Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 15:18   #101
I ja se uspješno držim pravila - ne kupuj dok ne potrošiš. Dobro, imam na zalihi tri sapuna i jednu tuširalicu od Lusha, ali dok bar dva ne potrošim NE kupujem novo.

Što se tiče mazalica za tijelo - imam Niveino mlijeko (ide prema kraju) i Lush kremu te malu tubu losjona za bebe.

Inače nemam zaliha - preparativa, proizvodi za kosu, make-up - dok ne potrošim, ne kupujem novo.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:30   #102
Bravo cure, i posebno bravo Lilarose, vidis da mozes

pa ja sam vise-manje bila ok, kupovala nuzno proslih mjesec dana osim te bb kreme, no za nju mi nije zao, vec ju godinama skicam, a ulovila ju povoljno.

Ali sam se ubijala u slatkisima i zdebljala se, a uvijek negdje pokleknem :/
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:16   #103
10 dana do kraja mjeseca i jos uvijek sam na 0kn. da nema ove teme sigurno bih nesto kupila cisto da se pocastim.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:42   #104
Ja ne mogu ne kupiti kad vidim ruzeve,olovke za oci od trend it upa,alverde snizene po 10 kn. To i ne ubrajam u trošak.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:55   #105
Bravo cure, vidim da smo se međusobno inspirirale.

Kod mene od početka mjeseca samo ono što sam potrošila pa sam morala ponoviti:

Nivea micelarni šampon 28,99 kn
Balea regenerator 9,90 kn
Balea gel za brijanje 14,90 kn
Olival micelarna pjena za čišćenje lica 39,90 kn
_____________________________
ukupno 93,63 kn

Neke stvari su mi pri kraju pa možda bude još nekih kupnji do kraja mjeseca, i ganjam Avene puder ako bude na akciji ali mi nije hitan.
Ali za sada sam zadovoljna, nisam kupila nikakve gluposti koje će mi samo stajati sastrane.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:22   #106
Ja sam u ovom mjesecu kupila essence pincetu,Balea tečni i Balea kruti sapun,Essence korektore žuti i rozi jer su bili sniženi na 1€ (tj jedan je bio snižen a za drugi sam skužila da nije kad sam došla na kasu ali sam ga ipak kupila ) Sve ukupno nešto manje od 7€
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:08   #107
Tješila sam se kak se kulturno ponašam. Ne ulazim više iz dosade u Muller i dm, a ako i uđem, kupim ili ništa ili minimalno ili ono kaj stvarno trebam (npr. danas sapun za ruke i vodicu za usta). E ali ima ali. Odem na webshopove i napravim haos. Malo Kerastasea, malo Clinique, 2-3 klika i 500kn baj baj.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:45   #108
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Tješila sam se kak se kulturno ponašam. Ne ulazim više iz dosade u Muller i dm, a ako i uđem, kupim ili ništa ili minimalno ili ono kaj stvarno trebam (npr. danas sapun za ruke i vodicu za usta). E ali ima ali. Odem na webshopove i napravim haos. Malo Kerastasea, malo Clinique, 2-3 klika i 500kn baj baj.
Ja ne znam kupovati online srećom, a što se tiče odlaska u Muller i Dm tjeram druge da mi odu kupiti što trebam sve samo da ja ne pokleknem.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:29   #109
Jako je lako, hoćeš naučiti?
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:22   #110
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Jako je lako, hoćeš naučiti?
Ne smijem. Namjerno ne želim naučiti.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:56   #111
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Prijava za prvu polovicu Veljače - ukupno 59kn
+ BB krema za 64kn...

Ukupno veljača: 123kn




__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:28   #112
inace se drzim ok zadnjih mjesec dana, ali evo neplanski danas potrosila u dm-u 30 kn na neki Biofarm fit anticelulitni losion.
Obecala sam si odavno da vise necu trosit na te anticelulitne mazalice jer cak ni sa onim preskupim ljekarnickim nije bilo pomaka, ali eto...ucinio mi se dobar sastav (brsljan, kofein) pa ajde. Inace bila je snizena s 40 kn...
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:31   #113
dakle, uspjela sam ne kupovat u drogerijama kad se setkam po gradu što mi je bio problem prosle godine. sad sam čak došla da imam samo jedan gel za tusiranje, bez rezerve.

ali

ebay + aliex + azijske stranice =
po meni, puno je teze obuzdat se pri kupovanju preko interneta nego u ducanu.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 20:42   #114
Uh, jedva sam docekala kraj veljace. Na kraju sam potrosila 30ak kn u dm-a i 56kn za TO marula ulje.

U treci mjesec planiram obnoviti zalihu seruma i spf krema ako se napokon pojave in stock. Zadovoljna sam jer sam potrosila 0kn na dekorativu, planiram tako nastaviti. Polako i sigurno trosim mini zalihe i svidaju mi se poluprazne police.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 07:40   #115
Za 1.mj se fakat ni ne sjećam kaj sam kupovala. U 2.mj imala Farmasi narudžbu za 225 kn i kupila u dmu na akciji Maybelline korekor paletu i Age Rewind korektor. Ništa nije bilo neophodno, naravno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:20   #116
Prijava za ožujak: 285kn.


(Synchrovit C serum, nije da mi je neophodan jer još imam 2-3 u zalihama, ali ga treba moj ten...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:09   #117
Suma za veljaču:

Nivea micelarni šampon 28,99 kn
Balea regenerator 9,90 kn
Balea gel za brijanje 14,90 kn
Olival micelarna pjena za čišćenje lica 39,90 kn
Ebelin maxi blazinice 8,90 kn
Balea sapun za ruke 9,90 kn
_____________________________
ukupno 112,49 kn

limit=200 kn
87,51 kn ispod limita

Ja sam zadovoljna, kupila sam ono što mi je bilo neophodno, ništa nepotrebno, i još sam u plusu. Ne mogu biti na nuli jer nekih posebnih zaliha nemam, ali vidim pomaka jer sam potrošila dosta proizvoda a da pritom nisam bezveze opet zatrpala kupaonicu i ponekom suvišnom stvari.

siječanj + veljača = 129,80 + 87,51 = 217,31 kn neiskorištenog iznosa ispod limita.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 15:29   #118
Ja se još uvijek držim kupujem najnužnije 2018. U ožujku sam samo kupila 2 paste za zube, jer su mi pofalile, ali nažalost zalihama se ne nadzire kraj. Previše bočica u kupaoni, ali eto nadam se biti će bolje. Što manje imam kozmetike to više uživam u njoj. Nekad je manje više. Ovo mi je lekcija da ne nagomilavam.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 19:25   #119
u drugom mjesecu sam debelo pretjerala, još računam koliko, u ožujku skoro pa ništa iako sam planirala za rođendan naručit Venus xl paletu ali dogodila mi se tragedija i kozmetika jednostavno više nije prioritet osim najnužnijih higijenskih stvari kojih također imam na izvoz.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 22:20   #120
evo od sad ozbiljno
kupila sam pastu za zube 9.90kn i onaj mirs za wc 11.90
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.