897
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Prijete li žuljevi da detroniziraju weak eru kao glavnu temu podforuma?
Čini se da je podforum ušao u weak eru.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:29   #1898
jedva čekam USO, da nam se opet vrate Brick Top i ekipa
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:36   #1899
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Čini se da je podforum ušao u weak eru.
Znam, zato sam se i vratio
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:43   #1900
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
jedva čekam USO, da nam se opet vrate Brick Top i ekipa
Najbolje da si vi tu neki onda napravite privatni forum.

Npr. pod nazivom: "forum bivših moderatora".

Jer za razgovor o žuljevima i psihi Marina Čilića moraš imati barem godinu dana staža kao njegov osobni trener.

Ili biti vojnik ili hakler


ili simpatizer HDZ-a

edit: ne znam točno kojoj skupini forumaš Sunny Ways pripada pa se njemu ispričavam.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.